Jump to content

panda_k

Beta Tester
 • Content Сount

  2,899
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6983
 • Clan

  [GOFER]

About panda_k

 • Rank
  Lieutenant Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,950 profile views
 1. panda_k

  [GOFER]

  Dalej jesteśmy niepokonani- zapraszamy chętnych do nierekrutowania się.
 2. A w czym Ty Agrestu możesz pomóc? Oni sobie doskonale dają radę z tym natłokiem kandydatów. No....ale ponadklanową lożę szyderców można utworzyć.
 3. panda_k

  [GOFER]

  HM.... nie chcę się rekrutować? Dziwne.....
 4. panda_k

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Jak wygląda aktualna sytuacja w stateczkach to dokładnie nie wiem i szczerze mówiąc niewiele mnie to interesuje.Ot,czasem "poszczelam" w statki i już. Co do polskiego tzw. community to sytuacja wygląda tragicznie......Oglądałem (raczej oglądaliśmy) dwa ostatnie turnieje KOTS i skoro eliminacje są przeszkodą nie do przejścia to znaczy,że w obecnych aktywnych graczach polskiej proweniencji nie ma żadnego potencjału.ZERO.(Nie dotyczy emerytów w różnych zgrupowaniach bo im się po prostu nie chce :) )Polska społeczność od dawna nie stanowi nic w grach zorganizowanych- nabicie wyniku w bitwach klanowych poprzez zagranie miliona bitew jest też tylko oznaką słabości. aktywnych graczy. Co do tego forum to wydaje mi się jest ono teraz już zupełnie zbyteczne.Sądząc po ilości wpisów,a tym bardziej po ich jakości to ze spokojnym sumieniem można je zamknąć-zrobiono już tak kiedyś z forum tureckim i nikt jakoś strasznie nie płakał.Jest do niczego nie potrzebne- mamy wszak sporą grupę polskich CC,którzy daję pierwszorzędny content na streamach i tyle powinno graczom wystarczyć aby nauczyć się tej gry.Forum jest do niczego niepotrzebne-zamknąć je,a zwolnione siły i środki poświęcić na dalszy jakże dynamiczny rozwój gry. Pozdrawiam.
 5. Ogólnie rzecz biorąc popieram aczkolwiek z daleka mi to pachnie złodziejstwem graczy z innych klanów. Czy Wy nie macie sumienia?Co będzie z topowymi polskimi klanami gdy odejdzie z nich ten jeden gracz.który ogarnia? Nie podoba mi się- gdzie można się zapisać ?
 6. panda_k

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Smutnym jest jak wielkie spustoszenia w psychice mogą spowodować słowa o czyiś umiejętnościach w grze,a jeszcze smutniejszym jest robienie z siebie ofiary złych ludzi na forum o grze.... Cóż... większość z nas swoich dawnych adwersarzy nawet nie pamięta....
 7. panda_k

  [GOFER]

  Nie kupili ale dostali korupcyjną propozycję.Gofery nic już nie kupią we WG ale zapraszają do rekrutacji. Dodatkowo zapraszamy na nasz discord w dniu dzisiejszym- będziemy KIBICOWAĆ polskiej topce serwera :)
 8. panda_k

  [GOFER]

  Rekrutacja wznowiona- czyli zamknięta.
 9. panda_k

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Spokojnie- na wieczór są zaplanowane jakieś testy to i tzw. feedback konstruktywny się pojawi (że nie zostanie wykorzystany i wzięty pod uwagę to inna sprawa).
 10. panda_k

  [GOFER]

  Rekrutacja wznowiona! Zapraszamy!
 11. panda_k

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  SBP? Hm...znałem taki klan w WOT ale oni trochę umieli grać. ;)
 12. panda_k

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Zbyt zielon Ci wyszła- dodaj papryki i pomidorów.
 13. panda_k

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie było inaczej ale od czasu do czasu przynajmniej udawali,że słuchają. Od dłuższego czasu jest tak,że albo potakujesz czerwonym albo siedź cicho,a jak nie to banik- za cokolwiek. Teraz chcą konstruktywnego feedbacku- teraz kiedy większośc tych których znam po prostu śmieje się z tej firmy i jej pracy oraz podejścia do graczy.Rozumiem,że targetem firmy jest tak zwany ładnie "gracz masowy" czyli przeciętna z serwera ale z drugiej strony gracz taki zazwyczaj nie bardzo ogarnia wszystkie aspekty gry więc i feedback od niego jest powiedzmy taki sobie. Fiolety,które znam ( a niestety znam sporo) mają pełną świadomość tego,że fioletami są dzięki tym graczom masowym i biorą to pod uwagą podczas naszych wewnętrznych rozmów.WG jednak z uporem maniaka nie bierze pod uwagę ich pomysłów na wyjście z tego wiecznego impasu.Przyznam szczerze,że po ostatnim reworku nieco graczy "starych" wróciło na chwilę do gry z ciekawości i na naszym discordzie mamy z tego powodu (reworku) sporo śmiechów.Nikt jednak z moich znajomych nie traktuje tej produkcji już poważnie... Tyle kontruktywnego feedbacku jeśli chodzi o ogół. Jeśli chodzi o szczegóły to dla mnie może zostać jak jest- bez wsłuchania się w głosy WSZYSTKICH ,a nie tylko bulgoczącej zupki (jak to mawia Drops) żaden rework się nie uda - historia usiłowania naprawiania gry przez speców z WG ukierunkowanych na "gracza masowego" aż nadto tego dowodzi.
 14. panda_k

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  A bo to pierwszy taki przypadek w tej grze?Nie pamiętacie niezniszczalnych tirpitzów albo czasów gdy ludzie zobaczywszy dywizjon z Haku wychodzili z bitwy?
 15. panda_k

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Panie Drops ale pan nie obraża społeczności!
×