Jump to content

Dark_Havoc

Players
 • Content count

  2,901
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6807
 • Clan

  [TF16]

About Dark_Havoc

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

WG

 • Position
  ---

Recent Profile Visitors

1,266 profile views
 1. Zasada jest taka: każdy kapitan jest przypisany do okrętu. Jeżeli go przeniesiesz na inny okręt bez przeszkalania to nie będzie zbierał doświadczenia oraz nie będą działały niektóre perki, a inne będą działały z połową skuteczności. Wyjątkiem są okręty premium, na których kapitan nie wymaga przeszkolenia i zawsze zbiera doświadczenie i ma aktywne perki. Ponieważ aby wyszkolić 19 punktowego kapitana trzeba zdobyć nim bardzo dużo doświadczenia to przenoszenie ich w raz z nowymi okrętami da na końcu linii (tier X) kapitana 17-18 punktowego. Aby kapitana wyszkolić od 0 trzeba ponad 1,7 mln doświadczenia.
 2. czy zmiany w lotniskowcach sie wam podobajom

  Skoro robisz dobrze. To w porządku. U mnie jak robię dobrze to działa.
 3. Operacja "Hermes"

  Rozegrałem 6 operacji. Wyniki: 4x 5 gwiazdek, 2 x 4 gwiazdki - w tym przypadku nie udało się utrzymać Rouan ponad 50% HP. Operacja ciekawa. Należy pamiętać by na początku bitwy zestrzelić te 8 samolotów zwiadowczych, które pojawiają się po lewej stronie - wtedy nie będzie nalotu na początku bitwy. Ostatnią bitwę na 4 gwiazdki udało się zrobić mimo 2 sojuszników, którzy zwiedzali mapę - zamiast pomagać. Nie wiem tylko jednego - jak boty dobierają sobie cele. W jednej bitwie na samym początku miałem focus od wszystkich wrogich okrętów, a w drugiej płynąłem obok Bayerna w odległości 2km, a on nawet nie próbował do mnie strzelać. :) No i uważać trzeba mocno na torpedy - to najtrudniejszy przeciwnik, bo samoloty spadały jak kaczki.
 4. czy zmiany w lotniskowcach sie wam podobajom

  U wszystkich działa - u tych u których powinno. Nie działa do 5 tieru włącznie.
 5. Wybacz, ale uważasz, że matematyką potrafią się posługiwać wyłącznie nauczyciele matematyki? Zaś fizykę rozumieją nauczyciele fizyki? Spróbuj przeczytać swoje wypociny i zrozumieć. Daj komuś z rodziny, by spróbował zrozumieć o co Ci chodziło. A najlepiej napisz coś na forum, poczekać 10 minut, przeczytaj i jak nie widzisz problemów wtedy dopiero wyślij. Inaczej dostajemy bełkot, który baaardzo trudno zrozumieć. Torpedy na DD azjatyckich nazywane są przez WG głębokowodnymi, a w angielskim DWT (Deep Water Torpedo). Torpedy trafiają wszystko prócz niszczycieli i są przez to specyficzne.
 6. Wylogowanie

  Schowany jest za napisem: odłącz od serwera
 7. Grał, zamiast uczyć się trudnego języka polskiego!
 8. Wróć! Znalazłem Twój niesamowity wpis. Przepraszam Cię bardzo, ale jesteś pierwszym który nie potrafi znaleźć WŁASNEGO wpisu:
 9. Spróbuj po polsku napisać. Po drugie, Twój wpis był nie w tym dziale co trzeba i pewnie moderatorzy go usunęli. Dziwnie tylko, że nie napisali Ci, że usuwają - choć podejrzewam, że nie zrozumieli co napisałeś. Tak jak tutaj.
 10. Cheaterstwo

  Do zgadnięcia tak: do pewnego wykrycia. Nie. Bo wystarczy, że krążek zaznaczy Cię i już masz 1, a potem stwierdzi że jednak postrzela do DD. I 1 znika. Dobra z tym CA strzelającym do DD to trochę przesadziłem :P
 11. Operacja "Hermes"

  Tylko okrętami: brytyjskimi, francuskimi lub amerykańskimi. Błyskawica jest polska więc nie da się nią grać.
 12. Cheaterstwo

  Ten "mod" pokazuje gdzie płyną wszystkie WYŚWIETLONE torpedy. Za to można sobie patrzeć na wyrzutnie torpedowe DD i widać animację wyrzucanych torped (tylko nie wiem z jakiej odległości to widać). Gra nie podaje informacji o czasie wystrzelenia, ani nie podaje gdzie są torpedy ZANIM są wyświetlone. Te dane wie tylko serwer - klient tej informacji NIE posiada. Sam miałem kilka takich sytuacji, ale uważam że to kompletny przypadek.
 13. Patche wchodzą ZAWSZE w czwartki. Najbliżej to 22.02 lub 1 marca.
 14. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  To nie ściana. To po prostu kres Twoich umiejętności. Ja mam tak koło 58%. Więcej się nie udaje i tyle. Można jeszcze parę procent podbić w dywizjonach i nie da się więcej wyrobić. To nie wina innych graczy - po prostu dany gracz nie potrafi lepiej grać.
×