Jump to content

BarnabaII

Players
 • Content Сount

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4017
 • Clan

  [AUTKK]

2 Followers

About BarnabaII

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday May 8
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BarnabaII

  Giulio Cesare

  Mogą go przenieść pod warunkiem, że będzie miał 1 wojenna konfigurację. Czyli 13 dział ( dodatkowa wieża 3 działowa na sródokręciu). Zasięg zbuffowac o 1.5 km dodać 7k hp i można grać. A jeśli nie najlepiej niech go nie ruszają!
 2. BarnabaII

  Prinz Eitel Friedrich

  To teraz ja coś dam od siebie. Byłem pełen nadziei jak dostałem go po ukończeniu dyrektyw. Niestety były to krótkie chwile radości. Okręt wali penetracje często za 0 co doprowadzało mnie do szewskiej pasji. Zdarza się, że grając na dystansie powyżej 12 km miałem 40 trafień i 40k z kawałkiem dmg zrobionego. Czyli co syndrom "pancernej kumy" na każdym okręcie, którego próbuje zniszczyć P.E.F ? No wolne żarty. Dodatkowa jako tako zdarzyło się mieć raz 200 trafień z dodatkowej ale obrażeń to ona dużo nie trzepała. Buff na niego to moim zdaniem konieczność. Mogą mu podnieść zasięg z 5 km na 6 km może wtedy będzie grywalny. Albo niech dadzą zwiększone możliwości penetracyjny pocisków OB jak to mają brytole. Graff Spee jest o wiele lepszym okrętem niż ten "książę moczymorda" bo na trzeźwo to on nie strzela. :P
 3. BarnabaII

  Prinz Eitel Friedrich

  Ano faktycznie WG zrobił błąd i a ja przepisałem :D Też miła różnorodność. Może zostawili sobie lukę na inną wersje tej premki na piewszowojennym kadłubie i na niższym tierze ? Kto wie... No własnie... Zobaczymy co z tego będzie
 4. BarnabaII

  Prinz Eitel Friedrich

  też trzeba wziąć poprawkę na to że to tylko 8 dział 350 mm. na VI tierze. Ciekawe co mu dadzą takiego aby mógł był użyteczny na tym tierze jak i wyżej.
 5. BarnabaII

  Prinz Eitel Friedrich

  Temat poświęcony, zapewne niemieckiemu "pancernikowi" premium, który nawiedzi wkrótce te wody. Choć historycznie miał to być krążownik liniowy (typu Mackensen czyli rozwinięcie typu Derffingler) albo jak po niemiecku "wielki krążownik", to tutaj staje się on pancernikiem. Co o nim sadzicie? Czy kupicie?
 6. BarnabaII

  HMS Agincourt 1913

  Co sądzicie o premce jaką byłby HMS Agincourt jedyny pancernik z 7 wieżami w linii. :) Jako że kaliber 305 mm. coś bym obstawiał że mógłby to być tier V lub VI. A wy jak uważacie?
 7. BarnabaII

  Pancerniki Austro-Węgierskie

  Co sądzicie czy WG doda do gry pancerniki typu Tegetthof? AKTUALIZACJA !! [08.02.19] Z tego co wiadomo pancerniki austro=węgierski Viribus Unitis pojawi się w drzewku Niemieckim! No ja nie mam pojęcia i nie mogę patrzeć jak ten okręt ma jeszcze banderę Niemieckiej Kriegsmarine i to jeszcze ocenzurowanej.... Czy to naprawdę ciężko jest stworzyć banderę Cesarsko-królewską?
 8. BarnabaII

  Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  Październikowa Rewolucja ( bez czerwonego kamo ) na brudnych wodach Bałtyku. Wykonano przy pomocy Farb oraz pasteli Polecam firmę KOH-I-NOOR Dlaczego ten okręt, zainspirowała mnie bitwa w której udało mi sie zatopić nim Scharnhorsta bedąc jednocześnie pod ostrzałem Numberga 5 tier vs 7 tier jak najbardziej na +
 9. BarnabaII

  TOMATO IS BACK !!!

  Smutne, choć nagrody były dobre, okazało się mało zainteresowania.
 10. BarnabaII

  BB party V2 by MageT & widzowie

  Następnym razem.
 11. BarnabaII

  BB party V2 by MageT & widzowie

  Właśnie, w poczekalni... A ze zewzgledu na słaby akademicki internet nie da się jednocześnie oglądać i grać. A hasło do pokoju było na czacie.
 12. BarnabaII

  BB party V2 by MageT & widzowie

  Faktycznie, są tylko 2 screeny, pozostałe 2 się nie wygrały. Może chcesz je teraz zobaczyć?
 13. BarnabaII

  BB party V2 by MageT & widzowie

  Ahaa... No spoko jak ktoś doszedł pózniej. Ale ok.
 14. BarnabaII

  BB party V2 by MageT & widzowie

  Fajnie, że co innego jest napisane w regulaminie, a co innego wychodzi ehh. Gratuluje .
 15. BarnabaII

  TOMATO IS BACK !!!

  No dobrze, też coś udało mi się znależć 1. Ładna pani z Karabinem maszynowym Browning M1919 2. Malunki na nosach bombowców amerykańskich B-17 Latające fortece. Nosy bombowców zdobiły pannie, które nawet miały swoje imiona, wzieło sie to z tego, że załoga traktowała swoją maszynę jak kochanke bądz żonę. 3.tutaj też pani ale przy samolocie w nieco bardziej współczesnej wersji. 4. Z innej strony barykady, co prawda narysowany wspólcześnie ale i tak jest ładny. 5. a Teraz rysunek vs oryginał. Które lepsze ? :D 6. I na koniec bodypainting 18+
×