Jump to content

szczekan

Players
 • Content Сount

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18128
 • Clan

  [E--C]

About szczekan

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

704 profile views
 1. Drogie WG! Niezmiernie cieszę się Waszym zachwytem dotyczącym WGC. Ze swojej strony dogłębnie podziwiam WGC przez kilka-kilkanaście sekund niemal codziennie, podczas ładowania gry. Tuszę, że po osiągnięciu dogłębnej satysfakcji z dopieszczenia każdego detalu WGC nadejdzie pora na mniej ważne, lub prawie całkiem nieważne rzeczy, takie jak: - wyciszenie wentylatorów naszych komputerów, które chłodzą wnętrzności naszych maszyn, podczas gdy my podziwiamy benedyktyńskie pucowanie torped i chlupot wody w porcie - umożliwienie zapisów zestawów sygnałów, tak aby jednym klawiszem montować i demontować przygotowane samodzielnie komplety sygnałów, stosowne dla DD, BB, CA itd - możliwość zrezygnowania z animacji dostarczania/otwierania kontenerów - umożliwienie wejścia do zbrojowni bez konieczności wykonywania magicznego ruchu myszką (szybki podjazd w prawy górny róg czasem czyni cuda) O MM nie wspominam, bo wiem że nad nim pracujecie i trzymam kciuki.
 2. szczekan

  Lotniskowce poziomu IV

  Chyba dwa dni temu była ankieta, dotycząca lotniskowców wszystkich tierów. Opisałem problem poruszony w pierwszym poście (gdzie na IV tierze niemal nic nie ma plotki). WG uprzejmie podziękowało za wypełnienie ankiety. Wsadziłem podziękowania tam, gdzie WG moją wypełnioną ankietę.
 3. Najpierw jest pobieda, potem przychodzi slava.
 4. Krótko mówiąc - i nawiązując do na przykład już istniejącego mechanizmu zamiany expa z okrętów/kapitanów na wolne doświadczenie przy użyciu dublonów - zróbcie drogie (jakże drogie...) WG kantor (Pewex, Baltonę) i sprawa będzie załatwiona.
 5. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Od wczoraj zdarza mi się taki kłopot - po bitwy nie ma dźwięku, na minimapie nie widać żadnych skał i po chwili następuje zamrożenie ekranu. Reset, nawet twardy, nie pomaga. Wchodzę do gry kolejny raz, zdążę napisać, że gra mi pada, i to samo. Co to może być i co mogę zrobić?
 6. szczekan

  Na randomach nie da się grać....

  London odebrany i zadokowany. Będzie robił tylko dwa razy do roku jako węglarka. Dziewiczy rejs wypadnie zatem w maju - jeśli się nie mylę.
 7. szczekan

  Anty

  a ile potrzeba?
 8. szczekan

  Fale i Pogoda

  Ja wiem, jesteś stosunkowo świeży w grze, ale nie. NIE!
 9. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Jakoś nie mogę znaleźć - do kiedy darmowy reset perków kapitańskich?
 10. szczekan

  Dzień zakupu premki i koszmarne losowania

  Oficjalny mod z ModStation rozwiąże wasze problemy.
 11. szczekan

  Kleber nerf

  Ke?
 12. szczekan

  Brytyjskie ciężkie krążowniki

  Tak jak pisałem, misje są banalne, a nagrody adekwatne. Po prostu samo wydarzenie jest kiepsko przygotowane.
 13. szczekan

  Brytyjskie ciężkie krążowniki

  Jest to chyba najsłabiej przygotowany event. Misje w ramach dyrektyw są prościutkie (w porównaniu do innych dyrektyw z wczesnym dostępem, nie z budową Puerto Rico). Nie ma żadnej ekstra nagrody za ukończenie wszystkich dyrektyw (a bywały okręty, czasami kapitanowie). Są w ramach dyrektyw misje, które można wykonać brytyjskimi krążownikami (zachęta do otwierania kontenerów, z których może wypaść krążownik od V do VIII tieru) - czyli tak , jak w poprzednich eventach.. Ale jest też misja, którą można wykonać tylko Wukongiem lub Baiji lub Siliwangi, czyli okrętami, których nie ma. Nie ma ich w sklepie, nie ma w zbrojowni. Nie jestem zainteresowany ich kupnem, ale wygląda na to, że WG zaspało.
 14. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Liczba grających niekoniecznie przekłada się na aktywnych członków forum. Może Hiszpanie i Turcy po prostu grają, nie tracąc czasu na - w sumie - mało znaczącą aktywność forumową, najczęściej sprowadzającą się zresztą do różnych form płaczów, szlochów i jęków.
 15. szczekan

  Henry IV

  Z perspektywy krążków za dużo, z perspektywy BBrajanków - za mało.
×