Jump to content

Dark_Havoc

Moderator
 • Content Сount

  4,531
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [ISEN]

2 Followers

About Dark_Havoc

 • Rank
  Rear Admiral
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

WG

 • Position
  ---

Recent Profile Visitors

3,076 profile views
 1. Dark_Havoc

  Nowa Jakość by WG (R)

  Zatem gracze, graczom zgotowali ten los.... :P
 2. Dark_Havoc

  Nowa Jakość by WG (R)

  Od początku tygodnia serwery są celem ataków DDoS. Stąd problemy zarówno WoT jak i WoWs.
 3. Dark_Havoc

  Wygrajcie Exeter – Twitch Drops w 0.9.0

  Twitch wysyła ogólne zestawienie za jakiś okres czasu. Zatem jeśli w powiadomieniach miałeś 1 misję i 2 kontenery - to znaczy że je odebrałeś. Potem pojawiło się 2 misje i 2 kontenery - to znaczy, że od ostatniego sprawdzenia (1 misja 2 kontenery) dostałeś 1 misję - a to powoduje że Twitch wyświetlił 2 misje i 2 kontenery. Nie sprawdzałem tego, ale podejrzewam, że Twitch wyświetla zbiorcze dane za miesiąc, a WoWs daje nagrody w aktualizacjach - co się nie pokrywa.
 4. Dark_Havoc

  Tier 5: HMS Hawkins

  Prawdopodobieństwo wystąpienia okrętów w paczkach nie jest znane. To tajny współczynnik deweloperów :)
 5. Dark_Havoc

  Tier 5: HMS Hawkins

  Pozwoliłem sobie przeczyścić temat z offtopów. Następnym razem proszę byście załatwiali niesnaski poprzez wiadomości prywatne.
 6. Dark_Havoc

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Były za małe i je zamknęli. Za małe społeczności.
 7. Dark_Havoc

  Kontenery - Dyskusja

  No i popełniłem: https://warshipy.pl/post/kontenery-dzienne-i-super-kontenery-czyli-sprawozdanie-z-3-i-pol-roku-zbierania
 8. Dark_Havoc

  Kontenery - Dyskusja

  Cóż - moje długotrwałe badania nad SK wskazują na nieco inny wniosek. SK z opcji "Spróbuj szczęścia" wypadają w około 4,2% wypadków. Jednak ja nie biorę pod uwagę 2 kolejnych SK, a blisko 3000 prób (od początku kontenerów dziennych). Myślę, że wreszcie napiszę artykuł o SK i tam pokarze gromadzone od 3 lat dane.
 9. Dark_Havoc

  Misja osobista na Massachusetts

  Kup Massachusetts. Tylko tym okrętem (nie czarnym) możesz wykonać tą misję.
 10. Dark_Havoc

  ST - Okręty podwodne

  No to może zobacz to:
 11. Dark_Havoc

  ST - Okręty podwodne

  A przeczytałeś choć warunki umowy? Gdybyś przeczytał, to byś wiedział, że się na to zgodziłeś i nie rościsz sobie do tego pretensji :)
 12. W aktualizacji 0.9.0 posiadacze: Eastern Dragona, Southern Dragona i wszystkich okrętów ARP otrzymają miły prezent – jednostki te staną się okrętami premium. Chcielibyśmy przypomnieć, że wszyscy gracze, którzy sprzedali te okręty (lub inne okręty premium) mogą skontaktować się z działem Wsparcia i przesłać prośbę o ich odzyskanie. Koszt odzyskania okrętu jest równy cenie sprzedaży w kredytach plus 10%. Więcej informacji znajdziecie na portalu Wsparcia: https://eu.wargaming.net/support/en/products/wows/article/22943/
 13. Nowy sezon Bitew Klanowy rozpocznie się 22 stycznia i skończy 9 marca. Bitwy będą toczyć się okrętami X tieru w formacie 7vs7. Drużyna będzie mogła posiadać nie więcej niż 1 pancernik i 0 lotniskowców. Bitwy będą odbywać się na widocznych poniżej mapach Gorący punkt, Łzy pustyni, Pasmo górskie, Ziemia ognista i Północ w trybie Dominacji. Cechą wyróżniającą ten sezon będzie cyklon, który zawsze wystąpi na mapach: Pasmo górskie, Ziemia ognista i Północ. W przeciwieństwie do bitew losowych cyklon będzie zawsze działał według następujących reguł: - zacznie się 5 minut po rozpoczęciu bitwy, - po pierwszej minucie aktywności cyklonu zasięg wykrycia będzie w najniższym punkcie – 12km; - 6 minut od rozpoczęcia cyklonu zasięg wykrycia zacznie wracać do normalnych wartości, co zajmie 2 minuty, zatem cyklon skończy się po 8 minutach. Takie zasady i ściśnie ustalone warunki pojawiania się cyklonu urozmaicą rozrywkę i taktyki dla obu drużyn zachęcając do walki na bliższe dystanse. 12Km zasięg wykrywania nie pozwoli krążownikom z radarem wykrywać wrogich jednostek pozostając w ukryciu. Zostaną dodane informacje tekstowe i dźwiękowe o nadchodzącym cyklonie, a także wartość minimalnego zasięgu wykrycia. Informacje na Blogu Deweloperów są wstępne i mogą ulec zmianie.
×