Jump to content

Ostranski

Players
 • Content Сount

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2012
 • Clan

  [CRYO]

About Ostranski

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 11/13/1979
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

885 profile views
 1. Ostranski

  Depréze z lodiček a její léčba

  Když už tu řešíte Kulhánka...znáte taky Štěpána Kopřivu a jeho Asfalt? Podle mě je to z literatury tohodle stylu největší jízda. (A když říkám největší, tak tim myslim NEJVĚTŠÍ) Jedna situace za všechny: Když mariňáci klepou na dveře pekelnýho bordelu: "Heslo!"........"IDDQD"
 2. Ostranski

  Zpětná vazba na Beta test ponorek

  To jo, naposledy jsem ho četl v časopisu SCORE sekce dopisy. :D
 3. Ostranski

  Písmeno ň ve World of Warships

  Díky :) Měl jsem hacknutej účet a chvíli mi trvalo než jsem to vybojoval zpět, ale to je na delší diskuzi.
 4. Ostranski

  Písmeno ň ve World of Warships

  Máš recht. S Ň už to neni ono. Jsem pro zrušení Ň a navrácení původního stavu. :D
 5. Ostranski

  Vlhká zpovědnice

  Čeče nejsem si vědomej, že bych otvíral jiný it. kontíky než ty co jsem koupil ve zbrojnici za 300 žetonů. Bylo jich tuším 6. A z druhýho to padlo. Už s tou lodí jezdím.
 6. Ostranski

  Vlhká zpovědnice

  Mě padla mise na ten pětkovej křižník z konťáku co jsem kozpil za italský žetony.
 7. Ostranski

  0.8.9 - Hlášení chyb

  Mám stejný problém. Opravte to prosím.
 8. Ostranski

  Otázky a odpovědi

  Aha. No to je bordel. Díky
 9. Ostranski

  Otázky a odpovědi

  Kapitáni, jak je to teď s počtem letadel na letadlových lodích? To jich mají neomezeně? Nedávno se do mého Hippera zakousl nějakej pošuk s letadlovkou a útočil na mě celou bitvu. Sestřelil jsem mu 42 letadel a nic. K čemu jsou všechny ty baráže a stíhačky, když ten nerd stejně odhodí torpy/bomby/rakety s prstem v nose? Nehledě na ztráty. Přemejšlim, že svoje křižníky přezuju na hydro, kde to pujde, a radši budu šikanovat DD.
 10. Když to se prostě nedá, moje výkony by klesly na polovinu.
 11. A co mě nejvíc odrazuje od této hry? Manželka
 12. Ostranski

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  A tenhle dělá na efektech.
 13. Ostranski

  Otázky a odpovědi

  Teda vestavěnejch tutoriálů jak hrát hru jsem viděl mraky, ale jak v ní bejt dobrej, ani jeden. To už si musí každej zjistit sám. Možností je nespočet. Nicméné jestli se vám podaří jakkoli plošně zlepšit kvalitu hráčů WoWs (dětí/důchodců/huličů atd.) Tak sežeru svý boty.
 14. Ostranski

  Nürnberg

  Tak jsem ho přejezdil a zase rychle prodal. Tolik citadel jako s tímhle jsem v životě nedostal. Tenhle křižník neumí podávat konstantní výkony ze dvou důvodů. 1) Hroznej papír. A nepřítel to ví, takže jediná možnost jak nastřílet slušnou dmg je podchytit dobrou pozici za ostrovem a pálit a pálit. Nebo někoho vyčápnout z blízka, prostě ostrov je kámoš. Takže poziční hra, která ale ne vždy vyjde. Jinak vám ubere 3/4 hp jakákoli salva od jakékoli Bitevky. 2) Děla která nakládají AP jen zblízka a do boku. HE málo zapalují a mají malou dmg. Takže, buď vám sedne mapa nebo nastřílíte velký kulový. Japonci (Aoba) se umí přizpůsobit daleko líp. Víc vydrží a dává prakticky furt stejnou dmg ať pálí na co chce. Nurnberg je prostě průměrnej. Co mu jde ale dobře, je likvidace DD díky hydru.
 15. Zrovna jsem se chtěl ptát, jestli se nebude tunit už trochu vyčpělá grafika. A bum, je to tady. Stín z lodi na hladině, dopad světla na všechno kolem, mraky a i hladina vypadá líp. Tohle se povedlo a hned je to o fous zábavnější, jen tak dál.
×