Jump to content

_Bajkal

Weekend Tester
 • Content Сount

  2,318
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8746
 • Clan

  [POMF]

About _Bajkal

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Interests
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLAD74930BE8EA8E36

  https://www.youtube.com/watch?v=JzOSuoEAKVk&list=PLreXKRg_nN2EhXmy3KZYWftjXpIIPatG8&index=1

Recent Profile Visitors

14,643 profile views
 1. Yeah like what? 4 people doing 4 shifts to make those numbers? That was the first thing I did after reading 16k battles in 4 months. It's easier to write a bot playing co-op than have multiple people playing this is what I believe. Even wot had bots and they never had any kind of co-op bots in the game in the early years.
 2. _Bajkal

  battleships with worthless secondaries secondaries

  Buff muh secondaries.
 3. _Bajkal

  A Positive from the PR event

  We didn't have any new campaign for random battles in ages. Instead we got time limited very hard event during Christmas time(excellent timing). I just started stage 2 not so long ago and won't finish it since it's almost over. Overall TOP EVENT. And people were complaining ARP Nachi is hard heh.
 4. Your forum feedback.
 5. _Bajkal

  Okręty premium

  WG uznało iż ich gra jest tak płytka heh że ciekawiej będzie zbierać XP na okrętach aby gracz się nie nudził.
 6. _Bajkal

  Crate ship refund

  Too bad you cannot turn useless stuff for valuable resources like coal or steel.
 7. _Bajkal

  Czy chciwość WG kiedyś się skończy ?

  Patrząc jak zmarnowali świetną kampanie z Puerto Rico dając go jako mocono ograniczony czasowo okręt do zdobycia w okresie świątecznym z możliwością zapłacenia za niego dublonami to chyba oczywiste że może się tylko zwiększyć. Zresztą od bardzo dawna widać podejście WG w sprawie wyciągania z tej gry hajsu i brak zainteresowania rozwijaniem ich gier pod jakimkolwiek kierunkiem poza tym, który przynosi dochody firmie. Tak swoją drogą to World of Tanks ma się o wiele gorzej pod tym względem w porównaniu do okrętów.
 8. _Bajkal

  Śmiszne kamuflaże

  Nie.
 9. Playerbase - wants WG to fix Christmas event WG
 10. _Bajkal

  Na randomach nie da się grać....

  Jak to mówą ludzie z forum co się znają - Graj dobrze to bedziesz miał dobry win rate. No chyba że nie jesteś klakierem WG i grasz solo wtedy to bez znaczenia. Szkoda ze AFK-i robiące 0 damagu w bitwie mają lepszy win rate odemnie ale co poradzić jak każda ustawiana bitwa konczy się szybciej niż którakolwiek z lotni zdąży wytracić wszystkie eskadry.
 11. _Bajkal

  Na randomach nie da się grać....

  Takiego Grafa mi ostatnio wylosowało. Gość ANI RAZU nie był w bitwie przydatny czy to spotując czy robiąc obrażenia. Na koniec bitwy musiałem Yamato na DD szarżować na szczęście drużyna była w miarę ogarnięta i daliśmy radę takiemu czemuś podbić WR. Na koniec jak dobijałem Krążek parę km odemnie to jeszcze chciał fraga ukraść ale jego brak umiejętności sprawił że niczym nie trafił. Za to trafił i dobił ktoś inny eh. On na 113 bitew na Grafie ma 21 fragów z czego 4 TO BATERIA POMOCNICZA A 1 TO TARAN! I MU WG DAJĘ 1200XP ZA WEJŚCIE DO BITWY. NIECH DADZĄ PREMKĘ +300% DO XP DO STATÓW BEDZIE FAJNIE WYLĄDAŁO U POMIDORÓW. Powiesz nic specjalnego bo takie 20k i 0.2 fraga na wysokim tierze to nawet czesto można zauważyć. No to powiem więcej gość jeszcze coś śmiał pisać o tym że POMAGA TAKIM A CI SIĘ PLUJĄ BO MU NA CZACIE OŚWIADCZYŁEM ŻE LECI 4X REPORT ZA SABOTOWANIE GRY I ŻE TEŻ MNIE RAPORTUJE. Tym swoim pomaganiem zrobił w bitwie 500 xp(teraz dopiero zauważyłem że mi tabelke wyników ucieło w paincie) będąc na dole listy. Tak bardzo przydatny.
 12. _Bajkal

  It might be a conspiricy theory, ...but

  For that you need a skill based game.
 13. _Bajkal

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Takie bitwy w kmosmosie już były i to nei raz. WiGi cały czas dodaje jakieś zjebane tryby jak ten teraz co mamy razem z masą śmiechowych kamuflaży gdzie połowa wygląda jak by kot się na okręt wyrzygał i ktoś to roztarł po pokładzie nazywając chlubnie kamuflażem. Myślę że już historyczne scenariusze(nawet i przeciwko botom) z róznych okresów wojny byłyby ciekawsze od tego. Pozatym wydaje mi się że są o wiele bardziej istotne rzeczy do balsamowania jak Kreml czy lotnie, gdzie polepszenie pancerza "krążowników" wielkości Yamato i ich cytadeli czy choćby zwiększenie ich puli PW raczej pozytywnie by wpłyneło na rozgrywke patrząc jak szybko ludzie na nich giną w porównaniu do pancerników.
×