Jump to content
Flandre Bug Read more... ×

Kagaxxa

Players
 • Content Сount

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11162
 • Clan

  [COMA]

About Kagaxxa

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Heh, zamiast dać bonusy na walkę na krótkim zasięgu aby gra była dynamiczna to dali bonus do kampienia, teraz to naprawde połowa ludzi zaśnie przed kompem:) Na pancernikach dajecie 4 punkty w kamo kosztem jednej naprawki czy jak? Ciężko mi to pogodzić , muszę dawać albo tak albo tak.
 2. Kagaxxa

  Suchy dok: Roma

  Trochę z innej beczki - ze względu na kwarantannę europy (niektóre Państwa to już zrozumiały, inne niedługo zrozumieją), gry online zyskują gigantyczną popularność-wystarczy popatrzeć na wyniki konkurencyjnych platform. WOW też mogli by nadążać za rzeczywistością i zrobić jakąś koronopromocje. Zwłaszcza że całe zamieszanie może potrwać 2-3 miesiące...
 3. Kagaxxa

  Biuletyn deweloperów: Aktualizacja 0.9.2

  Zastanawiałem się dlaczego teraz tak mało lotniskowców. Zagrałem sobie lotniskowcem, gra padła 3 razy podczas jednej gry :D
 4. No dokładnie zrobili, zwłaszcze że duża część graczy (np ja) kupiła małego bosta na początek bo myślała że będzie z górki a tu lipa. i teraz dylemat wydać jeszcze to 150zł i mieć okręt czy pogodzić się ze stratą golda na bota. To jest właśnie ruski marketing, to samo widzieliśmy jak kupili Naszą Klasę - jak to się skończyło wiadomo.
 5. Weź już nie zanudzaj, poziom twoich odpowiedzi - żenujący... Nie wiesz po co są promocje? Chyba nie po to aby denerwować ludzi. Widać że z fabryki od taśmy się oderwałeś albo może z obory jakiejś. Gwarantuje ci że gdyby szef projektu Warships poszedł do głównego szefa WG i mu tak odpowiedział: "No to jak nie chcą niech nie grają", to wyleciał by na zbity pysk jeszcze tego samego dnia. To my jestśmy klientami, to dzięki nam oni jedzą chleb z masłem. No ale ty swojej krowie w oborze możesz tak odpowiadać.
 6. A przepraszam liczył ktoś w WG wcześniej ile to bitew trzeba zrobić aby osiągnąć kolejny etap? Przecież to trzeba być no-lifem, a przecież Święta są, trzeba z rodziną spędzać czas a nie od rana do nocy przed kompem - od świtu do nocy, nawet do kibla za często nie wychodź bo nie wyrobisz misji!
 7. Kagaxxa

  Bitwa o Midway

  Początek zaczynał się ładnie ale potem tylko bełkot. Podejrzewam że przyczyną jest kompletna nieznajomość tematu i wogóle zagadnień wojskowości przez tłumaczącego.
 8. CO ONI ĆPIĄ... A wystarczyło by podnieść koszty obsługi X tieru i całe rzesze noobów przeniosły by się na niższe poziomy.
 9. Tłumaczenie dramat, oto przykłady: poprzez atak na niczego nieświadomy japoński garnizon - ATAKOWALI ICH A BYLI NIEŚWIADOMI? NIE ŁATWIEJ NAPISAĆ ŻE ATAK BYŁ Z ZASKOCZENIA (TEGO AKURAT GOOGLE NIE PRZETŁUMACZY) Guadalcanal stanowi doskonałe położenie dla aliantów jako punkt początkowy dla długiej, nadciągającej wojny na Pacyfiku. - WOW WOJNA NA PACYFIKU DOPIERO NADCIĄGAŁA... powierzone wiceadmirałowi Mikawie Gunichi’emu - GDZIE IMIĘ A GDZIE NAZWISKO I JAK TO POWINNO BYĆ NAPISANE??? prowadzą wyładunek oddziałów - WYŁADUNEK TO MOŻNA WĘGLA PROWADZIĆ W TERMINALU!!! w stosunkowo spokojnych warunkach miejsca - GOOGLE KOPIUJ WKLEJ JAK NIC Z każdą upływającą godziną obecność aliantów na wyspie przybiera na sile. - GENIUSZ TO WYMYŚLIŁ Niemniej jednak status quo utrzymywał się wyłącznie dzięki niewielkiemu udziałowi sił amerykańskich i australijskich krążowników oraz niszczycieli - CZY KTOŚ MYŚLI PISZĄC TAKIE ZDANIA? gdzie dziesiątki podatnych na atak okrętów transportowych jest aktualnie wyładowywanych. - A TO JEDNAK TE OKRĘTY BYŁY WYŁADOWYWANE NA BRZEG, PEWNIE Z JESZCZE WIĘKSZYCH OKRĘTOW, ALE CO ONE POTEM ROBIŁY NA BRZEGU? 200-milimetrowych dział obecnie wycelowanych w jego sylwetkę. - CZY 203MM MOŻE??
 10. Kagaxxa

  Armada: Georgia

  Iowa z 6 działami za 400zł:) Dobry żart.
 11. Z punktu widzenia managerów którzy kombinują aby się tylko utrzymać na stołku kolejny miesiąc to nie jest nawet źle - statystyki rosną, a co jak dlaczego, przecież nikt w to nie wnika a tym bardziej ludzie którzy siedzą na samym topie i liczą tylko pieniądze. Dlatego nie oczekiwał bym tak szybko antyczita, staty polecą a za nimi głowy co niektórych - po co więc mają piłować gałąź na której sami siedzą. To już nie te czasy aby ludzie chcieli aby projekt/ gra była jak najlepsza. Po co, przecież oni w to nie grają tylko liczą pieniądze!
 12. Kagaxxa

  Armada: IJN Akatsuki

  Dewastujące torpedy? Ktoś tam u was zna Angielski?
 13. Kagaxxa

  Aktualizacja 0.8.3: zawody „Victory”

  Ilością potencjalnych klientów i ich zasobnością portfela;) Liczą że na fali popularności ludzie wszystko kupią.
 14. Kagaxxa

  Honor i Chwała Marynarki Wojennej ZSRR

  Ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Co mam ci zgłaszać do prokuratury, RFN? Czy ty jesteś normalny. Może idz jednak tą Whiskey zgłoś gdzieś, najlepiej na linię AA. Jednak twierdzisz że musisz być wpisany na listę aby być zabroniony? Podpowiem ci tylko misiu że jeśli wyprawisz urodziny adolfa to tylko ułatwisz pracę prokuratorowi bo jest na to konkretny paragraf. Co do reszty to jest to indywidualna decyzja prokuratora (ocena czynu) a potem sądu. Ty też z ukrainy że nie wiesz jak to u nas działa? Co do przykładów które JA napisałem - to trochę by się nagimnastykował ale by pod inne paragrafy podciągnął. Co do twoich przykładów to są one kompletnie z d... Ale do prawnika nie pójdziesz się dopytać bo cię nie stać. Podpowiem ci tylko że w pewnych okolicznościach możesz nawet chodzić po ulicy w mundurze Wehrmachtu albo Armii Czerwonej. ps. Nie zapomnij podesłać na forum zdjęcia w koszulce jak chodzisz po ulicy.
 15. Stary ładniejszy, ale cóż trzeba jakoś uzasadnić etety...
×