Jump to content

Kagaxxa

Players
 • Content Сount

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9907
 • Clan

  [COMA]

About Kagaxxa

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kagaxxa

  Suchy dok: Roma

  Trochę z innej beczki - ze względu na kwarantannę europy (niektóre Państwa to już zrozumiały, inne niedługo zrozumieją), gry online zyskują gigantyczną popularność-wystarczy popatrzeć na wyniki konkurencyjnych platform. WOW też mogli by nadążać za rzeczywistością i zrobić jakąś koronopromocje. Zwłaszcza że całe zamieszanie może potrwać 2-3 miesiące...
 2. Kagaxxa

  Biuletyn deweloperów: Aktualizacja 0.9.2

  Zastanawiałem się dlaczego teraz tak mało lotniskowców. Zagrałem sobie lotniskowcem, gra padła 3 razy podczas jednej gry :D
 3. No dokładnie zrobili, zwłaszcze że duża część graczy (np ja) kupiła małego bosta na początek bo myślała że będzie z górki a tu lipa. i teraz dylemat wydać jeszcze to 150zł i mieć okręt czy pogodzić się ze stratą golda na bota. To jest właśnie ruski marketing, to samo widzieliśmy jak kupili Naszą Klasę - jak to się skończyło wiadomo.
 4. Weź już nie zanudzaj, poziom twoich odpowiedzi - żenujący... Nie wiesz po co są promocje? Chyba nie po to aby denerwować ludzi. Widać że z fabryki od taśmy się oderwałeś albo może z obory jakiejś. Gwarantuje ci że gdyby szef projektu Warships poszedł do głównego szefa WG i mu tak odpowiedział: "No to jak nie chcą niech nie grają", to wyleciał by na zbity pysk jeszcze tego samego dnia. To my jestśmy klientami, to dzięki nam oni jedzą chleb z masłem. No ale ty swojej krowie w oborze możesz tak odpowiadać.
 5. A przepraszam liczył ktoś w WG wcześniej ile to bitew trzeba zrobić aby osiągnąć kolejny etap? Przecież to trzeba być no-lifem, a przecież Święta są, trzeba z rodziną spędzać czas a nie od rana do nocy przed kompem - od świtu do nocy, nawet do kibla za często nie wychodź bo nie wyrobisz misji!
 6. Kagaxxa

  Bitwa o Midway

  Początek zaczynał się ładnie ale potem tylko bełkot. Podejrzewam że przyczyną jest kompletna nieznajomość tematu i wogóle zagadnień wojskowości przez tłumaczącego.
 7. CO ONI ĆPIĄ... A wystarczyło by podnieść koszty obsługi X tieru i całe rzesze noobów przeniosły by się na niższe poziomy.
 8. Kagaxxa

  Armada: Georgia

  Iowa z 6 działami za 400zł:) Dobry żart.
×