Jump to content

Danny202

Beta Tester
 • Content count

  509
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4865
 • Clan

  [GWDYS]

About Danny202

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 06/18/1992
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

736 profile views
 1. Ranked s Bismarckem
 2. Alsace

  Uvidíš sám, že ta loď za to stojí.
 3. Alsace

  Vynikající záležitost tahle loď. Tak jak mě nebaví hrát vysoké tiery, tak tuhle loď jsem si parádně užil. Expení šlo samo, nebolelo to. Loď je velmi rychlá a obratná, má slušné AAčka i sekundárky, kvalitní pancíř a výborná děla. Takže všem doporučuju.
 4. Tohle vždy potěší a hned máte lepší pocit ze hry. Jinak byl to double strike, kdy jsem potopil enemy Amagi a Iwou na jednu salvu, každopádně oba měly pod 10k HP
 5. République

  Na Republiku se docela těším, ale nechápu to PR u celé této lajny. U jiných národů jde v pohodě udělat PR nad 2000, např. u Bismarcku mám přes 2500 PR, ale s Richelieu už jen slabých 1700 a to jsem v první stovce hráčů. Nad 2000 PR s FR BB se dostane jen pár vyvolených. Je to škoda, protože hraní za francouzské bitevky je zábavné, ale pak se nesmím koukat na PR. Každopádně, koho nějaké PR nezajímá, tak mu to může být jedno.
 6. Dnes snad po půl roce SC a v něm 100x November Echo Setteseven.
 7. Vesmírné kamo

  Někde jsem četl, že to bude stát 8k dublonů ty scifi kamufláže.
 8. Otázky pro WG

  Měl bych tady spíše technický dotaz hlavně na WG. Byl bych fakt rád, kdyby k tomu YabbaCoe pozjišťoval nějaké info, třeba by to i někoho zajímalo obecně. Každopádně není to ani tak chyba i když to nedává moc logiku, proč to tak WG udělalo. Takže. Proč výdrž v HP a to u lodí Richelieu a Gascogne je taková jaká je? 1.) Takový první dotaz bych měl k Richelieu. Podle WG má Richelieu pouze 44 800 tun výtlaku to se rovná ve hře 63 700 HP , když v reálu by měl být výtlak o něco vyšší, tedy plný výtlak cca 47 000 - 48 000 tun (různé zdroje se sem tam trochu liší) a tedy i více života cca 67 000 - 68 000 HP. Chápu to tak, že WG si asi výtlak počítá samo, nebo na to má svoje zdroje popř. hra bere výtlak ze stock trupu, je to trochu škoda, více HP by lodi víc sedělo na to jak je veliká. Například u lodi Dunkerque má herní výtlak 35 500 tun a i taková wiki říká 35 500 tun, takže bych řekl, že to tak má být. Třeba Roma je o něco menší, než Richelieu, ale ve hře má více HP, protože má i větší a reálný výtlak. Tohle mi moc u WG Richelieu nesedí, ale upravovat se to asi nebude a spíš by mě jen zajímala odpověď proč to tak je. 2.) Druhý dotaz je k lodi Gascogne a tu je trochu jiná nelogičnost a to proč má Gascogne ještě méně HP než Richelieu a to jen 63 200 když má podle WG 48 000 tun výtlaku. Takový výtlak by měla mít i Richelieu a obě lodi by tak měly mít i cca stejné množství života a to nad cca 67 000. Je to banalita, ale tak nějak mě to prostě nutí o tom napsat a dozvědět se o tom proč to tak je.
 9. Richelieu

  Jsou docela dost náladové. Asi stejně jako u Bismarcku děla. Třeba tohle se mi povedlo hned první den https://streamable.com/7r07c ale jinak je to někdy otřes a všechno jsou overpeny za 1190.
 10. Francouzské bitevní lodě

  No taky si myslím, že tam bude něco špatně. Doufám, že to není vlastnost lodi.
 11. Indianopolis. WG fertilized something.
 12. Francouzské bitevní lodě

  Zkusil sem zajít trochu do extrému a zvolil jsem prémiový americký křižník 7 tieru Indianopolis. A co se dělo mě už ani nepřekvapilo.
 13. Francouzské bitevní lodě

  Podle mě je to RNG, ještě než tě to hodí do bitvy, nalosuje ti to umístění modulů např. motor na příď, citadelu na komín, kormidlo na místo motoru atd .... Vzdálenost cca 14 km, mířím na čáru ponoru (mám vyzkoušené, že jak dopadají granáty trochu výš nedává to citadely. Granáty prostě musí dopadat přesně na čáru ponoru.) platí pro Henri IV, Moskvu, Demoina i Zao !. Moskva: Henri IV: DM: Zao:
 14. Francouzské bitevní lodě

  Koukni na tohle, je to pěknej sh*t tahle loď.
 15. Roma

  Souhlas s yaketymasq.
×