Jump to content

szczekan

Players
 • Content Сount

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15617
 • Clan

  [E--C]

About szczekan

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

554 profile views
 1. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  A sprawdziłeś co Ci wypadło? Bo to działa tak że widzisz animację otwarcia jednego kontenera, ale zawartość to suma z wszystkich do tej pory nie otwartych.
 2. szczekan

  Czy da się jakoś wyłączyć tryb "Epicentrum"?

  Kiedyś zrobiłem ankietę obejmującą także ten temat. Zainteresowanie na forum było niewielkie, ale ok 2/3 odlowiedzi byli za opcja pizbycia się trybu epicentrum. Jedynie masowa akcja miałaby szansę dać efekt, co prawie na pewno nie nastąpi. Bo na forum bywa niewielka część społeczności graczy, reszcie jest chyba w miarę obojętne gdzie opuszczą komuś manto albo od kogo wezmą srogie baty. Taki urok, taki klimat, taka gra.
 3. Do tej pory było tak, że "ścieżka komercyjna" tylko przyspieszała lub pozwalała na więķszą absencję przy osiąganiu celu. Nie gram od początku więc pewności nie mam, ale wydaje mi się, że i bez dublonów da sie zbudowac Puerto Rico. Bedzie to pewnie wymagać większej aktywnosci i pilnosci, ale da się.
 4. Pomysł z budową okrętu we własnej stoczni bardzo mi się podoba.
 5. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  No ale przecież są promocje na dublony.....
 6. szczekan

  Różnica w bazowym XP w wygranej i przegranej drużynie

  Jest taki temat "na randomach nie da się grać". Zamieszczane tam posty oraz obserwacje własne pozwalają mi sformułować tezę, że zachowania opisane w taki sposób: są już na tyle częste, że wręcz naturalne.
 7. szczekan

  [E--C] Elite Company

  zapraszamy!
 8. szczekan

  Problem z zamknięciem aplikacji

  Następna porada? Format C:
 9. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  No nie, 10 k punktów dostał chyba każdy, kto ma co najmniej 5 okrętów na X tierze, bez względu na to, czy zdecydował się skorzystać z tej możliwości czy też nie.
 10. szczekan

  Sprinty i bitwy klanowe 3vs3

  Tak czy siak, te typy rozgrywki przypadły mi do gustu i postanowiłem dać temu wyraz, przełamując pewną monotonię dominującej retoryki zblazowanych ironistów.
 11. szczekan

  Sprinty i bitwy klanowe 3vs3

  W rankedach jest w końcu wyrównany MM - gra ten sam tier. I dla przeciwwagi tego co mówisz dobry dywizjon w 6 (lub 7) osobowym składzie ma większe znaczenie niż w losowej grze.
 12. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Już robi. Od wczoraj mam serię gier na Smoleńsku, w której mój team zdycha w 8-10 minut. Statystyki lecą na łeb, na szyję i w Excelu będzie się zgadzać. Mimo tego zgadzam się że okręt jest OP.
 13. szczekan

  Kiedy będzie Siegfred ?

  Zawsze zostaje wróżenie z Fuso.
 14. szczekan

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Niektórzy mają: https://wiki.wargaming.net/en/Ship:Unique_Commanders
 15. szczekan

  Sprinty i bitwy klanowe 3vs3

  Ponieważ wielu pisze, że na randomach nie da siew grać, operacje są nudne, bo stare jak zeszłoroczny śnieg, zgłaszam postulat żeby sprinty rankedowe były częstsze. To samo dotyczy bitew klanowych w formacie 3vs3 - podobały mi się, tylko trwały zdecydowanie za krótko. Jeśli to był taki test, to w mojej ocenie wypadł on bardzo pozytywnie i chętnie grałbym w tym trybie o wiele częściej.
×