Dark_Havoc

Players
 • Content count

  2,165
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5997

1 Follower

About Dark_Havoc

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday
 • Portal profile Dark_Havoc

Profile Information

WG

Recent Profile Visitors

900 profile views
 1. Szkoda to jest jak wół do studni nas.... znaczy zdefekuje. :) Myślę, że paru by się ucieszyło nawet.
 2. Banderom? Poważnie? No i koszmarek językowy: "Nie mamy do ukrycia nasze statystyki są jawne (...)" Pamiętaj, że forum dziś trochę się tnie i nie trzeba nerwowo wciskać przycisków wyślij, bo dostaniemy piętrowe cytowania samego siebie.
 3. Pamiętaj o tym, że każda aura działa niezależnie. Zatem biorąc pod uwagę DB z HP 1500 (wziąłem dane z wiki dotyczącej GZ) które znajdują się nad North Carolina, która podstawowego ma po ok 150 obrażeń na każdą aurę, to w każdej sekundzie jest 10% szans na utratę bombowca (x3 aury). Dla aury liczy się tylko odległość od środka okrętu, a nie wysokość lotu.
 4. Nie wystarczyłoby w jednym temacie? Musiałeś 3 identyczne zakładać? :) P.S. To forum się strasznie tnie :)
 5. A dziś za darmo mamy: MDK
 6. No i zdradziłeś Haxy Baarta. Ładnie to tak? Na całe szczęście Flanker jest bardziej uparty i tak Ci nie uwierzy. :)
 7. Kolejny produkt za darmo od Humble Bundle: Brutal Legend
 8. Przecież widać, że chronią capy przed oflankowaniem z sąsiedniej mapy.
 9. A także podniesiesz mocno ogólny poziom kultury osobistej, gdyż ten post rekrutacyjny obraża bardzo moje poczucie patriotyzmu i estetyki.
 10. Miło, że ignorujesz. Spróbuje jeszcze raz: aura jest okręgiem nie półsferą. Oznacza to, że pułap lecących samolotów nie ma znaczenia. W grze samoloty nie mają wyznaczonej wysokości lotu. Liczy się TYLKO odległość od okrętu na powierzchni wody. Wysokość nad nim nie ma znaczenia. Za wiki:
 11. Gra jest 2 wymiarowa. Nie ma nic takiego jak pułap.
 12. Masz pretensje do człowieka? No przecież robił misję. Musi zatopić 5 pancerników, a Ty chcesz by wygrywał. Dopiero potem ma wygrać 5 bitew :) EDIT: minutę temu. Z serii jak stracić punk karmy. Można zagrać pierwszą bitwę KGV: Co w tym złego? No to, że zatopiłem Maassa na capie, który wypłynął na mnie na 7 km.
 13. Nie przepada, ale się kumuluje jako doświadczenie okrętu. Oczywiście za drobną opłatą w dublonach możesz je zamienić na wolne doświadczenie. Wszystkie okręty tak działają. Przelicznik jest zwykle 25 punktów (lub 35 w promocjach) za jeden dublon.
 14. Na razie nie ma takiej opcji. Niestety musisz grać bez steama lub założyć nowe konto by grać przez steam.
 15. Tak ku podsumowaniu: