Jump to content

Pancrenik

Players
 • Content Сount

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11312

About Pancrenik

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pancrenik

  Szukam Klanu!!

  Zapraszamy Do [P_M] ;)
 2. Pancrenik

  Szukam klanu

  Zapraszam do [P_M] Jesteśmy całkiem nowym klanem i zbieramy ekipę do wspólnej gry ;) Komunikujemy sie za pomoca TS-A ;) wiecej info jak jesteś zainteresowany na priv ;)
 3. Nieprzyjemny lodowaty wiatr, dął od zatoki smagając deszczem i chłodem, idącego szybkim krokiem przybysza, który z postawionym kołnierzem, próbował omijać kałuże stojące na brukowanym trakcie, tego małego portowego miasteczka. Miał sporo czasu, jego okręt wymagał naprawy, po ostatniej, nie bardzo udanej bitwie. Zostawił go w suchym doku, a sam spieszył do ulubionej tawerny, żeby się ogrzać przy kominku i rumie. Był blisko, bo już było słychać wydobywające się z niej odgłosy. Jednak wychodząc zza rogu, aż stanął zdziwiony. Zamiast drzwi tawerny, ujrzał tłum ludzi przed nimi. Podszedł wolnym krokiem. - "Co się dzieje, nie wpuszczają?" - spytał najbliżej stojącego draba. - "Zapisy do klanu" - rzucił drab, a potężnych ramionach i dłoniach wielkości bochenka chleba. - "A to każdy może?" - drab odwrócił się i spojrzał na niego. Jego twarz, poorana bliznami, wzbudzała strach. Obejrzał go od stóp do głów, po czym zarechotał, pokazując na niego wielkim i brudnym paluchem, kamratowi. Śmiali się oboje, po czym ten drugi powiedział: -"Synku, idź do mamusi, niech Ci pieluchę zmieni, a nie do klanu" - kpili z niego. -"Poczekam" - rzucił bardziej do siebie, gdyż obaj jego rozmówcy, zajęci już byli kłótnią między sobą. Czas się dłużył. Na szczęście, deszcz przestał padać. Co kilka minut, ze środka wychodzili kandydaci. Jedni uśmiechnięci, w barwach klanu, inni powolnym krokiem, ze spuszczoną głową, to ci, którym się nie udało. Był pewien obaw, czy się nadaje, czy nie. I już chciał zrezygnować, kiedy usłyszał: -"NASTĘPNY!!!" - i ktoś go wepchnął do środka. Minęła chwila, zanim przez gęsty dym z fajek, unoszący się w powietrzu, dostrzegł stół, zaścielony papierzyskami, a przy nim młodzieńca. Po jego prawej ręce siedział starszy jegomość, bacznie przyglądający się przybyszowi. -"Siadaj" - rzucił uprzejmie, wskazując krzesło naprzeciwko. Młodszy przedstawił się jako dowódca, starszy zaczął przesłuchanie: -"Często pływasz?" Potwierdził. -"Ts3 na mostku kapitańskim jest?" - kolejne pytanie. -"Oczywiście" - padła odpowiedź. -"Okręt VIII tieru? A najfajniej, jakby chociaż jedna X- tka była zwodowana w Twoim porcie" - kontynuował. -"Oczywiście, posiadam takowe" - młody przybysz odpowiedział potwierdzająco na kolejne pytanie. Po tych słowach dowódca wstał, wyciągnął dłoń ze słowami: -"Więc witaj w klanie jesteś teraz jednym z Pan☆ters ( P_M ) , liczymy na Ciebie w bitwach klanowych, jak również w dywizjonach. Nie zapominaj włączać komunikatora. Mam nadzieję, że będziemy się wspólnie dobrze bawili!!" Starszy również uścisnął dłoń, wręczył barwy klanowe i zaprosił do wieczornego dywizjonu. A Ty, już stoisz w kolejce przed naszą tawerną? Idzie sprawnie, długo nie będziesz musiał czekać!! ZAPRASZAMY!!
 4. Pancrenik

  Klan AMW otwiera rekrutacje .

  Zapraszamy graczy chetnych do gry zespołowej mam na mysli bitwy klanowe jak i dywizjony . Nasze statystki nie powalaja na nogi ale dopiero zaczynamy i zbieramy ludzi :) Mile widziny 8 tier ale jesli go nie masz to my pomożemy ci go zdobyć w walce . Zapraszamy serdecznie . Dzieki za przycztanie pozdrawiam :)
×