Jump to content

Avalanc

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13175
 • Clan

  [LOBUZ]

About Avalanc

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

204 profile views
 1. Wszyscy nasi wybitni polscy streamerzy niedysponowani?
 2. Avalanc

  Szukam klanu - Avalanc

  Dzięki, Tobie też dobrze idzie. Ostatnio na solo byłeś cały czerwony, teraz już pomarańczowo-żółty. Tak trzymaj ;)
 3. Avalanc

  Szukam klanu - Avalanc

  Szukam klanu, gdzie będę mógł rozgrywać bitwy klanowe w nowym sezonie. Interesują mnie zmagania na poziomie ligi tajfun. Posiadam doświadczenie w bitwach klanowych (200-300 bitw, w tym około połowy na poziomie tajfun), głównie na Des Moines. Oprócz tego mam wszystkie krążki X, większość pancerników, żadnego własnego DD'ka X. Na Montanie i Des Moines mam kapitana 19 pkt. Jestem w stanie dostosować się co do obecnie rozwijanych okrętów do potrzeb klanu. W poprzednim klanie w 1. sezonie byłem obecny na 100% sesji bitw klanowych. Jestem aktywnym graczem. Mam również doświadczenie w wielu grach drużynowych wymagających świetnej komunikacji i zgrania np. Project Reality, Arma, Natural Selection, Squad. Szukam klanu z dojrzałymi osobami z jasnymi zasadami i uczciwym podejściem do uczestnictwa w bitwach klanowych. Statystyki Preferowana forma kontaktu, wiadomość prywatna na forum bo za dużo tutaj trolli ;)
 4. Avalanc

  Viribus Unitis

  W doborowym towarzystwie nawet przegrane nie są straszne. Zapraszamy do kontaktu.
 5. Avalanc

  Viribus Unitis

  Podbijam.
 6. Community Contributor wrzuca tekst pełen literówek, w większości pozbawiony polskich znaków i sformatowany w notatniku? Aha.
 7. Jakby Twoje przeprosiny były szczere to by nastąpiły prawie 2 tygodnie temu. Teraz próbujesz tylko ograniczać straty po tym jak Cię publika pięknie podsumowała i WG pogroziło paluszkiem. Wyjściem i tekstem o OMNI pokazałeś coś z Ciebie za typ i jestem przekonany, że to nie pierwszy raz, tylko pierwszy raz Cię przyłapano. Jedyne co dobre z tego, że teraz będziesz musiał się pilnować na streamach żeby siary nie robić.
 8. Avalanc

  Szukam klanu - Avalanc

  Jestem zaszczycony, że takie znamienitości World of Warships weszły w mój temat rekrutacyjny by dogłębnie ocenić i zweryfikować mój styl grania. Dziękuję obu Panom baxowaty i Aleksy49 za czas poświęcony przeglądaniu moich statystyk, powtórek z moich bitew i wnikliwej analizie mojego stylu gry. Naprawdę, bez jaj. Mnie by się nie chciało ;) Tak serio idźcie sobie potrollować gdzie indziej ;) Moje spostrzeżenia co do bitw klanowych (prawie 100 bitw), mówią że statystyki w bitwach losowych nijak mają się do tego jak zachowujesz się w bitwach klanowych. Bardzo często zdarzało się, że ultra fiolety były klepane przez żółtych i zielonych. Z prostego powodu, robienie dobrych statystyk wymusza często bezpieczną i zachowawczą grę i większości statsiarzy wchodzi w to krew i grają tak na klanówkach. Co kończy się albo oflankowaniem albo przegraną na punkty. Ocenianie kogoś w bitwach klanowych po statystykach z losówek uważam za niezwykle zabawne. To tak jakbyś napisał, że koleś jest kijowy w bierki, dlatego będzie beznadziejny w tenisa ;) Nie powiedziałem że sam, ale jestem przekonany że moje zasługi były w pierwszej trójce. Nie widzę tutaj żadnego oczerniania. Ponownie nie napisałem, że zrobiłem to sam. Proszenie się o spiny to wchodzenie komuś na podwórko by mu dowalić. Twój klan musi mieć strasznie ciężko z Tobą skoro oceniasz innych tak szybko i taki sposób :D Z klanu DARTH odeszły chyba w ciągu tygodnia 3 kluczowe osoby, które od początku grały bitwy klanowe. Nie była to żadna zmowa, zaplanowany wyłam, tylko indywidualna decyzja każdego z członków. To chyba o czymś świadczy. Tyle do wiadomości publicznej ode mnie na ten temat. Niestety muszę się zgodzić co do oceny drugiej bitwy, ale jakbyś zadał sobie trud obejrzeć powtórkę to zobaczyłbyś, że nie był to wybór, a raczej wymuszona sytuacja, gdzie wrogi Yamato odciął mnie od zmiany pozycji i końcowo zrobiłem tyle ile zrobić mogłem, a myślę że mimo wszystko niemało. Dzięki Panowie raz jeszcze za tak wnikliwą ocenę i poświęcony czas ;)
 9. Avalanc

  Szukam klanu - Avalanc

  Z racji że dzisiaj mimo weekendu i pomidorowych losowań zrobiłem dwa krakeny pod rząd Des Moines to się pochwalę ;) _20171112_201524_PASC020-Des-Moines-1948_45_Zigzag.wowsreplay _20171112_195702_PASC020-Des-Moines-1948_37_Ridge.wowsreplay
 10. Avalanc

  Szukam klanu - Avalanc

  Ponownie poszukuje klanu. W poprzednim wyciągnąłem nas do ligi Sztorm grając Des Moines, ale kluczowi członkowie klanu się posypali i dalsze funkcjonowanie tam nie miało sensu. Chciałbym kontynuować walkę w bitwach klanowych w lidze Sztorm. Szukam klanu z naciskiem na bitwy klanowe i współpracę w dywizjonach.
 11. Avalanc

  Szukam klanu - Avalanc

  Hej, Mam 28 lat, interesuje się głównie informatyką, telekomunikacją, trochę psychologią. https://wows-numbers.com/player/500954795,Avalanc/ Szukam klanu w którym będę mógł rozwijać swoje umiejętności w World of Warships ;) Mam dwa X okręty i dodatkowo kilka IX. Szukam klanu z dojrzałymi graczami, dobrą atmosferą i komunikacją głosową. Na ogólne statystyki proszę spojrzeć łaskawszym okiem. Jest to moja pierwsza gra WG i zaczynałem od najtrudniejszych linii do grania, gdzie zrobiłem prawie 3k bitew. Poniższe statystyki znacznie lepiej reprezentują mój obecny poziom. Najlepiej pisać do mnie bezpośrednio w grze bo na forum zaglądam sporadycznie.
×