Jump to content

Silarox

Players
 • Content Сount

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3260

About Silarox

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Silarox

  Iowa

  A ten okręt mocno teraz obrywa od lotniskowców po tym nerfie?
 2. Silarox

  Iowa

  Odświeżam. Jakie macie wyposażenie na tym okręcie obecnie? Szczególnie pytam o perk nr 3 i 6. Bo widzę, że na filmikach kiedyś była lepsza. Znerfili jej obronę przeciwlotnicza to na pewno.
 3. Silarox

  Zasięg wykrywania torped

  Żyjecie ludziska? :P Pytam bo nie wiem czy opłaca się brać kapitana z czujnością +35% zamiast +25% na tirpitza. Bo mam zwykłego już na dobrym poziomie a nowego (ulepszonego) musiałbym robić od połowy.
 4. Jeżeli mamy opanowaną umiejętność "czujność" i ktoś strzela torpedami o zasięgu wykrywania np. 1,3 km to my widzimy je już przy 1,625 km? - Dobrze to czaję?
 5. Silarox

  Prezenty urodzinowe

  Tylko, że dziś dopiero datę urodzin dałem. Resztę miałem. PS support jest polski czy angielski? (język)
 6. Silarox

  Prezenty urodzinowe

  W zarządzaniu kontem mam wszystko oprócz weryfikacji dwuetapowej oraz oprócz "Żeby ułatwić dostęp, podłącz swoje konto do profilu społecznościowego:" W subskrypcji mam wszystko oprócz spamu na telefon. Czyli jutro powinni mi ten list na maila wysłać, nie?
 7. Silarox

  Prezenty urodzinowe

  I jeszcze coś - o co chodzi z połączeniem konta z mailem?
 8. Silarox

  Prezenty urodzinowe

  Hej, jeżeli ustawię urodziny dziś - dzisiejsza data, to otrzymam kupon czy muszę najwcześniej ustawić datę jutrzejszą?
 9. Silarox

  Jak szybko "wyexpić" kapitana

  Właśnie tego nie wiedziałem, dzięki też.
 10. Silarox

  Jak szybko "wyexpić" kapitana

  Dobra ludziska. Właśnie gracz Firkines mi powiedział, że mogę ponawiać misje te co wykonałem :P Kompletnie tego nie wiedziałem a to zmienia postać, że alaski nie musze mieć :)
 11. Silarox

  Jak szybko "wyexpić" kapitana

  Właśnie problem z tym Japońskim kapitanem jest taki, że sporo misji za te gwiazdki jest dla 9-10 poziomu krążowników. Ja mam tylko pancerniki 7-9, 1 dd na 7 i 1 krążownik na 8. Ostatniego poziomu nie dam rady zdobyć bo nie mam fizycznie czym. Dodatkowo gram tylko historycznymi okrętami, nie kupuje tych projektowych. A jak miałem jakieś kurfursty to posprzedawałem. Stąd mam 2 bezczynnych kapitanów 17 i 19 poziom i sporo tych 10 poziomów z eventów. Leżą i się kurzą bo i tak więcej okrętów nie kupię. Myślałem ewentualnie nad alaską 9 poziom krążownik bo taka była. Ale przeładowanie 30s w porównaniu do 20 s japońców czy niemców mnie zniechęca. Jedyne co ma to zasięg dodatkowej ale ich liczba mizerna :/
 12. Silarox

  Jak szybko "wyexpić" kapitana

  AAA, akurat wtedy zacząłem grę. Widziałem ostatnio chyba jakiegoś kapitana Włocha do kupienia. Myślicie, że będzie jeszcze jakiś Japończyk? Potrzebuję docelowo na Yamato. Ci ze zbrojowni mają kompletnie bezużyteczne umiejętności na pancerniki. Yamamoto niestety nie zdobędę z misji, nie mam okrętów.
 13. Silarox

  Jak szybko "wyexpić" kapitana

  A jak gracie od lat to pamiętacie czy była sprzedaż kapitanów z ulgą 50%?
 14. Jak w temacie - jaki jest najtańszy sposób na to? Z tego co przepatrzyłem wychodzi sprzedaż starych niepotrzebnych kapitanów za doświadczenie kapitańskie. Zamiana złota na free expa jest droga. Oczywiście oprócz gry z różnymi flagami typu +200. Są tu jakieś kupony lub eventy na promocje - sprzedaż kapitanów np. -50% ?
×