Jump to content

Goomich

Players
 • Content count

  357
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5159
 • Clan

  [MAX]

About Goomich

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia
 1. Szkoda, że się nie zapytałeś co dokładnie ten bot miałby robić.
 2. No żesz... kobieta o negocjowalnej cnocie.
 3. Dlatego właśnie robią te zmiany, żeby ta populacja się zwiększyła. Worchester wszedł ze 2 miesiące temu i już ma 1/3 liczby bitew HIVa, który jest w grze już z rok.
 4. Dowcipy RNG

  Ponieważ te wszystkie działka i armatki nie miały 100% celności...
 5. Dla mnie problemem nie jest to, że wrzuca 8 na 10 (chyba połowę )inii mam na 8), ale że tam siedzą same tempaki. Przykład z wczoraj, biorę Hippera. Pierwsza bitwa Dwóch braci, 6-8, Standard. Pierwsze 15 minut: obrońcy obu stron wystrzelali atakujących, wynik: 5:3 w okrętach i jakieś 550:300 w punktach dla nas. No to oczywiście osły atakują pojedyńczo. Najpierw Bayen popłynął środkiem i dostał zestaw bomb z GZ. Potem chapa jedną stroną z Gaede, który miał jakieś dwa piksele na pasku HP. Zabili GZa ale sami zginęli. Razem z naszym rakiem, który nie wiadomo po co poplynal za nimi. Przegrana 440:460 Następna: okinawa, dominacja, X. Pol druzynyny plynie na a... Nastepna ice islands, dominacja, X. Tym razem wszyscy plyna na c/b, shima oczywiscie dymi na b i dostaje zestaw torped od wrogiej shimy. Teraz wszyscy plyną na c. Zawracam i zasuwam na b, szimka siedzi w dymie i przegania bebki. Włączam hydro i jakos udaje mi sie dojść do niej by go wykryc. Ginie. Ale i tak stracilismy polowe. Wracam do coopa.
 6. Jean Bart

  Żebyś później jojczył jak tamten w wątku o T-61? Jak będzie dostępny to to ogłoszą. :P
 7. Z tego samego powodu, dla kórego KGV jest na 7, Bismarck na 8, Iowa na 9, a Yamato na 10 pomimo, że wszystkie one brały udział w II WŚ - balans.
 8. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Jak gra się dla tokenów, to drużynę zmienia się przy pierwszym loginie...
 9. Jaja sobie robisz? Oprócz tego samolocika jest tak jeszcze jego krążownik, który wali do twoich nieruchomym myśliwców z wszystkiego co ma na pokładzie. A że stateczki raczej samotnie nie pływają, jest tam pewnie jeszcze jeden, może nawet z tieru 7. Może z drugiego okrętu, może w scenariuszach bot używać skilla na dwa samoloty. To nie samoloty są wolne, tylko bitwy szybsze. Teraz są proste misje na odrobinkę bazowych XP + zwycięstwa i żeby nie męczyć się na randomach z randomami, część zakapiorów przeszła do coopa. RNGesus cię nienawidzi.
 10. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Tylko, że niektóre Orły zbiorą swoją lojalnośc zaczną przechodzić do rekinów.
 11. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Jeśli do niedzieli orły wygrają raz, dwa, trzy razy, to dostają kamuflarze, skrzynki i w końcu 20 tokenów. Niestety przez ostatnie dwa dni, prawie nikomu nie chciał się zmieniać, więc jak ktoś zmienił drużynę, to jest z kilka skrzynek do tyłu.
 12. USS Missouri

  Nie za szybko. https://clips.twitch.tv/StupidOpenDelicataFUNgineer
 13. Harugumo Niszczyciel X tieru

  Dobry jak zrobią misje w rodzaju: zbierz 1000 wstęg w jednej bitwie. :P
 14. Independence

  U mnie te widoki wyglądają identycznie, ale na zbliżeniu gram tylko gdy potrzebuję precyzji (do torpedowania na przykład) całą resztę klikam na mapie.
×