Jump to content

GironX9

Players
 • Content Сount

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20948
 • Clan

  [PZPR]

About GironX9

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GironX9

  Update 0.11.3 - Atlantico Dockyard

  Why are missions for the Atlantico not available in European region? https://worldofwarships.com/en/news/sales-and-events/atlantico-contest-1103/
 2. GironX9

  Update 0.11.1 - Bug reports

  1. Description Wujing & Wukong, In port, changing permanent Type 10 camo unsuccessful 2. Reproduction steps 1. Select the cruiser Wujing. 2. Try to change camo to Type 10. 3. Select the cruiser Wukong. 4. Try to change camo to Type 10. 3. Result Game generates error (Visible in marked area on the screenshots). 4. Expected result The camo should be changed. 5. Technical details It happens every time.
 3. GironX9

  Update 0.10.11 - Bug reports

  1. Description The cruiser Plymoth: missing texture of lifebuoy in the port and battle 2. Reproduction steps 1. Select the cruiser Plymouth 2. Check ship visualy in the port 3. Enter the battle (Training or Random Battle). 4. Check ship visualy in a battle. 3. Result Installed lifebuoys on the ships are metal gray. 4. Expected result Installed lifebuoys on the ships should be white with description. 5. Notes Attached photos are related to WW2 ship preserved till today.
 4. Cicho, bo wykraczesz... :D
 5. GironX9

  Soviet Aircraft Carriers Review

  CVs will never be balanced for some people.
 6. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Najdłuższy czas ma FDR - 9 -10s. Poza tym zależy jeszcze co WG przez to rozumie. Zakładam , że większość z nas uważa to za czas od naciśnięcia atak do osiągnięcia celu. WG pewnie liczy do wystrzelenia rakiet.
 7. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  To nie błąd to feature. :D
 8. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Jesli problem pojawił się tylko u Ciebie, to na początek proponuję sprawdzić integralność gry. czasami po instalacji patcha nie wszystko działa jak trzeba. Dobrą praktyką jest sprawdzenie integralności gry na następny dzień po aktualizacji..
 9. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Po pierwsze nie na temat. Po drugie, za słaba karta grafiki.
 10. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Mniej Hallandów (i innych ...landów) i Worcesterów. :D
 11. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Większa siła rażenia i więcej rakiet robi sporą róznicę. TT nadawały sie tylko na pancki i krązki, teraz to właściwie bez różnicy, bo i tak dropisz głównie pancki i większe krążki.
 12. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  1. Ogromna 2. Po co wydać kasę jesli będzie stała w porcie? Oprócz Entera mam wszystkie lotnie, ale jakoś nie pali mi sie kupować szajsu.
 13. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Na pewno. A człapanie będzie długie i bolesne. Co do ruskich, jesli nie da się tym grać to nie będzie chętnych do gry a tym bardziej kupowania premki, chyba, że to następny okręt do stoczni.
 14. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Na pewno nie przez graczy na lotniach. Nie dośc że jest opóźnienie to jeszcze całkowita blokada celownika. Całkowity bezsens. Niektóre lotnie w ogóle stały się niegrywalne np Indomitable.
 15. GironX9

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Mają mieć torpedy i bomby skaczące. Bomby skaczące na Immelmanie straszliwie karzą deski, trzeba tylko wiedzieć jak dropnąć. Dla niewtajemniczych - pierwsza linia celownika. problem w tym, że za chwile okaże się że Immelman jest OP i trzeba go znerfić.
×