Jump to content

Someone_unknown

Players
 • Content Сount

  151
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9322
 • Clan

  [DAOC]

About Someone_unknown

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Já jsem samouk … vyrostl jsem mezi domorodci v lese a tam jsme bohužel školu neměli … když už si u hlášení chyb , tak nahlaš i to,že máte pokaženej refund za reset stromku u CV !!! díkes.
 2. Bohužel moc portugalsky neumím … bo co to je za "zlý" jazyk .
 3. Pěkně jste to dodělali tímhle patchem jen co je pravda …. Nedávno sem viděl rozbor hry Quickbabym a jak s příchodem novinek na WoT to zacvičilo s komunitou a kolik ubylo hráčů …. Až to někdo udělá podobně do WoWs,tak se myslím nebudeme stačit divit !!!!
 4. Someone_unknown

  Veřejný test 0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Pro nic to rozhodně není … jinak je to 330k pro japka i amíky. Stačilo napsat jen to jedno blbý číslo a bylo by to bez křiku !!! Důležitý to je hlavně proto,že sem jel oba cv stromy součastně a nestihnul bych naexpit oba na tier 10 než přijde jejich skvělej a bezproblémovej patch !!! A když jsou změny drastický,tak mě zajímal i ten rozdíl expů z T8 na T10 … bohužel pánové z WG sypali jeden článek za druhym a streamovali jeden stream za druhym a prostě tam nový stromky nebyli schopný ukázat !!! Za mě obrovský zklamání z vaší pro komunitu odvedený práce,kde na úkor přehlednosti a kvality jste upřednostnili kvantitu a zmatek.
 5. Can someone tell me how many experience will be cost new T10 carriers Midway and Hakuryu ??? U never tell it community and its important question ??? 380 000 exp or 400 000 exp ???? 2 days to patch ….. WHY R U SO LAZY DO IT FOR COMMUNITY AND SHOW SOME SCREENS OF NEW CV TREES !!!!!
 6. Someone_unknown

  Veřejný test 0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Nikde sem o žádných procentech nebo podobných číslech neviděl ani čárku,za to jsem začal před několika týdnama (víc času než dali přípravě infa WGčka) expit letadlovky a proto je pro mě info CO KDE ZAKOLIK podstatný víc než tři články plný "strašně důležitých informací" až prakticky na tu otázku pro obyčejné hráče nejdůležitější …. Chápu že Tuccy nebo Žabák nemají na hraní čas,ale sehnat informaci CO KDE ZAKOLIK by mohlo být v jejich dosahu (napsat pár mailu aby poslali tohle a tohle info zvládne v dnešní době snad každý trošku schopný zaměstnanec) … Abyste to pochopili i vy u WG …. Doktora se při důležité operaci srdce zeptají " Doktore jak budete operovat? " a oni jim odpoví v duchu WG "skalpelem a tady je kýbl na to,co dostane pacient zpátky domů" Jinak mě je jedno (jako Žabákovi co a jak funguje dobře na tankách) že se WGčka snaží cílit na nové hráče,ale hlavně by mělo být info taky dobře srozumitelný a přehledný pro všechny (hrajou to kapitáni i mladší kolikrát 12ti let) a to co jste vyplodily ohledně reworku …. checht nováček ani nedočte ani první odstavec ….
 7. Someone_unknown

  Veřejný test 0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Nezlob se na mě Žabáku,ale vy tam píšete o drastických změnách a neobtěžujete se ani uvést čísla … hlavně že je tam sloh jak kráva ohledně úprávy "křidélka" na letadýlku u každý letadlovky … Informujete komunitu o spoustě informací který zajímá snad jen pár "odborníků" , ale to podstatný info,co která letadlovka a moduly budou stát expů nebo kreditů tam prostě není a hlavně SE ANI NIKDE DOHLEDAT NEDÁ !!! Sem akorát naštvanej jak to lajdačíte a že se vše dozvím ve hře,tak se rovnou vykašlete i na ty bláboly co tam píšete každej druhej den v kterých aby se prase vyznalo …. Možná nečekejte co vám pošlou za informace oni a sežente informace co jsou lidem opravdu k užitku …. Tohle má být jako info o drastických změnách ??? " postup z jedné úrovně na druhou bude nákladnější na ZK i kredity, ale levnější než překonání dvou úrovní ve stavu před aktualizací " ps: Jinak bylo i několik streamů ohledně reworku cv a i když jsem se několikrát na to ptal,tak stejně nikdo nezmínil lautr nic a to tam byly i lidi z vývoje !!! Jinak k tomu obrovskému množství "podstatných" změn … Obyčejné hráče zajímá taky hlavně to CO KOLIK BUDE STÁT !!!!
 8. Someone_unknown

  Veřejný test 0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Cca za 4 dny má přijít nový rework CV,ale nikde nemůžu najít jak teda nové stromy budou vypadat z pohledu expů a kolik přesně bude na co potřeba ??? To je to takový tajemství,když už dva týdny se třeba na WoT dá zjistit,jak bude vypadat jejich nový stromek s kolovými vozidly a to i z pohledu expení ??? Jste tam v Praze schopný dát pár screenů dohromady a ukázat to komunitě ???
 9. Someone_unknown

  Veřejný test 0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Nevíte někdo z testu kolik bude potřeba expů z T8 letadlovky na T10 ? Děkuji mockrát .
 10. Someone_unknown

  Server Downtime - 24/01 05:00 UTC

  Same here …
 11. Someone_unknown

  Problémy se servery 19.1.2019

  Když si tak málo výkonný,tak bys měl začít brát viagru nebo si holt podchlap … Každopádně pořádný samec to utáhne levou zadní a ta kompenzace od WG by měla být sakra velká ...
 12. Someone_unknown

  Problémy se servery 19.1.2019

  Ten chrabrý kapitán má pravdu … kdo o víkendu hrál,tak se za hlavu popadal a rozhodně smrknout den prémka a sbohem šáteček zde rozhodně nestačí …. sám sem přišel o dost vlajek a kámošek,tak byste to měli vzít v potaz .
 13. Someone_unknown

  Žabákovy kvákterky

  To i takovou hanbu ?
 14. Nechci vás tady nějak moc dráždit,ale nikdy jsem si nemyslel,že nashromáždím tolik oceli,abych si mohl koupit nějakou pěknou "ocelovou" kocábku třeba jako Bourgogne páč CW moc nejezdím,ale tímhle "vánočním šílenstvím" jste mě pánové a dámy z WG docela překvapili … co ještě trošku zvětšit šanci na drop ocele ze SK zatím mě padla ocel jen 2x a to je žalostně málo … nebo udělejte do arzenálu slevový kupón na koupi lodí s aspoň 50% slevou a né těch ubohých 25 . No a ted k realitě : Tanky jste díky goldový munici za kredity totálně zazdily , letadla dodělaly úplně a těd je asi v plánu zacvičit s loděma …. udělat blbečky ze všech,co se skoro každej večer v týdnu snaží v CW a jako odměnu za to mají něco,co ostatní né (ocel) a namrskat to prakticky všem bez rozdílu bych ještě pochopil kdybyste jim dali ochutnat pár stovek kousků,ale 2x2000 + 4000 + další kotel za tier 9-10 lodě + další kotel za tier 8-10 prémiovky …. NO DOPRDELE VY JSTE SE SNAD FAKT ZBLÁZNILI !!!??? Uděláte další podobnou akci napřesrok nebo jako oslavu k 4 roku vydání a lidi co hrají CW vás roztrhají na kusy ( jestli to neudělají už ted !!!) S úctou váš (prozatím) věrný zákazník ….
 15. Someone_unknown

  Holiday Lottery 2018 - Try your luck !

  I want to join the lottery.
×