Jump to content

Ostranski

Players
 • Content Сount

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1881
 • Clan

  [CRYO]

About Ostranski

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 11/13/1979
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

665 profile views
 1. Ostranski

  Vlhká zpovědnice

  Čeče nejsem si vědomej, že bych otvíral jiný it. kontíky než ty co jsem koupil ve zbrojnici za 300 žetonů. Bylo jich tuším 6. A z druhýho to padlo. Už s tou lodí jezdím.
 2. Ostranski

  Vlhká zpovědnice

  Mě padla mise na ten pětkovej křižník z konťáku co jsem kozpil za italský žetony.
 3. Ostranski

  0.8.9 - Hlášení chyb

  Mám stejný problém. Opravte to prosím.
 4. Ostranski

  Otázky a odpovědi

  Aha. No to je bordel. Díky
 5. Ostranski

  Otázky a odpovědi

  Kapitáni, jak je to teď s počtem letadel na letadlových lodích? To jich mají neomezeně? Nedávno se do mého Hippera zakousl nějakej pošuk s letadlovkou a útočil na mě celou bitvu. Sestřelil jsem mu 42 letadel a nic. K čemu jsou všechny ty baráže a stíhačky, když ten nerd stejně odhodí torpy/bomby/rakety s prstem v nose? Nehledě na ztráty. Přemejšlim, že svoje křižníky přezuju na hydro, kde to pujde, a radši budu šikanovat DD.
 6. Když to se prostě nedá, moje výkony by klesly na polovinu.
 7. A co mě nejvíc odrazuje od této hry? Manželka
 8. Ostranski

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  A tenhle dělá na efektech.
 9. Ostranski

  Otázky a odpovědi

  Teda vestavěnejch tutoriálů jak hrát hru jsem viděl mraky, ale jak v ní bejt dobrej, ani jeden. To už si musí každej zjistit sám. Možností je nespočet. Nicméné jestli se vám podaří jakkoli plošně zlepšit kvalitu hráčů WoWs (dětí/důchodců/huličů atd.) Tak sežeru svý boty.
 10. Ostranski

  Nürnberg

  Tak jsem ho přejezdil a zase rychle prodal. Tolik citadel jako s tímhle jsem v životě nedostal. Tenhle křižník neumí podávat konstantní výkony ze dvou důvodů. 1) Hroznej papír. A nepřítel to ví, takže jediná možnost jak nastřílet slušnou dmg je podchytit dobrou pozici za ostrovem a pálit a pálit. Nebo někoho vyčápnout z blízka, prostě ostrov je kámoš. Takže poziční hra, která ale ne vždy vyjde. Jinak vám ubere 3/4 hp jakákoli salva od jakékoli Bitevky. 2) Děla která nakládají AP jen zblízka a do boku. HE málo zapalují a mají malou dmg. Takže, buď vám sedne mapa nebo nastřílíte velký kulový. Japonci (Aoba) se umí přizpůsobit daleko líp. Víc vydrží a dává prakticky furt stejnou dmg ať pálí na co chce. Nurnberg je prostě průměrnej. Co mu jde ale dobře, je likvidace DD díky hydru.
 11. Ostranski

  0.8.8 - Vizuální a zvuková zdokonalení

  Zrovna jsem se chtěl ptát, jestli se nebude tunit už trochu vyčpělá grafika. A bum, je to tady. Stín z lodi na hladině, dopad světla na všechno kolem, mraky a i hladina vypadá líp. Tohle se povedlo a hned je to o fous zábavnější, jen tak dál.
 12. Ostranski

  Vlhká zpovědnice

  Kung-Fu
 13. Ostranski

  Noob protekce ???

  To nebylo nic proti Tobě. Na staty jsem nekoukal a omlouvám se, jestli to tak vyznělo. :)) A hlavně, máš jen 466 bitev. Horší je, když už má někdo 5k bitev, několik tier X lodí a pokrok žádnej.
 14. Ostranski

  Noob protekce ???

  Už jsem to psal i v jiném vlákně a vidim to stejně, bitevky jsou teď na odpis. Ale k tématu: Noob faktor existuje. Hra tě tlačí k průměrnému WR 50%. Dobří hráči to dokážou přetlačit protože prostě potahaj bitvu a vemena jsou na 40% protože jsou to prostě vemena na který je i wg krátkej. :))) Ale losama je to daný: jsi vemeno? šup s Tebou do lepšího týmu. Jsi borec? no tak dostaneš rudý zombíky ať se trochu zapotíš.
 15. Ostranski

  SAP munice - ANKETA

  Hlasuju NE ze dvou důvodů. 1) Tahle nová fičura je moc radikální na tak křehce balancovanou hru jako je WoWs. 2) Bojím se OP faktoru.
×