Jump to content

Barkmann

Players
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4645

About Barkmann

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Barkmann

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Dokładnie o tym samym myślę. Niestety dla DDkow umiejętność ta działa w obie strony. W krążownikach już tak to nie boli. Jak dokładnie działa ten perk? Ma jakiś ograniczony zaśięg? czy pokazuje najbliższego wroga już z 30km? Jak ten wrogi okręt zostanie wyspotowany to mi jakoś oznacza inaczej tego przeciwnika? Czy perk od razu przełącza się na niewysportowany wrogi okręt?
 2. Barkmann

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Przyznam się ze jedynym brytyjskim okrętem jakim gram jest Warspite więc nie mam pojęcia jak działa ten cały dym u brytoli. Na pewno niszczycielom zbytnio nie pomaga. Moja koncepcja błyskawicy się nie zmieniła czyli dalej Gunboat gdzie główna siłę stanowi artyleria. Jedyne co doszło to "zapobiegawcze utrzymanie". Pozatym dochodzi jeszcze "ostatni bastion", "ekspert przeżywalności", "czujność", "ekspert w kamuflażu". Zostaje mi 6 punktów wiec mysle o "podstawowym traningu artyleryjskim" i "mistrz wyburzania" albo "zapalnik bezwładnościowy..." chociaż nie wiem czy by się prawdził na błyskotce. "Radiolokacja" jakoś mnie nie przekuje... ma to jakiś zasięg działania? Do tej pory radziłem sobie bez tego. Przynajmniej jeśli wrogi dd będzie to miał i będzie plynął do mnie to będę wiedział ze trzeba poczekać
 3. Barkmann

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Mi osobiście nie podoba się nowy rozkład perków. Powód jest taki że wychodzę na nich gorzej niż wcześniej. Jestem fanem pancerników i gram głównie nimi. Dzięki nowemu podziałowi umiejętności straciłem 2 użyteczne perki. Poprzednio używałem: 1. Podstawy żywotności, 2. Strzelec wyborowy, 3. Stan podwyższonej gotowości, 4. Przeciwdziałanie pożarom, 5. Ręczne sterowanie ogniem uzbrojenia dodatkowego, 6. Podstawowy trening artyleryjski, 7. Zaawansowany trening artyleryjski. Moim zdaniem dla pancerników od 8-10 poziomu lepiej tych umiejętności rozplanować się nie dało. Teraz z tych umiejętności wypadły mi "Stan podwyższonej gotowości" i "Podstawowy trening artyleryjski". W zamian dostałem "Zapobiegawcze utrzymanie" które moim zdaniem ma największy sens z pośród wszystkich perków pierwszego poziomu. Według mnie wszystkie 1 perki są bez sensu (prócz tych dla lotniskowców) Wszystkie te perki z pokazywaniem ilu przeciwników do Ciebie mierzy czy ze za 6 sekund uderzy w ciebie pocisk sa bez sensu. Niepotrzebne mi były wcześniej i teraz tez nie będą. Dla okrętów posiadających sonar czy radar na pewno się przyda "radiolokacja". "Eksper zasłony dymnej" to według mnie bezużyteczny perk. Byłoby inaczej gdyby wydłużał czas działania dymu. "Wszechstronność" zapewne również będzie rzadko wykorzystywana. Na pancernikach to daje zaledwie 6 sekund szybszego ładowania. Reasumując! Moim zdaniem cały ten patch wpłynął na niekorzyść moich kapitanów. Mniej przydatnych perków które mogą posiadać. Jedyna różnica w pancernikach (pozatym ze straciłem 2 umiejętności) to to że u Niemców zamiast "Strzelca wyborowego" wybrałem "Przypływ adrenaliny". Jeśli chodzi o BB-ki to jedyna umiejętność która mi się podoba po zmianach. W niszczycielach jeśli chodzi o wybór perków nic się nie zmieniło a przynajmniej jeśli chodzi o błyskawice. Krążowniki na pewno staną się skuteczniejsze przeciwko DD-kom.
 4. Barkmann

  Wielkie Bitwy Morskie

  Czyli! za 3 sezony rankingowych bitew... za nolifienie i nerwy i zdobycie 1 rang x 3 dostaje się okręt wart 130 zl tylko z inna nazwa. Tak naprawdę bezużyteczny okret jak na swój tier. Ile czasu na to potrzeba? Ja w pracy nie zarabiam dużo ale wystarczy mi trochę ponad 1 dzień roboczy i mogę sobie sam kupić atlante. Wiec może lepiej iść do pracy niż męczyć się? Ja w pracy mam mniej stresu niż na rankingowych.
 5. Barkmann

  Wielkie Bitwy Morskie

  Jeśli miałeś 2 i 3 sezonie 1 range to nie dostaniesz od razu. If you reached rank one in the previous two seasons and manage to do it again, you will receive the USS Flint premium cruiser but lose the Jolly Roger II ​If you are not eligible to win the USS Flint in this season, you will be able to win it in future seasons, it will be awarded for winning more than one season in a row.
 6. Barkmann

  Wielkie Bitwy Morskie

  Jak dla mnie to porazka ten event... nie ma szans na 15 milionow. W ogole postępów nie ma. Z tego co wyczytałem to niekoniecznie dostaje się okręt premium za zdobycie 1 rangi. Ten okret dostanie się jeżeli w poprzednich dwóch sezonach również zdobylo się 1 range. Jeżeli wybierzesz ten okręt to stracisz flage Jolly Roger 2 Procz tego za zdobycie drugiej rangi dostajesz 1000 dublonów a za 1 range dodatkowo 2500. Jeśli dobrze zrozumialem to za zdobycie 15 rangi dostajesz flage Midway... za 10 range Jolly Roger a za 5 range Jolly Roger 2 Bitwy głównie będą się toczyć miedzy 6-7 tierami. Jest jeszcze jakaś super liga dla tych co zdobeda 1 range i będzie się odbywać na 10 tierach. Co do nagrody to ja bym myślał ze powinien być jakiś charakterystyczny i historyczny okręt premium rangi 6. Może pancernik jak Arizona... Za zdobycie 1000 diamentow dostaje się ja za darmo a jak mniej to możesz kupić ze znizka... powiedzmy 900 diamentow to 90% zniżki, 600->60% zniżki, 750 diamentow - > 70% znizki
 7. Barkmann

  Laaaaaaaagi opóźnienie obrazu

  Miałem ten problem... potem się pozbyłem tego problemu... i znowu wraca. Mój sposób? Calkowite wykasowanie i ponowna instalacja gry. Mam wrażenie ze chodzi o jakieś śmieci pozostawione ze starczych aktualizacji chociaż nie jestem specjalista. U mnie wyglądalo i wygląda to tak ze co patch pojawiają się czestrze opóźnienia. W końcu nie da się już grac. Skasowalem i zainstalowałem gre od nowa i było wszystko pięknie. Dopóki znowu nie zaczelo się... Poczekam z instalacja do wyjścia 5.6 Po ponownym zainstalowaniu nic się nie zmienilo niestety...
 8. Barkmann

  Problem z synchronizacją w grze

  Miałem ten problem... potem się pozbyłem tego problemu... i znowu wraca. Mój sposób? Calkowite wykasowanie i ponowna instalacja gry. Mam wrażenie ze chodzi o jakieś śmieci pozostawione ze starczych aktualizacji chociaż nie jestem specjalista. U mnie wyglądalo i wygląda to tak ze co patch pojawiają się czestrze opóźnienia. W końcu nie da się już grac. Skasowalem i zainstalowałem gre od nowa i było wszystko pięknie. Dopóki znowu nie zaczelo się... Poczekam z instalacja do wyjścia 5.6 Po ponownym zainstalowaniu nic się nie zmienilo niestety...
 9. Barkmann

  Extreme lag/latency - unplayable

  I never did that with my CPU Maybe my cpu is just to weak for this game after last patch.
 10. Barkmann

  Extreme lag/latency - unplayable

  I have this problem after since last patch. Battle starts normal but with time i get delay like u. Sometime at the end of the battle I get 30 sec delay.
 11. Barkmann

  Problem z grą - synchronizacja z serwerem?

  A jaki masz sprzet? Ja mam podobny problem ale od nowego patcha. U mnie to wygląda nie tak tragicznie ze okret się zatrzymuje. Bitwa wygląda normalnie... nic się nie tnie... ale z czesem pojawia się opóźnienie miedzy tym co widze na monitorze a sama gra. Wszystkie okrety znajduje się dalej niż na obrazie który widze. Sterowanie również jest opóźnione. Zdazylo się ze na koniec bitwy opóźnienie wyniosło około 30 sec. Przed patchem gralo mi się normalnie. Nie mam najlepszego sprzętu ale przed patchem gralem bez problemów na niektórych średnich ustawieniach. W końcu zdobyłem pierwsza range w 2 sezonie. Wydaje mi się ze to wina mojego procesora który ma juz swoje lata a po ostatnim patchu nie daje sobie rady z ta gra. Na pewno optymalizacja tej wersji gry jest na niskim poziomie. Fps na poziomie 30-70, Ping 30-80.
 12. Barkmann

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  Ja sobie odpuszma 3 sezon bo nie mam ochoty na powtorki z drugiego sezonu. Pozatym piracka bandere już można zobaczec na moich okrętach więc nie mam po co się meczyc. Tym co graja w rankingowych i maja zamiar dotrzeć do 1 rangi dam dobra rade. NIE GRAJCIE W WEEKENDY! Uwierzcie ze na rangach 2-10 zaliczycie same spadki. Piątek, sobota, niedziela to nie sa dni dobre do gry w rankingowych bitwach. W jeden weekend byłem w stanie spaść z 3 rangi na 7. Następny weekend sobie odpuściłem i w pon i wt dobiłem do 1 rangi. Co do samego 3 sezonu to uważam ze WG w Europie ma nas głęboko gdzieś dając ta sama nagrodę w trzecim sezonie. Myslalem ze ta piracka bandera to będzie cos wyjątkowego... Ale to nic nowego... w końcu wschod widzi w nas tylko pieniądze które mogą od nas Europejczyków wyciągnąć.
 13. Barkmann

  Bitwy rankingowe i okręty premium

  Ja nie uważam ze okręty premium sa OP. Ja w rankingowych bitwach zawsze wolalem mieć Mogami w druzynie niż Atago. Główne i jedyne zadanie tych okretów w rankingowych bitwach to siedzenie blisko skał czy za pancernikami i zatapianie niszczycieli. Atago to tak naprawdę Myoko z jakimiś dodatkami HP. Mogami jest bardziej przydatny. To samo tyczy się pancerników. Tirpitz jest dość przyjemny na randomach ale jak dla mnie amagi i NC sa lepsze. Jedyna przewaga tirpitza to zwrotność i torpedy w bliskiej walce. Ale na rankingowych bitwach prędze zjedzą Cie wrogie niszczyciele niż podpłyniesz tirpitzem na tyle blisko by probowac odpalić torpedy. Jedynym okrętem premium który na pewno przewyzsza okręty tej samej klasy na tym samym levelu jest Błyskawica. Żaden 7 tierowy niszczyciel procz Ruska nie ma z nim szans w walce na działa. Fubuki tez spokojnie rozwalisz a z Bensonem tez można probowac. Calkiem przyzwoite torpedy. Tylko 6 torped ale za to o zasiegu 8 km (ruski maja zasieg 4km). Kamo może nie najlepsze w porównaniu do innych niszczycieli ale z ostatnia umiejetnoscią może podplynac do wroga na 7 km. Dzieki niemu zdobyłem pierwsza range w drugim sezonie. Jeden z niewielu 7 tierowych okrętów przydatnych w rankingowych. Na pewno w druzynie wole mieć blyskawice niż ruska i oba amerykańskie niszczyciele na 7lvl.
 14. Barkmann

  Gameplay/server delays

  FPS are mostly 30-70. Sometimes drop to 10 but as I read in forum its normal even on very good PCs. Ping number is 30-70. Sometimes its 90-100 but its rare situation. The red dot sometimes apear but ping stays on same level. Network lags in my situation looks normal like freez and jump foward and my ping also jumps to high values. Now it isnt freez but its slow delay and its bigger with time i spend in battle. As I said... befour patch i played this game with no problems on medium settings. Now i have lowest and still have this problem.
 15. Barkmann

  Gameplay/server delays

  I'm experiencing unplayable amounts of delay and lag. Battle starts normal. Game is going soft buf after some time i get delay in everything. Ship turns with delay... Whan i command to turn it takes some time for ship to do this. Next problem is deley with ships possition. It is impossible to aim because ships are far away than i see tchem on screen. As i said... when battle starts there is no problem but after some time its impossible to play. Once i saw that delay on end of the batlle is 30 sec... Everything started on Ocean map after lasnt mini patch befour 0.5.2. After 0.5.2 patch i have this problem on all maps. I didnt have problems with this befour. I played ranked battles and get 1 rank with no problem so i think this isnt problem on my site. Any suggestions?
×