Jump to content

Davao

Players
 • Content Сount

  1,405
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17493
 • Clan

  [K-W-M]

About Davao

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,814 profile views
 1. Davao

  Großer Kurfürst (Tier X)

  W zasadzie w dużej części jest pod dodatkową, ale jak widać jest to uśrednione, a ja wiem od dawna, że uśrednianie nie ma większego sensu. Oczywiście jak lubisz ten zestaw, ja nie mam nic przeciwko.
 2. Czy innym też usuwa folder userMusic z folderu bin przy instalacji aktualizacji?
 3. Davao

  Pommern (Tier: IX)

  Oczywiście dziękuję za odpowiedzi, ale pytanie kiedy go wycofają, bo nawet z kuponem brakuje mi ok. 15k węgla.
 4. Davao

  Pommern (Tier: IX)

  No i bomba wybuchła. Teraz średnio mam pojęcie co wziąć. Z jednej strony Pommern, a lubię pancki niemieckie z Klocfurstem włącznie. Z drugiej strony mam już wiele pancerników premium z zachodniego sąsiada, więc myślę nadal nad Thundererem
 5. Davao

  [VI] Weser

  Temat poświęcony lotniskowcowi VI tieru WESER
 6. Davao

  [IV] Rhein

  Temat poświęcony lotniskowcowi IV tieru RHEIN
 7. Ja akurat jestem laikiem, bo nigdy nie interesowały mnie komiksy na poważnie, ale Twoja wypowiedź Mnie zainteresowała, a skoro już piszemy o transformerach to rozwiń temat czemu filmy są słabe (bo są nawet dla laika) w porównaniu do komiksów i kreskówek.
 8. Te kamuflaże to kolejny krok bezguścia, tandety i paskudztwa
 9. Bo ludzie na forach mają dziwną tendencję do obrzucania się błotem. To chyba jakaś forma rozrywki lub fetysz by przywalać się do najmniejszych pierdół pokroju literówki lubując się w mieszaniu z błotem oczywiście bez najmniejszej pomocy i kulturalnego poprawiania i pomagania. Aż dziw bierze, że ludzie zakładają tematy pokroju "kody do gry".
 10. Rany julek! Do wsparcia pytanie i już...
 11. Davao

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Kilka dni przed napisaniem tego postu miałem taką właśnie sytuację, gdy grając Grubym Klocfurstem przez cap A w zasadzie przeleciał wrogi niszczyciel. Zadymił, ale nie zatrzymał się, tylko wpakował się w sam środek naszej flanki pomiędzy 5 czy 6 okrętów, postrzelał i padł szybciej niż boty na koopercie. Gdy to zobaczyłem, na myśl przyszły mi wtedy te słowa zacytowane przeze mnie powyżej. Następnego dnia grając De Grasse w operację Kibbel Whale w zespole mieliśmy innego De Grasse, i ten kolo przy końcu gdy mieliśmy się wycofać do punktu zbornego, stanął kilka metrów przed zielonym okręgiem i nie ruszył zadka a jedynie bezmyślnie strzelał do wrogich bot-okrętów doprowadzając do tego, że nasz gość w Izmailu padł, a potem czas się skończył i naszą przegraną. BO GOŚĆ STANĄŁ i STRZELAŁ JAK DEBIL NIE RUSZAJĄC D..Y TYCH 50-CIU METRÓW. Czy naprawdę są tacy aż tak złośliwi ludzie w tej grze?
 12. Davao

  Odin (Tier: VIII) Premium

  Jak wolisz, bo rzeczywiście ludzie chętnie w Odyńca walą, a te dwie bitwy to przykłady, gdy WG dało MM-kingowy czas premium, bo następnego dnia było gorzej. Po naszej dekoracje, po przeciwnej gracze. Ja kapitanów na Bismarcka i dwóch na Klocfursta* zrobiłem pod dodatkowe, więc biorę ich też na Odyńca. * - uprzedzając pytanie: Na Klocku mam dwóch kapitanów, bo jak zdobyłem Lutjensa, to jego kolega miał wtedy 18 i 3/4 punktów. Teraz ma 19, a real-kapitan 18 i pół (ale to tylko kwestia czasu do dziewiętnachy).
 13. Davao

  Odin (Tier: VIII) Premium

  Ja też uważam okręt za średni, jednakże jak się chce, ostrożnie i pomysłowo się gra, no i ma się ciut szczęścia, można wykręcić Odyńcem nie najgorszy wynik. Moim zdaniem Odin dobry jest na drugą część bitwy, gdy niszczarki i spam-krążowniki gryzą muł denny i wtedy ma się ciut większe szanse na podejście do przeciwnika na zasięg dodatkowej nie pisząc już o torpedach. Kilka dni przed napisaniem tego postu, wajcha poleciała mi z kopa w górę (spoko, 2 dni później było g...o) na tyle, że miałem niemal same wygrane, a Odyniec nawalał uszkodzenia jak szalony. Skoro średniak jak ja mógł tyle nawalić, to co dopiero fiolety. Przykład dwóch lepszych biteweczek:
×