Jump to content

Dark_Havoc

Moderator
 • Content Сount

  4,129
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10150
 • Clan

  [TF16]

1 Follower

About Dark_Havoc

 • Rank
  Commodore
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

WG

 • Position
  ---

Recent Profile Visitors

2,376 profile views
 1. Niestety tłumaczyłem z angielskiego.... tam tego nie było :)
 2. Dark_Havoc

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Ok. Przeczytałem: https://worldofwarships.eu/pl/news/history/armada-exeter/ I się załamałem. Nie wiem kto i jak to tłumaczy.... ale wychodzi fatalnie. Weźmy polski cytat: "Jednak zniszczony, dymiący się i przechylony Exeter nie zaprzestał pogoni. W końcu udało mu się zadać śmiertelny cios słynnemu niemieckiemu korsarzowi, który umknął do neutralnego Montevideo, gdzie kilka dni później został osaczony i zatopiony przez własną załogę." Zniszczony okręt zadaje śmiertelny cios okrętowi, który ucieka i jest osaczony przez własną załogę.... Spróbuję to przetłumaczyć po swojemu: 1 "Jednak poobijany, dymiący się i przechylony Exeter nie zaprzestał pogoni. W końcu udało mu się zadać krytyczne uszkodzenia słynnemu niemieckiemu korsarzowi, który umknął do neutralnego Montevideo, gdzie osaczony został kilka dni później zatopiony przez własną załogę" 2. "W obliczu zbliżającej się klęski sił ABDA, Exeter wraz z brytyjskim i amerykańskim niszczycielem (...)" Tymczasem w wersji angielskiej jest: "With the ABDA force all but destroyed, Exeter, along with a British and an American destroyer (...)" W obliczu zniszczenia pozostałych sił ABDA, Exeter wraz z brytyjskim i amerykańskim niszczycielem (...)" 3. "Okręt dzielnie odpłacił się swymi działami o kal. 203 mm w najlepszy możliwy sposób, lecz wkrótce potem zatonął." Według mnie powinno być: "Okręt dzielnie się odpłacał swymi działami (...)" 4. w trzech wieżach dwudziałowych, dwie przednie – w tym jedna w superpozycji – a także jedna na rufie. w trzech wieżach dwudziałowych, dwie przednie - w superpozycji, a jedna na rufie. 5. Podsumowując, były to całkiem solidne działa, które brały udział, w niewielkim stopniu, w obronie wybrzeża Cieśniny Kaletańskiej. Podsumowując, były to całkiem solidne działa, które w niewielkim stopniu były używane nawet jako artyleria nadbrzeżna Cieśniny Kaletańskiej.
 3. Dark_Havoc

  Kontenery - Dyskusja

  Ja napisałem o okrętach wypadających z SuperKontenerów. Nie wspominałem o innych "prezentach od WG".
 4. Dark_Havoc

  Kontenery - Dyskusja

  6: 100 India delta 1000 dublonów 50 Dusz Oceanu 100 November echo stteseven 100 Zulu 50 Leviatanów Średnio co 23 odebrany kontener "Spróbuj szczęścia" - wypada SK Ogólnie na 2017 zebranych kontenerów dziennych dostałem 84 SK co daje trochę podan 4% szansy - w tym dostałem 1 okręt premium - Leningrad.
 5. Dark_Havoc

  Kontenery - Dyskusja

  Ja ze swojej strony mogę zapewnić, że kliknąłem w TYL - innych nigdy nie wybierałem :P
 6. Dark_Havoc

  Kontenery - Dyskusja

  Ano tak - albo jakąś pomyłkę :)
 7. Dark_Havoc

  Kontenery - Dyskusja

  Ja też dostałem wczoraj z losowego kontenera miejsce w porcie. Poprzednie dostałem w maju 2018.
 8. Dark_Havoc

  HMS Exeter Tier V

  Nie będzie dymu. Dane Exetera zostały skopiowane z poprzedniej wersji testu (jak był jeszcze z dymem) - bo i tak nie jest on potrzebny - na teście nikt go nie ma. Zatem Exeter - nie ma i nie będzie miał dymu.
 9. Dark_Havoc

  Strzały za ZERO

  No oczywiście że są - bo według mechaniki gry - pocisk po overpenie może mieć siłę przebić pancerz i zadać standardowe uszkodzenia od przebicia dodatkowo. Jest to dość dziwne, ale według wiki pocisk lecąc może jednocześnie - overpenetrować, przebić pancerz i trafić w cytadelę - zadając za każdym razem odpowiednio 10%, 33% i 100% podstawowych uszkodzeń. Kiedyś sobie próbowałem to jakoś wizualizować... ale nie wyszło.
 10. Dark_Havoc

  Strzały za ZERO

  To wynika z mechaniki wstęg - liczy się pierwszy efekt. Niektóre okręty mają kilka warstw pancerza - jeśli przebijesz pierwszą z nich, a pocisk zatrzyma się na następnej to otrzymujesz wstęgę "przebicie", a tymczasem pocisk wybucha miedzy warstwami nie zadając uszkodzeń. Próbowali sobie kiedyś z tym poradzić... ale nie wyszło.
 11. Dark_Havoc

  Sklep premium w lutym: Alaska

  Zgodnie z zapowiedziami lotniskowce premium mogą się pojawić do kupienia po ukończeniu reworku. Czyli za kilka patchy.
 12. Dark_Havoc

  Zdechł serwer

  To też jest znany błąd i trwają prace nad jego naprawieniem.
 13. Dark_Havoc

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  I już jest: należy ukończyć misje codzienne 20 razy w tym miesiącu aby otrzymać kamuflaż.
 14. Dark_Havoc

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Błąd: Jest dwa przeciwbieżne "dwa przeciwbieżne czterośmigłowe wirniki". Powinno być: "dwa czterołopatowe przeciwbieżne śmigła"
 15. Dark_Havoc

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Pamiętaj, że aby kupić zestaw z Furious musisz wcześniej kupić z Hermesem :)
×