Jump to content

Danny202

Beta Tester
 • Content Сount

  810
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10531
 • Clan

  [IDDQD]

2 Followers

About Danny202

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 06/18/1992
 • Insignia
  [IDDQD]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,917 profile views
 1. Danny202

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  A já při prvotním pohledu myslel že brousí lajnu První z rychlých bitevních lodí USA, USS North Carolina, dne 3. června 1942.
 2. Danny202

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  USS Wisconsin (BB-64) pohled na loď v USS AFDB-1, v přístavu Apra, Guam, 5. dubna 1952
 3. Danny202

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Německá bitevní loď Tirpitz v Kåfjordu, Norsko, červenec 1942
 4. Danny202

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Bitevní loď USS Idaho (BB-42) proplouvá Panamským průplavem. Říjen 1945.
 5. Danny202

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Yamato že by
 6. Danny202

  Vývojářský blog

  Mě se ti francouzi líbí Ale myslel jsem že představí britské bitevní křižníky a ono NE. WG kde se stala chyba?
 7. Danny202

  Vývojářský blog

  Další absolutně zbytečné a nereálné lodě.
 8. Danny202

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  To je nějaký fake nebo co je to za loď? edit: tak fake
 9. Danny202

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Pohled na bitevní loď New Jersey (BB-62) kotvící v Hampton Roads ve Virginii a francouzskou bitevní loď Richelieu kotvící u přístavní čtvrti New Jersey. 7. září 1943.
 10. Jak děti na hřišti
 11. Danny202

  Mackensen

  Přeexpeno s kolegou v divizi během 5 her (hold signály a kamufláže na expy a 100WR). Hráno v top konfiguraci se 17b kapitánem. Děla relativně OK co se týče přesnosti, ale mají celkem nízkou penetraci a granáty velmi ztrácí na rychlosti. Chce to na větší vzdálenosti více předmířit a měl jsem trochu problém kvůli tomu trefovat rychlé lodě. 360 stupňová zadní věž je fajn. Pancíř nezklamal a loď vydrží opravdu hodně. Loď pak exceluje hlavně na close combat i díky sekundárkám. Hydro je obrovské plus téhle lodi a nemálo mě zachránilo před yolujícím DDčkem. AAčka prakticky nejsou. Pohyblivost je pak opět výborná. Doporučuji modul na rychlejší kormidlo. Jo ještě jedna věc, loď extrémně hodně hoří, ale možná to byla jen smůla na RNG. Za mě velká spokojenost s touto lodí.
 12. Danny202

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Ohledně zrát na moři Je to z wiki.. USA: 29 ships lost including 2 fleet carriers, 6 cruisers, and 14 destroyers Japonsko: 38 ships lost including 1 light carrier, 2 battleships, 3 heavy cruisers, and 13 destroyers
 13. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Proti T7 s Musashi se máš čím chlubit
 14. Danny202

  Jean Bart

  Byla to první a poslední hra za hodně dlouhou dobu hrána včera večer. Ta loď je pořád stejná a její síla je v umístění všech děl na přídi, rychlosti a pohyblivosti a vysokého DPM pokud je aktivní adrenalin a máš i reload booster a v základu 23s přebíjení s modulem. Ta loď je prostě o tom střílet a neustále střílet, najít si správnou pozici, dostat se nepříteli hlavně do boku a to nejde vždy a nebo hned na začátku hry. Ta loď je velmi silná, ale za určitých situací. Ano má děla malé ráže a proto nikdy nebude míc moc velký DMG na hit (jak píše Toivia), ale to je snad jasné. Věděl jsem že budeš mít narážky na klan. Nechám to být. Každopádně za mě je ta loď pořád stejná a Scharnohrst to už je sakra dávno a i když WG řekne že s ním nic nedělalo, tak ano zrovna Scharn už mi nepřišel vůbec dobrý co se týče soustřelu a penetrace děl, kdy to páralo křižníky na dvě salvy. Scharn už se hodí tak max do rankedů.
 15. Danny202

  Jean Bart

  Dostal jsem nutkání to po několika měsících zapnout a zahrát si JB. Vsadím se, že chyba není v lodi, ale klidně se nechám překvapit. Tak jsem si dal jednu bitvu, děkuju že si tu lod prodal jelikož ta lod evidentně není dělaná pro tebe :) Nic ve zlém :) (a to mám ted věčer v pátek upito :) )
×