Jump to content

weaver777

Beta Tester
 • Content Сount

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1437

About weaver777

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. weaver777

  Aktualizacja 0.3.1 – dyskusja ogólna

  Niestety cały gold poszedł na konwersję free expa. Nie trzeba było być tak pazernym
 2. weaver777

  Aktualizacja 0.3.1 – dyskusja ogólna

  Wiem, że wyższych tierach ta umiejętność może się przydać, ale jeżeli nie mogę z niej w chwili obecnej wykorzystać, to może przy jej wyborze mogłaby pojawić się informacja o tym fakcie i jeżli wybiorę jeszcze raz "OK" to wtedy i tak wybiorę tą umiejętność. Wiem, że chcę za dużo, ale skro gra jest we wczesnej fazie to może uda się przewidzieć przyszłe zachowanie graczy i wyeliminuje się przypadkowe błędy. GRam w WoT od 4 lat i wiem jak dużo czasu zajmuje wyeliminowanie wydawałoby się prostych błędów
 3. weaver777

  Aktualizacja 0.3.1 – dyskusja ogólna

  A propos tłumaczenia/czytania bez zrozumienia. Czy można dodać opcję, uniemożliwiającą wybór umiejętności dla kapitana, w przypadku gdy tej umiejętności nie może wykorzystać. Jako posiadać krążownika Yubari, który ma dość silne uzbrojenie p-lot, wybrałem dla kapitana umiejętność 3 poziomu Defensive fire. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się że nie mogę jej użyć, gdyż jako okazało się w praktyce, ta umiejętność może być wykorzystana jedynie na okrętach wyposażonych w baterie podwójnego przeznaczenia (sorry ale pod ręką był tylko pois w jęz. ang) których Yubari nie posiada. Oczywiście w wersji beta WoWs nie jest do duży kłopot, bo exp i tak się uda zdobyć i odkryćnowe umiejętności, ale w wersji open beta, gdy ilość otrzymywanego po bitwie exp może zostać ograniczona, takie zdarzenie może mieć przykre konsekwencje.
 4. weaver777

  Aktualizacja 0.3.1 – dyskusja ogólna

  Oczywiście jest to cecha charakterystyczna dla japońskich DD, ale wprowadzenie ograniczenia ilości amunicji jak w WoT może nieco poprawi obecna sytuacje. I tu właśnie pojawia się czynnik balansu: kto i ile pocisków będzie miał. Np. brytyjski TD w Wot 10 tieru ma tylko kilka pocisków i jakoś się to sprawdza. Wszystko w rękach deweloperów i testerów.
 5. weaver777

  Aktualizacja 0.3.1 – dyskusja ogólna

  Mam 2 uwagi: 1. Poruszane już przez przedmówców zachowanie się zasłony dymnej - gdy wróg odpali zasłonę dymną raz nie widać okrętu nieprzyjacielskiego z 2 km a czasem widać go z 5 km. Problem ze spotowaniem okrętów taki sam jak w WoT. 2. Wiem, że to wczesna faza gry, ale czy można wprowadzić ograniczenie liczby torped? Sam gram amerykańskimi DD i ławice japońskich torped wystrzeliwanych z 9 km są trochę przesadzone. Szczególnie jak dochodzi do tego, gdy przeciwnik odpali zasłonę dymną.Niech każdy z DD ma np po 3 (?) salwy z każdej z wyrzutni. Ograniczy się spamowanie a zacznie brać w górę jakaś taktyka walki.
×