Jump to content

Bergham

Weekend Tester
 • Content Сount

  1,879
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5083
 • Clan

  [IDDQD]

2 Followers

About Bergham

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 08/04/1987
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

996 profile views
 1. Heleme se.. Vítej zpět.
 2. Bergham

  Otázky pro WG

  Je vám jasné, že pokud tohle zavedete, tak se spustí stejný shitstorm jako s CV? Spousta hráčů naopak +-2 podporuje. A já jsem jeden z nich. Tím chci říct, opatrně s tou zpětnou vazbou. Nespokojení si vždy budou stěžovat na věci, které se jim nelíbí. Spokojení mlčí. A nikdo nedokáže jasně říct, kterých je víc.
 3. Bergham

  Otázky pro WG

  Zkoušel jsem to touch padu a můžu potvrdit. Na posouvání funguje zaručeně jen kolečko na myši.
 4. Bergham

  0.8.1 - Hlášení chyb

  Nechci být hnidopich, ale když už jsem si toho všimnul, tak to sem dám. T7 CV neexistuje.
 5. Bergham

  0.8.1 - Všeobecná zpětná vazba

  Letadlovky hraju hodně. Ale hrát T8 CV v T10 bitvě, to není ani zdaleka zábavné. Ani zdaleka. Dokonce jsem už potkal soupeře v CV, který v T10 bitvě zamířil rovnou k nepříteli, aniž by cokoli udělal. A vůbec se mu nedivím. Já vydržel celou bitku a udělil jsem pouze 35k dmg. Opravdu parádní zábava.
 6. Bergham

  Otázky pro WG

  RN CV jsou nyní v předběžném přístupu. Prémiové výdělky nemají, ale můžeš na ně nasadit libovolné kapitány bez přeškolení. V dalším patchi je vydají ve standardním stromě. Lodě, které budeš mít ti zůstanou.
 7. Bergham

  Otázky pro WG

  Nechci se v tom moc rýpat, ale jaksi nemáš úplně pravdu. Jistě, jsou tady akce, které dlo uhodobý průměr zvedají. Pak období, kdy to zase klesá. Ale průměrné trendy se spíš zvyšují. Viz např:
 8. Bergham

  Otázky pro WG

  Jaktože ne? @ngc4414 neposlouchej ho. Já zapínám automatické opravy pokaždé před spaním a už dlouho se mi nic neporouchalo.
 9. Bergham

  Armada 2.0: USS Alaska

  Protože 750 000 je v dnešní ekonomice málo. Když se prodávala Misoouri za 750 000, jediná ze signálních vlajek, která dávala free expy byla Papa Papa. Žádné kamufláže ani jiné signály nebyly. Tomu je dneska konec a nafarmit freečka je mnohem jednodušší.
 10. Bergham

  Armada 2.0: USS Alaska

  No, já mám skoro stejně bitev jako ty a teď mám na účtu 1 504 000 free expů. Podotýkám, že CV jsem neprodával To bych už měl něco kolem 2 500 000. Čím to? :)
 11. Bergham

  Otázky pro WG

  A poslal jsi tam WG check a vystup z toho programu na kontrlu pripojeni, jak to maj uvedeno?
 12. Opravdu? Opravdu až tak? Rozumím tomu, že nerf bitevníků byl nutný. Ale nerfnout je snad ve čtyřech parametrech a udělat z nich úplně zbytečná letadla? WG se snad nikdy nepoučí. Sám jsem si nový CV gameplay užíval a nic jiného téměř nehrál. Ale teď je dávám k ledu a počkám si na buff, který zase přeženete a lodě budou chvilku zábavné.
 13. Ten rádoby "inteligentní" autopilot letadlových lodí je neuvěřitelně stupidní. Loď absolutně nedělá, co co po ní chci. Na jen drobné korekce, kdy se chci zaparkovat za ostrov, napálí plné výchylky a plný plyn. Téměr nikdy netrefí tam, kde chci. A vrcholem všeho je to všudypřítomné couvání!
 14. Bergham

  Přihlášení do klanu

  Parádní vlákno. Má to příběh, napětí, rozuzlení.. A ve finále i dobrý konec. Kdyby to zfilmovali, dám tomu na ČSFD minimálně 4*. Zajímajé, jaké klenoty člověk objeví v zákoutích fóra.
×