Jump to content

Rambaldi

Community Contributor
 • Content Сount

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7348
 • Clan

  [R_R]

About Rambaldi

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [R_R]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,229 profile views
 1. Rambaldi

  Otázky a odpovědi

  Bohužel velká část lidí má poslední dobou velkou potřebu se vyjadřovat k věcem, o kterých nemají tušení. Nikterak se na tebe nezlobím a ani nic podobného. Posledních 8 měsíců mě naučilo, že hodnoty jsou úplně jinde. Ať se ti daří a přeji jen vše dobré. Rambaldi/Radek
 2. Rambaldi

  Otázky a odpovědi

  Krásný dobrý večer všem zde i jinde. Cca v polovině srpna roku 2020, se u mě objevilo ne příliš hodné onemocnění. Můj zdravotní stav mi v zásadě nedovolil streamovat. Nechci být příliš konkrétní, protože do toho nikomu nic moc není. Ale pokud to někoho zajímá je to Roztroušená skleróza ve druhé fázi ze tří. Kdo zná ví o co jde. Požádal jsem tedy v tom, o vyřazení či přerušení mé účasti CC programu. Jsem rád že i po takové době jsem částečně středem zájmu. Jsem také potěšen nad tím, že se stále najde dost lidí, kteří i v této době mají opravdu velký přebytek času a mohou se věnovat takto důležitému tématu. Oficiálně je moje činnost pozastavena do odvolání a ano, testovací lodě mi pořád chodí na herní účet. Hra mě totiž pořád baví, a testování lodí není od věci. Čím více lidí se na testování podílí tím by mohli být lodě více odladěné. Aby se uklidnilo veřejné mínění, domluvil jsem se se Žabákem, že již kompletně vypadnu i z testování lodí. A co týče emblému? no ten mám za účast v programu CC, jako třeba pokud máš 100 a více lodí dostaneš také emblém, pokud je prodáš, také ti nezmizí, ale pokud je zásadní, abych neměl ani tento emblém nechám si ho také odebrat, pro někoho to může být třeba životně důležité. Je mi trochu smutno co se z nás stává. Krásný večer všem přátelé. Rambaldi/Radek Ps: z oslavy jakýchkoliv narozenin jsem nikdy stream nedělal.
 3. Rambaldi

  Vyhraj Stavebnici od COBI

  Další nápovědy jsou číslo 7 a číslo 203
 4. Rambaldi

  Vyhraj Stavebnici od COBI

  Další nápověda je číslo 2
 5. Rambaldi

  Vyhraj Stavebnici od COBI

  Takže ahoj, první dvě nápovědy na červnové kolo jsou číslo 10 a číslo 5
 6. Rambaldi

  Vyhraj Stavebnici od COBI

  Ahoj, vyhodnocení je vždy na streamu, včetně výherců. Ale budiž dám to i sem. Odpověď byla NORMANDIE
 7. Já doufám, že v sobotu jo :)
 8. Tak přátelé kdo jede se mnou tak odjezd z Prahy 10:00 od divadla Spejbla a Hurvínka. Na nikoho nečekám a nikomu nezastavujeme .) A ještě jedno volné místo v autě.
 9. Rambaldi

  Vyhraj Stavebnici od COBI

  Zdarec kapitáni a je zde další kolo soutěže o stavenici COBI. V prvním kole jste vyhráli lodičku v druhém letadlo a nyní ve třetím kole můžete vyhrát tank Tiger I. ze serie World of tanks. Již za dva dny první nápověda na streamu. Pravidla na začátku tohoto vlákna.
 10. Připomínám možnost odvozu a dovozu do Prahy již jen dvě místa.
 11. Nabízím dopravu z Prahy a do Prahy pro 3 lidičky. Pokud budete chtít kontaktujte mě zde zprávou
 12. Dnes opět start cca ve 20:00 s další nápovědou k soutěži o stavebnici COBI
 13. Rambaldi

  Vyhraj Stavebnici od COBI

  Další nápověda je Dwight D. Eisenhower
 14. Rambaldi

  Vyhraj Stavebnici od COBI

  Nápověda ze včerejšího streamu je číslo 4.
×