Jump to content

Memku

Beta Tester
 • Content Сount

  677
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12040
 • Clan

  [HOB]

About Memku

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

420 profile views
 1. Memku

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  5x dużych prezentow 1000 dublonow 3x smieci 1x krasny krym
 2. Wstyd się przyznać. myślałem, ze w tym zadaniu chodzi o to by być najszybszym. Ponad 10 scenariuszy rozegranych z 20 fragami z najlepszym czasem 10min i 15sek. Gdyby był prowadzony ranking w czasie rzeczywistym pewnie bym się szybko zorientował ze nie o to chodzi. Wchodzę dziś na forum w celu uzyskania informacji gdzie są wyniki konkursu a tu takie buty.
 3. Memku

  HMS Jutland IXT

  Kto wiedział ten wiedział, ja nie przeglądam statystyk okrętów których jeszcze nie posiadam. każdy okręt sprawdzam w boju. Wiec mogę być rozczarowany jak potraktowano te linie.
 4. Memku

  HMS Jutland IXT

  Akizuki to osobna linia w drzewku, tutaj wrąbali okręt niepasujący do charakterystyki poprzednich. Kto wydal zbyt dużo pkt na kapitanie będzie niezłe wkurzony na WG. za rok lub dwa to drzewko będzie przebudowane tak jak japońskie bo jest zrobione na kolanie.
 5. Memku

  HMS Jutland IXT

  działami plumkam i plumkam efekty mizerne. 117 trafień w BB 0 dmg W całej bitwie na 141 pocisków w celu cale 988 dmg. Ktoś ten okret testował wcześniej? Na pierwszym tierze okręty robią większe obrażenia :) Zbierajcie pkt na IFHE bo tym czyms nie da się grac
 6. Memku

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  CAMOFORHALLOWEEN HWSIGNALS CAMOIIFORYOU WENEEDMORESIGNALS CAMOIIIYAY
 7. Memku

  3 sezon CW polskie klany

  Czyli jednak pomidory są potrzebne w tej grze, by fiolet mógł być zadowolony :) Gdzie są ci, co chcą zakazać pomidorom gry na wysokich tierach?
 8. Memku

  Nasze osiągnięcia

  25282 wolnego exp , kto da więcej?
 9. Memku

  Okręty za free expa...

  Wszystko jest dostępne bez płacenia. Okręty premium można kupić za dublony zdobywane podczas gry. Dodatkowy slot w kampaniach, to tylko przyspieszenie progresu, tak samo jak bonus do doświadczenia i zarobków.
 10. Memku

  Nasze osiągnięcia

  2510 exp bazowego na przegranej bitwie
 11. Bez paniki, Clemson ma mniejszy zasięg torped - 5,5 km
 12. Memku

  Kronstadt IXT

  nie polecam, miał być pierwszy premium krążownik na T9 a wyszedł pancernik z typowymi wadami. mało dział i wieczne czekanie za załadowanie. Obrażenia mizerne ciągle wali za 1k, w dodatku ma mało pestek to i ogólne obrażenia marne. szybciej przeciwnik nas zniszczy niż my jego. Może działa mogą walić cytadele w pancerniki ale umówmy się - kto pływa bokiem do przeciwnika na tak wysokich tierach?
 13. Memku

  Public test Runda 2 - pojawianie się okrętów - FIX

  szykuje się ogromny nerf CA, bo to ta klasa najczęściej korzysta ze znikania. Błąd wyświetlania dawał krążownikom 2-3sek życia więcej zanim przeciwnik ustawi na nich działa.
×