Jump to content

Bergham

Weekend Tester
 • Content Сount

  1,779
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4746
 • Clan

  [IDDQD]

2 Followers

About Bergham

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 08/04/1987
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

766 profile views
 1. Bergham

  0.7.11 - Twilight Battle

  2x a stačilo. Já jsem loďkař a na trendy pro děti neletím. :)
 2. Bergham

  STEAM

  Nějak to jde. Ale nikoli uživatelsky přívětivě.
 3. Bergham

  What is this?

  Half of every team i meet on random has the same problem i think..
 4. U mě to vypadalo následovně: 5× Santovy mega dárky: - Roma - T-61 - 30x Leviathan - 30x Hydra - 5x Mozaica Kdybych neměl už teď desítky, a v některých případech stovky těch epických vlajek, měl bych větší radost. Teď bych mnohem radši místo nich bral dublony nebo uhlí. Ale jinak dobrý... Určitě se mi těch 470kč více než vrátilo.
 5. Bergham

  Hood

  Nebo si ji kup, jako Eugena, a za 2 roky zařídíš buff. Já si ji potom koupím taky. :D
 6. Bergham

  Nelson

  Nebo jen dobrá vůle WG pošťouchnou lidi k nákupu téhle naprosto úžasné loďky. Spíš mě ale překvapuje, že kvůli splnění čtyř misí, které navíc nejsou ke splnění nutné, je někdo schopen si za statisíce free expů koupit něco, co původně nechtěl. :D
 7. Bergham

  Lodě za volné zkušenosti

  Já mám nakonec stejně největší radost z Nelsona. :) Hry s ním si užívám. Jedna z mála originálních lodí v nabídce.
 8. Bergham

  vánoce 2018

  Missourku prej dostane jen někdo, kdo není padlý na hlavu.
 9. No, dle meho názoru mnoho lidí do chatu na twitchi nepíše. Ten chat lze dokonce skrýt. Jestli twitch pozná, zda-li je stažený ci nikoli, netuším. Ale zkus se na to kouknout pohledem WG. Tem je, podle me, jedno, jestli na to koukáš nebo ne. Oni potrebujou mít co nejvyšší číslo sledovanosti, aby twitch jejich hru doporučoval ostatním uživatelům Twitche. Takže, alespoň ja bych řek, ze jediné co stačí, je mít to jakkoli puštěné.
 10. Za mě jednoznačně Flamu. I když casto záleží na hudebním doprovodu. Nejednou jsem to po dvaceti minutach vypnul, protoze mi z te hudby hrabalo. :D Flambass taky není špatný, ale je na můj vkus příliš sprosty. No a z česko/slovenských luhú a hájů sem-tam koukám na Blacka a Vojcka. No a samozřejmě Kvaterky jako interaktivni doplnění hraní v úterý večer. :)
 11. Souhlas. Divné je, že někdo je schopen vůbec uvažovat o tom, že by sledoval cokoli, nejen twitch, jen kvůli odměnám. A pak ještě pompézně napíše, že odměny jsou malé, na to aby koukal. Ono by to ale mělo být jaksi naopak. Koukat, protože mě to baví. A odměna je jen bonus. Pokud to nekdo tak nemá, je někde něco špatně. :D
 12. Bergham

  Otázky pro WG

  Mě jo. V podstatě všechno. Obrátil jsem se na ně, myslím, 4x.
 13. Bergham

  Vlhká zpovědnice

  Ono to je docela logický vedlejší efekt soft limitu na 4 DD. MM totiž řadu DDček odsouvá do dalších a dalších bitev, na které je uplatňováno pravidlo 4DD. No a jakmile jeden hráč čeká tak dlouho, že MM může pravidlo porušit, celkem logicky jej poruší jak jen to jde, aby si ulevil co nejvíc. No a 4 CV? To je jen haluz. :)
×