Jump to content

andy129

Players
 • Content Сount

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1913

About andy129

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. andy129

  Problem z disconnectami

  Od updatu przed hallowinowego mam problem z wywalaniem gry na starcie każdej bitwy. Problem jest tak poważny, że przestałem grać.
 2. andy129

  Aktualizacja 0.6.12 - Zgłaszanie błędów

  Mam problem po updacie. Nie mogę grać wywala mnie do pulpitu na starcie każdej bitwy. Mam podobny błąd do użytkownika KrolJulian2
 3. andy129

  Nie da się grać

  Mam taki problem. Co to jest? Czy ktoś coś takiego miał i wie od czego to się dzieje?
 4. andy129

  Aktualizacja 0.6.11 - zgłaszanie błędów

  Mnie wyskoczył błąd. Co to jest i czym to jest spowodowane?
 5. andy129

  Aktualizacja 0.6.3 - dyskusja ogólna

  Jest na to sposób. Mapa Ocean
 6. andy129

  Aktualizacja 0.6.3 - zmiany w balansie

  Zabrali tą niewidkę by właśnie nie było takiej sytuacji, że słąby gracz nie chce nauczyć się grać tylko stoi na niewidce i strzela i ucieka i by tylko go nie wykryli bo on nic nie zrobi w bitwie. Jak gran na niszczycielu i chce grać na artylerię to albo płynę na flankę by móc ich podręczyć nim oni obrócą działa, albo wspieram swoje pancerniki by ich DDki nie śledziły. Trzeba akceptować zmiany,a nie od razu marudzić. Pograć, przeanalizować i wystawić obiektywną opinię. Bo subiektywnie wystawiając opinię gdy niewidka była strasznym brakiem balansu dla krążków i pancerników, które nie mogły się przed tym bronić. Oczywiście powiesz pewnie, że teraz nie da się grać na DDku i, że nie da rady zatopić pancernika czy krążownika. A ja ci powiem, że Niszczyciele dalej masakrują pancerniki tak jak to robiły przed aktualizacją 6.3, a krążowniki służą do walki z niszczycielami więc muszą mieć nad tobą przewagę. Niewidka sprawiała, że krążowniki tej przewagi nie miały.
 7. andy129

  Magiczna obrona P-lot

  No ja też jak jest dobrze to zestrzelę 50-60 samolotów. Ale jak trafiasz na bitwę gdzie 3/4 wrogiego teamu to amerykańskie przeciwlotnicze okręty to plujesz sobie w brode czemu nie latasz na ustawieniu dla myśliwców -.- Coraz bardziej zadanie CV schodzi do używania ustawień typowo dla przewagi powietrznej, anie dla DMG.
 8. andy129

  Aktualizacja 0.6.3 - dyskusja ogólna

  Ja odnoszę wrażenie, że gra dąży do tego by okręty pływały w formacjach.
 9. andy129

  Magiczna obrona P-lot

  Ogólnie gdy by wprowadzić sektory obrony P-Lot to większość okrętów była by bezbronna przy atakach bombowców nurkujących gdyż większość z nich miała by martwy sektor na dziobie. Wprowadzenie amunicji P-Lot do dział podwójnego przeznaczenia wymusiła by na WG stworzenie mechaniki prowadzenia ręcznego prowadzenia ognia przeciwlotniczego przez gracza za pomocą głównych baterii. A w takim przypadku atlanta straciła by całkowicie swoje właściwości P-Lot, a w chwili walki z samolotami była by łatwym kąskiem dla każdego i całkowicie bezbronna. Jak dla mnie to samoloty torpedowe powinny mieć bonus 300% HP przy ataku z względu na niski pułap, a nurkujące 150%. Zwiększyło by to przeżywalność samolotów przy ataku. A nie że posyłam 8 torpedowych i 8 nurkujących na atak i tylko jeden zrzuca torpedę -.- a nurkujące bombowce prawie nie trafiają.
 10. andy129

  Aktualizacja 0.6.3 - raportujcie błędy

  Odpal launcher i wejdź w ustawienia i tam masz opcje wsparcie i sprawdź i napraw spójność gry.
 11. andy129

  Aktualizacja 0.6.3 - stabilność i wydajność

  Wy chyba te problemy graficzne macie przez cheaty. Bo ja nie mam żadnych problemów graficznych. Może mody pousuwajcie i sprawdźcie czy działa ;)
 12. andy129

  Radeckiego zabawa z drzewkami rozwoju

  Chodziło mi bardziej o wprowadzanie projektów okrętów, które nigdy nie powstały lub, które nie zdążyły opuścić doku. W NF były nawet wprowadzone projekty radzieckich lotniskowców, które nigdy nie opuściły desek kreślarskich.
 13. andy129

  Aktualizacja 0.6.3 - dyskusja ogólna

  Ja bym się bardziej teraz skupił na balansie obrony przeciwlotniczej. Oczywiście okręty, które są artyleryjskie i mają słabą zwrotność to jest ich minus. Niszczyciel, który nie może z ukrycia torpedować ma teraz problem z ostrzałem bo manewrowość powinna być poprawiona lub rozrzut dział powinien być zwiększony przy strzelaniu do DD. Akizuki z perkiem ręcznego sterowania ogniem jest nemezis dla samolotów, nie mówiąc już o amerykańskich DDkach które również są OP plot.
 14. andy129

  Aktualizacja 0.6.3 - zmiany w balansie

  Balans gry na CV musicie poprawić. Obecnie P-lot na okrętach jest zbyt potężna. Wprowadzenie Alabamy pokazuje, że lotniskowce schodzą do pozycji spotera. Perk na ręczne sterowanie ogniem sprawia, że okręty z słabą P-lotą mogą się wybronić przed atakiem z powietrza.
 15. andy129

  Magiczna obrona P-lot

  Zastanawia mnie to od dłuższego czasu. Jak to jest, że okręty mające na głównym uzbrojeniu działa podwójnego przeznaczenia mogą prowadzić ogień do okrętów wroga oraz w magiczny sposób z tych samych dział zestrzeliwać eskadry samolotów. Wystarczy, że na krążowniku czy niszczycielu co posiada na głównym uzbrojeniu takowe działa perk na ręczne sterowanie ogniem i magia. Prowadzą ogień do wrogich okrętów, a do tego samonaprowadzające pociski plot wylatują z luf ignorując przeładowanie i zawsze lecą w stronę eskadry. Ataki lotnicze na atlantę są samobójstwem nawet dla IX tierów. Nie mówiąc już o amerykańskich czy japońskich DDkach nad którymi zaczęły spadać samoloty jak liście jesienią. Wszystko dzięki magicznym działom podwójnego przeznaczenia. Druga sprawa to perk ręcznego sterowania ogniem. Sprawia on, że nawet Tirpitz, któy ma tragiczną obronę plot może się wybronić przed atakiem z Shokaku. Do tego Amerykańskie pancerniki tieru VII+, które są obecnie nietykalne dla ataków z powietrza. Alabama to przesada. Ja rozumiem, że amerykanie dużo inwestowali w obronę plot, ale pojedynczy okręt, nawet krążownik nie powinien mieć szans wybronić się przed atakami 12,14,18 czy 20 samolotów. A tu bach. Ręczne sterowanie ogniem i lotniskowce fundują ci fajerwerki. Obecnie P-lot na okrętach od VII tieru staje się ścianą dla samolotów. Obecnie gra na lotniskowcu schodzi na spotowanie. A po nerfie IV i V tierów gra na tych tierach stała się tragiczna. Jedynie na tierze VI można coś zdziałać. Ktoś by powiedział, że na VII można grać. No na siódmym możesz pograć o ile masz Saipana. Ja widzę rozwiązanie tego problemu. Wprowadzenie amunicji plot do dział podwójnego przeznaczenia by gracze na okrętach z taką artylerią główną wybierali czy strzelają do samolotów czy do okrętów. Wprowadziło by to większy realizm. Osobiście bym usunął perk z ręcznego sterowania ogniem, albo go jakoś z balansował bo obecnie to jest on przesadą. Okręty powinny pływać w formacji, a nie, że jeden samotny okręt zestrzeliwuje wszystko co go atakuje. Ogólnie każdy wie, że bombowce torpedowe lecąc do ataku leciały nisko nad powierzchnią wody bo były trudne do zestrzelenia. Może z tym coś trzeba zrobić. A bombowce nurkujące z dużej wysokości leciały na dziób by być pod jak najmniejszym ogniem dział plot. Potrzebny jest rebalans obrony P-lot na okrętach inaczej gra na CV wymrze do końca.
×