Ostranski

Players
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  373

About Ostranski

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 11/13/1979
 • Portal profile Ostranski

Profile Information

 1. Přesně jak říkáš..kolem lodí je pohodovější atmosféra, jak ve hře, tak v komunitě. :)
 2. Kromě lodí jedu ještě dvě gamesy. Elite Dangerous - to jsou vlastně taky lodě :)), a pak hlavně Arma 3: Exile mod. Jenže já to mám naopak. Když si potřebuju oddychnout od nestálého adrenalinu v Exilu, tak si pustim oddychové a nenáročné World of Warships. :)
 3. Na základě tvého tipu jsem tuhle knihu právě dočetl. A musim říct, že je to jeden z nejlepších námořních kousků co jsem četl. Už jen tím úhlem pohledu ze strany taktiky a nasazení Japonských torpédoborců. Do teď jsem netušil jak velké břímě bojů v jejich námořnictvu nesly, zatím co vynikající křižníky a bitevní lodě seděly v domácích přístavech. Seděly a čekaly na "tozhodující bitvu", která nikdy nepřišla. Tyto velké lodě mělo Japonsko nasadit v plné síle hned od počátku války a spojenci by se zapotili. Torpédoborce...holky pro všechno, od evakuace, vylodění, zásobování ( Tokijský expres ) až po doprovody konvojů a lov ponorek. Líbí se mi, že Hara, jako ostřílený mořský vlk, umí uznat brilantní taktiku amerických námořních sil v druhé polovině války. Uplně z toho člověk cítí, jak se amíci měsíc za měsícem zlepšovali ve všech ohledech a radar v nočních bitvách tomu nasadil korunu. Prostě dobrá kniha. Doporučuji.
 4. Právě mě to začlo zajímat, přecejen jsem ještě rookie. :))Ty se dokážeš do tak relativně malý věci trefovat?
 5. A proč to vůbec řešíš? Beztak má každá salva rozptyl jako kráva a vy se tu chcete trefovat do třetího šroubku v druhý řadě. :D Ať se to tak bere nebo ne, nic to nezmění.
 6. Neskutečná loď. Zatim jsem toho moc nenaválčil, ale s touhle lodí furt v modrejch číslech. Rychlá, malá, děla mají velkou kadenci, plus torpéda na 7,5 km. Krásně se s ní bojuje. Jestli je celý Japonský strom v tomhle duchu, tak si jdu nalít další saké.
 7. Díky chlapi. Přesně tak jsem to myslel. Btw: Třeba to, že jsou torpédoborce dobří spoteři, jsem vůbec nevěděl.
 8. Zdravím vás kapitáni. Jako relativní nováček bych měl dotaz na ostřílené mořské vlky. Jde mi o taktiku boje a spolupráci jednotlivých tříd lodí. Čili jak by měl, v ideálním případě, vypadat scénář bitvy. Jaké funkce by měly plnit torpédoborce, křižníky, bitevky a letadlové lodě, aby tým uplně nepohořel. Jezdim hlavně bitevní lodě. Převážně dělám palebnou podporu lehčím lodím při zabírání bodů. Ale jsem teprve na tieru 5 a chci být platný týmu, proto uvítám vaše rady a zkušenosti jistě vykoupené krví.
 9. Proč hrát lodě? Protože mají ještě větší laufy jak tanky, žerou stokrát víc nafty/oleje/uhlí a ještě víc smrdí. A taky už jsou tanky ohraný. Nevzniknout tahle gamesa, tak jsem na Wargaming dávno zapoměl. Doufám, že nezklamou...
 10. Tak na ty USA a RU servery a fora nelezte a budete mít klid v duši až na věky, amen.