Jump to content

Lupiko

Players
 • Content Сount

  240
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11457
 • Clan

  [CULMY]

About Lupiko

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lupiko

  Otázky pro WG

  Zabaku mohl by jsi to rozvést. Je samozřejmě, že Henri přesahoval pohyblivostí ostatní křižníky vždyť ta loď na to byla koncipovaná. Mogador/Kleber měli výhody v přepadech protože tak opět tak byli koncipované, vyložené torpédovky to nikdy nebyly a na gunboat na dálku to nemá rychlost nabíjení ani balistiku, stejně jako nemají heal ani smoke. Tak to mají teď hrát jako jak. A když už jsme u těch výkonu přesahujícíh svou třídu.....T7+ ruské bitevky a Smolensk, ty nepřesahují poněkud značně svojí třídu? Možná bys měl navrhnout tomu vašemu balančnímu týmu, aby místo zírání do tabulek mrkl na chování těch lodí ve hře. Jen tak pro zajímavost, ví proč klesla dmg Hindenburgu, že mu zvyšovali reload?
 2. Lupiko

  Otázky pro WG

  Mohu se zeptat na důvod nerfu Henriho a hlavně Mogadora/Klebera? Jako když už má někdo potřebu vykazovat nerf aktivitu, tak by mě napadali jiní adepti např ruská bitevní linie od T7 výše, a nedejbože Smolenska nebo na ty se nesmí šáhnout?
 3. VenividiviciNL Pyrotechnics is doable only with DD/CV.
 4. Lupiko

  Armada: Gorizia

  S tím nechat si až T10 bych nesouhlasil, momentálně jsem zatím na Amalfi, takže komentář potud. Hratelné/zábavné jsou od T7, kdy dostanou 40s kouř, který se dá použít ofenzivně nebo defenzivně. Ten na 25s je prakticky k ničemu. U Amalfi si rozhodně nemůžu stěžovat na ovládání a potenciál lodi. V tomto mě příjemně překvapila i Zara, která je sice pomalejší než Amalfi, ale díky rychlejšímu kormidlu se umí solidně vrtět. Jediná slabina Zary jsou ruské bitevky cirka od T6 (většinou z něčích vlhkých snů), které jsou vůči SAP munici extrémně odolné a jejich zranitelná místa by se dala přirovnat k bájné Achilově patě. Bohužel k Trentu nemám dobrá slova, kromě rychlosti. Velký spot,při manévrování často nestíhají děla, krátký kouř, slabší munice než u Zary (Trento má často problém už s větším množstvím bitevek). T5 Montecokoli, podobné jako u Trento s tím rozdílem, že má pouze stopadesátky s dlouhým reloadem a pomalým otáčením. Mnohdy zatracována Genova, je oproti posledně zmiňovanému jako bůh pomsty proti uklizečce. T4 dolů jsem nezkoušel,neboť o T3/4 letecký ganbang nemám zájem, byť si ve WG i skoro po roce myslí, že je to zábavné a přitáhne jim to nové hráče. Trochu delší úvod a teď ke Gorizii. Pokud pominu nesmyslný grind, byť byla prezentována jako vánoční odměna pro hráče, kteří moc nehrají, nebo nebudou mít v danou dobu čas sedět počítače (obojí byla lež, samozřejmě), tak není o moc, co stát, kromě toho, že oproti Zara bude mít prémiový koeficient na výdělky. Podle WoWS Fitting Tool, je kromě rychlosti (plus 1 uzel) stejná nebo horší(reload, dostřel,AA) v ostatních parametrech a absenci torpédometů.Jako bonus, lze pouze uvést, že podle stránky by měla mít německé T10 hydro, ale jestli je to pravda i ve hře těžko řict.
 5. Jen kdyby někdo zvažoval to přeci jen zkusit, tak ho varuji ať to nedělá. Jen pro splnění poslední direktivy bude potřeba kamo 100-200%, plný exp set vlajek tedy 50% exp+300% free a 6 speciálních (samo dá se to odehrát i bez těch na free exp, ale naprosto zbytečná ztráta). Tohle počítat tak na 70-80 bitev a držet si průměr alespoň 1500 base expů. Prem. účet samozřejmostí.
 6. Lupiko

  Otázky pro WG

  Žabáku měl bych takový dotaz. Mohl by ses poptat, jestli by nešla pro tento patch zviditelnit síň slávy i pro ty, kteří neudělají těch 7 fází, aby se šlo pokochat kolik hráčů bojuje o TOP100? :)
 7. Mimochodem Žábaku, omluva má být vyjádřena činy ne řečmi, ty nic nestojí.
 8. Lupiko

  Otázky pro WG

  Chtěl bych se zeptat, kdy se bude přidělovat kontejner s lodí za podzimní sezonu public testu?
 9. Lupiko

  Aktualizace 0.8.11: Nový rok

  51 300 000-5 000 000=46 300 000 potřebných bodů. Budeš získávat 110b/min tedy 158 400b/den. Takže necelých 293 dní.
 10. Lupiko

  Otázky pro WG

  Chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká šance, že ty perma univerzální kamufláže(co byly za hnus a teď o Vánocích) šly nasadit i na letadlovky( beze změny skinu letadel)?
 11. Tak sem pro jistotu podzimní misi č1 odehrál znovu, ale o to nejde mimo jiné sem část těch her odehrál na Klebrovi a přišlo mi, že oproti předešlým verzím má výrazně menší odolnost motoru a i přes perk Preventivní údržba přicházel pravidelně o motor při zásahu 127mm HE granátem.
 12. Žábáku proč se ukazuje v druhém kole ke splnění mise na Podzimní sezonu č.1, když mám všechny tři splněné?
 13. Lupiko

  Zpravodaj vývojářů 0.8.11

  Mapa je sice celkem malá a capují se dvě propojené zóny(menší+větší), ale ten 1x1 ranked je nesmysl bez zrcadlového MM. Ani shokaku sice není schopná hrát na concealment, ale pokud se CV může zašít za ostrov, tak uštípe prakticky cokoli. Druhá kapitola je potom DD rush. Někdo chtěl být zas originální, aby dostal přidáno na vánočních prémích, jen to kapánek nedomyslel. Konkrétně moje zkušeností: 2xshokaku...1W proti bismarcku, 1W proti fantastique(ustřílena čistě jap.raketama). Zbytek Fatantastique(conceal+hp, bez rpf,15b cpt), pouze 4*prohra(1xbismarck nelehl na torpy, tak jsem z překvapení udělal chyby,1x mogami a cleveland, v obou případech hlavně špatná moje pozice, poslední byla proti zepelinu). Ty souboje byly vesměs dost jednotvarné a často nešlo o žádný skill, ale co proti sobě stojí. Takže bych doporučil zavést zdrcadlový MM.
 14. Lupiko

  Halloween: Nájezd na hnus!

  Jak už psal přede mnou dělá to angler. Stejně jako ostatní lodě, dostavá možnost použít schopnosti. oproti jiným lodím, tyto dávají buff do konce bitvy. Maximum stacků pro daný buff je 10. Jeden zrychluje nabíjení hl. baterie+torpé, druhý rychlost lodě a reakce kormidla, třetí je pasivní regen. Za každě použití dané schopnosti dostane jeden stack, pokud je v době použití spojenec v dosahu 5 km, dostane tento buff taky a angler dostane za každého bufnutého spojence další stack navíc(tedy v případě bufnutí obou spojenců dostává ty stacky tři)
 15. Lupiko

  Otázky pro WG

  Žabáku bylo by možné přidat do hry automatickou kontrolu pro operace, kdy když nějaký hráč pravidelně umírá do určitého času, tak mu to pošle pozvánku, na spoustu her v coopu, která se neodmítá? Jde o to, že už při těch posledních direktivách ten bodový systém byl zneužívaný. A např v nynějším sunray normal na random je čím dal častější jev DD se rozjede na boostu a ramuje první možnou loď.
×