Jump to content

Geralt_z_Rivii365

Weekend Tester
 • Content count

  2,193
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6489
 • Clan

  [POMF]

About Geralt_z_Rivii365

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday 10/27/1993
 • Insignia

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLAD74930BE8EA8E36

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rivia
 • Interests
  https://www.youtube.com/watch?v=JzOSuoEAKVk&list=PLreXKRg_nN2EhXmy3KZYWftjXpIIPatG8&index=1

  http://www.youtube.com/watch?v=s2dpbi27-l0&index=26&list=UU1m35HsMFPs6TQ-W73_mzqA


  https://www.youtube.com/watch?v=DqCapDAWfSY

Recent Profile Visitors

13,381 profile views
 1. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  No no Strzyga muszę przyznać że zaciekawiła mnie ta krótka opowieść
 2. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Aaa czyli warpack pomaga na BB najbardziej a kary za niego nie ma? Bo tak się składa że BB to moja główna klasa tsh tsh
 3. hakuryu vs midways

  Midway Is Better Deal with it.
 4. Teamwork OP, czyli najważniejszy aspekt w grze

  Dobrze, widać to granie w gry na coś się jednak przydało w życiu.
 5. Ripoff of the year

  If you can get boxes in in game for free it's great since you already playing the game anyway - wasting money on collection boxes? Is so stupid. Might as well waste more money and buy another 100.
 6. SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Już chyba podzielili.
 7. Wait I'm not sure about wargame - Technically since there are no people present in the battle(pilots/sailors or people habitating the islands) so no one dies in battle so not much of a war you know.
 8. I couldn't care less : > At least they added filters but I have rather mixed feelings about that. Or rather I wouldn't mind as long as other more important things are fixed first but then I know it's either taking them too long/not possible and while looking at the amount of weebs present on forums I would start spamming premium shop with that too to milk it. I mean what's the problem to add new commander just with anime pic right? 5 mins of work for 10 euro and the river of money is flowing so I can understand them totally.
 9. Przyzwolenie na użwanie cheatów.

  Daj ktoś link do tej czerwonej kropki - sprawdze czy to cheaty i czy daja przewage :>
 10. Shinonome

  While we are on the topic of bad IJN DDs - why is Fubucky still at tier 6 instead of 4? When is this bug going to be fixed?
 11. Friedrich der Große - How do you play this thing?

  Neither do I. Besides Izumo Is a good Ship compared to FDG.
 12. Konkurs filmowy #Funtage!

  Jak na jego ustawieniach.
 13. Możemy już przestać z 12-0?

  Ogólnie to już troche znudziła mi się zabawa pod tytułem marnowanie czasu na ustawiane bitwy gdzie o ile jeszcze moja drużyna wygra to poza spojrzeniem pełnym niechęci na liste po bitwie i lekkim niesmakiem mam jeszcze troche sił by grać dalej tak przegrane dobijają podwójnie. Tak też żeby ta gra nie skończyła tak samo jak wot(w który grałem od 2010) kiedy to pewnego pochmurnego wieczoru, latem roku pańskiego 2015 odinstalowałem ją pomimo trwania misji na darmową Brytyjską premke 8 tieru z racji zamiany FV4202 na Centuriona AX by nigdy więcej już tam nie wrócić, naprawienie MM było by mile widziane. WoT trawił ten sam problem(i wciaż trawi) tyle że tam czare goryczy przelał ostatecznie jakikolwiek brak balansu, jednostronne bitwy, złota amunicja i pare innych istotnych problemów, które wymagałyby szerszego rozpisania ale nie bardzo mi się teraz chce. Takie bitwy nie są wcale takie rzadkie - dziś tylko miałem 2/4 co sprawiło że grzecznie wyłączyłem gry zabijając ją w procesach bo UI wciąż laguje i irytuje. Czasem odnosze wrażenie że gracze po prostu odchodzą z tej gry tyle że wg dodaje boty by symulować PVP i liczbe graczy na serwerze ale że boty na randomach nie mogą wykazywać się taką celnością np. jak na CO OP stąd takie sytuacje. No jest jeszcze możliwość że gracze to totalne barany i wystarczy jednej drużynie zwiększyć rng a innej zmniejszyć co też by wyjaśniało dlaczego czasem niektórzy płynąc burtą zbierają same overpeny a inni "ciężkie obrażenia". Możliwe że to mix wszystkich tych rzeczy na raz powoduje takie a nie inne sytuacje. No istnieje też możliwość że takie bitwy to czysty przypadek choć gdy wróce pamięcią do czasów gdy zaczynałem grać w wows w zamkniętej becie takie bitwy były naprawde rzadkością - troche jak remisy teraz w 2018(albo lotniskowce na wysokich tierach XD). To by było na tyle i jakkolwiek by nie było czy to ustawiane bitwy czy przypadek, brak poprawy albo raczej degradacja rozgrywki sprawia że gra sama sobie kopie dół w glebie bo nowe gry pojawiają się co chwile a baza graczy jak na MMO jest raczej mała. No, skończyłem Adios.
 14. World of Memes - głosowanie

  11 Kiedy grasz LOTNISKOWEM!!!!!
 15. Scenarios in Stats

  Yes I totally agree we should have them. I don't see a single point against removing statistics from scenarios or cb. It's just If they did it on purpose(even tho I can't imagine why) then I don't expect to see them added.
×