Jump to content

Yatesh

Beta Tester
 • Content Сount

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2410
 • Clan

  [_OPC_]

4 Followers

About Yatesh

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 10/12/1965
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków
 1. Yatesh

  [NESI]Rekrutacja

  prorok???
 2. http://www.fakt.pl/polityka/goracy-hymn-na-czesc-andrzeja-dudy-,film,564216.html#fp=polityka
 3. Yatesh

  Znikajace niszczyciele

  Myślę, że musiał gdzieś schować salone dymną, a poza tym to na pewno była łódź podwodna, tylko dlaczego tak szybko się wynurzała.
 4. Yatesh

  misja

  A, i są jeszcze "Statki na niebie"
 5. Yatesh

  dzisiejsza aktualizacja

  To jakieś jaja, wywaliło mnie z gry z 10 razy i ping ponad 1000, a jak mnie storpedowali to wszystko wróciło do normy. Może jakiś komentarz od WG o co kaman lol
 6. Yatesh

  Konkurs strzelecki

  na dobry początek
 7. Yatesh

  [Misja] Długo i przyjemnie

  Zadać w jednej bitwie: 40k obrażeń na niszczycielu 3 tieru; 80k obrażeń na niszczycielu 4 tieru; 80k obrażeń na niszczycielu 5 tieru; 50k obrażeń na krążowniku 4 tieru; 120k obrażeń na krążowniku 5 tieru; 120k obrażeń na krążowniku 6 tieru; 60k obeażeń na pancernku 4 tieru 120k obrażeń na pancerniku 5 tieru; 130k obrażeń na lotniskowcu 6 tieru; 150k obrażeń na lotniskowcu 7 tieru;
 8. jakaś szansa na odpowiedz na aplikacje do klanu?
 9. to może i ja się zgłosze
 10. Yatesh

  Win ratio

  Moim zdaniem WG powinno rozpatrzeć kwestie nagradzania niektórych graczy w ekipie przegrywającej dane starcie, jak i też pewnej formy kary dla niektórych z ekipy zwycięskiej. Bo często się zdarza, ze zagra ktoś wręcz "bitwę życia", ale team jest tak mierny, że faktycznie może to zniechęcić.
 11. Yatesh

  Nowy Community Coordinator - Zamtrios

  Witam i życzę powodzenia oraz dobrego kontaktu z ludźmi
 12. Yatesh

  Aktualizacja 0.3.1 – dyskusja ogólna

  Zwrotne to możne one i są, ale przestawienie steru trwa wieki no i ta powalająca szybkość 20 węzłów są subtelne jak baletnica w drewniakach. Troszkę mnie dziwi, że nie zauważyłeś zmian co do amunicji, bo tylko chyba ślepy by jej nie zauważył, a co do HE to chyba piszesz o innej grze, bo akurat obrażenia są OK przeraża właśnie ilość uszkodzeń modułów i pożary. Na 4 salwy Cleveland'a jakie do mnie oddał zaliczyłem 4 pożary. To już nawet nie jest śmieszne.
 13. Yatesh

  coś nie HALO

  Orzch nie myl pojęć, jeżeli wejdzie patch z informacją o wipe to jest zrozumiałe i nie będę miał do nikogo pretensji, bo wszyscy startują od zera. Ale teraz nie było wipa tylko niedopatrzenie lub totalne olanie testerów. Poza tym co to za CB skoro można kupić sobie dostęp do testów, to czysta komercja. Kiedyś to firmy płaciły testerom za pracę jaką dla nich wykonywali. Poza tym to ilu jest testerów w tej grze?, może 5% pozostali po prostu chcą pograć i tyle. A podejście WG do graczy najlepiej obrazuje to forum, większy bałagan niż tu, to może tylko w damskiej torebce.
×