Jump to content

szczekan

Players
 • Content Сount

  411
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  33933
 • Clan

  [E--C]

About szczekan

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,701 profile views
 1. szczekan

  Aukcja

  No patrz Pan, jak szybko zareagowali na sugestię paru osób....a tysiące protestujących przeciwko subom mają...... no, w czymś kojarzonym z Wyspą Węży.
 2. Właśnie przeczytałem tę radosną wiadomość. Do czasu, kiedy okręty były brutalnie i bez znieczulenia testowane nie na serwerze testowym ale na zwykłym serwerze, nie pisałem praktycznie nic na forum. No trudno, rozumiem że serwer testowy odwiedza najwyraźniej głównie kurz, skoro WG zdecydowało się puścić łódki podwodne na zwykły. Teraz jednak widzę że wchodzą od razu dwa drzewka. Stąd mam prośbę o dokonanie niezbędnych napraw mechaniki gry w taki sposób, żeby: a) działał sonar/radar (o ile okręt ma je na wyposażeniu) - w tej chwili czasami łódka podwodna jest widoczna, czasem nie, a osobliwie pod koniec gry zapada się gdzieś pod wodę, i ostatnie minuty upływają na chaotycznych poszukiwaniach i niecierpliwym oczekiwaniu na osiągnięcie limitu punktów lub czasu b) działał RPF (radiolokacja) - uwagi podobne jak w punkcie a) c) zainstalowanie eskadr z bombami OB przeciwko łódkom podwodnym na Hindenburgu, dużym, niezbyt szybkim, niezbyt zwrotnym krążowniku, który w tej chwili ma tylko bomby głębinowe zrzucane z pokładu d) o CV nie piszę, bo coś na kształt automatycznie uruchamiającej się obrony już jest zapowiadane Naprawy te, jestem pewien, zostaną docenione i przyjęte z radością przez przytłaczającą większość graczy. Jeśli nie jesteście tego tak pewni jak ja, drogie WG - zróbcie ankietę! Niechże ona pojawi się każdemu graczowi w momencie kiedy odpala grę. Generalnie chodzi o jakiś balans w tej grze, prawda? Papier, kamień nożyczki, pamiętacie? CV z ogromnymi bólami udało się jako tako zbalansować. Trudno z kolei mówić o balansie klasy, która pojawia się znikąd (bo nie wykryta), po czym puszcza wiąchę torped prosto w dziób, rufę czy burtę, a nstępnie odpływa sobie znowu w nieznane. Zrobicie coś z tym, czy my, gracze, mamy masowo zalewać support powtórkami ze wskazaniem, że wyposażenie naszych okrętów nie działa prawidłowo? Ewentualnie dać wam do myślenia w inny sposób (np pierwszy dzień jesieni/zimy dniem bez logowania się do WoWS, itp) PS w wielu miejscach ironizuję, ale w odczuciu moim i wielu znajomych łodzie podwodne nie są zbalansowane. Wprowadziliście do gry nową klasę, ale materiałów instruktażowych nie ma. Nie ma, bo po co robić materiał szkoleniowy, który za moment się zdezaktualizuje, prawda? Błędne koło? No, nie, po prostu nie sprzedawajcie (nie wpuszczajcie drzewek) niedorobionej klasy. A jak już ją dorobicie to przed wpuszczeniem drzewek dajcie porządny materiał edukacyjny.
 3. szczekan

  Dlaczego t a gra coraz bardziej nie ma sensu ???

  Oprócz klawisza "print screen", wskazanego przez kolegę wyżej, masz tez google i wiki, i tam łatwo sprawdzisz jakie funkcje sprawuje moderator, co poniekąd wyjaśnia ich brak reakcji na twoje pytanie. Żeby nie było wątpliwości, uważam, że poruszony przez Ciebie problem MM jest bardzo dużą wadą obecnej rozgrywki i powinien być jak najpilniej poprawiony.
 4. szczekan

  Mechanika obrażeń po wykryciu-wszystko ok?

  Wystarczy napisać "dzięki za wyjaśnienie" albo "o kurczę, zapomniałem/nie widziałem" i byłoby to znacznie lepiej przyjęte, niż późniejsze słowne wiraże.....
 5. szczekan

  wybór kapitana: Lütjens czy Kuzniecow?

  Wybierz tego, którego możesz obsadzić na większej liczbie posiadanych premek (wlicz też, które zamierzasz też nabyć).
 6. to już NEW (Nowa Ekonomia WoWS): podsumowanie - 14 minuta
 7. szczekan

  Yuro :)))

  nutka nie moja ale i tak ubawiłem się setnie :))))
 8. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Hmmmm. To teraz wyobraźmy sobie, że każdy dał ile może i w związku z tym próg minimum ustawił się na np 200 mln kredytów. WG lubi to :)
 9. szczekan

  Polskie okręty - propozycje

  Z CV tylko i wyłącznie ORP JP II
 10. Lepszy jest tylko o moduł legendarny, jeśli ktoś go ma. Musashi jest jedną z najlepiej zarabiających premek, praktycznie jest to 10, zatem MM na X to żaden powód do narzekania
 11. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Czy w najbliższej przyszłości są planowane jakieś nowe struktury w bazie morskiej? Wydaje mi się, że gdzieś była taka wzmianka, ale nie mogę jej znaleźć.
 12. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Hmmmm.... może spróbuj rozdzielić te punkty??
 13. szczekan

  okręty podwodne

  Musisz poczekać do czwartku. Wówczas Wańka- Wstańka przechyli się w drugą stronę i przez miesiąc będziemy słuchać wycia wykastrowanych wilczych stad.
 14. szczekan

  Okręty z agencji badawczej warte tyle kasy i expa?

  Ohio jest uniwersalny z dobrą dodatkową, znacznie ustępującą jednak Schlieffenowi (nr 1 na podium)a także Kurfurstowi. (nr 2 na podium). Czyli nie jest wyjątkowy. Przejdzie ci i 6x, i 10x. Ale nie do końca kibicuję temu pomysłowi z free expem. Bo czasu jest dość, żeby linię zrobić ponownie przez te trzy miesiące pomiędzy kolejnymi bonusami. No ale to już jak tam kto woli. Ja np zużyję free expa na grind włoskich niszczarek, którymi nie będę w ogóle grać, i pewnie na drzewkowe undershity, którymi raczej też nie będę grać.
×