Gigantikus

Players
 • Content count

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9598

2 Followers

About Gigantikus

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday
 • Portal profile Gigantikus

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  http://static.wows-numbers.com/wows/500672019.png
 • Portal profile Gigantikus
 1. O zesz kurde :-) dzięki
 2. Dzień dobry posiadacze tego okrętu. Jak jest max prędkość tegoż cuda ? pytam przez fakt iz ów szacowny okręt wg danych rozwija prędkość 32,5 węzła. W jednej z bitew moje Kagero na dopalaczu dogniatał właśnie Charles Martel ! a powianiem mu skutecznie uciekać i umknąć.
 3. dzisiejszego pochmurnego dnia grałem z botami. Rzecz mało ciekawa lecz tym razem było inaczej, otóż za rufą mojego Iowa płynął bot AKIZUKI i nie wiedzieć czemu ( może dla frajdy) strzelał mi w rufę. Mój wzrok skierowałem na minimapę myśląc, że może jest inny okręt w dymie lecz ku mojemu zaskoczeniu najbliższy okręt wroga był w odległości 19 km. Oczywiście zdarz się że przypadkowo ktoś strzeli raz może dwa, lecz ja oberwałem 67 razy za 0 dmg. Ten mały k.... płyną za mną i zrobił sobie z mojego tyłka strzelnicę.
 4. Podpowiedzcie mi koledzy cóż to takiego. Dostaje w nagrodzie 620 % kredytów lecz po bitwie ich nie widzę. W zakładce kredyty widnieje jedynie + 20 %
 5. Toksyczny koleś. Najlepiej takiemu nawet nie odpowiadać gdyż można narazić się z jego strony na tzw słowną sraczkę
 6. Cały dzień dzisiaj jak u kolegów disconect. Doszło tez do sytuacji w której nawet 3 razy na bitwę mnie wyrzucało, zatem odpuściłem sobie grę na dzisiaj.
 7. dzisiaj jakiś pech nawet PING 4470 ;-(
 8. ciężko wgrać 5 gwiazdek. Wczoraj cała drużyna dotarła niem do końca i tu masz babo placek Transylwania dostała strzał i 50 % wytrzymałości padło. Zaliczone tylko 4 gwiazdki
 9. dzisiejsze rozgrywki arcymistrzowskie ;-) 14 strzałów w La Galissone za 1333 Oraz 1 strzałem zaliczyłem 2 cytadele z Bismarcka :-)
 10. Strzał z innej Iowy w moją z 23 km za 82870 hp - skupienie jak ze snajperki
 11. Nawet ze zwykłych kontenerów wypadają kamuflaże premium. Przed chwila wypadły mi 2 x dusza oceanu
 12. Po miesiącu chyba wypadł mi SUPER PUDŁO :-)
 13. Ostatnia bitwa kolega : jastrab11 po bitwie zajmuje ostatnia pozycję lecz w gębie mocny zarówno na czacie w bitwie jak i po wysyłając jakże bardzo gorące pozdrowienia. Kurcze staram się jak mogę lecz zawsze frustrat o sobie da znać dalej nadaje jak radio wolna Europa
 14. Nie wiem o co chodzi graczom. Na dzień dobry strzelają do innych torpedami z informacja że lubią być różowi, kolejnym razem jakiś inny "gamoń" strzela do mnie z BB Tirpitz i podpala, aż zostaje mi 25 % HP po czym uzupełnia rachunek torpedami. Podobnie ma się sytuacja w której od pierwszych minut zbijają się ciasno w kółeczko i czekać aż nadciągnie druga drużyna i ich powybija. Na nic skargi do WG, jak ci sami gracze w następnej bitwie dalej grają i robią dokładnie to samo. Poniżej moje jakże żałosne statystyki z trzech bitew :
 15. Czy na pewno wszyscy gracze wiedzą w co grają ? Aoba płynie sobie zwiedzać krajobraz niczym turysta w lesie