Jump to content

Geralt_z_Rivii365

Weekend Tester
 • Content count

  2,144
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5855

About Geralt_z_Rivii365

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLAD74930BE8EA8E36

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rivia
 • Interests
  http://www.youtube.com/watch?v=s2dpbi27-l0&index=26&list=UU1m35HsMFPs6TQ-W73_mzqA


  https://www.youtube.com/watch?v=DqCapDAWfSY

Recent Profile Visitors

13,110 profile views
 1. how is this even possible??! REEEEEEEEEEEEEEEE

  Torpedoes costs a lot more than shells. And Hind has tons of hp anyway.
 2. Clan wars MM

  So let's say 2 potato teams fight each other and one wins and is promoted to a higher league but then in higher league there are better teams and that potato team will lose unless there are more potato teams in the higher league to fight against and not instantly lose. But then again what would be that higher league if it would be full of potato teams? In the end it's lose - lose anyway unless you want to be in the best league but fight only weak teams like your own with skill based MM or smg. Word potato was used in a friendly way.
 3. Sleeping Giant map

  Losing streak?
 4. stopping at bayern

  @chaosrealm93 If nothing you can grind Gneisenau in operations. Bismarck is quite different and fun ship worth to have and keep. Tho you will get deja vu once you buy Friedrich...
 5. Tylko dla Weebów

  Jako że niedawno powstał discord o tematyce girls und panzer(głównie) zostałem wysłany na forum wows by szerzyć kulture info. Discord ma też inne tematy, krzyżowców, kancolle, boty i nsfw. https://discord.gg/ZjbC8Z5 Jeśli naprawde ci się nudzi i nie masz już pomysłów jak marnować czas to śmiało - zapraszamy.
 6. ¯\_(ツ)_/¯ Rok temu, może na początku tej gry jeszcze się interesowałem. Potem to już tylko otwierałem strone wows żeby wklepywać kody na kontenery.
 7. To all posters who want to rant...

  I actually find it useful cause It gives me some information on ships form players that encounters them/plays them. Some posts are stupid but they usually get flamed while if you have a point in your rant then it's not a bad thing.
 8. BB party V2 by MageT & widzowie

  Jak można być widzem(skoro wg dodało w końcu pokoje treningowe) to chętnie dołącze po stronie Yamato i popatrze. Nieważne - ten link na górze to do streama - myślałem że to zapisy czy coś.
 9. Eh i znów weekend...

  https://wows-numbers.com/player/501945850,Koelnerriese/?type=pve
 10. Noobs will kill this game!

  DDs are usually the problem especially when one side has 1 more to begin with and then you see one side losing all 4-5 while other none. Besides matching IJN dds vs RU or USA one is bad too.
 11. Giulio Cesare

  Pisałem o Romie to i tu mogę - Cesare to dobry okręt - zwrotny i celny dobrze mi sie nim bije we wszystko łącznie z niszczycielami a to już dla mnie dużo. Daje solidne 10/10.
 12. Roma

  Zagrałem tylko 1 bitwe ale już mi się podoba. Pełne camo i duża prędkość pocisków i całkiem dobra manewrowość - idealnie sie nadaje do niszczenia tych małych niszczycieli i krązków. Trochę mnie martwi AA i Scharnhorst ma jeszcze torpedy do tego no ale tak pozatym to jestem pozytywnie nastawiony.
 13. TOMATO IS BACK !!!

  Chce zmiany konkursu na stare dobre pomidory gdzie wygrywa najbardziej pomidorowa przegrana. Gdzie można pokazać Tirpitze z perkiem na HP, które puszczają torpedy na wrogi niszczyciel na 12km i ubijają sojuszniczego Fletchera bo gość się nie spodziewał torped z tyłu z trzech kilometrów i nie zdążył wykręcić.
 14. Musashi BB Party z Drwalem!

  Brah... Ja nawet konta na twitchu nie mam :< APAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAP
×