Jump to content

ziomalxxz

Beta Tester
 • Content Сount

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  647
 • Clan

  [NMT]

1 Follower

About ziomalxxz

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. ziomalxxz

  Test publiczny aktualizacji 0.9.4: Runda 2.

  Wg mnie bardzo fajnie na to czekałem. Chociaż parę rzeczy jest do poprawy. Wg coś z s-1 powinno się zrobić bo jest hmm ultra przeciętny chyba że taki ma być nic ciekawego nie ma. Amerykanie i Niemiec aktualnie są ciekawsze. Coś tu można dać mu ciekawego bo to że ma naprawkę to tak szczerze niewiele mu daje a różnice w statystykach są względnie niewielkie.
 2. ziomalxxz

  ST - Okręty podwodne

  Coś wiadomo kiedy następna pula zaproszeń?
 3. ziomalxxz

  Szukam klanu

  Witam były gracz bety, i Wota wraca sobie do gry. Nie mam wiele bo tylko 2x VII na razie. Szukam klanu by pograć sobie czasem późnym wieczorem albo z rano przed pracą. TS jak najbardzie,j Discorda nie trawie. Ktoś mnie przygarnie ? https://wows-numbers.com/player/500495084,ziomalxxz/ Uprzedzam dopiero uczę się grać :P
 4. ziomalxxz

  Linia dająca najwięcej funu

  wg mnie rewelacyjną linią jest linia japońskich krążowników ale ale hmm przez wielu uważana za jedną z najsłabszych lub trudnych wiec xd każdy ma swoje upodobania graj tym czym gra sprawi ci przyjemość
 5. ziomalxxz

  powrót po 2 latach

  o widzę że nie tylko mnie naszła ochota znowu by pograć w okręty
 6. ziomalxxz

  USS Arkansas

  140tyś dmg fajna zabawka dla odstresowania
 7. ~ dla moderatora sory ale nw gdzie to napisać xd Jeżeli jakiś klan lub grupka osób chciałaby miejsce na tsie a nie chce wydawać pieniędzy na tsa i nie chce siedzieć na wielkich tsa publicznych czy jaki im tam kontakt pw na FORUM ! lub na wocie ziomalxxz.
 8. ziomalxxz

  Nie dziala alt na lotniskowcu

  to zostało zmienione dopiero lotniskowce od VI tieru mają "ALT"
 9. ziomalxxz

  New York (V)

  Bardzo przyjemny okręt tylko trzeba przyzwyczaić się do tego kiedy cała naprzód a kiedy trzeba przystopować z pushem. Polecam
 10. ziomalxxz

  South Carolina

 11. ziomalxxz

  Dowódcy

  Czy jest w takim razie nadal sens wzmacniania plot na japońskich krążownikach ?
 12. ziomalxxz

  Dowódcy

  próbuje się znowu przekonać do gry bo już po becie 2 raz chce wrócić robie linie japońskie krążowniki i niszczyciele + USA pancerniki + może krążowniki rosyjskie lub amerykańskie , (japońcami świetnie mi się grało na becie itd) teraz słyszałem że niemieckie pancerniki są bardzo przyjemne ale jakoś te linie mnie ciągną , a 2 raz próbuje wrócić bo po becie masakryczne spadki fpsów mnie odrzuciły(jak na becie miało się stabilne 85-70fpsów a tu update "koniec bety" i co fpsy jak oszalałe od 65 do 2 O.o i to mnie i kilku znajomych bardzo odrzuciło) a potem jak wracałem to zagrałem kilka bitw i to znajomi do klanu w wot mnie zaciągnęli xD i tak już wyszlo.
 13. ziomalxxz

  Dowódcy

  Witam, pytanie , dowódców szkoli się(perki) tak samo lub podobnie w sensie co warto wybrać jak z rok temu ? Czy zaszły jakieś duże zmiany ?
 14. ziomalxxz

  Nowy zagląda na forum

  no ciekawe piszcie częściej
 15. ziomalxxz

  Prawdopodobny powrót do gry

  Witam grałem na closed becie i po premierze i jej problemach ze stabilnością gry zrezygnowałem i dałem sobie spokój, teraz przymierzam się do powrotu, sprawdzałem chodzi wreszcie ok normalnie stabilnie, I pytanie bardzo odczuwalne są zmiany w grze japońskimi niszczycielami i krążownikami (bo te mnie interesowały i interesują) od czasu premiery?
×