Jump to content

Ostranski

Players
 • Content Сount

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1306

About Ostranski

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 11/13/1979
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

561 profile views
 1. Ostranski

  Používání nepovolených módů?

  Žádnej mód, žádnej problém. Kdo je používá je akorát tak nýmand protože má různý výhody nad těma co je nemaj. Zakázal bych všechny!
 2. Občas se to stane, že tým záhadně a rychle vymře, asi na nějakou neznámou nemoc.
 3. Ostranski

  Otázky a odpovědi

  Jakým 4 procentům? Nevím čeho jsou 4 procenta.
 4. Ostranski

  Mutsuki

  Mutsuki ne neskutečnej ninja. Nikdy jsem se na torpédoborce nazaměřoval ale asi začnu, protože tohle je fakt sranda. Torpy 8 km, camo 6 km. Takže má člověk 2 km okno ve kterým může tepat úhoře do přerostlejch bůčků bitevních lodí aniž by ho kdokoli odhalil. Všichni teď nadávaj na letadlovky, ale tahle potvůrka má takový camo i vůči letadlům, že vas spotnou jen když jsou fakt blízko. Tuším něco kolem 3 km. Stačí vypnout protileteckou obranu, kterou zapínám jen pokud se na mě letadla vyloženě zaměří a i tak jim neustále mizím, než krouhnou zatáčku k návratu. Jediná nevýhoda jsou děla, který jsou tam asi jen proto, aby měla posádka co leštit, takže souboje s jinými DD nepřichází v úvahu. Ale s tím musí člověk počítat. Takže...obléct kimono, panáka saké a ňak ninjaaaa, za císaře.
 5. Ostranski

  Bismarck

  On má narozky? Zrovna dneska jsem ho koupil, to je náhodička.
 6. Ostranski

  Otázky a odpovědi

  Mě se tam ty éra líběj. Sice na ně taky občas nadávám a skoro vůbec je nehraju, ale když se to všechno rozjede, pálej flaky, bouchaj bomby, je to dobrá mela. Bez letadlovek by to bylo akorát nudnější. Každopádně chápu, že to někomu nesedí. Nikdy se nezavděčíš všem.
 7. Ostranski

  Otázky a odpovědi

  Nějakou verzi letadlovejch lodí v tý hře nechat musej. Letadlovky začly za 2.sv zhusta promlouvat do námořních bitev, tak to nejde prostě vyškrtnout a nazdar. Podle mě jsou teď míň nebezpečný než byly. Takže v pohodě.
 8. Ostranski

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  @ TheComedian1983 Pán je znalec. Mimochodem, mám to podobně. Jak vidim váš klan, vždycky si vzpomenu na památnou situaci z Asfaltu, kdy borci ťukaj na dveře bordelu: "Heslo" .... "IDDQD"
 9. Ostranski

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Pěkný kulový! V dnešní době dostaneš tak maximálně korektně přičmoudlýho Marcela, kterej se nechal předělat na Marcelu, holí si nohy a je to vegan-ka.
×