Jump to content

Bodb_Dearg

Weekend Tester
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  651

About Bodb_Dearg

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Bodb_Dearg

  Prezent od WG

  taa, Tirpitz dla każdego za zalogowanie ...
 2. Bodb_Dearg

  Dostępne nacje - co dalej?

  W czasach CBT pojawiły się posty (czy też filmiki?) personelu WG, z których wynikało, że priorytetem do wprowadzenia jest drzewko radzieckie. Na forum angielskojęzycznym była poważna dyskusja na ten temat - trzeba zauważyć, że pomysł ten związany jest z głównym rynkiem WG i główną bazą graczy ;).
 3. Bodb_Dearg

  Celowe zagranie, czy może chwilowe niedopatrzenie?

  O ile dobrze pamiętam, to w trakcie otwartej bety WoWP był ten sam problem i któryś z kolejnych patchy wprowadził magazyn. W magazynie były wszystkie moduły, które normalnie by się w nim znalazły od czasu rozpoczęcia testów. Jak będzie tutaj? WG knows ... .
 4. Bodb_Dearg

  Wipe i nadchodząca Open Beta

  Łączony gold i premka? Skąd takie niusy?
 5. Bodb_Dearg

  XP and credits for planes killed

  We don't even know how much XP or credits we get for anything and probably will never know directly. But I agree, shooting down enemy planes is not rewarded enough - playing fighter loadout on USA CVs doesn't bring such profits as playing IJN line.
 6. W WoWP pełne połącznie kont (free exp) nastąpiło jakiś czas po wypuszczeniu gry, tak aby uniknąć sytuacji gdy gracze z WoTa wykupują wysokie tiery samolotów nic nie wiedząc o grze. Jeżeli zatem tutaj ma do tego dojść (a kiedyś się reklamowali że konto będzie wspólne), to zapewne też dopiero po jakimś czasie od wypuszczenia gry na rynek.
 7. Bodb_Dearg

  War of warship v Lenovo y50-70 i5

  Ewentualnie zgłoś ticket do supportu - mi pomogli (wrzuć do zgłoszenia tego screena, DxDiag i Python-log - pliki txt)
 8. Bodb_Dearg

  Whats happens after closed beta?

  As far as I remember, WoWP beta testers got their whole experience transfered to crew (pilot) skills after the release of game (to pilots of Tier 1 planes that players get in the start and pilots of special gift planes acquired during beta tests).
 9. Bodb_Dearg

  Aktualizacja 0.3.1 – zgłoszenia błędów

  Nie rozumiem, co konkretnie zmieniłeś?
 10. Bodb_Dearg

  game crashing with 3.1

  I have this same thing (I wasn't able to load to battle anytime after 0.3.1.) - I send a ticket to support and I'm waiting for response. I found people on german and polish forum who experienced this same bug, but no one has an answer yet.
 11. Bodb_Dearg

  Problem: game freeze before loading the battle

  Nothing that could cause such problems. No mods at all. Nothing in conflict. Antivirus gives WoWS full access. And I didn't have such problems before 0.3.1.
 12. Bodb_Dearg

  Aktualizacja 0.3.1 – zgłoszenia błędów

  Podobnie jak u panów powyżej. Gra zatrzymuje się przed załadowaniem bitwy - po prostu mam zwis gry w czasie pomiędzy kolejką (gdy mnie już załapie do drużyny) a załadowaniem bitwy.
 13. I have a strange problem. Game works fine, but after clicking the "battle" button and waiting in the queue, game freezes while loading the battle (before entering to the battle - on the team comparison screen or even before that). I can't play any battle because of this - and I need to ctrl+alt+delete the game to quit. Anybody has such a problem? I found somebody with similar problem on german forum, but he didn't get any resolve (even after reinstalling the game).
 14. Bodb_Dearg

  Czarny ekran podczas bitwy

  Znalezione na forum angielskojęzycznym: trzeba wyłączyć opcję "post proceesing" - u mnie problem zniknął
 15. Bodb_Dearg

  Big race for a black screen

  I can confirm, switching "post proceesing" off helps
×