Jump to content

Kagaxxa

Players
 • Content Сount

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11855
 • Clan

  [COMA]

About Kagaxxa

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kagaxxa

  [VII] Yūdachi

  Niszczyciel typu Shiratsuyu, największy bonus który chyba przyświecał twórcom to dym i przeładowywacz torped dostępne na raz. Do grania tylko jako torpedowiec. Jak na japończyka słabe camo - to najbardziej przeszkadza. Szybkostrzelność dział bardzo niska. Z plusów to jeszcze że ładnie wygląda.
 2. Kagaxxa

  [VII] Yukon

  Okręt poprostu beznadziejny. Zasięg ognia 15,7km ... do tego słaba celność i słabe opancerzenie. Nie polecam.
 3. Kagaxxa

  [X] Shikishima

  Okręt bardzo podobny do Yamato. Oczywiście w rzeczywistości przezbrajanie Yamato w 6 dział nie miało by sensu. Nie miałby on żadnej przewagi nad Iowa, nie mówiąc o potencjalnym starciu w Montaną z 12 działami. Poprzez przezbrojenie Japończycy uzyskali by to co Niemcy z Gneisenau - okręt niezgodny z pierwotnymi założeniami, a zbyt słaby aby walczyć z pancernikami, co najwyżej z okrętami typu Renown. Natomiast w grze tej różnicy, pomiędzy 9 działami na Yamato a 6 na Shikishimie w ogóle nie widać. Są celniejsze, a więc wchodzą podobnie jak minimalnie mniej celne działa Yamato. Tak samo jak w ogóle nie odczuwa się różnicy wynikającej z kalibru dział. RNG skutecznie to modyfikuje, czego skutkiem jest nawet niska ilość cytadel na źle ustawionych pancernikach wroga. Poza tym w związku z większym kalibrem często zdarzają się przebicia na krążownikach 10 tierowych - dzisiaj nawet miałem taką sytuację na stojącej bokiem Moskwie. Jedyna zauważalne dla mnie różnica to wydaje mi się że Shikishima ma minimalnie lepszy kąt strzału rufowej wieży, co bardzo pomaga bezpieczniej i częściej jej używać podczas walki na krótkim dystansie. Podsumowując - jeśli ktoś lubi grać Yamato to polecam. Sam wolę Shikishimę za względu na bonus golda. Polecam. PS. O cześc Konrad. Powiem Ci że ja zwykle więcej naklepie DMG kiedy dolosuje mi mocnych przeciwników, wtedy przynajmniej wchodzi normalny dmg i ostatnio daje radę robić coś pomiędzy 130 a 160. Ale jeśli dolosuje mi samych ciapków to pociski wchodzą po 1500 obrażeń, na krążownikach same przebicia na wylot, hehe, rng robi swoje i wtedy najczęściej ciężko dociągnąć do setki. A jak masz team ogarnięty co ich szybko pozamiata to nawet ostatnio z 70k kończę. Co do celności, najczęściej są celne (3-4 pociski idzią razem a reszta gdzie chce) ale zdarzają się salwy co strasznie rozrzuca. Edit: no i jeszcze jedno, koniecznie trzeba strzelać z 6 dział a nie z 4;)
 4. Heh, zamiast dać bonusy na walkę na krótkim zasięgu aby gra była dynamiczna to dali bonus do kampienia, teraz to naprawde połowa ludzi zaśnie przed kompem:) Na pancernikach dajecie 4 punkty w kamo kosztem jednej naprawki czy jak? Ciężko mi to pogodzić , muszę dawać albo tak albo tak.
 5. Kagaxxa

  Suchy dok: Roma

  Trochę z innej beczki - ze względu na kwarantannę europy (niektóre Państwa to już zrozumiały, inne niedługo zrozumieją), gry online zyskują gigantyczną popularność-wystarczy popatrzeć na wyniki konkurencyjnych platform. WOW też mogli by nadążać za rzeczywistością i zrobić jakąś koronopromocje. Zwłaszcza że całe zamieszanie może potrwać 2-3 miesiące...
 6. Kagaxxa

  Biuletyn deweloperów: Aktualizacja 0.9.2

  Zastanawiałem się dlaczego teraz tak mało lotniskowców. Zagrałem sobie lotniskowcem, gra padła 3 razy podczas jednej gry :D
 7. No dokładnie zrobili, zwłaszcze że duża część graczy (np ja) kupiła małego bosta na początek bo myślała że będzie z górki a tu lipa. i teraz dylemat wydać jeszcze to 150zł i mieć okręt czy pogodzić się ze stratą golda na bota. To jest właśnie ruski marketing, to samo widzieliśmy jak kupili Naszą Klasę - jak to się skończyło wiadomo.
 8. Weź już nie zanudzaj, poziom twoich odpowiedzi - żenujący... Nie wiesz po co są promocje? Chyba nie po to aby denerwować ludzi. Widać że z fabryki od taśmy się oderwałeś albo może z obory jakiejś. Gwarantuje ci że gdyby szef projektu Warships poszedł do głównego szefa WG i mu tak odpowiedział: "No to jak nie chcą niech nie grają", to wyleciał by na zbity pysk jeszcze tego samego dnia. To my jestśmy klientami, to dzięki nam oni jedzą chleb z masłem. No ale ty swojej krowie w oborze możesz tak odpowiadać.
 9. A przepraszam liczył ktoś w WG wcześniej ile to bitew trzeba zrobić aby osiągnąć kolejny etap? Przecież to trzeba być no-lifem, a przecież Święta są, trzeba z rodziną spędzać czas a nie od rana do nocy przed kompem - od świtu do nocy, nawet do kibla za często nie wychodź bo nie wyrobisz misji!
 10. Kagaxxa

  Bitwa o Midway

  Początek zaczynał się ładnie ale potem tylko bełkot. Podejrzewam że przyczyną jest kompletna nieznajomość tematu i wogóle zagadnień wojskowości przez tłumaczącego.
 11. CO ONI ĆPIĄ... A wystarczyło by podnieść koszty obsługi X tieru i całe rzesze noobów przeniosły by się na niższe poziomy.
 12. Tłumaczenie dramat, oto przykłady: poprzez atak na niczego nieświadomy japoński garnizon - ATAKOWALI ICH A BYLI NIEŚWIADOMI? NIE ŁATWIEJ NAPISAĆ ŻE ATAK BYŁ Z ZASKOCZENIA (TEGO AKURAT GOOGLE NIE PRZETŁUMACZY) Guadalcanal stanowi doskonałe położenie dla aliantów jako punkt początkowy dla długiej, nadciągającej wojny na Pacyfiku. - WOW WOJNA NA PACYFIKU DOPIERO NADCIĄGAŁA... powierzone wiceadmirałowi Mikawie Gunichi’emu - GDZIE IMIĘ A GDZIE NAZWISKO I JAK TO POWINNO BYĆ NAPISANE??? prowadzą wyładunek oddziałów - WYŁADUNEK TO MOŻNA WĘGLA PROWADZIĆ W TERMINALU!!! w stosunkowo spokojnych warunkach miejsca - GOOGLE KOPIUJ WKLEJ JAK NIC Z każdą upływającą godziną obecność aliantów na wyspie przybiera na sile. - GENIUSZ TO WYMYŚLIŁ Niemniej jednak status quo utrzymywał się wyłącznie dzięki niewielkiemu udziałowi sił amerykańskich i australijskich krążowników oraz niszczycieli - CZY KTOŚ MYŚLI PISZĄC TAKIE ZDANIA? gdzie dziesiątki podatnych na atak okrętów transportowych jest aktualnie wyładowywanych. - A TO JEDNAK TE OKRĘTY BYŁY WYŁADOWYWANE NA BRZEG, PEWNIE Z JESZCZE WIĘKSZYCH OKRĘTOW, ALE CO ONE POTEM ROBIŁY NA BRZEGU? 200-milimetrowych dział obecnie wycelowanych w jego sylwetkę. - CZY 203MM MOŻE??
 13. Kagaxxa

  Armada: Georgia

  Iowa z 6 działami za 400zł:) Dobry żart.
 14. Z punktu widzenia managerów którzy kombinują aby się tylko utrzymać na stołku kolejny miesiąc to nie jest nawet źle - statystyki rosną, a co jak dlaczego, przecież nikt w to nie wnika a tym bardziej ludzie którzy siedzą na samym topie i liczą tylko pieniądze. Dlatego nie oczekiwał bym tak szybko antyczita, staty polecą a za nimi głowy co niektórych - po co więc mają piłować gałąź na której sami siedzą. To już nie te czasy aby ludzie chcieli aby projekt/ gra była jak najlepsza. Po co, przecież oni w to nie grają tylko liczą pieniądze!
 15. Kagaxxa

  Armada: IJN Akatsuki

  Dewastujące torpedy? Ktoś tam u was zna Angielski?
×