Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×

Goomich

Players
 • Content Сount

  1,693
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7993

About Goomich

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Recent Profile Visitors

984 profile views
 1. Goomich

  Huanghe

  Bo nigdy nie zajmowałeś się profesjonalnie transportowaniem BEF z plaż Dunkierki.
 2. Link is broken. Kiedys kiedys, jak tez była misja na osiągnięcia, wziałem F3 Shimę i farmiłem dev strike'i i first strike'i (często za jednym zamachem). Teraz planuję combo Lightning i Jervis zaprząc do tego. Na Reddicie popularny jest plan z Nelsonem (łatwy Dreadnought do tego jakiś witherer). Ja mam tylko nadzieję, że to nie będzie jak inne tego typu misje, gdzie pierwszego dnia dostanę 3, później przez dwa dni nic, później znowu 3, długo długo nic, a potem 5.
 3. Te same, które teraz można zdobyć na rankingówkach.
 4. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Tylko Hakury mogły trzymać DD cały czas wykryte? No i WG dostaje jeszcze płacze tych DeDekowców. którzy na ten miesiąc chcieli schować się przed 080 w rankedach.
 5. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w mniej więcej tym samym czasie co rankedy wyszło 0.8.0 i lotniskowce były nieco op, parę razy nerfione, poprawiane, zmieniane zachowanie, torpedy, wykrycie... Średni pomysł, żeby używać ich w bądź co bądź konkurencyjnym trybie. Skąd pomysł, że byłby tylko 1 na 15, skoro na randomach były po 3 na stronę?
 6. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Rankedy z lotniskowcami?
 7. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

 8. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Ja za to na pewno przynajmniej jeden przegrałem. Tak też raz mi się udało wygrać: zostałem sam w Kicie vs Musashi, więc pływałem w kółko gościa (buffy zredukowały mi spota do 4.8km) i co jakiś czas resetowałem capa torpedami. Mecz trwał pełne 20 minut. A Blackiem nie potrafię grać wali to wszędzie, tylko nie w cel, Kitka przynajmniej strzela prosto.
 9. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Obserwuj punkty gdy wziąłem heala, potem czerwoni wzieli przeładowanie konsumabli i heala.
 10. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Zbieranie buffów, to +20/-20.
 11. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Bo za górką stał?
 12. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Ale jak przegrały?
 13. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Dzień lub dwa za AFKowanie tym którzy są w grze, by nie zaszkodziło.
 14. Goomich

  15 SEZON - Rankedy

  Dziesiątka wbita po 10 bitwach. W przeciwieństwie do wcześniejszych (nawet sprintów) jakoś tak nietragicznie mi idzie. Ostatnia bitka całkiem ładna, zostałem sam vs Z-46 i Musashi (w sumie byłem ja i Musashi, vs Musashi, Z i Yogumo, ale wystarczyło odwrócić się na chwilę, żeby załatwić Yogiego i już moje Musashi wystawiło burtę tamtemu). Z-46 po prostu zraszowałem, a Musashi... miałem 4 buffy kamo (4.8km) i 6 do przeładowania (F3 co 100 sekund). Po prostu kręciłem się wokół niego i resetowałem capa z prawie przyłożenia. On musiał mieć skilla i moduł na torpy, ale zwykle trafiałem dwiema.
×