Jump to content

ORP_Buka

Players
 • Content Сount

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10011
 • Clan

  [TF16]

About ORP_Buka

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [TF16]

Profile Information

 • Location
  Chrzeszczyzeboszyce Powiat Lekolody

Recent Profile Visitors

1,487 profile views
 1. ORP_Buka

  Brak flag za osiągnięcia

  Jak bardzo trzeba nic nie robić żeby wyjść po bitwie "na minus"? Pytam bo ciekawi mnie po jakiego w WoWsie miałoby być jeszcze więcej sygnałów ekonomicznych z boostami do kasy itd? Przecież to jakiś chory pomysł żeby dokładać jeszcze więcej sygnałów w grze w której trzeba się naprawdę bardzo postarać żeby po bitwie stan konta został uszczuplony o jakąkolwiek kwotę. Powtórzę się, ale przypominam że "używki" juz nic nie kosztują, koszt obsługi okrętu po bitwie dzisiaj praktycznie nie istnieje, a i limit 8 sygnałow na okręcie został już jakiś czas temu zdjęty.
 2. ORP_Buka

  Brak flag za osiągnięcia

  Czytanie ze zrozumieniem się trochę kłania. Piszesz ze dostajesz co chwilę flagi ekonomiczne, czyli te na hajsy, expa itd? Piszesz ze trudno z kontenera dostać flagi na detonację, z czym można się ogólnie zgodzić. Powiedz mi tylko proszę kto broni ci obwiesic się flagami ekonomicznymi, które dostajesz regularnie jak sam stwierdziłeś i po kilku rozegranych meczach wejść do zbrojowni i kupić za kredyty flagi na podpałkę, detonację i inne takie? Akurat sygnały to rzecz o którą najłatwiej w WoWsie. Skończyły się? Idziesz, kupujesz i masz. Gdzie tu problem?
 3. ORP_Buka

  Brak flag za osiągnięcia

  Matko świat się kończy, nie myślałem, że kiedyś coś takiego napisze.... Ale do rzeczy. Bełkot o UI to faktycznie bełkot bo przeciez ikonka osiągnięcia dalej będzie się wyświetlać więc efekt bez zmian "BIG BRAIN TIME WG". Ale ja nie o tym. Od dawna beczymy równym głosem ze grind w WoWsie jest za szybki i że nawet Orangutan zachęcony skrzynką bananów dałby radę wbić tX tak? Że poziom na wysokich tierach kwiczy leży i błaga o dorżnięcie choćby tępym nożem tak? Że pospólstwo gna na ślepo do dziesiątek niczego po drodze się nie ucząc no bo w sumie kiedy? Tak? Że WG kompletnie to olewa, a co gorsza jeszcze ten preceder poszerza dodając dostep do wysokich tierow za $$$ we wczesnym dostępie. Tak? Ile jest tematów ryczących na te rzeczy? Masa. W moim odczuciu ograniczenie dostępu do bonusów wpływających na progres to zdecydowanie krok w dobrym kierunku bo mamy tego wszystkiego dużo za dużo. Można się obwiesic jak ruski generał na defiladę i klepać po 20-30k expa na bitwę.... Patologia okropna. Teraz pojawia się kwestia jakie flagi dostajemy za jakie osiagniecia. Wszystko ok, % do podpalania czy innej prędkości maksymalnej nie maja na to bezpośredniego wpływu, ale o tym za chwilę. Wszystkie te sygnały są do kupienia za kredyty, a akurat o nie w grze naprawdę nietrudno. Zwłaszcza po niedawnych zmianach w ekonomii i usunięciu kosztów za sprzęt eksploatacyjny. Wracając na chwilę do rodzaju sygnałów bo coś czuję że to tu będzie główna kontrowersja wokół tego co napisałem. Łopatologicznie +2% do podpalen nie wpływa na końcowego expa, a co za tym idzie na progres, ale 10 czy 15k dmg z pożarów więcej na bitwę już tak. Analogicznie jest każdą inna flaga z kategorii "użytkowych". Cudów nie ma co się spodziewać, ale zawsze to chociaż krok w dobrym kierunku.
 4. ORP_Buka

  Czy World of Warships jest głupią grą?

  Człowieku, co ty wypisujesz za brednie. Szukasz/stwarzasz problem tam gdzie żadnego nie ma. Co ty możesz po 200 bitwach powiedzieć na temat balansu? Co daje ci prawo nazywania innych ludzi "jełopami"? Napewno nie Twoje umiejętności! Jeśli giniesz na samym starcie to masz tu darmowego pro-tipa: nie płyn tam gdzie ci się to ostatnio przytrafiło, wydrukuj sobie mapkę i rób czerwone krzyżyki tam gdzie padłeś od pierwszej salwy, później omijaj te miejsca jak ognia. Po kolejnych 200 bitwach powinieneś mieć rozrysowane gdzie wolno być, a gdzie nie. Serio, walisz ogólnikowymi banałami licząc na posłuch i uznanie. Naucz się grać, albo nie, Twoja sprawa. Ale przestań beczeć jak zarzynane ciele że gra zła i niedobra. Wows ma swoje bolączki, ale w tym przypadku problemu należy szukać gdzie indziej. Matko, co to za miejsce, no nie do życia.
 5. ORP_Buka

  Ujea?

  To ten od radaru na Kutuzowie?
 6. Cicho! Zaraz wyskoczy ktoś z WG i powie nam że to jest właśnie aspekt balansujący CV.
 7. Szansa na spalenie CV wynosi reworkowe 0%. 60 sek "R-ki" plus nawet gdy ta się skończy to ile trwa pożar na lotni obecnie? 10 sekund? Ma to sens, jak najbardziej. Równie dobrze mógł próbować APekow, efekt koncowy niewiele by się różnił.
 8. My tu panowie sobie smieszkujemy i ogolnie w sumie fajnie jest, milo tak jakos, ale nie moge pozbyc sie dziwnego uczucia, ze "aristrike" to tak naprawde jedna z mechanik branych kiedys pod uwage przy reworku CV. W sumie to mialoby to wiecej sensu w ten sposob, niz to co zostalo nam zaserwowane. Pod warunkiem ze by to wzieli gruntownie przemodelowali, bo zdjecie na zrzut takiej alaski to powiedzmy srednio zabawne jest. Z ciekawosci chcialbym zoabczyc ile tych samolocikow daloby rade dokonac takiego zrzutu gdyby w okolicy (czyt. w w zasiegu p-lotki) znajdowal sie sojuszniczy okret sypiacy "flakami" w ta chmare moskitow.
 9. Nie oszukujmy się campienie jest i będzie fenomenem każdej gry sieciowej z elementami "szczelania". Daje poczucie bezpieczeństwa i bezkarności nie ograniczając jednocześnie siły ognia jednostki. Jedynym lekarstwem na tą patologię byłoby mocne i drastyczne ograniczenie skuteczności prowadzonego ognia wraz ze wzrostem odległości do celu. Airstrike zmieni tyle że campic będą teraz już we własnym kapie, a nie gdzieś na skraju mapy.
 10. ORP_Buka

  3. SEZON - Rankedy

  Jako to? Usunięcie "Ded Aja" nic nie zmieniło? Niesamowite.
 11. Ręką w górę kogo cokolwiek od()ebane z ich strony jest w stanie jeszcze zadziwić. Jak chcecie się pośmiać to polecam najnowszy filmik Flamu na temat zwrotu hajsów za Konga/Godzillę. Monty Python przy WG to mizerna amatorszczyzna :/
 12. ORP_Buka

  RU czy EU

  Jakość i ilość wyzwisk w języku Goethego sprawiły że ten pośmiertnie zrzekł się obywatelstwa. Potwierdzone info
 13. ORP_Buka

  Serdeczne Podziekowania dla Wsparcia

  A po co? Przeciez sam sobie odpisujesz...
 14. ORP_Buka

  Błąd celownika gdy aktywny jest samolot zwiadowczy

  A dziękuję, niby człowiek wiedział, a jednak trochę się łudził.
 15. Drogie WG czy doczekamy się kiedyś usunięcia błędu celownika, który przy aktywnym samolocie zwiadowczym i przełączaniu się na widok snajperski wywalany jest aż na granice widoczności, a nie na pozycję namierzona na mapie/zaznaczony cel. Niesamowicie upierdliwe, a przy okazji stare jak sam Wows. Ładnie proszę
×