Jump to content

DrGranat

Players
 • Content Сount

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  27049
 • Clan

  [GHUND]

About DrGranat

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DrGranat

  Najciekawsze hejty crap team itp.

  Proste pytanie : po co? Tylko tyle. I co ma piernik do wiatraka ? Przecież nie piszesz o tym , że TY zlamiłeś? Nie przyszłoby mi do głowy zakładanie takiego tematu. Bo nie widzę w tym przyjemności. Ale co tam...kilka gwiazd WoWs założyło panel dyskusyjny o tym jak to INNI ch...grają i się teraz smażą we własnym sosie. A tu proste przysłowie się nasuwa : przyganiał kocioł garnkowi.... jakoś nie widziałem unicumów wypisujących historie o tym jak to ich obrażają . Z prostego powodu : bo ich NIE obrażają albo OBRAŻAJĄ ich ci , którym się wydaje że coś wiedzą o tej grze. Najczęściej z czerwonym PR em . Tu tez widać tę zależność. I choćby nie wiem jak zaklinac rzeczywistość nie da się zmienić jednego : liczby nie kłamią. Najwięcej bzdur wypisują na tym forum przekonani o swojej nieomylności średniacy w najlepszym przypadku. I zawsze bohaterami tych bzdur są INNI. Czego jeszcze nie rozumiesz? Podobno hejt jest ci obcy i szanujesz wszystkich.
 2. DrGranat

  Najciekawsze hejty crap team itp.

  Jestem niezmiernie dumny ,że jestem w ignorowanych u Ciebie i Tobie podobnym. Szczególnie świętoszkowatym pisarzom , którzy każdą krytykę nazywają hejtem a każdą dezaprobatę osobistym atakiem. Albo kolesiom ,którzy wszystkim mydlą oczy aż w końcu się na nich poznają ...w 10ciu klanach po kolei. Ten temat jest nie tylko głupi ale po prostu obrzydliwy. Ale widzę , że Tobie sprawia przyjemność czytanie postów o niczym a'la gazeta Fakt.
 3. DrGranat

  Najciekawsze hejty crap team itp.

  Ooo..pierwszy obrażony. Więc skoro jeszcze nie zrozumiałeś o co chodzi to Ci wytłumaczę : napawanie się tym , że ktoś inny zachował się jak dureń jest naszym sportem narodowym. Tak jak hejt. Tu się zgodzę. nie zauważyłeś , że tutaj grają może tysiące ludzi i KAŻDY ma do opowiedzenia podobną historyjkę ,która niczego nie zmienia ani niczego nie wnosi? Ale zaraz podnosisz wrzask , mimo że bezkrytycznie podszedłeś do tytułu tego następnego płacz tematu. Udało Ci się i dobrze. Masz fraga i satysfakcję. Niech się martwi zatopiony. Brawo Ty. dlaczego nikt w takim razie nie pisze tematu pt: " Dostałem dewasta bo zachowałem się jak idiota"? Tylko wszyscy piszą o "innych " Ten taki ten owaki....a potem niektórych spotykam w grze. I czasem właśnie oni robią najgłupsze rzeczy. Dlatego że ,jak zauważyłeś nie jestem graczem o bardzo dobrych umiejętnościach , to nie jęczę albo nie naśmiewam się z innych. Nie obrażam się.. i nie wstydzę się swoich statystyk bo nie mam nic do ukrycia. Znajdź jeden wątek w którym naśmiewam się z umiejętności innych graczy albo nazywam ich "brajankami" bo coś poszło im nie tak. Wtedy odszczekam swoje słowa. Ten temat powinien iść do moderacji. Zresztą to tylko kwestia czasu jak myślę bo w jakim kierunku ma iść ten wątek? Zaczniecie wklejać screeny? Od tego jest wsparcie gracza a nie niczego nie wnoszący shitstorm na forum.
 4. DrGranat

  Najciekawsze hejty crap team itp.

  Nie wiem czy autor tego tematu zauważył prostą zależność między jakością gry a ilością takich wiadomości. Może należy zacząć od tego? I żeby nie było: Nie pochwalam pisania obraźliwych głupot do kogokolwiek ale czasem je rozumiem , jak pewna posłanka. A do gwiazd WoWs piszących urzekające historie w tym nonsensownym temacie : zapytajcie sami siebie , czy zawsze gracie tak , jak piszecie o tym jak gracie . Wątpię . Ale statystyki przecież kłamią a jak powiedział Sartre ( taki francuski miłośnik niedobrej kawy i czarnych swetrów z golfem) przecież "Piekło to inni".. A tak w ogóle , czemu ma ten temat służyć? Piszesz , że trzeba mieć dystans ale chętnie się napawasz i w tytule prosisz o więcej..to jak w końcu? Albo-albo?
 5. DrGranat

  Najciekawsze hejty crap team itp.

  Brawo Ty. I Ty tak torpedami w dymie go ,Panie tego? Biedny Brajanek... Załóż proszę wątek pt. The best of (me) Myślę że codziennie ludzie z wypiekami będą czytać takie historie zatytułowane na przykład " Zatopiłem chłopa o 18.32 w drugiej połowie września a on mnie zwyzywał" Czekam z niecierpliwością na opis heroicznej cytadeli . Zakładam ,że teraz wystąpi ktos inny w roli karconego. Wszak Brajanek już dednął .
 6. DrGranat

  Niesportowe zachowanie.

  Co ro za szajs? Pierwsze widzę ....
 7. DrGranat

  Wybierzcie wygląd nowej mapy!

  Napisałeś coś o dowódcach floty i kapitanach....masz mapę Ocean w grze więc czego jeszcze nie rozumiesz?
 8. DrGranat

  Carnot w Zbrojowni i Sklepie premium

  Super! Myślę , że wszyscy są zachwyceni Waszymi nowymi ofertami.
 9. DrGranat

  Wybierzcie wygląd nowej mapy!

  Znowu wyjdę na kutafona , który tylko jojczy ale rozumiem , że po 100 randomach i ponad 6000 coopach w WOWS obecne mapy wydają Ci się za łatwe oraz niezgodne z tzw. prawdom historycznom. Marzy Ci się symulator...muszę Cię rozczarować. Ani WOWS ani WOT symulatorami nie są , więc oso chozi?
 10. Dzięki. Chyba Plymouth jednak w takim razie. Wolę przeżyć te parę minut...
 11. Możesz rozwinąć swoją myśl? Chciałem sobie Austina sprawić ale po tym "niestety" się waham...bo rozumiem że w garstce się nie znajdę. To brać czy nie brać?
 12. DrGranat

  Wasze ulubione filmy o tematyce marinistycznej

  Poważnie? Nie wiedziałem...
 13. DrGranat

  Nasze osiągnięcia

  No..to to jest osiągnięcie a nie "okręt mi wypadł z kontenera "
 14. Mam dwa. Pamiętam , że kiedyś były jakieś rankingowe 1v1 na VIII tierze i wtedy była niezła zabawa tym lotniskowcem , ale dublonów bym na toto nie wydawał , raczej czekał na jakiś black kontener albo coś.....A swoją drogą , szkoda że nie można handlować okrętami. Chętnie sprzedałbym Ci jeden za np. 1/3 ceny :D
 15. DrGranat

  Ważna wiadomość dla społeczności

  Chyba jednak byłem trochę adresatem Twojego pytania : otóż ja jakoś też WG nie wierzę. Ale nie marudzę, czemu dałem wyraz w wielu moich poprzednich postach. Natomiast naiwną mi się wydaje wiara w zapewnienia że deweloperowi zależy na jak największej satysfakcji graczy i szeroko pojętemu dobru (ekhm) społeczności. Proszę Cię.....
×