Jump to content

panda_k

Beta Tester
 • Content Сount

  2,854
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6610
 • Clan

  [GOFER]

About panda_k

 • Rank
  Lieutenant Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,664 profile views
 1. panda_k

  [GOFER]

  Nie chce mi się.
 2. No no.....czyżby pan nie znał cennika WG i zaczął szkalować???Niech pan sobie podliczy-szkalowanie i wulgaryzmy-razem 390 dni. Dla wyjaśnienia wklejam: - warpack 14 dni - wulgaryzmy 30 dni - za obrażanie klakierów WG 90 dni - szkalowanie WG 360 dni Cennik opracowano na podstawie otrzymanych banów na DS Goferów ( nie napiszę kto opracował-RODO) co to jest kamuflaż z buiałymi *edit?
 3. panda_k

  pomoc potrzebna

  Bo masz złe podejście.Za Warpacka dostajesz 2 tygodnie, a za wnikanie na forum i wpisy nie po "linii" dostajesz wedle uznania-zdaje się,że Złociutki wyłapał za to 2 lub 3 miechy. Teraz pytanie- co wybierasz? p.s dzobo- popieram i propsuję.
 4. Ja się nie przejmuję.Powód takiej,a nie innej decyzji jest zupełnie inny- patrz niżej, a na razie zapraszam na DS- napisz mi PM to Ci wyślę zaproszenie. No właśnie- tu jest główny powód tego,że wolę nie pisywać tutaj na forum.Ostatniego bana ( tak gdfzieś ze 2 tyg. temu dostałem za obrażanie ..... siebie.Znaczy ponoć innych ale panu moderatorowi o dźwięcznym nicku kwiatek czy motylek ileśtam nie chciało się przeczytać do końca ani tym bardziej nie udało mu się wyłapać sensu wypowiedzi. Powód- patrz wyżej.Jakbym się obraził to bym w ogóle nic nie pisał. Nie uraziłeś mnie,a moja uwaga była całkowicie neutralna.Nie znamy się więc nie jesteśmy kolegami- to tyle. Chętnych zapraszam na DS i nie jest to discord klanowy tylko specjalnie stworzony na newsy mniej mile widziane na oficjalnym forum. Tutaj na dowód dobrej woli porównanie pewnych DD po patchu : Собственно создаю тему с подробным разбором изменений, для того чтобы кто-нибудь из разработчиков разъяснил "на пальцах" вот эту тему: Yueyang Chung Mu Уровень 10 9 Живучесть, НР 18500 17100 1 400,00 Скорость, уз 36,5 38 -1,50 Маскировка, км 7,42 7,2 0,22 Перезарядка, сек 4 3,3 0,70 Выстр/мин 90 91 -1,00 Башни, град/сек 25 34 -9,00 Дальность, км 11,9 12,1 -0,20 Торпеды, дальность 13,5 10,5 3,00 Перезарядка 156 106 50 Торпеды, урон с залпа 179 000 190 330 -11 330 Торпеды, ДПМ 68 846 107734 -38 888 Gratulacje !!
 5. Wbiłeś na discord? To sobie tłumacz ;)
 6. Zauważyłem,że sporej części użytkowników nie podoba się moje wklejanie informacji w języku dla nich niezrozumiałym.W związku z tym postanowiłem otworzyć podserwer discord przeznaczony do tych informacji.Chętni do dołączenia proszeni są o zgłaszanie się poprzez PM do mnie na tym forum. Sorry za offtop w tej jakże zajmującej dyskusji. Pozdrawiam.
 7. panda_k

  [GOFER]

  Dzisiaj wtorek to podbijam nielegalnie. Korzystając z okazji to w związku z pewnymi ograniczeniami na forum ( i pretensje za info po rosyjsku) stworzyłem serwer discord do takich rzeczy.Chętni proszeni są o zgłaszania się poprzez forum WoWs. Od razu uprzedzę,że zapewne nie wszyscy chętni się pomieszczą....
 8. Nie znam angielskiego ale znam rosyjski.Przetłumacz sobie albo daj mnie do ignorowanych i masz problem z głowy. I nie jestesmy kolegami.
 9. Musashi и «Кронштадт» в 0.7.12 Начиная с обновления 0.8.0, корабли IX уровня Musashi и «Кронштадт» будут недоступны для покупки за свободный опыт и обмена на Уголь в клиенте. На замену этим кораблям уже пришёл французских линкор IX уровня Jean Bart, и в ближайшем будущем мы готовимся представить ещё один корабль этого же уровня
 10. No nie- najpierw pograsz klanówki gdzie nazdobywasz stali,a później każdy sobie w sklepie kupi .....;)
 11. W skrócie to w sklepie premium bedzie mógł sobie KUPIĆ udział w kampanii gdzie tą stal wygrasz. I
 12. paczek z weglem nie będfzie ale będzie coś takiego: "Кампания «Стальные гиганты».Она будет доступна для покупки в премиум магазине. Кампания посвящена строительству кораблей в начале XX века. Выполняя в ней миссии и задачи, вы сможете получить камуфляжи, сигналы, контейнеры «Тайный Дед Мороз» и сталь."
 13. panda_k

  [GOFER]

  Dzisiaj święto to można podbić mając nadzieję,że zdzislaw na obstawie marszu jest....
 14. panda_k

  Korona Bałtyku - Polski Turniej WoWs

  Z tego co piszą inni to punkt j. jest od dość niedawna,a co do bratania się to masz rację- na większość szkoda po prostu mojego czasu nie wspominając o nerwach. Bawcie się dobrze,zbierajcie doświadczenia i nie słuchajcie tego co mogą mówić tacy jak ja- to po prostu głos zadufanych *edited*.Jedyną słuszną linią jest linia organizatorów turnieju,a ich wyroki są ostateczne.Oczywiście w zgodzie z regulaminem,a jeśli nie...to cóż... dopisze się to i owo. Powodzenia!
 15. panda_k

  Korona Bałtyku - Polski Turniej WoWs

  Z mojego mogą robić co chcą- i tak nie biorę udziału. niech więc robią ku uciesze gawiedzi.
×