Jump to content

Krawata

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5193

About Krawata

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Krawata

  "Rankingowy sprint"

  Czy ktoś wie kiedy dostaje się Flinta ? K.
 2. Krawata

  "Rankingowy sprint"

  Jest 1 ranga. Doszedłem do wniosku jak chyba wszyscy że szczęście najbardziej potrzebne. Tydzień męczyłem się na 3-5 a potem nagle 10 wygranych pod rząd i 1 ranga jest. Nie gram BBkami i męczyłem się Anshanem i Perthem. Chyba najlepiej wybierać ulubione/ograne okręty z puli przyzwoitych niż grać na siłę czymś najlepszym. Ciekawe było to, że niby drobna zmiana (dodanie Vigilance na Anshanie) znacząco polepszyła mi efektywność gry. Tak samo dodanie drugiego samolotu do Pertha. Flint jest na czym mi najbardziej zależało a same rankedy lubię bo gry są bardziej intensywne niż randomy i równy tier gra się fajnie. K.
 3. Krawata

  "Rankingowy sprint"

  5 przegranych pod rząd. 2 x eksplozja mimo flagi :D 2 x BB z drużyny dostaje 1 shota na początku gry. Wczoraj 7 wygranych pod rząd. Wróciłem prawie w to samo miejsce. K.
 4. Krawata

  "Rankingowy sprint"

  Ja jak widzę w kolejce 1 CV to od razu wychodzę i czekam 2-3 minuty. CV to loteria bo z reguły jest wymiatacz kontra nieogar i ja zawsze trafiam na tego drugiego. Staram się nie grac z CV w ogóle. K.
 5. Krawata

  "Rankingowy sprint"

  Po 5 zwycięstwach pod rząd chyba trzeba dać pas na 2-3 godziny :). Jestem zaskoczony że mój chiński Gremmy tak daje radę. K.
 6. Krawata

  Detonacje DDków

  Gram też krążkami i znam ten ból choć jakoś na T8 nie chce mi się nimi grać. Bardziej chodzi mi o zmiany mechaniki detonacji bo mam wrażenie (pewnie mylne) że w co 3-4 grze ktoś schodzi od detonacji ostatnio. K.
 7. Krawata

  Detonacje DDków

  Witam, Czy odnotowaliście częstsze występowanie detonacji ? W ciągu 2 dni miałem 3-4 na około 25 zgonów DDkami ? Nie przypominam sobie aby wcześniej zdarzała się częściej niż raz na 2 tygodnie. Mam moduł antydetonacyjny zamontowany ale nie pływam z flagą. K.
 8. Krawata

  "Rankingowy sprint"

  Z krążków Perth może być bardzo ciekawy. Tylko z tier 6 sobie nim poszalaję
 9. Krawata

  Hatsuharu

  Jakiego kapitana polecacie pod to cudo?
 10. Krawata

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  Moje 3 grosze. Szczescie szczescie i jeszcze raz szczescie. 4 razy bylem 2.4 i raz zjechalem do 4.3..A jedynke zdobylem z 1 bb przeciw 2 i ze slabszymi graczami. Fajne jest to ze na 5+ wszyscy sie znaja i jak sie jest wporzo to mimo twojej wygranej wszyscy ci gratuluja. . Ale zdazaly sie mi yorki ale za to nie widzialem zadnej pepsicoli.
 11. Krawata

  Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  Ktos policzył ile bitew potrzebował aby wbić 1 rankę ?
 12. Krawata

  North Carolina (VIII)

  Po prostu kocham ten pancernik - 125k DMG na nim zrobiłem. Tankowanie przodem to poezja. Tirpitz na full HP walił w mój przód kiedy miałem 11k HP i zdechł w końcu. Teraz tankowałem Tirpitz i Amagi i w sumie 20k weszlo w przód. Ten BB jest idealny na ranki - szybkie gry średni dystans (poza ocean). Można zaparkować przodem i jeśli nie ma za dużo DD to można mocno wpływać na grę. Chyba bardziej niż w Amagi.
×