Jump to content

Danny202

Beta Tester
 • Content Сount

  754
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8761
 • Clan

  [IDDQD]

2 Followers

About Danny202

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 06/18/1992
 • Insignia
  [IDDQD]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,722 profile views
 1. Danny202

  0.9.6 - Všeobecná zpětná vazba

  Taky mi nefunguje. Tak aspoň vím, že to není jen u mě .
 2. Danny202

  0.9.6 - Všeobecná zpětná vazba

  Můžete někdo vyzkoušet, jestli vám funguje u Ägira klakson?
 3. Danny202

  California

  Zahrál jsem s Californii 30 bitev, abych se aspoň zapsal do wows.stats statistik a chtěl jsem ji dát ještě šanci, když už jsem ji koupil. No loď je to spíš podprůměrná a oproti Nelsonovi či Sinopovi se budete cítit jako loď o tier níž. Zrovna ty dvě lodě jsou OP, ale i tak. Californie nemá co nabídnout, nemá žádný tzv. gimmick. Nemá ani lepší americký heal, ani žádný spotřebák (třeba speed boost by bodl ). Nemá ani rychlé kormidlo a vůbec pohyblivost lodi je extrémně špatná. Pancíř opravdu nepodrží. Fakt mě napadají jen ty AAčka, ty jsou velmi silné. I tak se s tou lodí dá něco zahrát jako s každou. Nemám s ní špatné statistiky. Každopádně je gameplay nezábavný a hodně o nervech. Tím bych asi ukončil moje zkušenosti s touto lodí.
 4. Danny202

  California

  Tož po prvním dnu jsem si udělal obrázek o této lodi a musím říct že mě ta loď neskutečně zklamala. Proto Nekupovat! Je to absolutní totální šrot a včetně Poltavy jeden z největších odpad lodí s jakými jsem kdy hrál. Děla: Jejich chování nechápu, extrémně moc overpenů i do boku BBček, žádné citadely! a když chci dodělat loď s málo HP tak to záhadně nedá DMG nebo dá odraz atd .... Prakticky to dává DMG jen do silně pancéřovaných lodí když jedou bokem (paradox je, že děla Arizony se chovají úplně jinak a ničím takovým netrpí). Děla jsou největší zklamání této lodi. Pancíř prakticky neexistuje. I když je papírově výborný, tak T7 a jejich 26 mm vše zabíjí. Úhlování je zbytečné a dostává to od úplně všeho. Už se ani nesnažím úhlovat, nemá to smysl a ztrácíte rychlost, jezdím full broadside a je mi to fuk. Pohyblivost: Je to šnek a některé hry jsou tak rychlé, že máte chuť jít do přístavu. V T9 bitvě je to síla. Pokud váš tým vychcípá na vaši straně nedá se nic dělat a umřete brzo taky. Jinak šance ovlivnit bitvu je absolutně nulová. No je to zábava? No není ani náhodou. Odpad. Jediné + je, že je to reálná loď, ale hodí se fakt jen do sbírky. Ještě to má velmi slušné AAčka, ale ani tak se nedá ubránit dobrému hráči v CV.
 5. Danny202

  California

  Armada: California https://worldofwarships.eu/cs/news/history/armada-california/ Recenze: http://shipcomrade.com/?p=4900
 6. Danny202

  California

  Americká prémiová bitevní loď VII tieru California. Odkaz na EN Wiki
 7. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Konečně se mi podařilo překročit tu tří stovku. Joo takové hry s Buržoní by mohly být častější.
 8. Danny202

  Champagne

  Po těch nerfech jsem ztratil zájem o tuto loď. Její jedinou výhodou je rychlost a soustřel děl. Má to nejhorší DPM, nejhorší pancíř, nejméně HP, podprůměrné AAčka a sekundárky (hodí se jen na zapalování). Nevím moc o co stát.
 9. Danny202

  Sekundární baterie

  Každá loď má nějaký určený dostřel sekundárek. Např. Bismark nebo Tirpitz mají dostřel sekundárek po vymaxování těch 11.3 km. V přístavu je to i vypsané jak můžeš vidět. Takový dostřel má i tvoje loď a na takovou vzdálenost budou tedy i střílet pokud si zaklikneš přes ctrl + levé tlačítko myši tu loď na kterou chceš aby sekundárky střílely. Nepřátelskou loď můžeš nakliknout i když je dál než tvůlj dostřel sekundárek a až se k té lodi přiblížíš na 11.3 km, pak začnou pálit sami. Cíle můžeš během boje i měnit pokud uvidíš nějakou jinou loď na kterou chceš aby sekundárky stříleli, stačí opět ctrl + levé tlačítko myši nakliknout tu loď. Ohledně sekundární výzbroje na lodi. Jelikož je každá baterie umístěná na jiném místě na lodi, pochopitelně pak střílí pouze ty, které na nepřátelskou loď vidí. Tudíž při menším naúhlování tvé lodi střílí např. pouze přední polovina a až po natočení svoji lodě bokem k nepřátelské, až pak začne střílet i zbytek. Nevím jak ještě jinak polopatě to popsat. Jinak v bitvě si můžeš na minimapu přidat kruhy dostřelu aby si viděl na jakou vzdálenost je tvůj spot popř. dostřel hlavní baterie, sekundárek nebo AAček.
 10. Výtlak všech lodí ve hře jsem našel asi jen zde. Bohužel pro neregistrované si jde zobrazit pouze po tier 7.... Např. Hindy má výtlak 22 324 t Henry > 23 201 t Nejvíc má Kremlin > 82 149 t
 11. Danny202

  Otázky a odpovědi

  Tak já používám aslain mod pack už od dob pravěku a používal jsem nějakou dobu i tyto modifikace jako je running light a nějakou verzi navigatoru (jeden nejmenovaný youtuber je používal taky ve svých streamech a nevím o tom že by dostal ban :D) a nikdy jsem ban ani nějaké upozornění nedostal. Každopádně už tyto modifikace nepoužívám. I tak mi bylo divné, že kdyby za tyto modifikace dávalo WG ban, tak by je určitě aslain ze svého balíčku odstranil.
 12. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Fuso je pořád dobré Druhý na největší DMG na EU serveru + 9 killů
 13. Hrál jsem s Massou a pak s Tirpitzem a ani jednou jsem za 40 bitev neměl proti sobě letadlovku. Každopádně rank 1 pokořen s 90% WR.
 14. Tak jsem si dal fight s žabákem ale dal mi pořádně zabrat
 15. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Prakticky prohraná bitva, náš Bismarck se probral až někde v půlce bitvy viz expy a hrál jak bot ale naštěstí přežil (dívat se jak hrají proti sobě dva AFK hráči by nebylo moc záživné). Nějak jsme to ještě zvrátili a vyhráli i díky tomu že jejich Iowa byla celou bitvu AFK (štěstí pro nás GG). Jako WTF random. Každopádně jsem s JB potahal a karma +3
×