Jump to content

Xunarra

Players
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3574
 • Clan

  [LOBUZ]

About Xunarra

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

1 Follower

 1. Wcześniejsze kończenie bitew przez WG

  Nie mam pojęcia co do tego mają moje statystyki. Natomiast brak umiejętności powiązania spadku liczby punktów do 0 z zakończeniem bitwy przy doświadczeniu zebranym w czasie ponad 12k bitew pozwala wnioskować, że jesteś przedstawicielem tej grupy graczy, która szuka winy zawsze u kogoś innego, nigdy u siebie. Stało się coś czego nie rozumiem, lepiej obwinię o to grę/gracza/RNG/złe WG/masonów/cyklistów/żydów. Po co poświęcić 5 minut na próbę zrozumienia i poszukania związku przyczynowo skutkowego. Lepiej walnąć na forum posta i obwieścić światu, że znalazło się dowód na ustawianie gier przez WG. Dla twojej wiadomości moje statystyki są lepsze niż twoje, więc nie tędy droga jeśli chcesz odwrócić uwagę od swojej osoby.
 2. Wcześniejsze kończenie bitew przez WG

  12,561 battles
 3. Wcześniejsze kończenie bitew przez WG

  pic or didn't happen, ewentualnie jakaś powtórka
 4. Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Nie będzie trzeba nikogo gonić, pancernik stojący na linii nie ma już gdzie uciekać.
 5. Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Tak jest! Wreszcie nerf BB. Chociaż miałoby to się później odbić czkawką to jestem całym sercem za. Czekam jedynie na płacz wszystkich milordów z BB, będzie to jak miód na moje serce.
 6. Dyskusja o reworku CV

  Dużo się nie pomyliłem. 'Most likely arcade/mobile game mix for potatoes. You can controll only one squad. Your task is to move squad from on point (CV) to another (target). Simply use WSAD to move around and dodge death zones - ships AA. When you do that sparkilng text shows up (good, excellent, perfect - you know like mobile games for kids). You can of course lose some planes. When you are at target you'll see short animation when planes drops bombs/torpedoes. When they are falling down the slot machine appears. Reels number depends on plane number which you managed to move to target. Now magic happens when dmg dealt to target is determined. And next squadron takes off. You might be even able to choose if you want to use fighters/dive bombers/torpedo bombers. And fighter gameplay is the same you just have to fly to enemy CV, animation shows firing guns and roll of dice determines how much initial dmg will be dealt to next enemy squad which will take off." Jak ktoś będzie wystawał ponad średnią to RNG rakiet/bomb już o niego zadba. Nie oglądałem dokładnie, ale chyba żaden atak nie był wykonany w manewrujący okręt, także pozostaje sporo miejsca na "niezamierzone" błędy mechaniki.
 7. Polska - Japonia

  3:2 Przegramy
 8. Polska - Kolumbia - zakończono

  Darlantan, lobuzjeden Możecie podać 6 losowych liczb od 1 do 49, tak bez powodu pytam :)
 9. Im więcej słabych graczy i im szybciej wejdzie w posiadanie stalingrada tym lepiej dla reszty. Przy tak celnym okręcie jaki został zaprezentowany pomidory będą miały problem trafić cokolwiek, bo nawet RNG im nie pomoże. Średni dmg będzie przez nich zaniżany, więc może okręt tak szybko nie dostanie nerfa. Jeśli dostanie go jedynie z 500 ogarniętych osób i średni dmg będzie na nim znacznie odbiegał od normy to możecie być pewnie tego, że szybko zostanie to naprawione. Zostawcie swój ból dupy dokładnie na ten moment. I tak jak zostało to powiedziane wcześniej, prędzej czy później WG i tak udostępni wszystko wszystkim, bo zawsze tak robiło taki jest model biznesowy i tego żadnym sposobem nie zmienicie.
 10. Truly worried about CV rework

  The only thing they had to do was to fix bugged UI and make AA rebalance for every ingame class. If they wanted to close skill gap between unicum and potato they could simply remove fighters from game and leave it to dealing dmg and spotting. Right now "decent player" can rape potato fighters, spot whole enemy team and deal tons of dmg. Without fighters better player would deal dmg to crucial targets and spot low hp ships to push team for a win. Potato would potato, but at least going up to T X it might be able to understand that some ships can shoot down planes. What will we get? Most likely arcade/mobile game mix for potatoes. You can controll only one squad. Your task is to move squad from on point (CV) to another (target). Simply use WSAD to move around and dodge death zones - ships AA. When you do that sparkilng text shows up (good, excellent, perfect - you know like mobile games for kids). You can of course lose some planes. When you are at target you'll see short animation when planes drops bombs/torpedoes. When they are falling down the slot machine appears. Reels number depends on plane number which you managed to move to target. Now magic happens when dmg dealt to target is determined. And next squadron takes off. You might be even able to choose if you want to use fighters/dive bombers/torpedo bombers. And fighter gameplay is the same you just have to fly to enemy CV, animation shows firing guns and roll of dice determines how much initial dmg will be dealt to next enemy squad which will take off.
 11. A niech rozdają stalingrada na lewo i na prawo. Większość pomidorów i tak nic nim nie trafi, bo akurat w ich przypadku duży rozrzut pomaga im trafić w cokolwiek-magiczna jedna pestka trafiająca cytadelę na maszcie. Biorąc pod uwagę ostatnie głośne zamieszanie na forum w temacie owadów, utwierdzam się w przekonaniu, że im celniejsze okręty, które są proste w obsłudze, trafią do gry tym lepiej dla graczy.
 12. Tymczasowe rozwiązanie kwestii CV

  Ostateczne rozwiązanie to wywalić z gry myśliwce i zrobić rebalans lotnisk pomiędzy nacjami na zasadzie więcej eskadr mniej samolotów, mniej eskadr więcej samolotów, czyli mniej więcej tak jak było 2 lata temu. Do tego radar i rozbicie na jednym slocie do wyboru dla każdego krążka, który takowe posiada. Pozdrawiam i idę po popcorn.
 13. Technical issues disconnect

  +1 and division bugged, can't join or leave
 14. Jeszcze trzeba wymienić Parpocla, który jak tylko odblokował potrzebny okręt to zmieniała się meta xD
×