Jump to content

rallytravel

Players
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About rallytravel

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. sestrelil jsem vlastni letadlo?

  Díky za info chlapci, tohle jsem nevěděl.
 2. sestrelil jsem vlastni letadlo?

  Jsi si tím jistý? Já vždycky použiju jednu letku na zastavení nepřátelské letky a druhou svou letkou tu nepřátelskou baráží dodělám. Nemám pocit že bych si sundával svoje letadla, ale můžu se mýlit, proto se ptám. :-)
 3. A někde jsem četl, že dmg udělené více cílům je lépe odmeneno než to samé dmg udělené jednomu cíli. Ale možná se pletu.
 4. Saipan

  Kruci chlapci jak to čtu tak ho asi pořídím. Dornier 335 z WT bude muset ještě počkat :-) a mám dotaz. Bude saipan stabilně v shopu nebo jen občas jako akce?
 5. Saipan

  Takže je lepší deck s DB? Pořád přemýšlím jestli do něj jít. CV mě baví, ale dám za ni litr a do měsíce bude nějaký nerf.
 6. Saipan

  Škoda, celkem jsem se na něj těšil. Tak si holt za ušetřený peníz koupím něco ve WT :-)
 7. Atlanta

  Díky moc za názor. Pro mě to je velmi zábavná a nenudící loď, bohužel neodpouštějící žádnou chybu.
 8. Atlanta

  Chlapci co dát na Atlantu za perky kapitána? Jde mi hlavně o čtvrtou a pátou řadu. Tápu mezi větším dostřelem a maskováním a nebo jestli tam nějak zakomponovat toho demoličního experta?
 9. Atlanta

  Díky za rady, já to tam nakonec takhle přesně naházel, slot 3 druhou variantu jinak stejně jak mi bylo tady výše napsáno.
 10. Atlanta

  Chlapci právě jsem koupil Atlantu a potřeboval bych poradit jaká vylepšení na ni vybrat? Předem děkuji. A jsem z ní unešený. V třetí bitvě jsem si ustřílel plnou Iowu :-)
 11. Mobilní připojení k internetu

  Datová náročnost jedne hry ve WoT je cca 800-1200kB, WoWS nemám změřeno a pro zajímavost, Armored Warfare jedna bitva cca 5-6MB.
 12. WoWs spuštěno pro všechny

  Super hra. dvě bitvy a odinstalováno :-) Tak hrajte si kombajnéři :-)
×