Jump to content

zufal

Beta Tester
 • Content Сount

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2922

About zufal

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 02/19/1943
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zufal

  Cleveland

  Hmm... wszystko idzie przeżyć . W końcu to kwestia wyczucia okrętu . Ale .. jest tylko jedne ale . Czemu te pociski za każdym razem dotykają orbity satelitów ?
 2. zufal

  USS Missouri - Pytanie .

  Przygotowany czy jasnowidz ?
 3. zufal

  USS Missouri - Pytanie .

  No i wszystko jasne ... a tak przy okazji odpowiadacie tez na inne pytania ?
 4. zufal

  USS Missouri - Pytanie .

  Sorry Winetou nie jestem niewolnikiem jednej gry . A wygrindowanie USS Missouri było planem dłuuugo etapowym ..szkoda expa . Poczekam na inna okazje za 2-3 lata jak WG znowu coś zmieni ... Jakos w filmach Daszy nie było o tym wzmianki . Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.
 5. zufal

  USS Missouri - Pytanie .

  Krotko i na temat . Dlaczego USS Missouri zostało wycofane z gry ? Ciułam od dawna exp. z nadzieja ze kiedyś będzie mnie na niego stać i ... wielka lipa . Jak sadze wycofano okręt tez wszystkim posiadaczom ? Tak dla sprawiedliwości i równości ....
 6. zufal

  Normandie. VI tier

  Jest napisane 26 % to jest 26 %. Jak WG pisze ze nie będzie nigdy sprzedawało premek to ja wierzę , WG PISZE ZAWSZE PRAWDĘ !!
 7. zufal

  Normandie. VI tier

  Chciałbym poinformować pracowników WG ze w opisie tego okrętu , został popełniony pewien błąd . Mianowicie w opisie Amunicji OB jest napisane ze istnieje 26 % szansa na podpalenie . Czyli 1/4 (około 25 % ) pociski podpalają , a powinno być 1/10 ( 10 % ) pocisków . Uzasadnienie : Wystrzeliłem 10 pocisków i nastąpiło uszkodzenie wrogiego okrętu , po kolejnych 10 nastąpiło podpalenie . Wiem 10 +10 to daje 20 czyli 1/20 ( 5 % ) na podpalenie , ale nie chce się czepiać czyli i uszkodzenie zaliczam jako podpalenie co daje nam 1/10 pocisków ( 10 % ) powinno wystarczyć . Proszę o poprawienie opisu .
 8. zufal

  Bretagne, V tier

  Eeee pocisk leci i trafia . Tak w teorii ... w praktyce po działaniu WG czary- mary mamy co mamy . A może Bayern nie ma cytadel ?
 9. zufal

  Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Zastanawialiście się kiedyś czemu WG przed bitwa nie podaje stopnia jaki gracze maja w Bitwach Rankingowych ? Poniżej podaje 2 przykłady . Policzcie sobie ile miała drużyna przegrana graczy biorących odział w Rankedach , a ile miała drużyna wygrana . Od dawna uważam ze MM celowo dobiera nas do bitew z góry przegranych . Jak dla mnie za dużo przysłowiowej # przypadkowości # w ilości graczy lepszych i gorszych w naszych drużynach . Powiecie mało , więcej dowodów ... Sami sobie po obserwujcie wyniki waszych bitew . Nie będę dawał gotowego kurczaka na talerzu . P.S. Gram tylko 5-7 tier . Jak jest na wyższych tierach po prostu nie wiem i nie chce wiedzieć...
 10. zufal

  Bretagne, V tier

  Co wy za głupoty piszecie . # Broniłem sie przed 5 okrętami i ...nieźle sobie radził # ??? Ja walcząc z 5 okrętami w 1 minute miałem 4 pożary , w 2 minucie pozbyłem się całego HP , będąc przodem do przeciwnika . W kwestii amunicji ,strzelając w bok Bayern testowałem amunicje OB i PP : OB - 3 salwy 0 podpaleń ... uszkodzenia ok 1 -3k , PP - 4 salwy ...0 cytadel skubanie po 2-6 k . Zalety : Podczas ucieczki można wykorzystać jego zwrotność . I tyle co do zalet . ( AA nie miałem jak przetestować, przy tych losowaniach granie nim to katorga . Szkoda czasu . )
 11. zufal

  MM i RNG to ściema.

  `` Czasem trzeba dac sie spalic , zeby odrodzic sie z popiolow ´` - Zufal
 12. zufal

  HMS Duke of York - Tier VII Okręt Premium

  Moje trzy grosze . Grajac Dukem Rosyjski DD IX poziomu wypalil mnie w przeciagi 4 min , bylem bezradny nie moglem uciec a naprawiarka nie dawala rady ugasic pozarow . Cytadele do BB = 0 tragedia .... do krazkow sie owszem zdarzaja . Wydawal sie takim fajnym okretem , oczywiscie wtedy jak go jeszcze nie mialem .
 13. zufal

  MM i RNG to ściema.

  Nastepny tolerancyjny ... zapomnialec dodac analfabeta . Co do literek "ą, ć, ś, ż, ź ę" to informuje ze mam niemiecka klawiatore gdzie sa ü,ß,ö,ä .... no dalej Ter_ion dorzuc cos do ognia ! Czas spalic czarownice (czytaj analfabetow ) ...
 14. zufal

  MM i RNG to ściema.

  Dzieki dobry czlowieku ...
 15. zufal

  MM i RNG to ściema.

  Zostala mi do zaliczenia ostania misja dla Duka (6 czesc *Najazd noworoczny* ) . Jak myslicie jaki jest przebieg ? Z checia wam powiem : przegrana, przegrana , przegrana , wygrana (niestety 6 pozycja a musi byc do 3) , przegrana ,i przegrana . Czy tak kiepsko gram ze nie umiem zastapic 5-7 czlonkow mojej druzyny ? To nie sa dwa ognie gdzie ja wybieram sklad mojej grupy . Robi to komputer wedlug pewnych zalozen . Wiec kto tak naprawde ma wyplyw na wynik bitwy ? Jak moga 3 salwy pod rzad nietrafic w cel ? W prawo ,w lewo , do gory ... tylko nie w cel !!! A wy piszecie ,pokarz screny , zrobiles anlize ...i inne bzdury ! Ja mozna zrobic badania statystyczne w oparciu o widzimisie komputera ? Na jakiej podstawie ? Jakie parametry ? To nawet nie jest przypadek ..... tylko jedynki i zera . P.S. Słowo dla moderatora niejakiego WG_Lumberjack-a . Mam dysortografie i nawet uzywajac Slownika i tak robie bledy . Sugerownie ludziom posiadajcy problemy dys... zeby sie nauczyli albo kozystali z tego i tamtego edytora uwazam za DYSKRYMINUJACE . Jak sadze pracuje pan w firmie gdzie toleruje sie inne nacje , kolor skory czy kochajacych sie inaczej . Proponuje dodac do listy osoby urodzone z pewnymi wadami . Jakiemus tam pana koledze majacego korzenie Afrykanskie nie zasugeruje pan pomalowanie skory jak siedzi z bialymi ? Tak wiec ,wydaje mi sie nietaktem w grupie piszacych wytykanie niektorym bledy w pisonie i tym podobne. Dodam ponadto ze jestesmy klientami firmy WG i wielu z nas kupuje pewne uslugi ,z ktorych jak mniemam dostaje pan wynagrodzenie . Pozdrawiam i Zycze milego dnia ( Ban czy kasacja wpisu ? Kto zgadnie ? )
×