Jump to content

Lupiko

Players
 • Content count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6600
 • Clan

  [CULMY]

About Lupiko

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
 1. Come to datum je tam od začátku, nicméně jak si správně podotknul k portálu ... :), tak bych jen dodal, že od té doby, co je Free, Cool a In, tak je to pěkně nepřehledný maglajz. Jestli to nevymslel nějaký frikulín. Jinak event se jeví býti fajn a jsem v očekávání, co si bůh Všemocný RNG nachystá pro mě.
 2. Cyklon, epicentrum atd...

  Nejlepší mód byl. Zachraň vlastní letadlovku aneb když server spavnul CV před nepřátelským týmem :)
 3. Vývojářský blog

  Snowballing FTW. U mnoha her, kde je náplní PvP souboj dvou týmů, vývojáři s tímto efektem bojují někdy více a někdy méně úspěšně, leckdy celé roky. A ve WG někoho napadlo , že by to mohl být super nápad. To prostě jeden nevymyslí. Opět rada, co zhruba před rokem. Židle, nejméně metr od kompu a dotyčného génia na ni přivázat s rukama za zády a může se k němu přidat ten, co má, co dočinění s novou, super, cool podobou novinek. Jako by nestačilo zmršení launcheru.
 4. Vlhká zpovědnice

  2 ohně na 100 zásahů 203 HE je u u mě naprosto normální proc šance.
 5. Vlhká zpovědnice

  Jop sekundarky jsou gud.
 6. Barevné trasírky střel

  Zkontroluj si u Yamamota ve okně se schopnostmi, že jsou ty trasírky aktivní.
 7. Před přidáním T5 LT, to hazelo T4 LT proti T9/T10. T3 LT chodili mezi T8. Jako scout tehdy na T3 byl brán i Lt-38 s maximálkou 35 km/h. :D
 8. Vlhká zpovědnice

  Ale dostat zásahy je i za těch 10s v pohodě. Ber to tak, že potom co ti to zahlásí unspot, tak ještě pár sekund tě hra může renderovat soupeři, k tomu připočti, že i když zmizíš, tak pokud tě měl někdo zaměřeného, dobře předměřil a vystřelil, třeba i vteřinu později potom co zmizíš, tak server stejně navede granáty na tvou pozici, k tomu připočti dobu jejich letu a dostaneš se bez problémů i za 10 vteřin občas.
 9. Otázky pro WG

  Měl by být od 24. srpna po dobu 7 dní. Bylo to v komentářích pod anglickou verzí novinek k 7.8 updatu. Hey mate! Yes, everybody who participated in at least one clan battle in season 3 is going to be able to respec his captains for free for 7 days, starting on the 24th of August. Greetings, Crysantos
 10. Vlhká zpovědnice

  Pokud někdo náhodou nezná, tak tady se dá pohrát s konfiguracemi, včetně těch T10 modulů: https://wowsft.com/
 11. Otázky pro WG

  Já mám verzi, že ve vývojáři WG dostávají kvalitní matroš a tohle jen potvrzuje nějakého pYlného zahradníka :). A dotaz k lodím než na to zapomenu. Nevím jak u Evžena ale u Hippera jsem zaznamenal, že když dostane HE granát 220+ mm tak přijde o pohon. Je to fjůčura nebo nějaká chyba v modelování pancíře.
 12. Otázky pro WG

  Omlouvám se za spam, ale jinak osobně mám vypozorované, že je problém často spíš na osmém tieru než sedmém. Konkrétně Lex proti premiovým letadlovkám.
 13. Nezapočítávalo se plnění mise vyhrajte 3 bitvy(random/coop) s lodmi tier 10.
 14. Otázky pro WG

  Není to moc podstatné, ale není možnost, že by se lodím, které nemají možnost kamufláže, dal alespoň permanentní bonus kamufláže typu 5(- 3% detekce, +4% k disperzi střel vystřelených soupeřem na loď)?. Nemám na mysli půjčené lodě na clan wars, ale z ARP misí.
 15. Co s teamkillem?

  Dva detaily. Troubení nemusí mít každý aktivní. Troubení v podobě Santa Clausu apod, bylo tak na vyhození kompu z okna. Spousta hráčů DD nemá čas psát elaborát potenciálně kdo je ohrožen torpy, max leda lod bacha torpy. Pokud někdo pálí torpy do oblastí vlastních lodí bez předchozí domluvy, tak k tomu musí být opravdu důvod jinak je to pako, protože omezuje manévrovací prostor pro ty lodě, týká se to zvlášť hráčů s křižníky, Já třeba preventivně s některými křižníky posílal skrz cap torpéda, ale bylo to vždy po předešlé domluvě s DD co tam jelo A jinak na úvodní otázku: Co s teamkilem. No co, vyjezdit to a nebouchat a nestřílet přitom do spoluhráčů. EDIT. Málem bych zapoměl. S tou předností zprava aneb rozlišováním pravá a levá bych byl taky radši opatrný. A ne, není to žert. :)
×