Jump to content

Harry_Dotter

Players
 • Content Сount

  444
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  30083

About Harry_Dotter

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,419 profile views
 1. Harry_Dotter

  Kontenery Świąteczne - szanse na wylosowanie statków.

  Polska Liga Ortograficzna...to chyba Twój klan czy jakoś tak? Dzięki za info , że odpuściłeś. Czuwaj!
 2. Harry_Dotter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Może napiszesz w tej sprawie do supportu? A może robisz coś źle? A może nikt nie jest w stanie Ci pomóc na forum w tej sprawie ? Zwróciłaś na te trzy możliwości uwagę? Chyba nie.
 3. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  To powodzenia . Już tu przedstawiali im "parę pomysłów" ...pograsz dłużej, stracisz złudzenia .
 4. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  Może napisz do Wargamingu..płaczesz już tydzień i nic z tego nie wynika. Jesteś dobry, dobrze , ciesz się. Nie , to też dobrze.Uwierz mi, wszyscy mają tak samo . Załozyleś watek , w którym ciągle narzekasz , że Ci źle losuje. Dostałeś odpowiedź , tak jest , będzie i kropka. czego jeszcze nie rozumiesz? Ludzie grają w tę grę latami i nie mają takich problemów, a ty masz może 1000 bitew i chciałbyś nie wiadomo co. Albo trolujesz forum ,żeby Cię po pleckach klepać.Dla mnie raczej śmierdzi tym drugim...Przypominasz mi tych ciągłych narzekaczy na "innych" ....ja jestem de beściak , ale zawsze mi losuje ameby. Jest tu paru takich..nic nowego. Z tego co widzę , jesteś w klanie. To jak ? Sam tam grasz, czy też są dla Ciebie "za słabi"? Pokazali Ci WOWS monitor i teraz spać nie możeszTeraz chciałbyś grać z lepszymi a potem będziesz narzekał, że ci się ci "gorsi" nie podkładają. ...
 5. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  OK Wesolych Świąt
 6. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  Żadne tabu . To osobista wolność i trochę empatii. Nie każdy jest dobry w gierki. Ale każdy ma prawo grać . I ma prawo grać słabo , mając 92 lata , czy się to komuś podoba czy nie. Sugerowanie , że ktos powinien wiedzieć , kiedy odejść w tym kontekście jest po prostu nie na miejscu. Samo to , że napisałeś takiego posta stawia Cię w niekorzystnym świetle , ale nie jesteś nawet w stanie tego zrozumieć i dalej utrzymujesz , że przecież to nic takiego. Dlatego napisałem ,że nie chce mi się tłumaczyć rzeczy oczywistych.
 7. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  Nie chce mi się kopać z koniem. Nie rozumiesz podstawowych rzeczy, to nie będę Ci tłumaczył , jak chłop krowie na rowie. Życzę Ci skilla do osiemdziesiątki. ja wiem swoje, a Ty swoje. I nie wciskam Ci nic do ust. Ale czytam ze zrozumieniem.
 8. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  A co, walczyliście z ojcem o mistrzostwo europy i uznał że osłabia team?a ja , durny myślałem że to zabawa w stateczki a nie kładzenie rurociągu na czas. Kiepska argumentacja. Jeszcze bardziej niż poprzednia. Wiesz co? zabroń ludziom starszym grać w grę , "bo będą odstawali" od unicumów z kijami w tyłkach co to co 10 minut wchodzą na statsy żeby sprawdzić czy im czasem WR nie spadł. I to w czymś co jest NIEWAŻNE , co nawet nie istnieje. Tego nie ma tak naprawdę , gdybyś zapomniał. Pamiętaj , że dla wielu osób to rozrywka i sposób na zabicie czasu oraz samotność , tak , samotność bo wolą posiedzieć z kimś na discordzie i pograć sobie na Yamato niż czekać aż ich ktoś z "rodzinki" odwiedzi. Sam znam kilka takich osób w tej grze.A jedną nawet znałem , bo niestety już jej nie ma wśród żywych . Na szczęście jestem za słabym graczem na Twój obecny klan , ale nie wiem czy chciałbym w nim być jeśli ludzie tam patrzą na grę jak Ty , a już na pewno bałbym się przyznać do mojego wieku.
 9. Harry_Dotter

  [-M-W-] -Marynarka Wojenna-

  Gratulacje z powodu pierwszego w historii wargamingu podwójnego wejścia do Tajfuna.
 10. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  Mam plastyczną wyobraźnię i przeczytałem to pijąc kawę. Kawa na koszuli.
 11. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  Słabe. Czuję się osobiście dotknięty a mam tylko 92 lata. McArthur też był stary a nigdy nie był nawet Herodem. (tip dla wtajemniczonych , Ty pewnie nie wiesz "o so chozi" bo za młody jesteś) Tak sobie myślę , że jeśli się już temu dziadkowi uda Ci dewasta sprzedać, co się zdarza nawet dziadkom, to musisz wrzeszczeć o tym pół godziny na discordzie , czy co tam macie... I na koniec . Kiedyś też będziesz stary. Pewnie tego nie dożyję ale chciałbym zobaczyć Twoją minę , kiedy jakiś następny McArthur będzie się śmiał z Twojego wieku. Do tego czasu zdążysz dorosnąć, mam nadzieję. Wesołych świąt.
 12. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  Nowy statsiarz nam rośnie. Tylko tak dalej.
 13. Harry_Dotter

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  Brawo Ty. Widać że gracz z Ciebie nieprzeciętny , ale i skromny człowiek. To już się pośmialiśmy ,pożartowaliśmy ,towarzyszu jak to mówią a teraz to o czym był ten post? I nie wiem czy wątek dobry, bo już się pogubiłem.
 14. Powstało ich szesnaście w ogóle...a biorąc pod uwagę tylko klasę M...osiem. Ale zawsze można się tu czegoś nowego dowiedzieć...."klepanych"
×