Jump to content

pl_piter

Players
 • Content Сount

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14548
 • Clan

  [E--C]

About pl_piter

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Festung Posen

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pl_piter

  Lagi i "podskoki" pinga przez UPC?

  Witam , przerabiałem ten problem ponad rok temu , pisanie do supportu , testy Pingplotterem inne cuda z raportami jakie kazało zrobić szanowne WG i co się okazało po wszelkich testach , że najwięcej ginie pakietów na serwerze we Frankfurt am Main i tego nie przeskoczysz dlatego w grze dzieją się takie rzeczy że ping skacze z 34-35 do nawet 1000 ( zacinki , obraz staje w miejscu ) lub z 34-35 na -35 i wtedy wiadomo co się dzieje ( koniec gry i kolejne logowanie ). Możesz spróbować kupując kartę sieciową wewnętrzną na PCI , wyłącz zintegrowaną - w moim przypadku ilość takich incydentów w grze bardzo znacząco zmalała po przejściu na wewnętrzną kartę sieciową .
 2. pl_piter

  Serwery po raz kolejny leza...

  Problemem jest to że wchodzisz do rozgrywki i nagle server się krzaczy , człowiek w akcji desperacji robi reset routera , kompa i po wielu próbach ładuje Ci grę . Nagle sobie uświadamiasz że jesteś w kręgu zainteresowania ze strony przeciwnika który Cię pierze niemiłosiernie , na czacie czytasz okręt AFK - pls all report afk a na końcu gdy zjadasz glony dostajesz perełkę w postaci różowych stringów za niesportowe zachowanie .
 3. pl_piter

  Serwery po raz kolejny leza...

  Przepraszam że to napisze ale samo się prosi by to powiedzieć - To już jakaś patologia z tymi serverami
 4. pl_piter

  Brak mozliwosci wejścia do bitwy

  Te same objawy , co u przedmówców
 5. pl_piter

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Widzę że nie do końca zrozumiałeś tekst - zawsze mawiam że myślenie ma kolosalną przyszłość
 6. pl_piter

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wolałem iść na dno od CV za pierwszym podejściem w starym RTS niż być zamęczonym w obecnym reworku CV . Co byś wybrał - dostać raz w cztery litery czy non stop być kopany . Wybór chyba jest oczywisty . Aczkolwiek mogę się mylić , ludzie mają różne pasje .
 7. pl_piter

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Taka mała propozycja dla WG, może z racji reworku CV zrobić jakieś specjalne odznaczenie dla zespołu który zmieści najwięcej okrętów na jak najmniejszej powierzchni , gdyż to co się dzieje teraz to woła o pomstę
 8. pl_piter

  Sabaton oddaje hołd okrętowi Bismarck

  Z powyższego wpisu stwierdzam że dalsza dyskusja z tobą nie ma żadnego sensu . Z poważaniem
 9. pl_piter

  Sabaton oddaje hołd okrętowi Bismarck

  Domniemam że z języka polskiego miałeś mierne 2 , gdyż nie znasz pojęć metafora i przenośnia ale widzę że to za dużo jak dla Ciebie . Z poważaniem P.S Zanim wytoczysz większe działa , przeczytaj ten artykuł i przemyśl . http://www.kosciol.pl/article.php/20040916144216749
 10. pl_piter

  Sabaton oddaje hołd okrętowi Bismarck

  W utworach grupy Sabaton nie ma ideologii jest pokazany Heroizm i odwaga jednostki lub grupy osób bez względu ma narodowość , wyznanie , pogląd polityczny . Pochodzą ze Szwecji , może dlatego potrafią obiektywnie spojrzeć na kwestię II WŚ i robią to perfekcyjnie tworząc takie teksty utworów . Na nie jednej lekcji Historii nie wyniesiesz tego tyle co po jednym utworze tej właśnie grupy .
 11. pl_piter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Odczułem na grze że po reworku CV jest ona wstanie zamęczyć każdy okręt , pomijam przeciwne CV .
 12. pl_piter

  WG mnie wkurza

  Niczego to jeszcze nie dowodzi , każdy gra jak mu pasuje to tylko cyferki nic po za tym. Też jestem leszczem , z każdym tak po bandzie jedziesz - staty i tylko staty . Przez takich OP graczy którzy nie mają szacunku do innego gracza nie zależnie od tego jak mu idzie w rozgrywkach to na tym forum przewijają się ciągle jedni i ci sami w komentarzach . Zadaje sobie pytanie który z nich pierwszy dobije do 10k wpisów a dużo niektórym nie brakuje . Z poważaniem
 13. pl_piter

  WG mnie wkurza

  Powiem tak , daj sobie spokój z wyrażaniem takiej opinii na forum bo sprowadzą Cię do poziomu podłogi. To tylko spotęguje twoją frustrację a tego byś nie chciał . Każdy wie jak jest i raczej ( na pewno ) już to się nie zmieni .
 14. pl_piter

  WYŁĄCZENIE powtórek

  Można jeszcze zainstalować " World of Warships ModStation " i masz tam możliwość zaznaczenia opcji by powtórki się nie zapisywały .
×