Jump to content

Iroks

Players
 • Content Сount

  217
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8255

About Iroks

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  podałem discord, tam w dziale old cv masz przypięty post i wszystko wyjaśnione
 2. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie musisz, nawet vpn nie trzeba jak do niektórych koreanskich mmo. Zapraszam Jak ktoś by chciał informacje jak to wszystko trzeba ogarnąć to tutaj jest wszystko wyjaśnione https://discordapp.com/invite/b2Uyv5W discord faranzela jak co
 3. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  co ty, tam maja wywalone na aktualizacje. 0.7.3 wyszło w zeszłym sierpniu
 4. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Kolejka na t6 30 min przed resetem serwera My jesteśmy kroplą w morzu
 5. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Pewnie że testowałem. Ba, bawię się naprawdę świetnie, brakowało tylko baxia i kamana w dywizjonie na deskach. Gracze też dalej robią tarło, ale jak ktoś jest na małej ilości hp to ucieka gdzie pieprz rośnie i się naprawia i plumka z 2 linii. Taranowania są dosyć częste jak któryś zauważy że np został sam na flance i ma mało hp. Co uda mi się zbaitować fightera przeciwnika pod krążka i wcisnę na niego f3, krążki co mają def aa od razu używają tego. Alty też latają często. Jedyne co może dziwić że meta jest mieszanką ru/sea. Dużo pancków i strzelanie się na 13-15km. Deski dostają ostry focus, ale same są bardzo agresywne, przy czym nie ma sytuacji że kagero w grze z lotnią włącza boost i leci na centralny cap. Tu przeczekują aż siły się zbliżą i jazda dopiero na capa. Pewien redditor nawet przetłumaczył stronę z promocjami obecnymi "Saipan is also on sale in their Premium Shop, too! For the low, low price of $16.53! What's that, you say? Carriers aren't your cup of tea? Well, can I interest you in your choice of Fujin or Kamikaze- each is only $10.28. Want a battleship, but only have $11? Nikolai is also only $10.28, and the Arkansas is the same price??? Sadly, Kaga clubbers, your ship isn't on sale. You need $35.25 to get one." Przy standardowym kursie 4zł daje nam to t7 premke w normalnej cenie 140zł, ale promocja to nie liche dziadostwo, nie umiem w kapitalizm i -20% a -50%. Co to się dzieje że komunistyczne chiny lepiej radzą sobie w kapitalizm niż postsowiecka republika białoruska. W drzewku do kupna nie widziałem tylko wariantów kamikaze, jest tylko jedna wersja, no i nie ma grafa ale on chyba wszedł z późniejszą aktualizacją. Tak, gremiaszczy, Mikołaj, saipan, atlanta i inne okręty do kupa za golda. Waluta wewnątrz gry ma znaczenie. Pingi? 100-200 z Polski, lepiej grać po 20 bo przed są ich godziny szczytu (13-17) i potrafi skakać ping nawet do 2000. Po 22 elegancko trzyma większość czasu 107. Na okrętach praktycznie niezauważalne, po prostu klika się tę pół sekundy wcześniej by oddać salwę.
 6. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  toż zmiany po niemieckiej linii już to zapoczątkowały
 7. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Cóż znalazłem kawałek internetu który mnie nie dyskryminuje. Miło było wrócić do domu.
 8. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Możliwość ciągłego przełączania się między eskadrą a lotnią to tak dużo? Jak na bebeczku wciśniesz podążanie za pestkami, to nikt nie zabiera ci sterowania. Jak siedzisz na lornecie, też nikt ci nie zabiera sterowania. Nie piętnujemy. Goomich
 9. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Od połowy się zaczyna faktyczna część. Czy będzie lepiej. Nope Czemu? Ludzie grający w tą grę to prawie już podczerwień. Wstawili radary, fioletowe tryhardy ostrzegały Pozmieniali dymki, fiolety i niebiescy ostrzegali Zniszczyli CV, tu już nawet zieloni zaczęli grzmieć Czas na dedeczki, krążniczki i bbjanuszy Lubisz cancerora, uważasz stalinium za zbalansowany okręt, nie lubisz desek, okrętów chowających się za wyspami? Nie bój się, za rok góra dwa lata gra będzie 200% lepsza. Wspomnicie moje słowa, jakaś forma złotej amunicji dojdzie za jakiś czas razem z nową serią dużo lepszych flag dostępnych tylko za golda. Nad wszystkim będzie czuwać RNG i pełna automatyzacja. By wszystkie dzieci były równe, by wszystkie mogły osiągnąć ten sam wynik, oceny zliczymy razem i podzielimy przez ilość dzieciaczków na koniec roku szkolnego. @Skrzetusky09 Nieliczni potrafią poprawne użyć tą scenę. Well memed sir.
 10. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Bo 1 wersja czeka na hajs z donejszyn i subskrejszyn a druga to faktyczna osoba.
 11. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dwa razy już ucięto dochody. Przed reworkiem to był śmiech co dostawałeś. Po nawet nie komentuję bo jest jeszcze gorzej, tak tylko do twojej informacji. W okolicach wyjścia saipana wbiłem z t9 na t10 japońską lotnię. Z zarobków starczyło na całe t10, moduły, ulepszenia i jeszcze 10 mil zostawało extra, wolnego xp starczyło na wszystkie moduły i jeszcze trochę zostawało. Tak to były radosne czasy kiedy granie na t10 kosztowało dużo. Obecnie przed reworkiem jakikolwiek sensowny zarobek na t10 to miałeś tylko jak ganiał cię kabarosk przez pół gry bo miałeś go gdzieś i cię ostrzeliwał, zająłeś capa i zrobiłeś ze 200k. Inaczej to po 50-100k góra na czysto.
 12. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Czego wymagasz od CM? Nie po to mu płacą by teraz jechał po swojej firmie. Porozmawiaj z nim kiedy rzuci tą pracę w cholerę. Dostaniesz zupełnie przeciwną opinię. Taki urok obsługi klienta. Walenie zupne są głównym celem wg od zarania dziejów ich gier. Zatrzymali się w erze nagłego wzrostu gier mobilnych, przypominam, były to okolice 2005 roku. Tymczasem polecam zobaczyć sklepy premium lola, fortinte czy heartstone. Wiele tytułów się przejechało się na wspieraniu właśnie zupki. Jak wprowadzenie nawet jednego op przedmiotu który możesz kupić przekreśla całą grę, jak tworzeniu jednej klasy zbyt op powoduje ogromny odpływ graczy. Jak zmniejszenie wpływu skila i wprowadzenie więcej rng odrzuca sporo ludzi. Sukces dooma nawet to pokazał. Prosty ale wymagający shooter, żadnego rng, jesteś tylko ty i twoje umiejętności vs hordy wrogów. Kto by pomyślał że w 2016 było miejsce dla takiej gry w dobie overwatcha. Jak drugi wolfenstein sprzedał się tragicznie, bo zamiast skupić się na fajnym strzelaniu z poprzedniej części, zaczął robić jakaś głupią telenowelę z nowoczesnym myśleniem.
 13. Iroks

  Giulio Cesare

  Zmiana gc to zawsze jakieś rozwiązanie, jednak samo uptierowanie go to nic nie da. Stanie się warzywkiem dla t7 jak wszystkie premki japońców. Ruszacie premki nareszcie, to bierzcie się za wszystkie. Niech potwory i dziadostwa staną się bardziej przyjazne dla reszty drzewkowych okrętów. Premki to cyrk przecież, chcesz fajny niemiecki bb t7? Kup sobie, drzewkowa wersja to wykastrowana wersja. Chcesz krążka amerykańskiego premium na t5? Lepiej spal te pieniądze, lepiej je zużyjesz w ten sposób. Chcesz koks krążka na t8? Kup kutuzowa, nic się do niego nie równa. T9 bb amerykański? Missouri bije na głowę iowę. Chcesz japońską premkę? Masz do wyboru tylko atago, bo reszta to wykastrowane dziadostwo wrzucone tier niżej. Zupa nie bulgocze, przeżyje. Pomoże to w balansie okrętów między sobą.
 14. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Cóż są to oczywiste oczywistości. Bramka numer dwa poszła już w czwartek po 2-3h. To jest największy problem, większość tłuszczy właśnie grzmi a i tak dalej gra i kupuje statki. Jedna moja biedra osiedlowa przestała zamawiać kilka produktów które kupuję, zamiast tego stawia palety tego samego ale dużo droższego produktu. Przy ścianie dalej widnieje że ten pierwszy jest w ofercie. Całkowicie zrezygnowałem z kupowania w tym sklepie, chodzę do innego. Tłuszcza dalej jest zadowolona i ten droższy (ale dalej ten sam) produkt sprzedaje się. Często słyszę zdania typu o naliczyli mi za dużo na rachunku, no nic. Konsument jest obecnie totalnie głupi. Mało kto chce się nawet targować ze sprzedawcami jak jest jarmark św. dominika, gdzie to jest jedna z najstarszych tradycji właśnie tego jarmarku tam gdzie sprzedają "antyki". Zarobki to nic nowego, znowu grzebano w formule by jeszcze mocniej lotnie uwalić z dochodami. Dajcie dwa dni na hotfixa i ogarnięte lotnie przyzwyczają się do zmiany, jednak kolejny raz powiększy to "skill gap" który miał być kompletnie zasypany tym reworkiem.
 15. Iroks

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Bywa różnie nawet i tutaj. Polska firma to od razu omijasz szeroki łukiem bo to zawsze syf i bieda. Najlepsze to są ich oczekiwania, znajomoość c#/c++/java/python, doświadczenie min 3-5 lat, inżynier. Mile widziana znajomość zarządzania bazami danych i obsługi sieci. 2000 brutto. By nie było offtopu to jestem ciekawy fixa i co spowodowało że GC naglę znalazł się na celowniku. Czy to próba odwrócenia uwagi, zrobienia szumu i potem wycofanie się ze zmian by potem stwierdzić "Zawsze szanujemy zdanie naszych klientów, ich zdanie ma największy wpływ na nasze decyzje" takie wyjście z twarzą. Druga opcja to na zasadzie, pali się magazyn mojej firmy. Co by nie stracić na tym wszystkim to zadzwonię później, niech ogień przejdzie od razu do hali produkcyjnej to sobie odbiję na ubezpieczeniu. Jak spłonie biuro to jeszcze lepiej, nie wszystkim będę musiał wypłacić pensje bo połowa i tak pracuje na czarno. Powiem że kasa też spłonęła. @WG_Lumberjack Wiem że to twoja praca i niczego nie potwierdzisz ani nie zaprzeczysz, ale doskonale wiesz gdzie trafią wszystkie nasze zgłoszenia. Budynek w którym naruszono poważnie fundamenty nie naprawia się wymianą okien, ociepleniem i odmalowaniem. Przy okazji zamknięciem na amen części która ma najwyższe ryzyko zawalenia. Taki budynek się wyburza. W ten sposób wygląda patch 0.8.0.0. Ruszono bardzo ważny moduł stanowiący fundament tej gry bez głębszego zrozumienia połączeń między modułami. Spot i rola cv w grze. Wszystko działało bo lotnia potrzebowała sporo czasu by reagować na zagrożenia. Każdy atak to były plany na następne 2-4 MINUTY, nie następne 50 sec. Z racji ilości eskadr nigdy nie byłeś w stanie zrobić wszystkiego na raz. UI nie pozwalał. Był dziadowski ale limit 30 apm jestem w stanie zrozumieć, był swego rodzaju poprzeczką równającą wszystkich. Wtedy też potrzebne było ocieplenie, wymiana instalacji elektrycznej i wodociągowej na nową bo stara ciekłą i powodowała spięcia raz na jakiś czas jak dwóch sąsiadów na tym samym piętrze włączało mikrofalę na raz. Było co ratować bo fundament działał. Jedynie okna ( rng aa) były kompletnie do wymiany. Kto spamuje kliknięcia ten jest w du... W SC, W3 czy DOW było to doskonale znany syndrom ludzi którzy myśleli że są dobrzy a dostawali srogi łomot od ludzi co ledwie 50 apm wyciągali. Tam nie dawało to przewagi, tu było po prostu filtrem odrzucającym te osoby. Inna sprawa że prawdziwi wymiatacze z 200+ efektywnego apm też dostawali szewskiej pasji. Prowadziło to do sytuacji że np czekało się aż przeciwna lotnia podjedzie do ataku bo to zajmowało 10-15 sec. Dawało nam to okienko by albo wyciąć spota albo samemu zaatakować. Cóż zawsze jakieś obejście systemu. Obecnie robisz dmg i albo zawracasz albo f. Obcięcie f to kolejny nerf skierowany tylko do obrony bebeczków. Do wymiany jest cały moduł AA bo to tylko rng. Tutaj już lepiej było zastosować aury które są użyte tylko na krótkim aa. Przynajmniej jest przewidywalność. Panckiem jak strzelam to zakładam że jak celują dobrze to chociaż jedna pestka trafi. AA jest bardziej losowe niż poprzednio. Tu jest największa frustracja ludzi. Dawniej to chociaż miałeś kiepskie aa, to jak ktoś powisiał nawet minutę w nim, samoloty zaczynały spadać bo tak była zaprojektowana formuła, która kręciła rng. Im dłużej w aa, tym większa szansa zestrzelenia. Jak taki średniak pokręcił trochę dupskiem to zestrzeliwał część ataku, część go wymijał i dostawał te 20k. Wykastrowanie cv i danie im jednej eskadry na raz dało kolejny ciekawy efekt. Doskonale wiem co się dzieje, zamiast micro dwoma fighterami z przeciwnikiem, lecę tymi swoimi tb i doskonale wiem jak ktoś jest ustawiony, podlatuję od najlepszej strony. Nie ma możliwości że nagle złapiesz się na okręt którego dawno nie wyspotowałeś. Masz turbo szybką eskadrę którą świecisz z większej odległości niż dotychczas. Kolejny efekt to że mogę obrać sobie jeden cel i męczyć go psychicznie. 1 pożar dużo nie robi, ale jak go wbijasz co chwilę to można się zdenerwować. Mógłby zadawać nawet 1hp na 5 sec. Fakt że nie mam wpływu na aa i lotnia co chwilę przylatuje by mnie męczyć powoduje że zupka momentalnie traci nerwy i albo yolo albo ucieka na kraniec mapy. Ile to klanówek było wygranych/przegranych bo komuś puściły nerwy albo włączył się tunnel vision. Budynek jest do rozbiórki, jednak wg nigdy nie przyzna się do błędu i nie cofnie patcha, będzie się zapierać rękami i nogami. Nie ma możliwości odratowania go zmianą tylko statystyk i dorzucaniem więcej rng nad istniejącym rng. Więc na dobrą sprawę odbębnij swoje minimum bo to i tak do niczego dobrego nie doprowadzi, szkoda twojego czasu. Był czas że ilość rng spadała w grze, jednak zmiany jakieś 1,5 -2 lata temu spowodowały ponowny powrót rng jako króla balansu. Był swego czasu wielki ruch w społeczności by pozbyć się największego balansu jakim są detonacje. Niestety odbiło by się to czkawką zupce bo nie miała by momentów, kurde ledwo zipię, oddam salwę chociaż. Plum. Ha zabiłem fioleta z całym hp. To byli najwięksi obrońcy. Działa to dużo lepiej w WT. Lecę sobie c.202 (papierowy włoski myśliwiec z wczesnym niemieckim silnikiem) i dosyć wolno zbliżam się do bombowca. W tym czasie pilot bombowca po prostu ładuje we mnie całą serię na dużej odległości. Dostałem tylko dwa trafienia, jeden zniszczył silnik, drugi zabił pilota. Czemu? bo silniki są bardzo delikatne, samolot nie ma żadnej ochrony pilota, czyste drewno i aluminium. Facet w bombowcu to b24 który wali wielkimi i ciężkimi pociskami z amunicją przeciwpancerną, to na wylot mnie przebijał. Spadając dopiero zauważyłem dziurawe skrzydła i ogon. To nie były dwa pociski a raczej z 52. Dopiero dwa ostatnie trafiły krytyczne moduły. Czy to było rng? Nie, gość po prostu słabo strzelał, powinienm faktycznie by zestrzelony już po pierwszych 10. W wowsie mamy hp a nie moduły, więc w takiej sytuacji dmg bije za hp a nie bawi się w moduły by wylosować dmg x 9000.Bawić się w pokazywanie dymków jak aa jest automatyczne. Jedyny plus tamtego zamieszania to ograniczenie występowania detonacji jednak dalej jest to wykorzystywane do balansowania ludzi.
×