Jump to content

USPavacka

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3469
 • Clan

  [BOTS]

About USPavacka

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 09/23/1996
 • Insignia
  [BOTS]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

166 profile views
 1. USPavacka

  HSF Collection

  Can you tell me the bonuses the Yamato HSF camo gives? Considering the HSF collection is pretty damn big, the camo should be something decent. Also why are there no stats for the Musashi HSF camo in the premium shop? I would like to know for what exactly I am paying...
 2. 249 zásahů sekundárama na Montaně, co to máš proboha za build?
 3. USPavacka

  Nagato

  Všichni si na Nagato stěžují, ale co lepšího na tom tieru dostanete? Colorado je vykastrované Nagato, lepší je de facto v ničem, Gneiska je zajímavá, ale rozhodně nemá takovou palebnou sílu, a pak tu máme KGV, podpalovač, prostě RN BB. Děla na Nagatu mají 2.0 sigmu, jsou dost přesný. máte 65k HPček (nebo tak nějak), naprosto nejvíc na svým tieru. Za mě hodně solidní sedmičková BB, nevím proč je na ni takový hate.
 4. USPavacka

  Yamato

  Yamato je zatím jediná BB na které nepoužívám modul na turrety, snad nikdy mi ji ještě nevyřadili. Ale klidně to tam vozte, AA build by na Yamatu vozil jen blb a na secondary build je mnohem lepší Kurfiřt (ale i ten je asi lepší jezdit spíš tank build), takže i když tam vozím lepší výdrž sekundárek, efekt to má 00 prd.
 5. USPavacka

  Gneisenau

  Tak jsem se po skipnutí půlky Bayerna (MM na šestkách je hroznej, skoro pořád jste v osmičkách a zrovna tahle pomalá plečka na to hrozně trpí) dostal na Gneisku. 6 děl, docela křivý, zezačátku mě to nebavilo. Pak mi někdo poradil postavit to na secondary build, i když jsem 8 km sekundárkám (i s vlaječkou) zezačátku nevěřil, nakonec je to strašná sranda. Hlavně yolovat battleshipy je boží, jste rychlejší jak oni, takže neutečou, máte torpéda a furt je to zapaluje. Křižníky si z vás díky 6 křivým dělům pořád budou dělat boxovací pytel, ale aspoň se to dá hrát, ale už se těším na Bismarcka, který dokáže tohle samé dělat z mnohem větší vzdálenosti.
 6. USPavacka

  Yamato

  Stealth build je naprostý základ na Yamatu, to camo potřebuješ shodit co nejníž, jinak fakt budeš svítit celou hru. Yamato vyniká v likvidaci nepřátelských battleship, které kempí, v soubojích kolem 10km je v naprosté nevýhodě prakticky ve všem proti ostatním (pomalé turrety, vysoká citadela) prostě nejlepší je držet se těch 15-18 km od nepřítele a bombardovat ho co to jde, na close combat to opravdu není.
 7. USPavacka

  Mogami

  Slyšel jsem, že je Mogami beast, ale že až takovej? Ty 15cm (nemám ještě IFHE) jsou nástroj zkázy, 15 knedlíků co všechno zapálí, naprosto to devastuje DD a 15 APček na bok křižníků je taky lahůdka, po 5 bitvách skoro 90k average (asi mi to klesne, ale 80k bych si držet snad mohl). Přikládám screeny z dnešní povedené bitvy.
 8. USPavacka

  Zrušte winrate

  Měl jsem na Yamato zpočátku krásný average asi 140k, pak přišla jedna blbá seance, tým na mě kašlal, já to kazil... No teď tam mám 110k a win rate po 3 dnech snažení pořád ještě pod 50%, někdy je to holt špatný, ale co se dá dělat, zase mám lodě na kterých mám skoro 70% win rate (hraju převážně solo), prostě někdy se nedaří EDIT: vidím, že to tady moderátoři pročítají, takže: haló, chybí vám téma o bitevce Kii (japonská bitevka), jednomu moderátorovi jsem psal už PMko ale bez úspěchu, zkuste to napravit.
 9. USPavacka

  Aktualizace 0.6.11 - Hlášení chyb

  Ten timer je prostě už od nízkejch tierů stejnej, ale high tier bitevky mají ten hangár prostě větší, tak je tam těch letadel víc, než je prakticky možné použít, není to chyba.
 10. 193k s Kii, vyhrál jsem brawl fight s Tirpitzem (!!!) a můj tým se prostě rozhodl to prohrát... bitva to ale byla docela hezká. EDIT: a s tímhle papundeklem (asi nejhorší citadela mezi tier VIII bitevkami) jsem "potankoval" 2,5 mega dmg...
 11. USPavacka

  Yamato

  Tak po 3 bitvách na ní mám average 140k, jako nic moc, mohlo by to být lepší. Nečekal jsem, že bude tak přesná, dneska jsem úspěšně ostřeloval Montanu na 27 km... Používám samozřejmě stealth build, concealment padne na 13,8 (nebo 13,9, nejsem si jistý) km a to je mega výhoda, když chce člověk prostě zmizet a healnout se. Největší výhoda je samozřejmě možnost ignorovat jakékoli úhlování všech BB kromě těch německých, není nad to dávat citadely přes čumák.
 12. USPavacka

  Izumo

  Upřímně, asi 3 měsíce jsem tuhle hru nehrál, pár dnů zpátky jsem to zapnul, spatřil jsem to nenáviděné Izumo a zase to chtěl vypnout. Co se ovšem nestalo, přijde mi, že to nějak buffli, on tomu nějak funguje armor, předtím mi do toho prošlo snad všechno, dneska jsem úspěšně odrážel Iowu když jsem plul "od ní" a měl na ni natočené všechny 3 věže (jen pro představu, jaký to byl úhel), no nevím, možná je to jen pocit... Ale povedla se mi s tím tahle prasečina, můj zatím nejvyšší dmg. https://gyazo.com/ee3e40537b5bfa3399379ab6477afca0 https://gyazo.com/d5924cf18f4377e0bef72756883f7fc9
 13. USPavacka

  Myogi

  Manévrovat s těmi věžemi vzadu je dost problém, člověk musí přemýšlet hodně dopředu, jinak bojuje dost času jen s tou čelní věží, zbytek totíž týden rotuje ze strany na stranu. Na takových 15km už je docela přesná, rána do citadely za 10k je úžasný pocit, nejlepší je rozmlátit ty hnusné St. Louise, s trochou štěstí jdou z blízka vypnout na salvu
 14. USPavacka

  Myogi

  Ne, musíš se k tomu "prokopat".
 15. USPavacka

  Kongo

  Pánové... http://www.imagehosting.cz/?v=1177028492.jpg http://www.imagehosting.cz/?v=1179386692.jpg http://www.imagehosting.cz/?v=1179024992.jpg Trochu starší hra, ale lepší jsem ještě neměl
×