Jump to content

ob1wan

Players
 • Content Сount

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8540
 • Clan

  [ISEN]

About ob1wan

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ob1wan

  Zdechł serwer

  Szacunek za treść linka
 2. ob1wan

  Alaska

  Czyli zagrał dobrze - szczelał i trafiau. W czym problem, bo nie wiem. Clevem ludzie też stajom i szczelajom. To nie jest p2w? Bo pasuje do przytoczonego przez ciebie przykładu jak ulał.
 3. ob1wan

  Alaska

  Ja p2w nigdzie nie widzę. Chyba, że Alaska ma trzeci rodzaj amunicji np API z peną 1/3 i jednoczesną szansą na podpałkę 50%, dostępny tylko za dublony. To jest p2w, a nie łajba (choćby i za kasę) - która jednak wymaga choć trochę umiejętności.
 4. ob1wan

  Aktualizacja 0.8.1: brytyjskie eskadry

  Zmiany w radarach są konieczne, ale czy takie właśnie? Pierwsze kardynalne głupstwo - radar (i sonar też) wyczesujące łajby przez wyspy. Podczas kiedy radar( ten z drugiej wojny) nie zawsze łapał okręty, które płynęły POMIĘDZY NIM A WYSPĄ, ale były dostatecznie blisko brzegu, żeby "zlać się z nim" na ekranie radaru. Tak, wiem - to tylko gra i są uproszczenia. Więc czemu nie uprościć działania radaru na wzór spota bezpośredniego? Nie ma ściany - radar działa. Jest ściana - nie działa. Ko.ane WG - nie wyważa się otwartych drzwi.
 5. Istnieje coś takiego jak podzielność uwagi, więc sądzę że obie rzeczy naraz.
 6. Dwa zalania, ale tylko jedno na burtę... To jest, hmmm....na pewno jakieś, ale nie normalne ani mądre. To idźmy krok dalej: 5 pożarów naraz, ale z każdego okrętu zadającego obrażenia tylko jeden. Równie to głupie jak te zalania, ale jak mieszać to porządnie.
 7. ob1wan

  Januszowanie na nowym patchu

  No raz, a ile byś chciał?
 8. Otóż to. Brakuje jeszcze jednej "bezpiecznej" rangi po drodze z 12 do 1. Będzie kampa i bezpieczne granie na zachowanie gwiazdki i nawet punkty z boostami mogą tego nie zmienić.
 9. Kaga i Saipan zostaną przeniesione na ósmy tier - było już o tym. A jeśli ktoś na serio liczy na rekompensatę w gotówce a nie w dublonach, to jego optymizm jest skrajnie niebezpieczny. Równie dobrze można skakać z parasolką z samolotu i wierzyć, że zadziała jak spadochron.
 10. ob1wan

  Ważna informacja dla serwera EU!

  Planowa przerwa w działaniu serwerów. Było od wczoraj na głównej.
 11. Up - gram dosyć regularnie a kolekcji nie mam...
 12. ob1wan

  Serwer

  Trzeba powiadomić grinpis.
 13. ob1wan

  Nelson czy Duke of York ?

  Polecałbym Nelsona. Ma nietypowy układ wież, co niektórzy poczytują za wadę, słabą plotkę, ale wszystko to rekompensuje meganaprawka i mocne APki( na bliższym dystansie). DoY też mam, ale dla mnie to nic specjalnego - tzn. Nie wyróżnia się niczym ani na plus ani na minus.
×