Jump to content

Slunecni_k

Players
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2561

About Slunecni_k

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Slunecni_k

  Arpeggio mise

  Tak já mám splněno, obě mise hotové, můžou se vypsat další :o)) nechce se mi čekat až do května xD btw WG mě pobavilo, že dá 2x stejnou anime kapitánku.. jsem původně myslel, že se jí ty skilly přičtou..
 2. Slunecni_k

  Limit DDček na bitvu

  jj akorát před chvíli jsem dal zazimoval Yamato taky, využil jsem ho jen na ty ARP mise, které jsem obě právě teď dokončil, teď už na bitevku jen tak nesáhnu.. World of Torpedos btw WG mě pobavilo, že dá 2x stejnou anime kapitánku.. jsem původně myslel, že se jí ty skilly přičtou..
 3. Slunecni_k

  Limit DDček na bitvu

  Taky jsem pro limit ideálně max. 3 dd na team a pro divizi max. 2, jak už tady mnozí psali. Pro představu, jak to v posledních dnech vypadá na high tier battles, přikládám pár screenů: ani v ranních hodinách, kdy člověk čeká dlouho na bitvu se to moc nemění :-) sry, že to tady natahuju, ale ještě musím příhodit něco, co se mi stalo právě teď - vyhnout se většině a inkasovat jen 1x, se většinou dá mluvit o štěstí, nejedná se tak ale vždy :o) 1 torpédo za 87 273 :o)
 4. alpele na každé misi je malé (docela špatně viditelné) kolečko, to když zmáčkneš, tak se ti mise náhodně vymění za jinou. Hodí se to měnit i v případě, že to vypíše misi s malou odměnou.
 5. Slunecni_k

  Dimenzovani bitevnich lodi ?

  Jakožto milovník bitevek si myslím, že je to teď nastavené celkem optimálně, co se týká vyvážení. Jen bych upravil MM na limit max. 3-4 torpédoborců na tým, páč se ty torpédoborce poslední dobou nějak přemnožili :-) třeba tady to bylo pro bitevkáře vyloženě "peklo na vodě"
 6. Slunecni_k

  Soutěž: Chyť nás, když to dokážeš

  Pěkná akce, ještě že to napsal Tuccy i do Volné diskuze
 7. Slunecni_k

  Týmové bitvy

  Jednak síla týmu 3600 z ligy delta proti 4900 z ligy bravo a druhá věc byla chybějící letadlovka... týmy bez letadlovek jsou vyloženě no brain. Pro představu, ta zmíněná bitva zabrala sotva pár minut, letadly permanent spot dd i jeho případných torpéd a následný focus po jednom celého týmu
 8. Slunecni_k

  Bonusové kódy zdarma

  Taky dík btw i nová várka misí na arp lodě v oběhu od rána.
 9. Slunecni_k

  Týmové bitvy

  Týmovky se rozhodně nedají doporučit hrát za žoldáka jinak se člověk může těšit na pořádné zvěrstvo, viz. screen
 10. Slunecni_k

  Odměny za Projekt R

  Škoda, že ta hranice nevydržela až do dnešního rána :/ stačilo začít o týden později a člověk zůstal na 236 perlách :x
 11. Slunecni_k

  LO YANG

  Ahoj, tak jsem si ho taky pořídil a zatím rozporuplné pocity, na nějaké velké soudy je ještě brzo, páč je člověk zatím v nevýhodě díky nevyskillovanému kapitánovi. Každopádně mě překvapilo, jak málo na osmičkový premiák vydělává.. Pro představu za potopení devítkové full bitevky Iowy (79k hp) s prémiovým účtem byl výdělek jen 263k kreditů.. viz. přiložené screeny. To jsem teda čekal víc muziky :o)
 12. Slunecni_k

  Ranked Season 3

  Už to tady je určo dříve propírané, ale pro jistotu zopakuji, že na top rancích už se vyplatí hrát jen Benson a Atago (popřípadě dnes do prem. shopu na pár hodin dodaný Lo Yang, což je slabší odvar Bensona, nižší dpm, ovšem zase Hydro-acoustic). S ostatníma loděma se na top rancích budete jen zbytečně trápit.
 13. Slunecni_k

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Nijak, byl to bug. Když jsem dorazil na 10 Hodnost, tak jsem spustil vyhledávání, abych se podíval, kolik je hráčů ve frontě. Vypsalo to cca 12 hráčů, tak jsem to rychle stornoval, protože jsem hrát hned nechtěl. Překvapilo mě, že tam je už tolik hráčů, ale bral jsem to jako normal v tuhle večerní hodinu, pak jsem napsal tady na fórum. Když jsem ale později znovu spustil vyhledávání s cílem už hrát, tak ty původní počty po cca 3 sekundách zmizely a zůstal jsem sám, viz. screen tvůj i můj zde níže. Zřejmě to tam hodilo ještě hledačku na 11 rank, než to předefinovalo. Mno, takže nezbývá než čekat aspoň ten týden, než tam proteče víc hráčů.. doufám..
 14. Slunecni_k

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Já mám taky 10, teď už se dá hrát jen mezi 19-23h. a víceméně se stejnými hráči musíme tak týden počkat pro větší variabilitu.
 15. Slunecni_k

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Po 45 bitvách dosažen rank 14, mód (oproti jiným tady na vláknu) hodnotím ryze kladně. Člověk se s lodí dostane mnohem rychleji do přestřelky než v klasickém randomu (odpadá spousta ztraceného času za nudné plutí, kdy se nic neděje), bitvy taky trvají kratší dobu, nehrozí remízy. A hlavní plus je (hlavně teda pro milovníky bitevek), že si zde člověk zabojuje pěkně zblízka proti jiným bitevkám či křižníkům, není zde takový strach z letadel či torpédoborců, navíc krom startu odpadá nudné přestřelování na vzdálenosti 16 km++ i zdlouhavé lovení nějaké unikající lodě. Dalším výrazným plusem je, že je to prostě jen pro tiery 6-7 a člověk bojuje proti rovnocenným lodím, žádní gumoví Tirpitzové či tiery 8-10 člověk nedostane. Jako nevýhodu vidím zatím jen to, jestli nejsou ty pravidla nastavené pro slabé hráče příliš přísně i ten dobrý hráč totiž ty slabé potřebuje, aby se vůbec dostal do bitvy... abych v sobotu odpoledne čekal na bitvu 10 minut.. to určitě nikoho bavit nebude.. Na tu 15 hodnost věřím, že rajčata časem ještě protečou.. ale na takovou hodnost 5 a níž nemají šanci. A s kým tam pak má ten dobrý hráč hrát? Dobrých je vždy méně než těch slabých. Jako řešení bych viděl to, že dosažená hodnost už nelze odejmout. Popřípadě udělat jen 3 losovací koše místo nynějších 5.
×