Jump to content

St_Atheist

Beta Tester
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4559
 • Clan

  [WIDMO]

About St_Atheist

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 06/08/1986
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław, Poland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. St_Atheist

  Suggestions thread

  Hi. Reading many books about sea battles, I often found maps that clearly showed the course of the battle. I put an example below. Would it be possible to implement such maps in the game that will be visible in the final battle statistics? It would be a great thing to analyze battles (especially clan battles). The map would contain: - class of the ships - ship's route - opening fire - launching torpedoes - sinking - smoke screens I realize that preparing something like that is not so easy to do, but I believe in the possibilities of WG and their employees ;)
 2. St_Atheist

  Błędy

  Wszystko fajnie, ale dzisiaj 3 razy w jednej bitwie mnie tak zwiesiło, przez co oczywiście poszedłem na dno bez jednego wystrzału. Od wczoraj pojawia się ten problem i ciągnie nadal. Czyżby serwery im się przegrzewały/zawieszały?
 3. St_Atheist

  Błędy

  Ostatnio mam spory problem w trakcie bitwy. Obraz zawiesza się i nie można poruszyć nim, ale jednocześnie działa czat, dźwięki, a inni gracze grają bez przeszkód. Wywaliłem wszystkie mody z folderu, ale mimo wszystko, problem dalej pozostał. Wygląda mi to na jakieś problemy z przesyłaniem pakietów sieciowych. Ktoś, coś wie o tym ? Puttonick... widzę, że Ty też masz z tym problem.
 4. St_Atheist

  Update 0.7.2 General Feedback

  I am glad that you are developing special effects in the game, but I have some suggestions for changes. Splash of water behind the bow are moving too fast in relation to the speed of the ship. Traces behind the torpedoes look in my opinion much worse than in the previous version. They are like lasers on the water, perfectly straight. They should spread slightly to the sides and smoothly disappear. Please, correct it in the next version, because the game starts to look like a cartoon game...
 5. St_Atheist

  Wersja 0.5.12 - nowa mapa Okruchy

  Muszę przyznać, że nowa mapa to jakieś nieporozumienie. Mam wrażenie, że została dodana w pośpiechu i jest mocno niedopracowana. Główne problemy to: - nieodpowiednie oświetlenie mapy ( za jasne, kontrastujące z kolorystyką wysp ) - brak cieniowania na wyspach - tekstury jakieś takie rozmyte Rozkład wysp ciekawy, ale powyższe sprawy sprawiają że to chyba najbrzydsza mapa w całej grze.
 6. St_Atheist

  Czy Wows skońcyz jak Wowp

  Gra jest świetna, ale brakuje tu odpowiednich narzędzi, które wydłużą jej życie... takich jak wojny klanów i zdobywanie portów tak jak to miało miejsce w innym starym MMO - Navyfield. Jeśli to w końcu wprowadzą, to raczej nie martwiłbym się o ilość graczy. Jestem bardzo zdziwiony, że w dniu premiery tego nie wprowadzili, ponieważ teraz będzie zdecydowanie trudniej zdobyć większą popularność nawet z tymi trybami.
 7. St_Atheist

  Hakuryu

  Lotniskowiec jest już gotowy i posiada nazwę Hakuryu. Dowód:
 8. St_Atheist

  mapa bez wysp

  Kolega poezję pisaną ćwiczy, bawiąc się czcionkami ?
 9. St_Atheist

  mapa bez wysp

  Ja się ciesze, że jest taka mapa. Wiele pojedynków morskich toczyło się własnie w takich warunkach. Mogłoby się wydawać, że taka mapa powinna być nudna, ale brak przeszkód terenowych wymusza nowe taktyki i współpracę mniejszych jednostek z sojusznikami. Jako dawny gracz Navyfield 1, taką mapę witam z otwartymi ramionami
 10. St_Atheist

  System celowania w WoWs

  Widzę, że ktoś chciałby z WoWS zrobić NavyField 3 ;D hehe. Co do prowadzenia ognia do różnych celów, to raczej nie masz na co liczyć. Jak chciałbyś tego dokonać? Ustawić część głównej artylerii na automatyczne celowanie? Jak byś nakierował na cel drugorzędny ? Fakt, jest to nieco nierealistyczne, ale z drugiej strony gry WG zawsze były i będą arkadówkami, a nie symulatorami. Sterowanie działami jak w Navyfield mija się z ideą gry jako dynamiczna arcadówka. Na wyższych tierach gra sprowadziłaby się do walk jak w NF, gdzie 2 linie okrętów krążą na granicy maksymalnego zasięgu dział po liniach prostych. Moim zdaniem celowanie w grze jest dobre. Przydałoby się co prawda więcej podziałek jak to w pewnym modzie, ale nie każdemu może się podobać mnogość cyferek i linii pomocniczych. Natomiast zgadzam się co do tego "SHIFTA". Dobrze byłoby, gdyby była możliwość ustawienia takiego widoku celu jako ten standardowy.
 11. St_Atheist

  Myoko<Mogami?

  I fully agree. Myoko is far too weak at this level . In my opinion tech tree should look like this: VI - Aoba VII - Mogami (with 15.5 cm / 60 3rd Year Type naval gun only and reduced speed is 30knots, 4x3 torpedo tubes) VIII - Myoko (less armor but with 20 cm / 50 3rd Year Type naval guns will be stronger than Mogami, 35knots 4x3 torpedo tubes) IX - Takao (armor like Mogami, but with 20 cm guns and 35knots speed, 4x4 torpedo tubes) - I say no for Mogami clones! X - Senjo Premium VIII - Tone (armor like Myoko, but only 8 guns 20cm) Premium IX - Mogami ( with 20cm guns, 4x3 torpedo tubes )
 12. St_Atheist

  Ewidetne błędy

  Ja po za teleportującymi się statkami na większych odległościach, znalazłem jeszcze 3 bugi. Pierwszy to podczas strzelania w widoku "tunelowym". Strzelając z krążownika Aoba, zdarza mi się, że tylko jedna wieża wystrzeliła swoje pociski, choć na dole widać, jak przeładowują się wszystkie. Oczywiście reszta nie miała prawa uderzyć w jakąś górkę, czy inny okręt, bo byłem na otwartym akwenie. Strasznie irytujący błąd. Drugi błąd to problem z katapultowaniem scoutów. Nie dość, że ikona scouta wyprzedza animację jego katapultowania, to jeszcze zdarzyło mi się, że utknął na małej wysokości zaraz po starcie i tkwił tak przez dobrych kilka minut... Trzeci spowodowany był prawdopodobnie przez drugi ekran podłączony do komputera. Wyskoczyło mi powiadomienie na tamtym ekranie i chwilowo schowałem WoWS do paska. Gdy wróciłem, nie miałem już kontroli nad okrętem. Nie można było sterować, ani celować. Konieczne było ponowne uruchomienie gry.
 13. St_Atheist

  Co z przyszłością WoWs? ( do otwartej bety)

  Mi najbardziej będzie brakowało rodzynka z gry Navyfield. Ich wymyślona wersja Amagi, ma 10 dział po 20,5" + 12 miejsc pod zabudowę dział mniejszych kalibrów... Świetnie wygląda i jeszcze lepiej nim się grało.
×