Jump to content

Danny202

Beta Tester
 • Content Сount

  744
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7877
 • Clan

  [IDDQD]

2 Followers

About Danny202

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 06/18/1992
 • Insignia
  [IDDQD]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,537 profile views
 1. Danny202

  Otázky a odpovědi

  Tak já používám aslain mod pack už od dob pravěku a používal jsem nějakou dobu i tyto modifikace jako je running light a nějakou verzi navigatoru (jeden nejmenovaný youtuber je používal taky ve svých streamech a nevím o tom že by dostal ban :D) a nikdy jsem ban ani nějaké upozornění nedostal. Každopádně už tyto modifikace nepoužívám. I tak mi bylo divné, že kdyby za tyto modifikace dávalo WG ban, tak by je určitě aslain ze svého balíčku odstranil.
 2. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Fuso je pořád dobré Druhý na největší DMG na EU serveru + 9 killů
 3. Hrál jsem s Massou a pak s Tirpitzem a ani jednou jsem za 40 bitev neměl proti sobě letadlovku. Každopádně rank 1 pokořen s 90% WR.
 4. Tak jsem si dal fight s žabákem ale dal mi pořádně zabrat
 5. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Prakticky prohraná bitva, náš Bismarck se probral až někde v půlce bitvy viz expy a hrál jak bot ale naštěstí přežil (dívat se jak hrají proti sobě dva AFK hráči by nebylo moc záživné). Nějak jsme to ještě zvrátili a vyhráli i díky tomu že jejich Iowa byla celou bitvu AFK (štěstí pro nás GG). Jako WTF random. Každopádně jsem s JB potahal a karma +3
 6. 3 vs 3 Balensk. Mapa prakticky nebyla vidět pod tou mlhou od smouků. Naši Balenskové bohužel nezahráli nic, ale enemy ano a tak to byla bohužel prohra. Já jediný přežil a byl top na expy s Veneziou a celkem jsem si zahrál, ale v té bitvě nešlo dělat nic. Není to zábavné a věřím že půlka hráčů by tu hru nejraději leavnula. Dobrá práce WG jen tak dál k potopení této hry.
 7. Pěkná bitva, ale prohraná.
 8. Z 16 mega dárků jsem dostal jen jednu loď a to T-61. Jinak dneska mi padl z kontíku dárek od ježíška krásný krám
 9. Danny202

  VI W. Virginia 1941

  Je to loď spíš jen do sbírky. Tři bitvy a pak není důvod s tím hrát. Arizona je mnohem lepší.
 10. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Takový zásah se mi povedl asi poprvé co hraji WoWs.
 11. Danny202

  HMS Thunderer

  Ta loď je naprosto epická i v rankedech. Ty děla když dá RNG, tak krájí úplně všechno. Tak dobrý pocit z děl nemám na žádné jiné lodi. Poslední hru jsem měl skoro orgasmus, na co jsem namířil, to jsem trefil a citadely padaly jedna za druhou. Kdybych měl říct, jaká BB má nejlepší děla ve hře, tak pro mě je to Thunderer! Zatím dvě ze tří her v rankedech!
 12. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Otočeno na výhru!!
 13. Danny202

  Yamato

  Ohledně toho testu odolnosti pancíře. Co jsem tak pochopil, tak amíci testovali průbojnost 16 palcových (406 mm) děl na 26 palců (650 mm) silné čelní pancéřové desce hlavní dělové věže, která měla patřit lodi třídy Yamato a to Shinano (přestavěna na letadlovou loď). obrázek: Článek: http://www.navweaps.com/index_tech/tech-040.php
 14. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak jako Kremlin po nerfu no
×