Jump to content

Gigantikus

Players
 • Content count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10950
 • Clan

  [GTWPL]

About Gigantikus

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  http://static.wows-numbers.com/wows/500672019.png

2 Followers

 1. Kontenery - Dyskusja

  Dajcie proszę to na wiarę lecz w lutym 8 SK !!!!!. Wcześniej zdarzał się jeden SK w miesiącu a tutaj nawet jeden za drugim do tego misja osobista aby otrzymać pancernik francuski LYON. Rzekłbym gwiazdka w LUTYM :-)
 2. Kontenery - Dyskusja

  U mnie Gwiazdka przyszła :-) wczoraj 2 SK i łącznie 100 kamuflaży i dzisiaj 2 SK i 50 kamo oraz 100 flag ZULU :-)
 3. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Dzień dobry. bardzo proszę, wytłumaczcie mi matematykę WG, gdyż jest dla mnie nico zagadkowa. trochę zniesmaczony seria porażek na X tierach 30 % wygranych i co za tym idzie kasa na bardzo dużym minusie, rozegrałem kilka bitew na I tierach. 1) bitwa na Black Swan - przegrana z zadanymi uszkodzeniami 9866 ( wiem mało). Ocena osobista 1667 2) bitwa na Black Swan -wygrana z zadanymi uszkodzeniami 9256 (starałem się aby było podobnie jak w przypadku 1). Ocena osobista 2168. Zdroworozsądkowo powinno ty wyglądać w drugim przypadku zadając mniej uszkodzeń, ocena osobista winna wynosić mniej. Rozegranie takiej potyczki było podyktowane tylko tym , iż chciałem się dowiedzieć, dlaczego grając na X tierach, będąc jednocześnie na końcu rozgrywki w pierwszej piątce tak słabo wygląda ocena osobista. Rozumiem, iż wygrana bitwa dodatkowo promuje OP. wydaje mi się to trochę niesprawiedliwe, i zawodników nawet wyjątkowo słabych może promować tylko dla tego, iż ich drużyna wygrała ?
 4. Eh i znów weekend...

  Jak tui grac Panie :-). sześć okrętów stoi na bazie i coś tam strzeliło aby otrzymać 500 + doświadczenia. I znowu na 10 bitew tylko 3 wygrane :-(
 5. Dzień dobry, Wczorajszego wieczora ukazała mi się misja bojowa pt. "Zimowa tajemnica". Wykonawszy owe zadanie nie otrzymałem nagrody. Ciekawym jest również fakt, iż po jej wykonaniu owa misja nadal widniała do wykonania , natomiast misje "zwierzęce" oznaczone są jakoby "do wykonania" mimo , iż zostały ukończone.
 6. Eh i znów weekend...

  U mnie jest jakiś koszmar 30 % wygranych. Mimo , iż na koniec bitwy ląduje w pierwszej piątce to staty są jakie widać. Mega pech czy tez ( nie chce tego nazwać) jakiś spec zamysł WG. Miałem tez nieodparte wrażenie , że drużyna przeciwna doskonale wie gdzie są okręty z mojej drużyny. kilka razy zauważyłem ,iż po obu stronach są gracze z tych samych klanów tutaj pech nie mam screna :-(
 7. Kontenery - Dyskusja

  Wczoraj w SK 100 Jurliet Charlie ( twój okręt MOŻE nie wybuchnie )
 8. Nasze osiągnięcia

  Gienia wymiata :-)
 9. Algérie (VII)

  Kilkanaście bitew na tym zacnym okręcie, spowodowało u mnie uraz do grania a raczej nie grania tym okrętem rodem z "Małego Modelarza" . Jak wielu kolegów zauważyło - ster pada od większej fali, pali się jak łuczywo zanurzone w napalmie. Pociski OB jak zauważyłem zadają nie raz uszkodzenia 900, przeciw - panc nie rzadko się odbijają nawet gdy przeciwnik ustawiony jest burtą, Pozytywy twego okrętu - nie pchaj się na pierwsza linie - lepiej obserwuj i zrób sobie wycieczkę po mapie (Kampa ). W porównaniu z innymi VII typu Szczors, Pensacola, Yorck, Myoko czy tez Fuji - Alergie klasyfikuje chyba na końcu .
 10. Dzień dobry. Kiedy i czy w ogóle planowane jest wprowadzenie np. flagi klanu ?. W WOT istnieją emblematy tutaj emblematy były by mało widocznie zatem flaga miała by już sens.
 11. Przypadkowy TeamKill

  Tutaj nie do końca się zgadzam gdyż nie raz doświadczyłem sytuacji w której gracz z mojej drużyny CELOWO ustawiał swój okręt aby go storpedowano. Przypadków takich jest niezwykle mało ale występują a celowość takiego zachowania pozostawiam bez komentarza. Inna sprawa dotyczy strzelania torpedami na dużym dystansie i bark uwagi co się dzieje na mapie, gdyż w pobliżu celu kręcą się okręty z naszej drużyny wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo , że to nie nasz cel otrzyma trafienie torpedą.
 12. Kontenery - Dyskusja

  4 SK w grudniu a w nim 25 flag HYDRA, to samo co w wielkim prezencie od Mikołaja :-(
 13. Dowcipy RNG

  Chciałem wysłać w grze wiadomość do jednego gracza, lecz gdybym napisał bezbłędnie sam jego nick gra mogła by się chylić już ku końcowi
 14. Prezent od WG?

  Kupiłem pudło za 18 zł i dostałem 30 flag Hydra trochę biednie :-(. a z darmowych pudełek 50 flag Zulu i 50 Papa Papa. Zatem free paczki znacznie lepsze od płatnego BIG Pudła
 15. Bismarck (Tier VIII)

  U mnie wszystko jest tak jak być powinno. Bismarck nie ma torped.
×