Jump to content

Marshal00

Players
 • Content Сount

  1,178
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13541
 • Clan

  [ZGZ]

1 Follower

About Marshal00

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia
  [ZGZ]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Koszalin

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
 1. Marshal00

  Zachodniopomorska Grupa Zbrojna [ZGZ]

  Do góry! 4 miejsca w klanie głównym.
 2. Marshal00

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Biorę 3!!! ;) WoWs wiki mówi wprost 200 zł. Za gorszego Baltimora, nowy trend nie wiem... na ta chwilę jak ktoś cierpi na nadmiar kasy, to tylko Atago. Chodź drzewkowy Amagi na 155 też jest super i za darmo. Odradzam zakupu wichity/Atago z tego względu, że kupujecie kota w worku. Szczególnie Atago może dostać młotkiem na nowej fali. Wichita is the first Tier VIII Premium American cruiser, and the first premium heavy cruiser available for the US tech tree (with the exception of Salem). Like her tech-tree counterpart, Baltimore, Wichita possesses 27mm bow plating, allowing her to resist being over-matched by the 380mm guns found on many battleships of her tier.Performance Wichita has some key differences from her tech tree counterpart. Unlike Baltimore, she does not have the famous American "super-heavy" AP shells, and continues to use the same AP rounds fired by Tier VII American cruiser New Orleans. This gives her slightly less AP punch than Baltimore. Additionally, her anti-aircraft suite is not quite as robust; her mid-range aura is about half as good as Baltimore’s and her mid-range flak is roughly 2/3 as strong. On the upside, she is notably stealthier than Baltimore: 9.5 km surface detection when fully rigged for stealth, and her handling characteristics bear a strong resemblance to those of Tier VII American premium cruiser Boise (fitting, given that Wichita’s hull is essentially that of a Brooklyn-class light cruiser). She has more speed and is quicker to respond to rudder commands than her tech tree cousin.
 3. Marshal00

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Otóż to, wsadziłem w tą grę kwotę... wstyd gadać. Ale dziękuję twórcą bo doznałem dzięki nim I jakiekolwiek zakupy już mi nie grożą. Lepiej dać stowke na pełną grę, a nie okręt, który zaraz okaże się wydmuszką. Zastanawiam się nad WW3 pamiętam że BF3 zabrał dużo dużo czasu;)
 4. Marshal00

  [QUIZ] Poznajcie okręt swoich marzeń

  Generujący się link do sklepu premium po kwizie, jest bardziej niż wymowny. Ankieta na poziomie spamu z poczty e-mail. Poziom spada jak ja z 4 rangi. Reworki, nerfy, zakochaj się w okręcie. Dawajcie dalej, posmiejemy się trochę. Nie mogę uwierzyć że wydałem w sklepie premium kwotę 4 cyfrową.
 5. Marshal00

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Oni już nie mają beki z nas tylko sami z siebie ;) Nie ma pomysłu jak to wycyrklować. Obecnie samoloty robią za mega kruche latające niszczyciele. Są wszędzie, strzelają, torpedują. Trzeba grać ostrożnie, może nawet ostrozniej jak wcześniej. To jeszcze powiedzą, że teraz jest łatwiej. Cały ten rework to temat dla tego pana z Meksyku od pancernej kumy. Gimby nie znają;) lepiej śmiać niż płakać. Nie ma skill gapa, ciul, że jeden ma 100k średniego albo i 200k bo żona grę od początku i 70% wr, a spotykam haku po 11000 i wr 20 po 50 bitwach. Ale powtarzam skill gap się zmniejszył;) Dać trzeba mikase na tier 3 wtedy od biedy początkujący lotnik na t4 od święta coś trafi. Mikasa musi być dla każdego obowiązkowa, do tego przynajmniej 2 gry dziennie ją do odbycia. Mi kasa! Moje hasło dobre nie? Koniec żartów, czas spać jutro do roboty. Pozdr.
 6. Marshal00

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Albo wzmocnić CV, jeszcze jak wiadomo wiele potencjalnych zmian przed nami.
 7. Marshal00

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jeszcze ogłoszenie nerfa chętnie niegdyś kupowanych premek w dobie niezadowolenia większości graczy z reworku. To już prawie poziom falołt, WG ;)
 8. Boise i Neve to przynajmniej różne nacje. Na Neve możesz robić już 5 kapitanów na okręty nowej linii, które jak gra nie padnie będą pewnie około roku 2021 lub 2022. Tu coś jak Stalin i Kron. Atrakcyjne może to być jak ktoś jest w fazie zajarania grą i musi mieć wszystko.
 9. Marshal00

  Arms Race - Rankedy

  Poważnie mówisz czy trolujesz? Autentycznie nie wiem.
 10. Marshal00

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wczoraj jeszcze udało mi się zrobić dwa zatopienia i 90k Midwayem, ale już chyba się nie odważę nim wystartować. Ciekawe jak Kaga teraz daje radę. Jeżeli zbiera jak Midway to przy losowaniu na 9-10 teoretycznie samoloty Kagi nie mają podejścia w ogóle. Mission complete? Brak juz dd i cv? Tylko balans bb vs krążowniki pozostał?
 11. Marshal00

  Populacja graczy

  Sukces jak w TVP.
 12. Marshal00

  Szukam Klanu.

  Myślę, że klan dla Ciebie wiekowo 30+ wpadnij na discord kiedyś koło 18. Zastanowimy się. ZGZ2 z przejściem do ZGZ po pewnym czasie masz pewne. Zastanawiam się nad ZGZ.
 13. Marshal00

  Arms Race - Rankedy

 14. Marshal00

  Arms Race - Rankedy

  Strach grać dalej :D Dobiłem do Flinta. Zastanawiam się nad dalszym wbijaniem do 1. Chyba jak spadnę na 5 bez gwiazd to odpuszczam.
×