Jump to content

Bergham

Weekend Tester
 • Content Сount

  1,929
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5433
 • Clan

  [IDDQD]

2 Followers

About Bergham

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,355 profile views
 1. Mi to především přijde jako totální kravina. Je to úplně jiný herní model, než ten, který je ve hře do teď. S výjimkou CV. A všichni víme, jak jsou CV vnímána. Ale co mi vadí nejvic jsou ty zákeřné útoky. Proste si plujes. Neděláš vůbec, ale vůbec nic špatně a najednou dostaneš dmg. Jediná moznost obrany pro BB je lízání kraje mapy. A to je víc než špatně.
 2. Jj. To je ono. A pingování přes ostrovy. :D
 3. Já koukal na Flamua a byly to pro BB jatka. Fuso si pluje, pohodička, a najednou, bez varování jeb! 1/2 HP dole. A za minutu znova a jde pod vodu. Dělal to furt a bylo to super-easy.
 4. Jo.. Tak bitevku sestřelíš komplet na dvě salvy, kdy chudák ani nemá šanci se vyhnout. Ale DMG potenciál to nemá. :D
 5. Bergham

  Torpeda na bitevkach

  Proč? Byla by to past na nooby. Ideálně tam dát torpéda s dosahem 4km. Ale noobi by je stejně chtěli vypouštět (je nezajímají dosahy torpéd), přičemž by ukazázali bůček. WG happy, protože noobi můžou točit bitvy častěji. Historici happy, protože je to historické. Obyčejní hráči happy, protože by noobi vychcípali rychleji a mohli by častěji sázet citošky. A WG staff taky happy, protože by to určitě vydalo na topic na fóru. Prostě je to dokonalé!
 6. Bergham

  Otázky pro WG

  Ahoj Žabáku. Plánuje se přidání novych vizuálních efektů do hry? Nemám teď na mysli hrátky se světlem nebo vylepšování modelů lodí, ale efekty jako v minulosti třeba: - pára z lodních sirén; - efekt čerpadla a světelného alarmu v případě zaplavování; - nebo v dávné minulosti prodloužení intervalu potopení vraku lodě. Díky.
 7. Bergham

  1. výročie reworku CV

  Jako ten kontejl je vydatný a velice rozmanitý. Plný chutí, příjemně kořeněný, vyvážený tak akorát. Těším se, až tam přisypem špetku ponorek. To teprve bude mít říz!
 8. Opustím téma třídního boje a jen bych pro Žabáka rád poznamenal, že ty nové ruské loďky, které se chystají do hry, jsou opravdu přes čáru. Jistě, nejsou to finální návrhy, ale jsou tak přeboostované, že i jejich případný nerf, tak jak jej dělává WG, bude málo. Další věcí, která mi příjde tak drzá, že se mi ani nechce věřit, že se ji jakákoli firma odváží publikovat je údajná nižší přesnost na velké vzdálenosti. Vycházeje z grafu, který Flamuu ukazoval ve svém videu je patrné, že nové ruské křižníky jsou méně přesné, než ostatní větvě, ale až OD 19 km!! Tzn. od vzdálenosti, kde ostatní větvě až na pár výjimek nedostřelí! Pardon, ale tohle je opravdu zvrácené. Jestli se v Petrohradu snaží zachránit čísla ruských serverů, je dost možné, že se jim to na chvíli i povede. Ale pošlou tím do háje čísla serverů ostatních. Sám v poslední době hraju jen zlomek toho, co jsem hrával dříve. A jedna z věcí, které mě štvou nejvíc je OP Kremlin a Smolensk. Vypustit hned několik dalších OP rusáckých lodí najednou, to nebude dobrý. Vážně ne. Ale na druhou stranu, jestli přijdou ponorky, ono to stejně bude jedno. :)
 9. Bergham

  Otázky a odpovědi

  Mám nápad. Spustit bitvu bude stát 1G. WG vydělá a hráči nebudou naštvaní, že je WG nenasral. :D přesunuto z otázky pro WG
 10. Jde o to, že to není akce zaměřená na průměrného hráče. A za to se už několikrát omluvili, že prezentace této akce zdrbali. Takže toto bych už nechal být a posunul se dále. Problém ale je, že každá větší záležistost, na které zamakají, je fail: Letadlovky ještě zkousnu. Osobně si docela cením úplně jiného gameplaye, kterým si můžu hru proložit. I když někdy se jedná o extrémní situace, které dle mého ve hře nemají co dělat (např. AP bomby a jejich citadely). Stejně tak je fajn, že DD mají tak nějak přirozeně přistřihnuté křidélka. Za mě 3 Smolensk a Kremlin = 5. Tak neuvěřitelně nevybalancované lodě dát do hry, to chtělo vážně hodně vůle. Eventy nových národů = 4 Základní myšlenka fajn. Ale pořád nerozumím tomu, proč umožňují přeskočit většinu větví, když už tu větev vytvořili. A konečně: Ponorky. Pořád si myslím, že tohle, pokud se dostanou na běžný random, tu hru úpně zabije.
 11. Bergham

  VII Zara

  A miluju s tím trefovat DDčka. Na těch nižších tierech jsou ještě hráči neopatrní a tak ani nevadí delší doba, kdy granáty letí, protože si to DDčko šine pořád rovně. Přesnost je ale soildní a tak neníproblém dát DDčku i na 10km za 3k. Na méně se mi povedly šlehy i za 7k. S tím, že 5k je docela standard.
 12. Nevím jestli to je jen mnou, ale ani jeden obrázek na plochu se mi nelíbí. Je to takové nereálné. Mnohem zajímavější by byly nějaké výjevy reality (třeba kotviště v Rabaulu/Truku, poslední minuty Jamata,...). Protože nakreslené to je pěkně. Jen to bohužel míří na děcka. A rusáky očividně.
 13. Bergham

  VII Zara

  Prostě jo. Tahle linie mě od tieru 3 baví a Zara to jen potvrdila. Pořád je potřeba být hodně opatrní, ale SAPy mi sedí. Jsou totiž konstatní. U AP jde o čisté RNG. Stejně tak u HE, kde je zase potřeba často čekat jen na ohně. Ale SAPy? Stačí nastudovat síly pancíře lodí, které potkáváte. Vybrat si ty, které SAPy overmatchují (což jsou skoro všechny) a můžete rozjet divadlo téměř stabilní dmg. Jinak se jedná o celkem standardní křižník, který ničím extra nevybočuje. Jen má SAPy a ten pohybující se smouk. PS: Jo a nezapomeňte na Scharnhorsty. Těch je ve hře spousta a pro Zaru to je parádní farma dmg.
 14. Když si vezmu Tirpitze, mám proti sobě téměř vždy BB. Když si vezmu CV, bitevku jsem ještě neměl. Neříkejte mi, že MM není poštelovaný. :) Jinak mě to baví. Roztřískat hráče s PR <400 v 1v1 je super. :) Úžasná náplast na nervy po výkonech v randomu. PS: Ale zajímalo by mě, která CV je takový mor. Já zkoušel Kagu, ale ta je docela bezbranná. Jak jsem psal, BBčka nedostávám. Střemhlavé bombardéry to má slabé, aktivační vzdálenost torpéd je extrémní, takže CA se tomu v pohodě vyhnou. DD jsem proti sobě pořádně neměl, kromě jednoho případu, kdy jsem jej ukecal, že si dáme duel na děla. A já vyhrál. :D
 15. Já si koupil těch 8 megakontíků. Doufal jsem v dublony nebo v prémiový čas. Prémiové lodě u mě už tak důležité nejsou. A 7x padly bohužel jen kamufláže a vlajky (obojího mám tisíce, takže pro mě k ničemu) a Huanghe. Takže docela zklamání. Je ovšem pravda, že loni a předloni jsem v kontejnerech utopil pokaždé cca 1500,- a odměn padlo požehnaně. Vždy minimálně v hodnotě o 1000% vyšší, včetně T8 pemium lodí.
×