Jump to content

Gigantikus

Players
 • Content Сount

  318
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [GTWPL]

2 Followers

About Gigantikus

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gigantikus

  Kontenery - Dyskusja

  U Panowie i Panie ja ostatni SK otrzymałem chyba w listopadzie :-( .
 2. Gigantikus

  Nasze osiągnięcia

  11 zniszczonych. Bitwa przegrana i co najbardziej zabawne minus 3 pkt karmy :-). Jak napisał jeden z graczy jestem botem.
 3. Gigantikus

  Niszczyciel Marceau X

  Kleiberem grałem tylko na testowym lecz P- lot jest lepszy na Marcelu natomiast torpedy ma lepsze Kleber ( choć maja dystans 8 km) , tutaj porównacie https://ru.wows-numbers.com/pl/ships/compare/?id[0]=3340645680&id[1]=4179507024&id[2]=4074649424
 4. Gigantikus

  Niszczyciel Marceau X

  nabyłem to cudo chyba z nonszalancji i mam za swoje. Okręt duży więc trudno w niego nie trafić, brak dymu to jednak kłopot ze względu na wspomniane gabaryty. Torpedy zasięg aż 9 km , działa 4 x 2 strzelające co 3, 5 s zadające max uszkodzeń 1850 OB. Obrona p-lot jest całkiem niezła na poziomie 61 pkt. Zaleta na plus to prędkość podstawowa 44 kts podstawowa natomiast z doładowaniem 52,8 kts co pozwala na dość szybką ucieczkę . Niemnie jednak okręt niemalże do walki na krótkim dystansie i permanentnym manewrowaniu na pełnym gazie. Mimo kilku wad okręt jest dość skuteczny i nawet przyjemny w grze.
 5. Piszesz, że co-opy nie powinny dawać aż tak dużo bonusu. Nie dają - 30 % zarówno doświadczenia i kredytów - dużo ?. W czasie kiedy do rozgrania są misje to nie uświadczysz botów w swojej drużynie a większość graczy ma takie emblematy że aż zdziwienie bierze co oni tutaj robią tacy super tacy wielcy i tacy wszechmocni i wszech ogarnięci. Grają na co-opach gdyż wypełnienie misji na randomach jest trudniejsze niż na co-opach i przecież o to chodzi aby grać dla zabawy a nie na frustrację. Inna sprawa scenariusze - bardzo jak dla mnie przyjemna opcja i w niektórych przypadkach niemalże nie grywalna ( obrana bazy od pól roku chyba ani razu nie mam wygranej w tej opcji). Jest naprawdę wielu graczy , którzy przestawili się z losówek, klanówek na co-opy albowiem chcą grać i się bawić a nie sytuacji sadomasochistycznej zabawy.
 6. Gigantikus

  Na randomach nie da się grać....

  Kolego rozumiem frustrację , ale bardzo proszę popraw też ortografię.
 7. Gigantikus

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Podobnie i ja pisałem do WG. Odpowiedz nie napawa optymizmem. Resztki nadziei, że to gra fair play uleciały. Fakt - boty podlegają tym samym mechanikom co inni gracze Fakt - boty zawsze celują idealnie w miejsce w środek okrętu i to w miejsce w którym będzie jeśli okręt nie zmieni prędkości lub kierunku Fakt - boty zawsze mają większą szansę na podpalenie czy trafienie w cytadelę w przeciwieństwie do innych graczy. Fakt - boty wykrywają jeśli do nich strzela się z torped i to w momencie strzału (o ile do nich się celuje). Podany przez WG pierwszy z Faktów zaprzecza trzem kolejnym .
 8. Gigantikus

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  Grunt to się nie przejmowa albowiem to tylko i wyłącznie gra. Słabe zarobki na X tierach to zejdź na niższe, nie podoba Ci się gra losowa ? to do wyboru masz Co-OP ( zawsze w plusie) lub scenariusze (przeważnie w dużym plusie).
 9. Gigantikus

  brak zglaszania botow w bitwie WoWs

  Oj z tymi skargami to "głupota na sterydach". Możesz je dać graczowi za: zabranie tobie fraga, za grę lotniskowcem ( o tutaj sypia się minusy aż dudni), nie pomogłeś strzelając z drugiego końca mapy, otarcie lakieru twojej łajby, i mój ulubiony - bo tak chę :-). Idiotyczny pomysł od samego początku. Miałem w pewnym okresie 95 i nie sprawdzałem aż do dzisiaj kiedy punkty karmy wyniosły 21 :-).
 10. Gigantikus

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Gram z botami i proszę o nie komentowanie tego w sposób "ha haha ha" itp. Gram bo lubię. Lecz coraz częściej boty są przyczyną dziwnych zachowań. Przypadkowe strzały do okrętów sojuszniczych, ot przypadkowe taranowanie, ale w tym przypadku to już nie przypadek. Powtórka w załączniku. Mam wrażenie , że boty czerpią wzorce z zachowań graczy. Wzorce oczywiście włączone do obiegu przez WG i az przykro patrzeć jak zachowania, które winny być eliminowane są wdrażane. 20200328_084205_PISC107-Zara_50_Gold_harbor.wowsreplay
 11. Gigantikus

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  o p-lot . A tutaj niespodzianka zestrzeliłem sojuszniczy samolot :-)
 12. Zatem idąc tym tokiem rozumowania to poproszę o możliwość kupna okrętów dostępnych za stal do kupienia ich za węgiel .
 13. Gigantikus

  Smolunio

  Ale o co chodzi ?. WG wprowadza coraz to ciekawsze modele tak jak w WOT to i WOWS się doczeka . Zaraz będą okręty podwodne następnie rakietowe i inne małe łódko dupy z działem laserowym.
 14. Gigantikus

  Szwedzkie drzewko czy Europejskie !?

  Pierwsza dyrektywa zakończona. Kontenery odebrane i jak ktoś zauważył będzie cienko. Mi wypadły 2 x 20 i 2 x 10 żetonów. podejrzewam , że w następnych będzie podobnie albowiem już wiele razy doświadczyłem , że już tuż tuz i zawsze brakowało do szczęścia. Szkoda czasu.
 15. Gigantikus

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Nie robił bym afery ale mam na wyciągnięcie ręki VII brytola, który z tego co czytałem jest dosyć dobry.
×