Jump to content

Danny202

Beta Tester
 • Content count

  495
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4599
 • Clan

  [GDS]

About Danny202

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 06/18/1992
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Roma

  Souhlas s yaketymasq.
 2. Musashi

 3. Otázky pro WG

  Taky se mi to stalo a pomohlo Alt + F4 a znovu spustit hru. Jinak snad to samozřejmě WG co nejdříve opraví.
 4. Roma

  I docela souhlasím se sigmou 1.9 (2.0 už by bylo OP) loď by tak byla chtěnější (+ pro WG) a zároveň by pořád nebyla OP (rozdíl mezi 1.8 a 1.9 je stejně jen kosmetický, ale pro ten dobrý pocit). Doba nabíjení 26 sekund by bylo už hodně OP, děla jsou dost silná a na salvu mají mnohem lepší DMG, než třeba Tirpitz nebo Bismarck + 1 dělo navíc, takže 30 sekund je OK. HE fungují velmi dobře, netřeba žádný buff. Zkoušel jsem je a zapalují a dávají i pěkný DMG (možná mi jen přálo RNG). Možná se podívat na pancéřování horního plátu, který zakrývá prostor pod věží. Má jen 50mm. Jo s tím souhlasím, v reálu tam bylo 200 mm (někde jsem to četl), 50 mm je málo a Roma hodně trpí na vyřazení věží. Dostřel a DMG AAček je daný herní mechanikou, možná 90tky by mohly mít cca 4,5 km max dostřel, ale 90mm a délka hlavně 50 je prostě málo. (Francouzské 90tky mají taky pouze 4 km). Sekundárky jsou pouze na okrasu, navíc 152 střílí APčka, což je docela škoda, takže nějaký buff reloadu o 2 sekundy by nic neřešilo. Z mého pohledu není potřeba Romu buffovat, vybalancovaná je dobře, ale aby trochu vynikala, zvýšil bych ji sigmu na 1.9 a pancíř pod věžemi zvýšil na reálnou hodnotu (200mm?) nebo prostě snížil šanci na jejich vyřazení.
 5. Francouzské bitevní lodě

  Zkusil jsem si Alsace na testu a je to velmi solidní bitevní loď. Odehrál jsem 7 bitev z toho dvě byly nad 200k DMG, průměr necelých 150k DMG na bitvu, ale WR jen 43%. Pořád je to ale PT, na ostrém serveru by to asi nebylo tak easy, každopádně si myslím, že je to dobře vybalancovaná loď a asi by ji WG takto mohlo nechat. Uvidíme, těším se. Natočil jsem záznam z jedné bitvy. Video je bez komentáře. Jde na něm vidět boj na dálku, tak na střední vzdálenost i na close range, chování děl, výdrž a pohyblivost a padnou tam i nějaké pěkné citošky.
 6. Cuirassés Français

  It will certainly be on the EU server. Vous recevrez aussi 5 conteneurs avec des pavillons de signalisations, des camouflages et des cartes de collection et une chance d'accomplir la mission personnelle en jeu pour obtenir un cuirassé français sur le serveur de test public.
 7. Cuirassés Français

  French BB Collection: Collection containers can give special combat mission to get Alsace, completing collection will give you Jean-Jacques Honoré, who has special Adrenaline Rush and Expert Marksman buffs. Source: https://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/
 8. Roma

  Jinak Roma má nějak divně nastavené PR, mít alespoň 2000 to chce mít tak 2-3 killy na bitvu a 150k DMG průměr nebo nevím.
 9. Roma

  Zatím si nemůžu stěžovat.
 10. Roma

  Hmmm dnešní dvě hry. Není to na chlubírnu, ale zatím je to lepší a lepší. Ta druhá bitva byla docela epická a myslím si, že jsem hodně pomohl k výhře, Roma se nezdá, ale je to prostě bijec a já se jen tak nevzdávám.
 11. Roma

  Zatím se na Romu asi vykašli. Pokud chceš mít 100% spolehlivou BB tak jdi nejdřív do Nelsona. Jinak nemyslím si, že je to dost podobné jako Němec, jestli myslíš styl hraní, tak Roma je zase trošku něco jiného, ale sám jsem na to ještě úplně nepřišel. Každopádně Roma je opravdu krásná loď a dost možná i nejhezčí loď ve hře , ale má taky určité vady na kráse, kterých jsem si zatím stihl všimnout. Zatím s ní mám teda odehraných jen šest bitev (3xT10 1xT9, 2xT8), ale už i z tak malého množství jde vypozorovat, co od lodi očekávat. Berte to jen jako takové moje první zkušenosti s touto lodí. - Asi začnu pancířem a citadelou. Citadela je velká a velice snadno se dá trefit tzn. broadside k BB = na 78,9% že to bude citadela a klidně i dvě a to i na 15 km a více, stalo se mi to. Jinak je pancíř velice silný a oddingá i T10 když se řádně úhlujete. Takže pozor na bůčky! - Další věc jsou celkem trolící děla (asi jako každá jiná BB se sigmou 1.8), příklad: Bismarck jede krásně bůčkem rovně 13 - 15 km ode mne, první salva za 1200, další salva za 14000, další salva za 1200, takže je někdy celkem těžké nastřílet. Pak to tak dopadá, že celou hru střílíte jak divý a na konci bitvy máte s bídou 80k DMG i když pocitově to mohlo být i 200k. Pořád si ale myslím, že děla jsou lepší než má Bismarck nebo Tirpitz, pocitově dávají větší DMG, gránaty lítají rychle, takže se i rychlé cíle (DD) dají dobře trefovat a i na max vzdálenost se nemusí moc předsazovat. Pentrace je perfektní a nad 10 km nejlepší na T8. Dostřel je slabých 18 km, ale kdo má spotovací letadlo, tak je ve výhodě. Vynikající je rychlost otáčení věží (26,9s) a taky úhly především zadní věž (loď se nemusí tolik natáčet pro vystřel ze všech děl). Jinak věže (hlavně věž B) jsou celkem náchylné k poškození a vyřazení z boje. - Velký luxus s kterým se Roma může pochlubit je kamufláž, full setup = 11,2 km a s tím už se dá čarovat, víc než lodě mě svítily nepřátelská letadla. Dá se tak lépe uniknout z bezvýchodné situace a nebo překvapit a udeřit na nic netušícího enemáka pěkně zblízka. Kamo je prostě velké plus. - Pohyblivost je takový lehký nadprůměr na 8 tieru, 30 uzlů klasika, celkem svižné kormidlo a poloměr otáčení, myslím si že OK. - Sekundárky jsou jen takové plivátka, mají krátký dostřel a 152 střílí pouze AP (škoda). Určitě se nevyplatí build na sekundárky. - AAčka jsou slabé, proti T7 CV jsem se sice ubránil obstojně (17 sestřelených letadel v jedné bitvě), ale od T8 a výš už velký efekt nemají, srovnal bych je asi k Bismarckovi. - Výdělky zatím nedokážu říct, mám tolik kreditů že už to nějak moc nesleduju, každopádně je to prémiová loď a s prémiovým účtem + signály a kamufláže nebude o kredity nouze. Za mě zatím velmi zábavná a krásná lodička, pro mě jasná koupě, ale já jsem prostě bitevkář tělem i duší. I tak si mě Roma celkem získala a snad mě jen tak neomrzí. Uvidíme po takových 50 a více bitvách.
 12. Co tak udělat nějaký záznam ze hry, pak by se lépe řešil případný problém. Každopádně si myslím, že to bude jen nějaký problém odezvy serveru nebo tak něco. Já si něčeho takového všiml taky, když se sem tam koukám na letící granáty, tak se stává, že granát prostě proletí třeba zádí pouze s efektem gejzíru vody jakoby tam loď neměla kolizní model, ale pouze vizuální. Nejde o celou salvu, jen o nějaký zbloudilý granát. Ohledně kormidla, podle mě to způsobuje protikolizní systém (collision avoidance system), velice doporučuju vypnout.
 13. Queen Elizabeth

  Ano, stejně jako její předchůdci. Rychlejší otáčení věží mají až vyšší tiery a taky její sesterská loď Warspite, který dostal kdysi buff právě na rychlejší otáčení věží. Co si tak pamatuju, tak to bylo celkem peklo. Vůbec je QE prostě divná loď a neměl jsem ji rád, zlatý Warspite.
 14. Seagálek v Missouri potahal !
×