Jump to content

Dark_Havoc

Players
 • Content count

  3,674
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8311
 • Clan

  [TF16]

About Dark_Havoc

 • Rank
  Captain
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

WG

 • Position
  ---

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,913 profile views
 1. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Jeśli nie wymienisz żetonów na coś w Arsenale, to w czwartek rano (23.08) z automatu zostaną one wymienione na kasę. Więc w środę będzie ostatni dzień by kupować.
 2. PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  Wcale nie.. po prostu się wakacjuje :P
 3. To zaliczenie misji wynika z czegoś innego. Misje z wydarzenia Go Navy mają opóźnienie. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale bardzo często robiąc np 4 cytadele najpierw nalicza np.2 a potem po kilku sekundach ( a czasem kilkunastu) tą brakującą. Pewnie coś z systemem misji - w końcu to pierwsza próba takiego systemu wewnątrz misji. Raczej nie ma to nic wspólnego z mechaniką rozrzutu.
 4. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  I właśnie przez takich graczy WG musiało wprowadzić mechanizm karania za bycie biernym w grze. I przez to biedni gracze, którym przypadkowo się rozłącza gra - bardzo są smutni, że dostają kary.
 5. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  A ja mam pewne podejrzenia. Na razie po 3 dniach zauważyłem, że rekruter pojawia się u mnie zawsze po wykonaniu 2 zadań specjalnych. Nie ma znaczenia czy wygram, czy przegram. Kończę 2 zadanie specjalnie pozytywnie i bach - mam ofertę przejścia. Jak nie dostawałem zadań w bitwie lub ich nie wykonałem nie dostawałem oferty zmiany strony.
 6. W ustawieniach masz opcje - system wykrywania kolizji - Ma on 3 stopnie: włączony na stałe, wyłączony na stałe, włączony w trybie lornetki. https://forum.worldofwarships.eu/topic/100847-ui-czyli-jak-ustawić-interfejs-gracza/
 7. Dyskusja ogólna

  Taki kamuflaż można kupić w Arsenale za miedź. Miedź otrzymuje się za zwycięstwo w rankinkówkach.
 8. BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Albo wyrozumiałość :)
 9. BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/public-test-078/ Jest "Ważno!" Powinno być: "Ważne!"
 10. Dziękuję wszystkim - gra odinstalowana

  Wcale nie. Już wrócił. Wytrzymał trochę ponad miesiąc :P Powrót do gry na początku lipca :)
 11. Kontenery - Dyskusja

  Dziś SK z 50 Wiwern (+50% zarobków)
 12. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  13.08 akcja się kończy (pewnie jak zwykle o 6 rano). Zatem by Orły 3 razy wygrały potrzeba 3 dni - piątek, sobota, niedziela. I dlatego to ostatni dzwonek by zmienić team i spróbować wygrać 3 razy.
 13. Problemy z baterią dodatkową

  Dla dział AA i baterii dodatkowej.
 14. Problemy z baterią dodatkową

  Aby na pewno dobrze klikasz? Pamiętaj by zaznaczyć cel musisz przytrzymać klawisz CTRL - pojawi się wskaźnik myszy i wtedy kliknąć na okręt, który chcesz zaznaczyć. Jeżeli tak robisz to być może masz jakiegoś moda, który coś miesza. Przed chwilą zagrałem bitwę i normalnie się zaznaczało wszystko.
 15. Dla Ciebie to żarty, a dla kolegi to bardzo dobre osiągnięcie. To temat rekrutacyjny... jego klanu i w ten sposób pokazuje, że nie trzeba mieć super wyników, aby dobrze się bawić w tej grze. Polecam ten klan wszystkim tym, których wyniki mało interesują. W końcu liczy się dobra zabawa!
×