Danny202

Beta Tester
 • Content count

  456
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4199

About Danny202

Profile Information

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. Aha 3x jsem založil toto vlákno, protože mi to 2x vyhodilo po dvou minutých načítání 504 gateway timeout ....... OK něco je na tomto forum rozbité. A dneska to je úplně jiný level.
 2. Dvě otázky. První: Proč mi poslední dobou jede EU forum neskutečně zpomaleně? Načítání všeho (nové stránky, emotikonů, přihlášení i odhlášení atd...) trvá i minutu a někdy i více. Forum jiného regionu například NA forum jede jak z praku tzn.vše se otevře do jedné sekundy, ale na EU forum to trvá klidně i těch 30 sekund. Zkoušel jsem i jiný prohlížeč (používám Chrome) a to samé. Zkoušel jsem i úplně jiné forum, kde je i plno reklam a vše v normálu. Proto mám dotaz. Máte to taky tak? Nebo je problém jen na mém přijímači? edit: Teď mi po dvou minutách načítání topicu Admiral Hipper vyhodilo prázdnou stránku s nápisem 502 Bad Gateway ... WTF? Druhá: Proč jako jediné forum (myšleno EU region) nemáme reputaci u nicků? Máme sice like u postů, kde se zobrazí nick osoby která dala like, ale reputace už zobrazená není. Všechny ostatní regiony mají u postu, který dostal like zelené srdíčko a pod nickem čísilko celkové reputace označené zeleným pluskem. Proč to nemá EU forum stejně jako všechny ostatní regiony je mi docela záhadou a zajímal by mě důvod, proč to tak je.
 3. Před pár dny se to objevilo na redditu. Nevím co je na tom pravdy. Tier 10 France s 431 mm děly (30,1 mm overmatch) neznámého počtu (2x4, 3x4 nebo 4x4?). Každopádně by mělo WG ty zbývající frantíky brzo oznámit. Do té doby to jsou jen spekulace.
 4. Mě zase v CoD WW2
 5. Musíš se dívat na kamufláže . Ještě by měli oznámit tier 9,10 a 3,4 a mohl by být zas na chvíli klid.
 6. Tak přece nebude v linii BB něco jiného, než BB. Fr bitevní lodě byly v plánu na tento rok už na začátku roku a stejně asi přijdou až někdy v roce 2018 (nebo že by to WG stihlo ještě letos? hmm ) a Britské BB byla nutnost přidat do hry co nejdříve. Pak Roma byla taky v plánu na tento rok a je to hoooodně očekávaná loď. Pak je tu Kii a Ashitaka, konečně budou mít i něco Japíci kromě Mutsu a té šmucky na 2 tieru Mikasy. Chceš křižník? Počkej si na toho Itala a nebo pak na US CA křižníky . A vůbec kolik je ve hře linií křižníků a kolik bitevních lodí? Řekl bych, že křižníků ve hře je až až.
 7. Za to může jeho nick asi.
 8. Tak mu dej in game report a nebo si to s ním vyřiď přes PM, když tě to tak irituje. Nechápu, proč to tahat na forum, zbytečný flám opět. Jo a ještě házet kvůli jednomu všechny do jednoho pytle (zase ten CALM ), to mi taky nepřijde moc fér.
 9. To už by si Houmer nikdy nezahrál
 10. 11,2 km by to mělo být.
 11. Tak i ten Lyon to tak má. Stačí se podívat na početnou protiletadlovou obranu u TOP trupu.
 12. Richelieu je fakt kráska. Na tu se moc těším. Snad bude i dobře vybalancovaná. Roma to samé. Jinak u té Romy mají v devblogu chybu v úsťové rychlosti granátů. AP nemá mít 880 m/s ale 850 m/s a HE nemají mít 805 m/s, ale 880 m/s. Snad si toho někdo ve WG všimne a opraví se to. Někdo psal tuším na redditu foru v eng sekci, že i na DMG to tak sedí, takže je to jenom možná překlep.
 13. ST, Italian battleship Roma, tier VIII. Hit points - 65400, plating - 32 mm, belt - 375 mm. Main battery - 3x3 381 mm. Firing range - 18.1 km. HE damage - 5100, AP damage - 12000. Reload time 30 s., 180 degree turn time - 30 s., maximum dispersion - 244 m. HE initial velocity - 805 m/s. AP initial velocity - 880 m/s. Sigma count - 1.9. Maximum speed - 30 kt. Turning circle radius - 850 m., rudder shift time - 15.6 s. Surface detectability - 14.5 km, air detectability - 13.3 km. Detectability after firing main guns in smoke - 13.7 km. Anti-torpedo defense damage reduction: 25% Available consumables: Slot 1 - Damage Control Party Slot 2 - Repair Party Slot 3 - Spotting Aircraft All stats are listed without crew and upgrade modifiers.
 14. Liona jsem hrál jen v TOP konfiguraci, takže netuším, jak velký rozdíl je mezi 406 a 419 mm děly. Každopádně, přesnost děl mi přišla OK a tam asi žádné zlepšení nebude. Děla sice trolí a někdy opravdu netrefí bokem plující křižník, ale tak u bitevní lodě je to celkem normální. Neřekl bych, že by mě děla nějak výrazně omezovala v nastřílení DMG. Co se týče HE. Ta loď není moc dobrá jen na střílení HE, děl je jen devět a disperze nic moc a tak moc dámaže a požárů nedají, ale určitě se dají použít. Sem tam to něco zapálí a když se trefí více granátů, tak i dají pěkný DMG. AP jsou v pohodě, mají vysokou penetraci a nakládají všemu. Co bych na této lodi vyzdvihl jako velké plus je luxusní pancíř včetně healu. Nebylo moc bitev, kde jsem byl potopen. I když máte méně HP, jak některé 8 tier BB není to velká nevýhoda a obrovské poškození se dá doléčit. Armor taky dost podrží a citadely jsem nedostával. Kapitána jsem měl už tuším na 19 bodech se skilly na přežití, takže jsem ani moc nehořel a když ano, tak oheň stejně lodi prakticky vůbec neuškodil díky magickému healu. Opravdu jsem si v pár bitvách připadal jako bych byl nepotopitelný . Pohyblivost lodě byla v pohodě si myslím a tam není moc rozdíl oproti nižším tierům té linie. Další velké plus je maskování 11,5 km se vším a to se počítá. Protiletadlovou obranu jsem nějak neřešil. Sem tam to něco sestřelilo, ale loď jsem neměl stavěnou na AA a moc letadlových lodí jsem taky nepotkal, takže nemůžu hodnotit. Pro mě byl Lion rozhodně zajímavá a i zábavná loď. Mnohem lepší než takové Izumo či Friedrich. Moje staty:
 15. Asi životní bitva s Kii. Docela brutální MM, plno DDček, málo křižníků, ale DMG se nastřílel a něco jsem i odtankoval. Na konec dodělal i úhlavního nepřítele Kuřbuřta, ale měl jsem hodně namále. replay: https://replayswows.com/replay/7990