Jump to content

Gigantikus

Players
 • Content count

  234
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12415
 • Clan

  [GTWPL]

About Gigantikus

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  http://static.wows-numbers.com/wows/500672019.png

2 Followers

 1. Cleveland

  Moje doświadczenie z "nowym" Clevlandem nie są niestety najlepsze. Pociski HP jeszcze dają radę, AP rykoszetują aż miło. P-lot mam wrażenie, że jest gorsze niż w czasach kiedy był 6 tierowym krążownikiem. Najgorszym jest jednak sam fakt przesunięcia go na 8 tier i walkę z X tierami. Każda bitwa zaczyna się i kończy tak samo- pierwsze trafienie i połowa HP leci aby po chwili załapać kolejny pocisk i powrót do portu. Na nic zdaje się kręcenie piruetów, i slalom gigant - byle pocisk trafi i zaczyniamy uciekać. Zalety - szybsze przeładowanie co w efekcie sprawia iz okręt częściej podpala przeciwniki. Niestety trzeba podejść bardzo blisko a to może skończyć sie tragicznie.
 2. Przypadkowy TeamKill

  Niestety takowej nie posiadam, gdyż gra takiej opcji nie ma. Instalowanie takiego moda ma sens w sytuacji kiedy takie "rzeczy " zdarzają się permanentnie. W tym przypadku było to jak najbardziej zdarzenie losowe i nieprzewidywalne. Gdybam wiedział , że się zdarzy z całą pewnością bym przesłał nagrana powtórkę. W tej sytuacji to akademicka polemika i jedyne czym oficjalnie dysponuje to niestety tylko zrzut ekranu :-(
 3. Przypadkowy TeamKill

  Wszystko cacy lecz nie o storpedowanie kolegi mi tutaj najbardziej chodzi lecz o fakt , iz torpedy na Budioonym maja zasięg 4 km a tutaj poszły na 16 km ;-(
 4. Przypadkowy TeamKill

  To ewidentnie bug lecz jakże bolesny. Z Budionnego moje torpedy poszły na 16 Km i niestety zatopiły nasz niszczyciel ;-(
 5. Serwery WoWS nie działają.

  Zmiana z 12 na 13
 6. Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4

  Grałem na testowy 0.7.5 Z tego ca pamiętam tam nie ma okrętów premium. Dzisiaj pojawił się Giulio cesare - no chyba , że z kontenera ale w to też wątpię.
 7. Kamuflaż Normandie - problem?

  Dzisiaj skończyłem misje osobiste. Kamuflaż znalazł się w magazynie lecz problem jest inny. W poprzedniej misji otrzymałem Lyon-a zatem aby zainstalować kamuflaż na Normandię muszę przejść całą linię a to koszt 74 k doświadczenia. Wszystko pięknie gdyż może w przyszłości zdecyduje sie na powrót jednakże póki co niech sobie ów kamuflaż cierpliwie czeka.
 8. Mewa, gdzie jesteś?

  A może Macierewicza ? Tylko byłbym pierwszym celem zarówno drużyny przeciwnej jak i swojej
 9. Pytanie trochę żartobliwe. Co się stało z kapitanem Steven Seagal ? Na jego miejscu pojawił się kapitan John Doe ( jak w kostnicy kiedy zwłoki są niezidentyfikowane).
 10. Spodziewałem się, iż każdy gracz będzie miał możliwość wzięcia bezpośredniego udziału w losowaniu a nie na zasadzie gotowej listy, No cóż jest jak jest, zatem trzeba przyjąć do wiadomości i bawić się dalej.
 11. Kontenery - Dyskusja

  Dajcie proszę to na wiarę lecz w lutym 8 SK !!!!!. Wcześniej zdarzał się jeden SK w miesiącu a tutaj nawet jeden za drugim do tego misja osobista aby otrzymać pancernik francuski LYON. Rzekłbym gwiazdka w LUTYM :-)
 12. Kontenery - Dyskusja

  U mnie Gwiazdka przyszła :-) wczoraj 2 SK i łącznie 100 kamuflaży i dzisiaj 2 SK i 50 kamo oraz 100 flag ZULU :-)
 13. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Dzień dobry. bardzo proszę, wytłumaczcie mi matematykę WG, gdyż jest dla mnie nico zagadkowa. trochę zniesmaczony seria porażek na X tierach 30 % wygranych i co za tym idzie kasa na bardzo dużym minusie, rozegrałem kilka bitew na I tierach. 1) bitwa na Black Swan - przegrana z zadanymi uszkodzeniami 9866 ( wiem mało). Ocena osobista 1667 2) bitwa na Black Swan -wygrana z zadanymi uszkodzeniami 9256 (starałem się aby było podobnie jak w przypadku 1). Ocena osobista 2168. Zdroworozsądkowo powinno ty wyglądać w drugim przypadku zadając mniej uszkodzeń, ocena osobista winna wynosić mniej. Rozegranie takiej potyczki było podyktowane tylko tym , iż chciałem się dowiedzieć, dlaczego grając na X tierach, będąc jednocześnie na końcu rozgrywki w pierwszej piątce tak słabo wygląda ocena osobista. Rozumiem, iż wygrana bitwa dodatkowo promuje OP. wydaje mi się to trochę niesprawiedliwe, i zawodników nawet wyjątkowo słabych może promować tylko dla tego, iż ich drużyna wygrała ?
 14. Eh i znów weekend...

  Jak tui grac Panie :-). sześć okrętów stoi na bazie i coś tam strzeliło aby otrzymać 500 + doświadczenia. I znowu na 10 bitew tylko 3 wygrane :-(
×