Jump to content

_Bajkal

Weekend Tester
 • Content Сount

  2,307
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8571
 • Clan

  [POMF]

About _Bajkal

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Interests
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLAD74930BE8EA8E36

  https://www.youtube.com/watch?v=JzOSuoEAKVk&list=PLreXKRg_nN2EhXmy3KZYWftjXpIIPatG8&index=1

Recent Profile Visitors

14,459 profile views
 1. _Bajkal

  Na randomach nie da się grać....

  Jak to mówą ludzie z forum co się znają - Graj dobrze to bedziesz miał dobry win rate. No chyba że nie jesteś klakierem WG i grasz solo wtedy to bez znaczenia. Szkoda ze AFK-i robiące 0 damagu w bitwie mają lepszy win rate odemnie ale co poradzić jak każda ustawiana bitwa konczy się szybciej niż którakolwiek z lotni zdąży wytracić wszystkie eskadry.
 2. _Bajkal

  Na randomach nie da się grać....

  Takiego Grafa mi ostatnio wylosowało. Gość ANI RAZU nie był w bitwie przydatny czy to spotując czy robiąc obrażenia. Na koniec bitwy musiałem Yamato na DD szarżować na szczęście drużyna była w miarę ogarnięta i daliśmy radę takiemu czemuś podbić WR. Na koniec jak dobijałem Krążek parę km odemnie to jeszcze chciał fraga ukraść ale jego brak umiejętności sprawił że niczym nie trafił. Za to trafił i dobił ktoś inny eh. On na 113 bitew na Grafie ma 21 fragów z czego 4 TO BATERIA POMOCNICZA A 1 TO TARAN! I MU WG DAJĘ 1200XP ZA WEJŚCIE DO BITWY. NIECH DADZĄ PREMKĘ +300% DO XP DO STATÓW BEDZIE FAJNIE WYLĄDAŁO U POMIDORÓW. Powiesz nic specjalnego bo takie 20k i 0.2 fraga na wysokim tierze to nawet czesto można zauważyć. No to powiem więcej gość jeszcze coś śmiał pisać o tym że POMAGA TAKIM A CI SIĘ PLUJĄ BO MU NA CZACIE OŚWIADCZYŁEM ŻE LECI 4X REPORT ZA SABOTOWANIE GRY I ŻE TEŻ MNIE RAPORTUJE. Tym swoim pomaganiem zrobił w bitwie 500 xp(teraz dopiero zauważyłem że mi tabelke wyników ucieło w paincie) będąc na dole listy. Tak bardzo przydatny.
 3. _Bajkal

  It might be a conspiricy theory, ...but

  For that you need a skill based game.
 4. _Bajkal

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Takie bitwy w kmosmosie już były i to nei raz. WiGi cały czas dodaje jakieś zjebane tryby jak ten teraz co mamy razem z masą śmiechowych kamuflaży gdzie połowa wygląda jak by kot się na okręt wyrzygał i ktoś to roztarł po pokładzie nazywając chlubnie kamuflażem. Myślę że już historyczne scenariusze(nawet i przeciwko botom) z róznych okresów wojny byłyby ciekawsze od tego. Pozatym wydaje mi się że są o wiele bardziej istotne rzeczy do balsamowania jak Kreml czy lotnie, gdzie polepszenie pancerza "krążowników" wielkości Yamato i ich cytadeli czy choćby zwiększenie ich puli PW raczej pozytywnie by wpłyneło na rozgrywke patrząc jak szybko ludzie na nich giną w porównaniu do pancerników.
 5. _Bajkal

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Duży jak Yamato a opancerzony jak Shimakaze. Okręt wydaje się być solidny mimo to(robi jakieś obrażenia, ma AA, torpedy) ale tak jak Moskwa wymaga sporej uwagi. Ogólnie snajpienie z 20+KM nie jest moją pasją w tej grze a i często trzeba wchodzić na close combat w walce o capy i o ile Moskwa ma radar idealny do tego to Yoshino w walce na bliski dystans jest jak by to ująć nie najlepiej. Jedyny problem leży w pancerzu. Okręty, które są OGROMNE potrzebuja jakiś racjonalnie gruby pancerz w tej grze i tyle.
 6. _Bajkal

  Na randomach nie da się grać....

  20k udało się nabić i pkt. spadły poniżej zera. Wystarczyło żeby na topke się dostać bo zacne 11.5k na Gearingu wbite. Powiem tyle żeby grać tak jak ci tutaj gracze co mi się trafili to trzeba się starać żeby do przeciwnika nie trafiać i dawać im się burtą cały czas ile wlezie żeby zginać na siłę. Albo tak:
 7. _Bajkal

  Błąd na forum

  Byłeś przydatny jak obrona przeciwlotnicza na Umikaze.
 8. _Bajkal

  Kreml TX BB

  Płynę sobie Kremlem chciałem flankę zrobić bo taki spawn akurat dostałem krańcowy no i tak się złożyło że wrogi yamato też tam był i wypłynął prosto na mnie bo dużo wysepek było wokół ja nie chcąc iść na tarańca z początku chciałem odbić od niego w prawo ale Kreml mimo swojej zajebistości jednak nie wykręcił i wbiłem się w wyspę burtą do yamato(nie bałem się pokazać bo wiadomo pancerz tak dobry że daje dużo pewności jak się płynie) no i teraz taka akcja yamato może i za szybko nie płynął ale wbił się dziobem w moją burtę I zamiast oba okręty od razu wysadzić on jak i ja pomalutku zaczeliśmy tracić hp I tak też yamato został zatopiony a mi zostało z 10% I gość na czacie zaczął płakać że report i "nagranie" idzie do wg bo miał flagę na taranowanie XD To by wyjaśniało dlaczego tak zaszarżował tym yamato prosto pod capa Śmiechłem jeszcze bardziej bo ja flagi na taranowanie na niczym nie zakładam Znalazłem mapę aby pasowało do histori tego zajebistego okrętu jakim jest Kreml Obaj byliśmy na wschód od C tyle że moja drużyna zaczynała na górze
 9. _Bajkal

  Na randomach nie da się grać....

  Obecny stan randomów wygląda tak: - Masakrycznie duża ilość niezbalansowanych drużyn. Tak że 2/3 lub więcej graczy u jednej z drużyn to ludzie z nadzwyczajnym brakiem umiejętności i odnajdywania się w sytuacji oraz pewnie i boty co skutkuje bitwami trwającymi 5-7 minut od startu. Takie bitwy są beznadziejne dla obu drużyn bo nikt ani sobie nie nabije XP ani niczego a wygrana czy przegrana jakie ma znaczenie przy takich drużynach. To są przykładowe bitwy tylko z jednego czy dwóch dni: - Beznadziejny MM. No chyba że grasz 10 to już bez znaczenia. - Brak jakiegokolwiek dobrego systemu oceny gracza od WG za to co robi w bitwie w zależności czym gra. WR, który można statpadować w dywizjach jest dość płytki a różnorakie strony oceniające twój wkład w bitwie każda innaczej też specjalnie nie motywują do gry. - Dość częsty brak możliwości zrobienia czegoś konkretnego w bitwie ze względu na wymienione wyżej niezbalansowane drużyny. Punkty potrafią dobic do 1000 albo spaść poniżej zera tak szybko że czasem jak już widze co się zapowiada to gram jak jakiś oszołom szarżując na wroga żeby zrobić ile się da przed szybkim zakończeniem rozgrywki. - Coraz mocniej zauważalny brak balansu między okrętami. Dno. Ogólnie ta gra nie przypomina mi już za bardzo wows, w którego ja zaczynałem grać. Gry w której liczyły się twoje umiejętności. Jakbym chciał brać udział w takich bitwach to odpaliłbym CO-OP bo tak niestety często wyglądają randomy. I jak wspomniałem brak jakiegokolwiek systemu oceny gracza lub czegoś podobnego sprawia że gra sama w sobie staje się może nie tyle nudna ale po prostu nie ma w niej niczego do osiągnięcia. Niczego do zdobycia. Widzę też że wg usuneło z profili graczy na forum info od kiedy się zaczeło grać. To też jakiś krok w stronę normalizacji graczy?
 10. _Bajkal

  Kreml TX BB

  Gratuluje ludziom co zatwierdzili Kremla. Tak odjebanego okrętu dawno nie widziałem. Nie czuję potrzeby grania żadną inna 10 w sumie. No może poza Yamasushi ale ten ma swoje minusy jak wolny obrót wież czy wrażliwe cytadele. Myślę że Kremlin śmiało może stawać do walki z Midwayem o 1 miejsce pod względem rozpierdolu jaki robi na randomie. edit no i zapomniałem wspomnieć o obronie przeciwlotniczej, która czyści niebo na poziomie Hindenburga z odpalonym DFAA. A ja nawet żadnych perków czy modów nie brałem bo mam camo i -10% do pożarów i to tyle bo kapitan miał 14 perków. To jak już tu jestem to przy okazji wspomnę o zajebistym opancerzeniu - lepszym niz Grose Kurfurst. Ale w zamian Kremlin ma lepszą manewrowość i jest szybszy. Pociski już na odległości 15km ładnie trafiaja w cel a jak jesteś bliżej to "masakrujesz" populacje serwera grającą czymś innym niż "Rosyjski pancernik". Ale okręt ma wady. Nie ma radaru i Hydro.
 11. _Bajkal

  The new premium ship policy

  People playing this game are so bad at tier 10 it doesn't matter what tier of ship they are selling anymore.
×