Jump to content

Xunarra

Players
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2766
 • Clan

  [LOBUZ]

About Xunarra

1 Follower

 1. Ile słoneczek trzeba zebrać, żeby wymienić je na dodatkowe opancerzenie wież?
 2. Przecież każdy wie, że ty zawsze giniesz pierwszy i to my musimy wyciągać gry.
 3. [ALN] Alliance rekrutacja

  Pierwsza taka drama od czasów ograniczenia działalności przez NESI.
 4. To, że wypłynięcie środkiem na A/B się udało pomimo, że stał tam Conqueror to jest jakiś cud. RNG pobłogosławiło i salwy spadały do wody pomimo ~12km dystansu pomiędzy mną i nim. Natomiast pozycja do bicia Moskwy była idealna.
 5. Tier 5: IRON DUKE PKT: 131 DMG: 133171 https://imgur.com/a/hzujg
 6. Generalnie to bardziej się opłaca wygrywać niż przegrywać.
 7. Total War ?? WG??

  Bardzo fajnie gra się w "dywizjonie" każdy bierze 2 oddziały łuczników+jeden włóczników/piki i można praktycznie wygrać wszystko. Jedyna kontra to jazda, ale mało kto będzie próbował do dwóch oddziałów włóczni podjeżdżać, no i zawsze można dostać z katapult.
 8. Total War ?? WG??

  Jednak nie odwołali tego projektu? Jak coś to ostatnio op były katapulty/onagery czy jak to się tam zwało. Może coś zrobili z balansem od tego czasu.
 9. Co do popsutych słuchawek/mikrofonu to nie jesteś sam. Ostatnio 3 osoby w dywizjonie siedziały sobie na ts i żadnej mikrofon nie działał. Ja swój kupuję już 4 tydzień.
 10. Urodziny WG porównanie serwerów

  To ja tylko dodam od siebie, że od czasu założenia konta na RU rozegrałem ~120 bitew i 2-3 razy dostałem od WG kontenery jako nagroda za "wspieranie społeczności"=wygrywam gry pomidorom i dają mi za to + do karmy. Nie wiem czy coś takiego na EU działa (śmiem wątpić).
 11. serwer padł??

  RU działa to sobie gram na nim. Widocznie EU ma za małe wpływy, żeby wykupić dobre serwery.
 12. serwer padł??

  Chcesz, żeby Tirpitza przedłużyli? Przecież CV będą mogły go łatwiej torpedować, a to by oznaczał nerf BB. WG tego nie zrobi.
 13. Kamperiada to kierowcy BBków, którzy pływają na linii, albo uciekają jak tylko zobaczą wrogi okręt mimo, że przed nimi płynie połowa własnej floty. Strzelanie do siebie z 20km przez 10 minut na pewno jest bardziej dynamiczne niż walka o capy.
 14. Czego by WG nie zrobiło to zawsze doprowadza do pogorszenia sytuacji przeciętnej CV w bitwie.
×