Jump to content

ziomalxxz

Beta Tester
 • Content Сount

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  364

1 Follower

About ziomalxxz

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. ziomalxxz

  Linia dająca najwięcej funu

  wg mnie rewelacyjną linią jest linia japońskich krążowników ale ale hmm przez wielu uważana za jedną z najsłabszych lub trudnych wiec xd każdy ma swoje upodobania graj tym czym gra sprawi ci przyjemość
 2. ziomalxxz

  powrót po 2 latach

  o widzę że nie tylko mnie naszła ochota znowu by pograć w okręty
 3. ziomalxxz

  USS Arkansas

  140tyś dmg fajna zabawka dla odstresowania
 4. ~ dla moderatora sory ale nw gdzie to napisać xd Jeżeli jakiś klan lub grupka osób chciałaby miejsce na tsie a nie chce wydawać pieniędzy na tsa i nie chce siedzieć na wielkich tsa publicznych czy jaki im tam kontakt pw na FORUM ! lub na wocie ziomalxxz.
 5. ziomalxxz

  Nie dziala alt na lotniskowcu

  to zostało zmienione dopiero lotniskowce od VI tieru mają "ALT"
 6. ziomalxxz

  New York (V)

  Bardzo przyjemny okręt tylko trzeba przyzwyczaić się do tego kiedy cała naprzód a kiedy trzeba przystopować z pushem. Polecam
 7. ziomalxxz

  South Carolina

 8. ziomalxxz

  Dowódcy

  Czy jest w takim razie nadal sens wzmacniania plot na japońskich krążownikach ?
 9. ziomalxxz

  Dowódcy

  próbuje się znowu przekonać do gry bo już po becie 2 raz chce wrócić robie linie japońskie krążowniki i niszczyciele + USA pancerniki + może krążowniki rosyjskie lub amerykańskie , (japońcami świetnie mi się grało na becie itd) teraz słyszałem że niemieckie pancerniki są bardzo przyjemne ale jakoś te linie mnie ciągną , a 2 raz próbuje wrócić bo po becie masakryczne spadki fpsów mnie odrzuciły(jak na becie miało się stabilne 85-70fpsów a tu update "koniec bety" i co fpsy jak oszalałe od 65 do 2 O.o i to mnie i kilku znajomych bardzo odrzuciło) a potem jak wracałem to zagrałem kilka bitw i to znajomi do klanu w wot mnie zaciągnęli xD i tak już wyszlo.
 10. ziomalxxz

  Dowódcy

  Witam, pytanie , dowódców szkoli się(perki) tak samo lub podobnie w sensie co warto wybrać jak z rok temu ? Czy zaszły jakieś duże zmiany ?
 11. ziomalxxz

  Nowy zagląda na forum

  no ciekawe piszcie częściej
 12. ziomalxxz

  Prawdopodobny powrót do gry

  Witam grałem na closed becie i po premierze i jej problemach ze stabilnością gry zrezygnowałem i dałem sobie spokój, teraz przymierzam się do powrotu, sprawdzałem chodzi wreszcie ok normalnie stabilnie, I pytanie bardzo odczuwalne są zmiany w grze japońskimi niszczycielami i krążownikami (bo te mnie interesowały i interesują) od czasu premiery?
 13. ziomalxxz

  Co mi się nie podoba w Wows

  BUGI !!
 14. ziomalxxz

  Dziwne spadki FPS

  mam to samo od wyjścia wersji 0.3.2 ja i znajomy (ja może nie mam kosmicznego kompa ale on na full ma prawie 200fps i ma spadki do 10 więc coś jest nie tak O.o)
 15. ziomalxxz

  Gdzie są moje statki?

  Był reset kont ??? Premiera Open bety ? czekaj to na pewno nie to... , a tak poważnie to wystarczyło wejść na stronę WoWSa zamiast pisać temat na forum
×