Jump to content

Saint_Michaelus

Players
 • Content Сount

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14285
 • Clan

  [LGOD]

About Saint_Michaelus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten pierwszy był KAPITALNY w serialu - a ten drugi w filmie - też zagrał znakomicie.
 2. Saint_Michaelus

  [VI] Trento

  Piter - masochizuje dzis ten okręt. Po krytycznym poście, który tu napisałem :D - zaczeły wpadać nawet niezłe wyniki - na CoŚ - co strzela co 15 sekund (mam 10 perkowego mikołajowego kapitana na tym padle - może przyczyna tkwi w tym że zbliza sie dzien dziecka :P )
 3. Saint_Michaelus

  [VI] Trento

  Bezapelacyjnie - najgorszy okręt jaki spotkałem do tej pory w całej grze. Nie wiem czy jest coś równie syfnego na VI tierze. To coś ma kartonowy pancerz, z cytadela od dzioba do rufy wystającą nad wodę. Gigantyczną detekcje ! (Czy ktoś z ułomów z WG testował ten okręt przed wrzuceniem go na produkcje ?? ) .Niektóre pancerniki mają mniejszy współczynnik wykrywania niż ten okręt - a przeciez to krążownik. Absolutnie żenujące pod względem balistyki - pociski AP i SAP. 15 sekund przeładowania przy 4 x 203mm - wystrzelone z tych armat - śruty mają niską prędkość, paraboliczny i kuriozalny tor lotu, wysoką niecelność. SAPy sa czasami koszmarnie nieskuteczne na DD. Okręt nie ma sondy hydroakustycznej (dlaczego włoskie LK i CK nie mają Hydro ?? ) , nie ma naprawy - ma tylko kretynskie zadymianie, które jest równie dobre jak paracetamol na raka. Pod względem pancerza - jest gorszy od Pensacoli. Pływający darmowy dostawca XP. Jeśli jego włoski poprzednik z V tieru jest jeszcze gorszy - to powstaje pytanie - po kiego wuja Wargaming zawracał sobie głowe tworzeniem takich padeł. Konigsberg czy Omaha z V tieru zjedzą to włoskie kartonowe VI tierowe czułno z zamknietymi oczami. Powyższe doświadczenia są z najgłupszego trybu gry - COOP - gdzie nawet teraz, przy lepszej optymalizacji AI botów - Trento to jeden wielki pływający cel ćwiczebny dla nich , o czym pisal kolega wyżej. W takim stanie, model tego okretu na VI tierze mija się z celem. To V tier i to jeszcze jest dla niego za wysoko. Trento nie powinien być na tym poziomie. Nie powinien , z takimi parametrami w ogóle być dodany do gry. To jest jakiś chamski żart lub jakaś niebywała osobista zemsta producentów tej gry na Włochach. Hydro powinno być obowiązkowym elementem dla linii tych okrętów. I obniżona do poziomu wody cytadela. Jeśli ktoś na tym okręcie - TRENTO - na Losowych bitwach ma K/D w okolicach 1.5 i WR 60% - jest moim zdaniem najlepszym graczem na świecie w WoWs. Premkowa Duca Da'Costa zjada Trento na śniadanie i jest przy tym pływającym VI klocku stolcowym - uber hiper mega super extra bueno tottale włoskim krązownikiem.
 4. Saint_Michaelus

  Batalia Jutlandzka; Wybierzcie stronę!

  wygrałem ....kamuflaż .
 5. Saint_Michaelus

  [VII] Duca degli Abruzzi

  Okręt ma tak wysoko ustawioną cytadele ponad wodę iż tylko Myoko, obrócone burtą jest równie łatwym celem, który można zdetonwoać jedną salwą. Kuleją AP - bo przy trafieniu w cytadele przeciwnika - zadają nieproporcjonalnie mało uszkodzen w stosunku choćby do przesranego do granic OP - Weimara lub nawet Nurnberga (ogolnie cala ta rodzina szwabskich okretów krązowniczych oparta na 150mm powinna otrzymać gigantycznego nerfa do zasięgu i przeładowania dział - od Konigsberga po Mainza i Munchena - i mowie to ja, który lubi ta techniczną linie). HE - cóz na chinskie wynalazki z zakresu CL i niszczycieli od tieru V do VIII sa w miarę - choc do japonsklich HE150mm czy 152mm daleko im w skutecznosci. Przed zmianami na operacji Narai - okręt na VII tierze doskonale spisywał się jako likwidator okrętów transportowych i lekkich krązowników. Spróbuje go z klanowiczami wziąć na obecne VIII i zobaczymy jak sobie poradzi. ---- Ok - finalne zdanie jest takie. Najsłabsze działa VII poziomu jakie widzialem. Zarówno AP jaki i HE o kant D...py mozna potłuc. Okręt nie warty żadnych pieniedzy. Wszystko co strzela szybciej i mocniej z tego tieru zje tego włoskiego paszcza. Coz tego ze masz 10 dział 152mm skoro one są słabsze od niektórych 120mm - plus żeby strzelić z całej burty - trzeba sie kosmicznie wychylic. ....Absolotny scam Wargamingowy. Okret dobry na tier V i VI. Powyzej tieru VII jest darmowym XP dla wszystkiego co pływa.
 6. Saint_Michaelus

  Aslain's WoWS ModPack Installer

  Dziękuję !
 7. Saint_Michaelus

  Aslain's WoWS ModPack Installer

  Czy jest możliwość wydobycia pliku tego panelu z paczki modów oznaczonej nr 01 - tak bym mógł samodzielnie ten panel wstawiac i uzywać w kolejnej aktualziacji modu (napisz mi prosze do jakiego katalogu mam wrzucic ten plik) . Pozostałe dostępne panele (Roslich itd..) - nie współpracują z wyodrębnionymi ikonkami od Hakabase w paczce modów nr 03.
 8. Saint_Michaelus

  Aslain's WoWS ModPack Installer

  Alainie - nikt bardziej niż Ty nie zasługuje z pośrod spolecznosci na otrzymanie od WG stałego uposażenia. w postaci realnego wynagrodzenia. To , ze błędy po aktualizacji sie pojawiają to nie Twoja, my tylko tutaj zwracamy szybko uwagę na to co nie funkcjonuje w paczce. Gdyby WG stale nie grzebało w interfejsie, gdyby jako standardowy port - wprowadziło coś w rodzaju portu Czarnej Dziury - gdzie grafika w laptopach może odpocząc i nie nagrzewać się do bardzo wysokiej temperatury, i gdyby jeszcze wiele innych rzeczy było z Twojej paczki zainstalowane domyślnie - to ten produkt miałby ręcę i nogi. A tak - ludzie z zewnatrz - wykazują się o wiele większą kreatywnością i pomysłowością niż lenie patentowane z WG ( oprócz działu historycznego, działu graficznego który wykonuje modele 3D i tekstury).
 9. Saint_Michaelus

  Aktualizacja 12.4: Europejskie niszczyciele

  Nic to nie zmienia że nowe niszczyciele Europejskie są ze szkła. Splita VIII tierowego widziałem 3 razy zdetonowanego od przodu . W Błyskawicy - pomimo umijętności kapitana , pada co chwila silnik wraz ze sterem. Dosłownie byle gówniane trafienie z drugorzędnej baterii z pancernika - i silnik , ster, pożar...i tak w kólko..
 10. Saint_Michaelus

  Aslain's WoWS ModPack Installer

  Aslainie - albo jest to bład nowego patcha albo bład modyfikacji - nie otwierają sie kontenery i ich zawartość. Sprawdze - czy bez tej czesci modu - kontenery sie otwierają. ---- Wyłączyłem modyfikacje - automatyczne otwieranie kontenerów - zostawiajac -> Przełącznika banerów / Kampanie w Porcie/ Otwieranie skrzynek - i to pomogło :)
 11. Saint_Michaelus

  [VII] King George V

  Rozrzutnik gnoju taki sam jak Gneisnau. Salwa burtowa do okretu na 6km skierowana tuż nad linia wodną - potrafi rozjechać się we wszystkie strony. Ale to jest prawie domena wszystkich 7 tierowych pancerników, których ta własciwość jest (_|_)chronem dla V, VI tieru. Pociski AP z 10 dział potrafią rykoszetować od (...)wnianych krążków na tych "wargejmingowych" srednich i bliskich dystansach. Salwa całoburtowa uzalezniona jest w 100% od RNG. Albo wejdzie Ci wszystko - albo pomimo tego ze strzelasz w cytadele krązka - pociski z dział rozjadą Ci się we wszystkie strony jak z ruskiej Saigi lub traffią przedwczenie w wode. Idzicie na (wiadomoi co ) z takim tworzeniem gry..
 12. Saint_Michaelus

  Aslain's WoWS ModPack Installer

  Dziękuję po stokroć. Probowałem ich - ale pamele Hakabase dla mnie sa najczytelniejsze.
 13. Saint_Michaelus

  Aslain's WoWS ModPack Installer

  Czekam na panele od Hakabase - bo te które są w paczce do wyboru, (nie Twoja wina Aslain - robisz zarąbista robote) są kompletnie dla mnie nieczytelne, a wspomniany mod paneli od Autospy - jest jednym najgorszych... Prawdopodobnie mogłeś mieć wspomniany panel boczny od Hakabase, który ze wszystkim innymi modami pięknie się komponował. Ikony konturów okrętów śmigały na nim bez problemu. Wargaming - ma jakieś zboczenie do samozatapiania swojego produktu. Za każdym razem, przy wiekszej aktualizacji - połowa najważniejszych modyfikacji ( te które powinny być już dawno w kliencie jako standard) lezy i kwiczy. Podziwiam moderów i Aslaina ze im się chce to robić, Bo gdybym był twórcą modów dla tego produktu, to ja bym już trzasnął drzwiami. Miast wspołpracować i implementować fajne rzeczy do klienta, to obcy ludzie zewnętrzynymi dodatkami ratują oryginalna kliencką padakę. W World of Tanks jest to samo. Podstawowy klient od WG wieje zabita dechami wiochą gdzieś wz okolic Magadanu...
 14. Saint_Michaelus

  Admiral Schroder: thoughts?

  The lack of torpedoes is concerning, to say the least. I thought that She/He will receive 6km torps (just in case) like a IX Roon.
 15. Saint_Michaelus

  [VII] Poltava

  To nie ma znaczenia w jaki tryb gram. Okręt jest taki jaki jest. W COOP masz ta zwiększoną szanse, ze okret w który celujesz ustawi sie bokiem i w tym momencie Połtawa daje maksymalnie w (_|_) . Nie pierwszy i nie ostatni raz widzę , ze pociski wystrzelone z tego okrętu lecą sobie wszedzie - tylko nie tam gdzie wycelowałem. Na poprawkę błedu spowodowanego jakimś kretynskim rozrzutem RNG ustwionym przez WG - mam 28 sekund. Sprawdż inne moje okręty liniowe oraz ich statystyki - K/D. Niemieckie, Japońskie ,Brytyjskie, Włoskie,ZSRR powyzej V tieru na COOP. Oprócz włoskiego paszcza F.Carraciolo - na ruskim Noworosyjsku mam 1.6 K/D - podczas gdy na Połtawie ledwo 1.3.. Nie mówcie mi że COOP nie jest miarodajny. Tutaj jest zwiekszona szansa na trafienie w cytadele lub uzyskanie lepszego trafienia i pomimo tych warunków - Połtawa strasznie pudłuje , na równi z Gneisem, który też wali babole.
×