Jump to content

Ostranski

Players
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1031

About Ostranski

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 11/13/1979
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Kamufláže a jejich vzhled

  Teď jsem na to koukal, máš pravdu. Nicméně ty kamufláže byly složený z odpovídajících barev.
 2. Kamufláže a jejich vzhled

  Kamufláž od slova: maskovat. Tady se na lodě oblékají fialový pižama, který by v reálu zněly: "Hej, tady jsem, pojďte mě rozstřílet na cimpr campr." Takže za mě tyhle barvičky rozhodně ne. Vojenský technice vždycky nejvíc sekne reálný kamo.
 3. Historické symboly

  Hoši vy jste natvrdlý, to jsem nežral. Jméno Afolf mi nevadí. Ale lidi co oslavujou Hitlera ano. A hráče z teamu jsem nikdy nekillnul. Sorry, že vám to musim psát polopatě jako prvňáčkům, ale jinak to asi nejde. :))
 4. Historické symboly

  Klidně tyhle voly plácejte po zádech, mě je to jedno. Já budu všechny co oslavujou Ádu kopat do kulí kde jen to pujde. A žádnej Killerianus na tom nic nezmění
 5. Frustrace z bitev s +2 Tiery

  I Tobě čest, pane kolego, i Tobě. :))
 6. Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Ano. VIII křižník, z toho jsem frustrovanej dost. Moje staty: Furutaka 55% win. Aoba 52% win, Myoko 55% win. A milostivá Mogami 47%. A proč? Protože ta šalupa jezdí furt desítky kde člověk těžko ovlivní bitvu. 7 bitev z 10ti jedu proti desítkám. Vyexpil jsem Ibuki a už do tý jinak skvělý a zábavný Mogami nevlezu. Škoda, je to dobrá loď ale timhle uplně zabitá :(
 7. Vlhká zpovědnice

  Prostě pilíř komunity. :D
 8. Ponorky ve World of Warships

  Tobě se snad na CVčkách něco nezdá? :D
 9. Ponorky ve World of Warships

  Rychlost kompenzovat startovní pozicí blíž ke středu mapy. Aspoň by měly torpédoborce co čmuchat. Ale taky nevim jestli by WG bylo schopný nějakýho slušnýho balancu aby z toho nebyl průser. :))
 10. Historické symboly

  Zrovna Adolfina1488 bych vůbec nebanoval. Takhle aspoň vidno, že je to mišuge a dle toho by s ním mělo být ve hře naloženo. Takového typa mít v týmu, tak ho vytorpim hned ze startu..."Jé sorry Ádo, to bylo nechtíc." Schovaje se za normální nick, nikdo neví, že je to pacient.
 11. Chceme českou mangu !!!

  Nezapomeňme na Péráka. +5% dmg proti Němcům.
 12. Vlhká zpovědnice

  Tak už se mi to stalo. Byl jsem ve své Furutace sfouknut jak svíčka na jednu salvu přes půl mapy. Z plných HP.....Fňuk.... Taková jeba, že mi chyběly HP ještě v další bitvě. Bůůůůů
 13. Depréze z lodiček a její léčba

  To je dobrá "nehoda" :D Já zas jedu s kámošema Armu 3 Exile mod. Jen nevim jestli je to léčba, protože tolik adrenalinu jsem v jiný gamese nezažil. Spíš si chodim odsud odočinout k lodím. :))
 14. "ň" a věci související

  Co se to tu řeší za chujovinu? "Ty sviňo" pište spisovně: "Ty svině" a problém vyřešen.
×