Jump to content

Danny202

Beta Tester
 • Content Сount

  728
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7115
 • Clan

  [IDDQD]

2 Followers

About Danny202

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,405 profile views
 1. Danny202

  Statistika obsahu kontejnerů

  Dostal jsem tu poslední T6 bitevku, která mi chyběla do sbírky. Za mě spokojenost.
 2. Danny202

  Ohio

  Americká bitevní loď X tieru Ohio. Odkaz na EN Wiki
 3. Danny202

  Otázky a odpovědi

  Je to založené
 4. Danny202

  Yahagi

  Japonský prémiový křižník V tieru Yahagi. Odkaz na EN Wiki
 5. Danny202

  Tirpitz a Asashio jsou zase v boji

  Kdyby byl na tieru 4, tak si ho i koupím do sbírky a sem tam bych si s tím asi i zahrál. Třeba ani takový Arkansan Beta nemá žádné AAčka, navíc výzbroj i rychlost jsou stejné nebo podobné. Jo VU má o něco lepší penetraci děl díky abnormálně vysoké hodně krupp, ale pořád jsou to 305ky. VU má pak ještě rychlejší kormidlo, menší poloměr otáčení (taky souvisí s velikostí lodě, ale jsou i výjimky) a lepší kamufláž. Arkansas má pak více HP, VU by měl zase o něco lepší pancíř. Navíc Arkansas má ještě obrovskou výhodu šesti slotů na vylepšení lodě. Nemusel by mít ani tak dobrou sigmu, klidně by stačilo 1.5 na 12 laufů. Tohle prostě nechápu a je to podle mě od WG docela fail. Taky mě hned napadlo, jak záživný bude gameplay proti T7 lodím. Ohledně HPček. Výdrž lodě se bere podle výtlaku lodě dané třídy lodí. Proto má tak málo HP, protože výtlak lodě byl jen cca 21 500 tun. Pro srovnání zaokrouhleno. Kongo má 38 000 tun, Péťa Velký 34 000 tun, New York 32 000 tun, König 31 000 tun atd ... Nejméně má Bretagne a je to celkem chudák loď, ale aspoň je po modernizaci, má i větší řáži děl a moderní AAčka. Tohle mi prostě nedává moc logiku, proč je tato loď na pátém tieru vedle monster jako je GC, nebo nedávno vydaný sovětský Pítr Veliký.
 6. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Asi 10 minut jsem myslel, že hraju s Massou , říkal jsem si, že to má nějak moc dobrý soustřel a dostřel 24 km nakonec kill sekundárkou i s Alabamou
 7. Danny202

  Gascogne

  Gascogne je loď třídy Richelieu a je to klasický zástupce francouzských bitevních lodí tzn. má velmi dobrou pohyblivost a rychlost + speed boost. Má kvalitní děla ráže 380 mm stejné jako má Richelieu, ale má vylepšenou sigmu (1.9) a rychlejší reload (28s). Jsou to asi nejlepší 380 ve hře, podle mě mnohem lepší, než mají Němci, Italové nebo Britové. Velký rozdíl oproti Richelieu je rozložení věží, které nejsou na čumáku, ale stejně jako má Republika a to jednu na přídi a jednu na zádi. Gascogne je vlastně taková malá Republika. Já hraju Gascogne na sekundárky, které mají dobrý dostřel a po vylepšení všeho na max. je dosah nějakých 10.6 km tuším. Sekundárky pěkně zapalují, ale nemají vylepšenou penetraci jako německé sekundárky. AAčka nestojí moc za řeč, ale nějaké větší problémy s letadlovkami jsem neměl, něco málo to sestřelí. Loď má i celkem kvalitní pancíř s turtle back, takže citadela je celkem dobře chráněná. Velká výhoda je pak vylepšený reload na heal (40s) stejně jako má třeba Massachusetts. Za mě je Gascogne celkem zábavná lodička a rád s ní hraji. Je to kvalitnější prémiová bitevní loď na 8 tieru, rozhodně lepší než Roma nebo Vanguard. Baví mě víc i než třeba Tirpitz, ovšem na Massachusetts už bohužel nemá. Za mě koho baví hrát francouzské bitevní lodě, tak Gascogne určitě nezklame.
 8. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Zrovna Arizona, která je tak pomalá, že než někam dojedu, tak je konec hry. Než jsem vyjel z jednoho čtverečku, tak ti Bismarckové už byli na našem kapu. Ale to, že jsem měl krakena a dopomohl k výhře a ty už si byl na dně to tu nezmíníš.
 9. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak pátá hra s touto lodí . Ty DMG s těch děl tam padají neskutečné . Tahle loď je dokonalost. +1 karma psal mi týpek do chatu po bitvě. Joo tahle loď má pořádné koule.
 10. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak každý má něco na co řve. Třeba takový Wolf taky umí řvát. On řve na mě, že kempím a mám full HPčka no a já zas řvu, že po mě všichni střílí, když zrovna nekempím .
 11. Danny202

  HMS Thunderer

  Dovolím si zde sepsat takové mé první poznatky k této lodi. Nemám s Thunderem moc bitev (4 ), ale zatím co jsem s ním odehrál, tak se opravdu královsky bavím. A i po čtyřech hrách už dokážu o lodi dost napsat. Nemám moc rád britské bitevní lodě a skoro žádné už na randomu nehraju, ale chtěl jsem si udělat radost a tak jsem váhal mezi Thundererem a Smolenskem a jelikož já jsem BB typ hráče, tak volba byla pro mě jasná. Smolensk je asi pro mnoho lidí lepší volba a vůbec asi nejlepší loď za uhlí, ale pro mě je Smolensk prostě neatraktivní už jen kvůli tomu jak je silný (prostě je OP jako prase). Thunderer je každopádně taky velmi silná loď. Má excelentní děla s klasickou rozbuškou na AP granátu a 30 mm overmatch + vynikající disperzi, sigmu, penetraci a taky pak excelentní britské HE granáty s velmi vysokou šancí na zápal a velmi vysokým DMG na granát. To dělá z lodě ultimátního zabijáka pro všechny typy lodí od DDček přes křižníky až po BB a CV. Loď má vynikající úhly pro střelbu všemi děly + velmi rychlé kormidlo!!! Oproti třeba Montáně je rozdíl v kormidle naprosto propastný a tak se s Thunderem velmi dobře manévruje. Loď má taky dobré maskování. Za lepší průměr se dá považovat i celkem silné AAčka + baráž. Jako mínus bych uvedl, že loď má celkem slabý pancíř + 32 mm paluba a vysokou citadelu navíc zde oproti Conqueroru bez super healu (má ovšem o jeden heal navíc). I tak toho dokáže dost odrazit, ale je velmi důležité se dobře úhlovat a chránit si boky. Taky nevydrží větší fokus od křižníků, tak jak třeba Yamato nebo Kremlin. Další věc je velmi slabý horizontální pancíř a ochrana proti bombám a raketám. Loď hodně trpí na nálety letadlovek právě na bomby a rakety a taky ráda hoří. To by bylo asi tak vše k plusům a mínusům. Ohledně gameplay, tady je více variant, loď se dá hrát více styly. Buď jako Conqureror jen na HE, což ale není tak zábavné a tady si myslím, že kdo chce hrát jen na HEčka, tak mu vystačí v bohatě Conqueror. Pak jsou tu i luxusní APčka a loď se dá hrát i pouze na APčka. Díky velmi dobré přesnosti, ráži a penetraci se dají krásně citadelovat jak bitevní lodě tak i křižníky na velmi dlouhé vzdálenosti. Asi nejlepší způsob je ale kombinace AP tak i HE granátů. Bitvy jsem pak končil např. s 200k DMG a to např. 80k na AP, 80k na HE a 40k na požáry. Prakticky nic nemá šanci, pokud se chytře využívají oba druhy munice. Ještě takové velké plus je rychlost přebíjení děl 23s s modulem + vysoká rychlost otáčení hlavních dělových věží. Za mě tuto loď můžu s jistotou doporučit. Nemám s lodí moc nahrané, ale každá bitva mě s Thundererem bavila a rozhodně je to zábavnější a podle mě i lepší loď než např. Conqueror.
 12. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Montána je pořád monstrum
 13. Danny202

  Yamato

  Jo Yamato se pořád dobře hraje na to že je tady s námi už od počátku věků. Takhle má vypadat dobře vybalancovaná loď. Je to ještě taková poctivá bitevka. Pak je tu ovšem Kremlin a ten je zas o trochu dál, protože ruská loď. To samé Smolensk atd ... Jestli ti přijde že Yamato vydrží jak prase, tak Kremlin je nesmrtelný a to jako že fakt. Pak taky existuje ruský kapitán, který když ti klesnou HP pod 10% (nebo tak nějak), tak se ti loď sama doléčí o cca 15k HP. Přesnost děl jak Yamato, AAčka nejlepší ve hře, pancíř to samé a i když je citka vysoká, není tak jednoduché ji dát. Prostě soviet power, ale to už jsem trochu mimo téma.
 14. Danny202

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Měla to být opět klasicky prohra, nakonec nám zbyla jen letadlovka, která by vydržela tak 2 minuty (spíš minutu). Došel čas a výhra na body díky bohu. Moje zakletá Buržoňa s kterou prostě nelze jen tak jednoduše vyhrát.
×