Jump to content

bopanzer

Players
 • Content Сount

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4987
 • Clan

  [H4T3]

About bopanzer

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bopanzer

  Iowa

  Mě tedy přišla přesná až dost.Modul jsem na ní nijak nepotřeboval.Je to prémiová loď.
 2. bopanzer

  Iowa

  Větší zábava je s Miss a má radar a je to stejná třída a je myslím nejvíce výdělečná prémiová loď....
 3. bopanzer

  Otázky a odpovědi

  Dotaz na ty co jsou více zběhlý v této hře než já.Co mi dá a nebo nedá za bonus karma,když mi jí hráči dají a nebo naopak seberou?
 4. Ve spoustě bitev je evidentní,že nesmíme vyhrát.V další zas to padá úplně samo.A jak si jen malinko zvednu win,hned to dá takový bitvy,že prohra stíhá prohru Tohle mě tady štve.
 5. bopanzer

  République

  Střílej z dálky a pak podle situace.Samozřejmě věci proti zaplavení a ohňům jsou nutnost.Teď jsem měl s ní bitvu a během chvilky jsem měl 90000 DMG a pak jasně,že víc.Dokonce jsem jel do capu,ale stejně to byla jasná prohra už od začátku,tak jsem chtěl něco nabrat DMG.
 6. bopanzer

  République

  Není to vyloženě tankovací loď,ale začínám s ní na dálku.Dostřel něco 26km.Ale má rychlé přebíjení a docela děla jsou přesná na dálku i na blízko.A dost často se mi stává,že si mě vybere letadlovka a za každou cenu mě chce sundat.o na tom,že mu sundám většinou 35letadel nedá pokoj.Má to jiný styl.Jezdit s ní do kapu a tankovat nejde moc dobře a ráda hoří.Spíš mi přijde,že teď míň.Teď je hlavní sirka Kuřbuřt.Vyzkoušej uvidíš.Mám s ní docela dost citadel.A když se to dobře sejde fakt 200000 DMG taky jde.
 7. bopanzer

  Jak se mám bránit letadlovce?

  Za téhle situace,kdy tahle hra je fakt o ničem,tak to odmítám hrát.Tři hry a třikrát vyndaný CV a to je opravdu povzbuzující
 8. bopanzer

  Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  Opět jsem se přesvědčil,že zůstanu na 15 hodnocení.Nemám jakoukoliv cenu se snažit,když vidím ten rozdíl v 8 tieru,kde to byli opravdu nádherné bitvy.A na 10 tieru je to hnu kempení a všechny možný blbostí+ totální dementy.Abych na 30 tý pokus se nedokázal dostat z 15 a to jen díky tomu,že mám hodně nastříleno a dělám maximu,ale zbytek ne,tak na to nemám nervy.Měli to nechat jak to bylo dřív.Tohle je o ničem.............................hnus
 9. 200x násobky a v noci si zahrát je opravdu utrpení na dem.... v týmech a losy jasně,že na jedné straně samí hráči 1 až 5 hodnocení.9 proher v řadě .Navíc se vám spoluhráči smějí co to je za blby v týmu.Stále hodně nastříleno mezi prvními.Spoluhráči mě běžně reportují za maximu nastříleného a zjevně to nestačí .Hnus
 10. bopanzer

  Richelieu

  Mám tuhle loď docela rád.A hraji ji agresivně na předek a docela se to vyplácí.Děla střílí rychle a dost přesně.Inspirací byl pro mě na yotube frajer co s ní vyndal 7 lodí a to X tier bitvě.Rychlost je její velká deviza a díky tomu se dokonce dají honit občas DDčka a zároveň uhnout torpédům.
 11. bopanzer

  Bretagne

  Loď k ničemu.Já jí střelil a zábavnější je Lyon,ale to je do jiného vlákna
 12. bopanzer

  Musashi

  Tak s novou aktualizací dali konečně zvuk výstřelu shodný s Yamatem.Prima,když nic jiného tak za tohle jsem rád .A s touhle lodí si opravdu dobře zahraji než X tier Yamato.Lepší losy lepší MM.Zažil jsem kdy všichni prchali. :-)
 13. bopanzer

  Musashi

  Oj to je volba co hrát jestli Musashi a nebo Missouri,když mám obě :-)Je fakt,že z Musashi se hraje na předek a velmi dobře vydělává.Možná je to jen můj dojem,ale tolik nehoří.
 14. bopanzer

  Musashi

  Taky jsem si jí pořídil a první velké zklamání je v tom,že to nemá zvuk výstřelu jako Yamato.Nechápu proč,když jsou to sesterské lodě,ale dobře Wows si to dělá po svém.Na téhle lodi je dost zvláštní na co jí postavit.AA slabá jako nějaká sedmička.Sekundárky střílí pomalu.No maskování se skillem na kapitánovi je 13,1 a když se spoléhám na hlavní děla tak si to lítá kam chce.Vydělat vydělá,ale spíše co nadingá zepředu.Když se ale zadaří tak nakládá zas pěkně sedmičkám.Missouri mám také,ale ta prostě nabídne více.AA obranu,radar,rychlost a mnohem větší přesnost.
 15. Každý den 10 porážek v řadě maximálně dvě výhry.Nastříleno mraky lodě taky nakilované,ale prostě NE NE NE .Vypnu to a dám si to asi k ledu na nějaký čas.Nedávno jsem koupil Midway zatím 11 her nastříleno dost a lodě taky,ale ani jedna výhra a než jsem stačil vzlétnout tak půl našeho týmu bylo na dně.A já za to prý můžu.
×