Jump to content

_Bajkal

Weekend Tester
 • Content Сount

  2,328
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8860
 • Clan

  [POMF]

About _Bajkal

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Interests
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLAD74930BE8EA8E36

  https://www.youtube.com/watch?v=JzOSuoEAKVk&list=PLreXKRg_nN2EhXmy3KZYWftjXpIIPatG8&index=1

Recent Profile Visitors

14,712 profile views
 1. _Bajkal

  are u serious what did u do to this game?

  If you don't spend money on this, then they will close it like WoTGenerals. So wgfanbois we count on you ^^
 2. _Bajkal

  Money for Early Acess

  Who spends money on tech tree ships when researching a whole line and buying tier 10 takes you a week or two if you have premium account, some signal flags and camos + daily win bonus.
 3. _Bajkal

  brak zglaszania botow w bitwie WoWs

  Proponuje zapoznać się z definicją skrótu AFK.
 4. _Bajkal

  który lotniskowiec premium jest najlepszy?

  Bo taki był przekaz by autor wiedział w co się pakuje. Aktualnie gra wygląda tak że zrzucasz połowę bomb do wody po starcie by nie stracić całej eskadry co samo w sobie świadczy o tym jak łatwo stracić wszystkie samoloty przy ataku na cokolwiek.
 5. _Bajkal

  który lotniskowiec premium jest najlepszy?

  Jestem pewien że gracz, który grał dotąd jedynie 6 tierowymi lotniami nie robiąc 1 fraga na bitwę będzie zadowolony gdy wyda hajs na okręt wymagający od niego UMIEJĘTNOŚCI by coś w bitwie zrobić. Nie bierzesz pod uwage istotnych rzeczy jedynie chwalisz że umiesz grać. Jemu to nie pomoże. Jego gra będzie wyglądać tak jak to opisałem w 4 poście. A po co wpływać niszczycielem pod radar? Nawet T10 jest to pozbawione sensu i logiki. Ogarnij że czas reakcji na niektóre rzeczy w tej grze jest bardzo mały i wtedy popełnienie błędu jest o wiele bardziej prawdopodobne.
 6. _Bajkal

  który lotniskowiec premium jest najlepszy?

  A może tak nie jest? Jak tier 8 ląduje w większości bitew z wyższymi tierami. Więc po co wydawać jakiekolwiek dublony za coś z czego będzie się miało wątpliwą radość z rozgrywki zwłaszcza że dziś można bardzo szybko zrobić nawet tier 10 w przeciągu paru dni a standardowy tier 8 jeszcze szybciej.
 7. _Bajkal

  Are there any legal gun sound mod?

  There are no mods for which you can be penalized so technically all mods are legal.
 8. _Bajkal

  który lotniskowiec premium jest najlepszy?

  Nie jara mnie walka o zrobienie jednego nalotu na Minotaura za 3k dmg. A tak będzie bo mówimy o MM dla tieru 8. Chyba że ktoś lubi jak 3/10 bitew będzie na topie by mieć w ogólę szansę coś zagrać. Ja preferuję normalny gameplay a nie robienie za statyste w bitwie więc nie zamirzam mu kłamać że jest sens w wydawaniu kasy czy dublonów na ten złom.
 9. _Bajkal

  który lotniskowiec premium jest najlepszy?

  Żaden. Trafisz na tiery 10 i nie zrobisz nawet jednego ataku. Jedyne co ci zostanie to znieszmaczenie grą i żal wydanych dublonów.
 10. Yeah like what? 4 people doing 4 shifts to make those numbers? That was the first thing I did after reading 16k battles in 4 months. It's easier to write a bot playing co-op than have multiple people playing this is what I believe. Even wot had bots and they never had any kind of co-op bots in the game in the early years.
 11. Buff muh secondaries.
 12. _Bajkal

  A Positive from the PR event

  We didn't have any new campaign for random battles in ages. Instead we got time limited very hard event during Christmas time(excellent timing). I just started stage 2 not so long ago and won't finish it since it's almost over. Overall TOP EVENT. And people were complaining ARP Nachi is hard heh.
×