Jump to content

Dark_Havoc

Community Contributor
 • Content Сount

  3,987
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9176
 • Clan

  [TF16]

1 Follower

About Dark_Havoc

 • Rank
  Captain
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

WG

 • Position
  ---

Recent Profile Visitors

2,170 profile views
 1. Dark_Havoc

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Przecież to był cel testu: sprawdzenie jak będzie działało równocześnie konto ogólne i WoWs. Czy nie będzie to stwarzało problemów itd. Stąd taka nagroda - by na jak największej grupie graczy to przetestować.
 2. Dark_Havoc

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Celem tej tego PT było sprawdzenie jak zachowuje się konto z podwójnym czasem premium. Podejrzewam, że właśnie dlatego jest tam taka nagroda. Dlatego też była możliwość kupienia konta premium na serwerze testowym. Nie wiem co w tym dziwnego. Każdy gracz będzie miał do wyboru: kupić "ogólne" konto premium - przydatne jak gra w WoT, WoWs i WoWp jednocześnie lub skupić się na jednej grze - kupując konto WoWs. Podejrzewam, że oba te konta nie będą się wzajemnie wspierać po okresie próbnym i jak ktoś będzie miał konto premium WoWs to po wpisaniu kodu na dzień premki w WoT - nie doda mu się to. Zatem mając 7 dni WoWsowego premiumi zdobywając jednocześnie 3 dni ogólnego - gracz będzie je miał równolegle. Które będzie lepsze: zostanie do wyboru przez gracza.
 3. Dark_Havoc

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Właśnie tak ma być. Każdy kto ma obecnie np 100 dni premki po wejściu aktualizacji będzie miał 100 dni premki normalnej i jednocześnie dostanie równolegle 100 dni premki WoWsowej. Premki nie dodają się. Nie wiem za bardzo czemu to miałby być zonk.
 4. Te +7 oznacza normalizację.. czyli pocisk trafia pod kątem np 60 stopni, a liczony jest jakby trafił pod kątem 67 stopni - efektywny pancerz jest wtedy cieńszy (krótsza droga przez pancerz - bo przy 90 stopniach jest najkrótsza)
 5. Dark_Havoc

  Das Boot 2018

  Głupia sprawa. Nie miałem czasu oglądnąć jeszcze 2 odcinka... i mam to samo. Na całe szczęście kanał ten jest w większości kablówek i jak to w tego typu kanałach - powtórki lecą na okrągło. Może Ci się uda go znaleźć.
 6. Dark_Havoc

  Co zrobić, żeby mieć tyle samolotów??

  Sorki, ale nie mogę się powstrzymać (bo ja byłem/jestem z PLO) - czy konse-kwętnie to ma coś wspólnego z kwękaniem? Konserwatywnym kwękaniem?
 7. Warships First! Nie ma to jak statki! :)
 8. Wystarczy, że oglądasz a masz szansę na kontener - nic więcej nie musisz robić. A akcja zaczyna się od 07.12.2018, czyli jeszcze nie teraz, właściwie to od jutra.
 9. Dark_Havoc

  ciagle przegrywanie

  Aż się zainteresowałem - jakie to gry są tak mniej inwazyjne dla graczy jeśli chodzi o zasady zarobkowe? Jakiś przykład?
 10. Dark_Havoc

  Holiday Lottery 2018 - Try your luck !

  I want to join the lottery
 11. Dark_Havoc

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Takie dane nie są dostępne i są dość mocną tajemnicą WG. Wynika to z faktu, że WG obawia się że gracze znając konkretne wartości XP za działania będą starać się wykorzystywać tą wiedzę do maksymalizacji zdobytego doświadczenia kosztem dobrej gry. Przez pewien czas był takie przypadek w WoT, że WG podzieliło się informacją że capowanie daje bardzo duży bonus do XP - skończyło się tym, że większość graczy pędziła wprost na wrogie capy ignorując sytuację na mapie. Zatem konkretne wartości są tajne i nieudostępniane.
 12. Dark_Havoc

  Kontenery - Dyskusja

  Trudno mi się odnieść do wrażenia, ale mi nie wypadają rzadziej: Raczej trzymają się na poziomie ok 4%.
 13. Dark_Havoc

  ciagle przegrywanie

  Ocho... ale ta jest używana. Czemu proponujesz używany towar? EDIT: a tak w ogóle to po co mi maść na coś czego nie mam?
 14. Dark_Havoc

  ciagle przegrywanie

  Hmmm czyżby badania wykazały złe założenia i MM nie okazał się być jednak wyrównany? Hmmm. Ja, gdybym znalazł dowód na ustawianie bitew to bym w te pędy podzielił się ze społecznością. A tu taka cisza. Po co przekazywać Drwalowi dane - jak on jest przecież po drugiej stronie barykady - broni WG. To tak jakbym zbierał przez rok dowody na przekręty robione przez polityków, a potem podzielił się z nimi wnioskami, reszcie społeczności pokazując figę.
 15. Za PLNy/dublony/stal/węgiel/freexp/misje/karę* *niepotrzebne skreślić A tak poważnie to nikt tego jeszcze nie wie. Będzie wiadomo jak WG to ogłosi. Na razie jest model i wstępne parametry.
×