Jump to content

IwonTheInternet

Beta Tester
 • Content count

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1507

About IwonTheInternet

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 03/16/1996
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw

3 Followers

Recent Profile Visitors

433 profile views
 1. MM ustawia ci bitwy +2 po to, żebyś mógł zrobić więcej demeżu. Generalnie tak jak napisał pure HE celuj wysoko, a AP przy łączeniu nadbudówek z kadłubem (relatywnie cienki pancerz, a pestki wchodzą za większy dmg)
 2. Rekrutacja-bitwy drużynowe

  Maturę napiszę to będę pogrywał.
 3. Wersja 0.5.3 - dyskusja ogólna

  Nie skacze. Po prostu godziny szczytu.
 4. Buff pancerników potrzebny od zaraz !

  Aktualnie langley powinien być 8 tierem.
 5. Rekrutacja-bitwy drużynowe

  Wydaje mi się, że dzięki moim kontaktom na całym świecie kogoś uda się załatwić. Nie ma sensu szukać ludków, chyba że jakiś ukryty super talent na moją miarę się pojawi. Takich zapraszamy.
 6. Normalsi

  Takie tematy jak zwykle nie mają sensu. Ja jestem graczem przeciętnym, czyli takim co czasami po szkole chce się odstresować. A z racji, że bycie niszczonym i przegrywanie denerwuje to staram się do tego nie dopuszczać.
 7. Udałoj IX tier

  Grasz podpała i zasięg na 4 perki. Nie grasz typowo jak krążkiem. Musisz strzelać praktycznie samymi ap. Mając podpałkę grasz tak. Podpalasz, gość naprawia, później ap kończy się naprawka znowu podpalasz, gość się pali strzelasz ap bez przerwy, jak się wypali zaczynasz proces od początku. Do tego agresywna walka o capy, kreowanie dobrych sytuacji, używanie torped i wyniki same się robią.
 8. WoWS: 0.5.4

  Co do samego radaru pomysł świetny. Powinien być dostępny na każdym CA t8+. To obniży shimakaze spam albo chociaż zatruje im życie, a ruskim DD nie zaszkodzi w ogóle.
 9. Would you reset and replay a nation/class?

  Nope. Reset means that Time u spent is lost. Really stupid idea.
 10. Program Community Contributor

  Jak na razie nie ma na co liczyć. Za dużo nagród rozdają dla polskiej sekcji widać, więc mają nas wszystkich wiadomo gdzie. Panda powinien zostać CC za prowadzenie rekrutacji do NESI. "Nie żydcie dymu na capie!" ~2016 To zrozumieją tylko wybrani
 11. Perk na torpedy

  Amagi nigdy nie miał dobrego AA. Do tego to gier 9 CV, więcej HP samolotów, dodatkowo moduł na jeszcze więcej hp dla "much". Czego oczekiwałeś?? Pocisków jonowych wystrzeliwanych w atmosferę i niszczących wszystko. Poza tym co do wymijania torped - Amagi był okrętem, który łapał 12 z podejścia i dalej tyle łapie bo jest długiiiiii.
 12. Co do prędkości torped perk obowiązkowy na cv. Bez niego drastycznie spada szansa na storpedowanie amerykańskiego czy ruskiego DD. Jeżeli na CV nie klepiesz DD to robisz to źle.
 13. Is the Mogami just a big citadel or what?

  Atago. Thats why you use it on team battles, leagues etc.
 14. Anshan - niszczyciel premium VI tieru

  Na Błyskawicy zasięg to największa głupota. Podpała + Kamo. Lub sama podpała.
 15. Akademia dla początkujących graczy

  Ostatnio gdy się wkurzyłem na brak skilla na amagi postanowiłem wziąć build 2 x sampson. Może to troll pluton, ale jako jedyni popłynęliśmy na cap A na mapie fault line - jeden sampson stawiał dym, drugi spotował i na zmianę. Stałem odwrócony bokiem i zrobiłem jak na razie najlepszą gierkę tym BB.
×