Jump to content

yeti1992PL

Players
 • Content Сount

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4480

About yeti1992PL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. yeti1992PL

  Gneisenau (Tier VII)

  Dzisiaj miałem szczęście. Trafiłem nieruchomy pancernik z 12 km. A to naprawdę rzadkość.
 2. yeti1992PL

  Iowa

  Tym gównem nie da sie grać.
 3. yeti1992PL

  Izumo

  Żeby cokolwiek nim zrobić musiałby mieć usunięte cytadele i być całkowicie odporny na podpalanie. Mój rekord to 56k damage.
 4. yeti1992PL

  Jaka będzie nowa linia?

  A gdzie było to info? Chyba mnie coś ominęło.
 5. yeti1992PL

  Jaka będzie nowa linia?

  Tak sobie myślę jaka mogłaby być nowa linia w grze. Wg mnie najsensowniejsze będą: -Brytyjskie pancerniki -Nowa linia krążowników USN -Nowa linia krążowników IJN
 6. yeti1992PL

  Iowa

  Dzisiaj w drugiej minucie bitwy mając full HP zszedłem na salwę od Yamato. To jest bardziej niegrywalne od najbardziej znanych crapów w tej grze.
 7. yeti1992PL

  Mutsuki

  Najlepszy niszczyciel VI tieru. Torpedy na 10km robią robotę.
 8. yeti1992PL

  Amagi

  Z moich obserwacji wynika co innego. W dobrze wystawionego yamato już kilka razy wsadziłem salwę za kilkanaście tysięcy. Żaden inny pancernik nie ma tak dużych szans w walce z wyższymi tierami.
 9. yeti1992PL

  Mahan

  Tak się zastanawiam czy nie wziąć na nim perka dla kapitana który daje 5kts szybsze torpedy ale -20% do ich zasięgu + założyć te ulepszone torpedy na 9,2km.
 10. yeti1992PL

  Amagi

  Bezapelacyjnie najlepszy pancernik jakim grałem. Spokojnie może nawiązać walkę z Montaną a nawet z Yamato. Iowa, Izumo i NC przy nim podkulają ogony i uciekają.
 11. yeti1992PL

  Bayern (Tier VI)

  Dla mnie to niegrywalny szrot. Często mam sytuację, że z 9-10 km puszczam pełną salwę w nieruchomy cel i wpadają 2-3 trafienia za góra 3k obrażeń. Na dodatek mam wrażenie, że jak próbuję skręcić to nic się nie dzieje.
 12. yeti1992PL

  New Orlean [VII]

  Gram narazie na stocku i jest tragiczny jak Pensacola. Może po pełnym ulepszeniu będzie lepiej.
 13. yeti1992PL

  Iowa

  Hej jutro kupuję ten pancernik i przenoszę kapitana z NC na którym mam 4 punkty do przydzielenia. I nie wiem co lepiej brać. Wzmocnienie zasięgu AA ma sens przy już i tak dobrej obronie przeciwlotniczej? Bo jak nie to jeszcze zostaje mi ten perk na zwiększenie ilości życia okrętu. EDIT: Pytanie nieważne. Kupiłem, pograłem z 10 bitew i sprzedałem. Za duże straty przynosił nawet przy wygranej bitwie i przy koncie premium. W najlepszym wypadku wychodziłem z bitwy z zyskiem rzędu 2-3k kredytów. Dodatkowo wszystko go tłucze. Ostateczna decyzja o tym żeby go sprzedać zapadła po tym jak dostałem salwę od Nagato za 35k (tak, byłem skątowany).
 14. Jak w temacie. Wpisujcie jakie okręty (premium albo regularne) chcielibyście zobaczyć w WoWS i na jakich tierach mogły by one być. Moje typy: -Vittorio Veneto pancernik Regia Marina Tier VI -Gangut radziecki pancernik Tier V -Canarias hiszpanski krazownik liniowy Tier VII
 15. yeti1992PL

  IJN Tone

  Jw kto chciałby go zobaczyć w grze? Np jako premka albo regularny (drzewkowy) VIII tier do zbadania przez Myoko lub Mogami.
×