Jump to content

Azgheros

Players
 • Content Сount

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16283
 • Clan

  [-AZG-]

About Azgheros

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 03/08/1973
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam do wstąpienia do nowo powstałego klanu - graczy którzy wolą grać solo niż w dywizjonach. Ponieważ jest to nowy klan, więc nie za bardzo mogę kusić rozbudowaną strukturą, więc to zaproszenie szczególnie kieruję do początkujących graczy, niech Alternatywne Zgrupowanie Graczy będzie dla Ciebie "trampoliną" do późniejszego przeskoczenia do bardziej rozbudowanego klanu. Tutaj na spokojnie będziesz mógł nauczyć się grać - jeśli będziesz potrzebował pomocy - to chętnie pomogę. Jedynym kryterium wstąpienia do klanu jest KULTURA OSOBISTA. Całkowity zakaz przeklinania i obrażanie innych graczy na czacie!
 2. Azgheros

  [VIII] Le Fantasque

  Niestety kompletnie nie potrafię wyczuć tego okrętu i idzie mi mizernie. Ale jeszcze nie mam wybadanego ukladu kontroli ognia. Pytanie czy zwiekszony zasięg dział o kilometr zmieni w moich rękach ten okręt w potwor który niszczy i rozstrzeliwuje wszystko wokół - śmiem wątpić.
 3. Azgheros

  [IX] Pommern

  Strasznie żałuję, że wydałem na to gówno węgiel. Działa tak niecelne, że to kpina, a dodatkowo jest tak papierowy, że myślę że okręt z I tieru byłby wstanie go załatwić.
 4. Azgheros

  [X] Großer Kurfürst

  Choć jest to pierwszy pancernik X tieru jaki posiadałem, to nigdy nie nauczyłem się nim porządnie grać. Niestety lubię grę agresywną i teoretycznie ten okręt pasuje do tego stylu, aczkolwiek o ile kiedyś gdzieś tak na oko co trzecia bitwa wychodziła mi bardzo dobrze, to teraz pomimo tego, że już nie gram nim tak jak kiedyś (trzymam dystans, staram się nie pokazywać przeciwnikom i szukam okazji do ataku lub zaciekłej obrony bo i tak często bywa) to idzie mi fatalnie. Zrobienie 50 tysięcy obrażeń, przy agresywniejsze postawie to już "niesamowity sukces", przy bardzo defensywnej grze, udaj się mi wyskrobać zaledwie 100 tysięcy. To zdecydowanie mało i jestem tym faktem bardzo zdegustowany. Czy jest ktoś na forum, kto w obecnej mecie gry na daleko, potrafi Kurfurstem robić w miarę systematycznie robić dobre bitwy? Chętnie poznałbym tajniki. Ew. linki do filmów jak obecnie grać tym okrętem (nie interesują mnie bitwy w których ktoś robi 350 tysięcy - bo one są na ogół zrobione na wielkim farcie i niekoniecznie odzwierciedlają umiejętności gracz, który taką bitwę zrobił).
 5. Azgheros

  Phoenix

  Minęło ponad dwa lata. Czy coś się zmieniło? Oj tak. Granie teraz Phoenixem to istna katorga. Czyżby znerfili ten okręt? Nie. Ale po dwie lotnie na stronę i ciągle latające samoloty, nie sposób wykorzystać wysp do ostrzału wrogich okrętów tak aby być niewidocznym. Musisz pływać jak nabuzowany i kręcić bączki, licząc, że czerwony baron na pancerniku nie będzie miał farta w stylu, jeden pocisk magicznie poleciał w inną stronę niż pozostałe i walnął Cię w cytadelę (nie istotne jest to jak płyniesz względem czerwonego barona). A jak lotnisko się uprze to i tak co byś nie robi to Cię zatopi. Nędza z bidą :(
 6. Azgheros

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Lotnie w tej grze od zawsze niszczyły przyjemność z tej gry (przynajmniej mi). Ale przynajmniej kiedyś, na niskich tierach nie mogły zrzucać z przyłożenia, nie mogły non-stop spotować, a na wyższych tierach tylko co 4 bitwa były z lotniami. A teraz na niskich tierach nie sposób grać w miarę taktycznie (chowanie się za wyspami itp, itd) - na wyższych też jest to trudniejsze niż kiedyś (lotnie są prawie w każdej bitwie, a na niskich tierach normą są po dwie lotnie na stronę), ponadto jak lotniarz się uprze to Cię dojedzie bez względu czym pływasz, no chyba że jesteś w grupie okrętów z dobrą AA. Więc jakieś fajniejsze akcje, na ogół kończą się szybkim zgonem, zwłaszcza w przypadku DDków i krążków. Szkoda, że na forum nie można bluźnić, bo mam ogromną ochotę dosadnie napisać co myślę o lotniach w tej grze. I tu nie pomoże żaden "rewłowrk", gdyż zawsze będzie źle (albo dla graczy którzy nie cierpią lotnisk w grze, albo dla tych co głównie tylko tym czymś "pływają").
 7. Tylko na tyle zerknąłem, żeby zauważyć że trzeba niemieckimi okrętami grać. To nie problem. Chyba, że te misje mają kosmiczne wymagania? Bo tego nie sprawdzałem. Jeśli tak, to pal licho. W sumie na Bismarcka mam już kilka fajnych kamuflaży, więc brak tego "jakoś" przeboleję ;).
 8. Ja uważam, że to jest paskudne. Aczkolwiek, obejrzałem streama aby dostać misje na to cóś. Jak je zrobię, to założę to paskudztwo, trochę w tym czymś popływam i wrócę do mojego aktualnego kamuflażu, czyli z kotem ;).
 9. Azgheros

  [IX] Ägir

  Ja dopiero zaczynam się uczyć grać tym krążownikiem. Idzie mi słabiutko, ale wydaje mi się, że wina nie leży po stronie okrętu tylko kapitana ;). Działa nie są super celne, ale potrafią zrobić przeciwnikom niezłe kuku, używam tylko pocisków AP, z HE tylko raz skorzystałem.
 10. Azgheros

  Azur Lane: Trzecia fala

  Otworzyłem pierwszy kontener i nadal nie mam tej kolekcji. DLACZEGO? Sorry ale ta gra coraz bardziej mnie irytuje i to prawie we wszystkich aspektach. PS. Może dlatego że otworzyłem żółty kontener a jak widzą są jeszcze jakieś niebieskie? PS2. Aha - to ta sama kolekcja co kiedyś była. Ok, nic nie pisałem, nikt nie widział tego postu.
 11. Na prawie pół roku porzuciłem World of Warships zmęczony pewnym eventem. Do powrotu zachęciła mnie myśl, że mogę tworzyć filmiki z tej gry i że może kogoś to zainteresuje. Są to lepsze moje bitwy, ale na ogół bez szczególnych fajerwerków. Bardziej takie, który są w zasięgu wszystkich graczy o ile zaczną myśleć, patrzeć na mapę oraz poznają choć podstawowe mechaniki tej gry. Nie jestem ekspertem, ale myślę, że gracze którzy będą chcieli podnieść swoje umiejętności czegoś się nauczą w trakcie oglądania. Zapraszam na mój kanał. Na początek umieściłem bitwy okrętami: Bismarck, Friedrich der Große, Mikasa, Gryf. https://www.youtube.com/channel/UCwcS2sHcVEFstQQ3vh_lxPA
 12. Azgheros

  Tier 5: HMS Hawkins

  No to w moim egzemplarzu okrętu - tylko sobie strzela i coś tam od czasu do czasu strąca (bez perków kapitana i bez włączonej Obrony Przeciwlotniczej) i lotnie z IV tieru spokojnie robią 2 a nawet 3 ataki - bo przy lotniach VI tieru - to samoloty nawet nie chcą za bardzo spadać. Oczywiście - nie jest fatalna, większość krążków ma słabszą p-lotkę (przynajmniej mam takie wrażenie).
 13. Azgheros

  Tier 5: HMS Hawkins

  Tajne przez poufne. No cóż, sądziłem że tak jak w poprzednich eventach nie otrzymam żadnego okrętu, ale po wykonaniu 3 dyrektywy - wypadł mi ten złomek. Cóż, okręt jest słabawy. Zdecydowanie lepiej mi się pływa Genovą - która uważałem za najsłabszy krążek na V tierze. Być może na pierwszą pozycję w tej kategorii wysunie się Hawkins. No ale musze go jeszcze ograć, aby się podjąć taką decyzję ;). No ale co sądzę o możliwościach tego okrętu. 1. Działa mają spory rozrzut, trzeba mieć farta aby trafić w małe cele (czyt. niszczyciele). Tak po za tym, pociski HE nieźle podpalają, a AP w krążki wchodzą jak w masło (o ile trafią). 2. Obrona przeciwlotnicza. Sobie strzela. Dopiero jak wrzuci się obronę sektora i załączy Obronę Przeciwlotniczą, budzi się i zaczyna zestrzeliwać samoloty - potrafi nawet zniszczyć całą eskadrę, zanim do nas doleci. 3. Torpedy - są (i tyle). 4. Mamy pancerz, co jest zaletą i wadą. Działka z niskim kalibrem nie wiele nam robią. Za to pociski o większym kalibrze potrafią zrobić nam niezłe kuku. Przez to, że okręt jest lepiej opancerzony jest mniejsza szansa, że przeciwnik będzie miał przebicie na wylot :(. W każdym razie - mam takie odczucia - mając za przeciwnika Hawkinsa. 5. Okręt zbyt szybki nie jest. Pomimo, że jest zwrotny to powoli reaguje na ster.
 14. Azgheros

  [IX] Alsace

  Dla mnie jest to wielkie GUANO - to wszystko co mogę napisać o tym okręcie, bo reszta byłaby do cenzury!
 15. Azgheros

  Stocznia - przemyslenia, obawy, nadzieje

  Pomysł mi się podoba :). Fajnie byłoby gdyby stocznia została i można w niej byłoby budować kolejne okręty. Sam pomysł WG może rozwinąć np. w taki sposób: Plan okrętu kupowałoby się za free exp. Do budowy konieczna byłaby stal, węgiel i jakieś inne zasoby które można byłoby zdobyć w misjach. Przyśpieszać budowę można byłoby węglem, kredytami i dublonami. W każdym razie można sporo wymyśleć w tym temacie.
×