Jump to content

Bergham

Weekend Tester
 • Content Сount

  1,943
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5479
 • Clan

  [IDDQD]

2 Followers

About Bergham

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 08/04/1987
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,435 profile views
 1. Bergham

  "ň" a věci související

  Lucy má na fóru nastavenou nějakou divnou notifikaci, která ji upozorňuje na 2 roky mrvé topicy? Ale abych se držel tématu: ň Ň ň ň ň Ň Ň ňňŇ!!!
 2. Bergham

  CC stránka

  Mimochodem, už upraveno. :)
 3. Bergham

  Čekaní na autorizaci ...

  Ale za to dají alespoň den prémia zdarma. :)
 4. Bude i speciální větev žabích můžu? Protože do hry by zapadli úplně stejně dokonale, jako ony ponorky. Navíc podoba kapitána oněch jednotek se úplně nabízí. Co Žabáku? Moje návrhy a tudíž i varianty implementace jsou dva: Každý hráč si po splnění určité série úkolů, bude moci zahrát s jednotkou žabích mužů. MM mu přidělí hráče, tomu připluje do přístavu, na loď nainstaluje výbušniny a odpluje. Jakmile si daný hráč bude chtít s danou lodí zapnout bitvu, loď mu po vypršení odpočtu na začátku bitvy vybouchne. Vedle standardního loga hráče, který mu tam výbušninu nainstaloval bude ještě ruka se zdviženým prostředničkem. Žabí muži nebudou plout do přístavu, ale na instalaci výbušnin budou mít jen 30s na začátku bitvy. Kapitán, kterému budou výbušniny na loď instalovat, na to bude moci koukat, ale nebude mít možnost obrany. Protože s ponorkama to je podobné. Dobré, ne? :)
 5. Bergham

  Ocel - uhlí // uhlí - ocel

  Když někomu hackneš účet, tak prodáš všechny lodě a vyměníš ocel za uhlí, aby mu tam nezbylo nic cenného.
 6. Bergham

  Kochání se přírodou

  Když už stačí jen capnout, můžeme vypustit posádku na pivko. :)
 7. Momentálně OP lodě alá Kremlin, Smolensk.
 8. Bergham

  euro tokeny

  Buď můžeš no-life(it) (omlouvám se za to ujeté skloňování :D ) teď a dostat se na T8, nebo počkáš 3 týdny a pak si to vyjedeš na pohodičku. Cíl však bude stejný. Tipuju však, že druhá možnost je příjemnější.
 9. Tady se nedá jinak, než zatleskat. A jako odměnu asi uskutečním dlouho odkládaný nákup HMS Ark Royal.
 10. Bergham

  Zmeny IFHE a pancerovani

  Ještě, že sem-tam kouknu na fórum. Už bych ten reskill zazdil. Díky za připomínku. :D
 11. Lidi už jich mají zkrátka moc. :)
 12. Já vypozoroval, že ty reporty se sčítají. Někdy jsem totiž rozohněný a nadávám jak dlaždič a nic. Pak o 3 dny později zapnu hru, napíšu něco ani ne tak nelichotivého a hnedka je tam ban. Prostě šálek ve tvém případě přetekl velice snadno, protože byl naplněn už z dřívějška.
 13. Mi to především přijde jako totální kravina. Je to úplně jiný herní model, než ten, který je ve hře do teď. S výjimkou CV. A všichni víme, jak jsou CV vnímána. Ale co mi vadí nejvic jsou ty zákeřné útoky. Proste si plujes. Neděláš vůbec, ale vůbec nic špatně a najednou dostaneš dmg. Jediná moznost obrany pro BB je lízání kraje mapy. A to je víc než špatně.
 14. Jj. To je ono. A pingování přes ostrovy. :D
 15. Já koukal na Flamua a byly to pro BB jatka. Fuso si pluje, pohodička, a najednou, bez varování jeb! 1/2 HP dole. A za minutu znova a jde pod vodu. Dělal to furt a bylo to super-easy.
×