Xunarra

Players
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2193

1 Follower

About Xunarra

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Xunarra
 1. Generalnie to bardziej się opłaca wygrywać niż przegrywać.
 2. Bardzo fajnie gra się w "dywizjonie" każdy bierze 2 oddziały łuczników+jeden włóczników/piki i można praktycznie wygrać wszystko. Jedyna kontra to jazda, ale mało kto będzie próbował do dwóch oddziałów włóczni podjeżdżać, no i zawsze można dostać z katapult.
 3. Jednak nie odwołali tego projektu? Jak coś to ostatnio op były katapulty/onagery czy jak to się tam zwało. Może coś zrobili z balansem od tego czasu.
 4. Co do popsutych słuchawek/mikrofonu to nie jesteś sam. Ostatnio 3 osoby w dywizjonie siedziały sobie na ts i żadnej mikrofon nie działał. Ja swój kupuję już 4 tydzień.
 5. To ja tylko dodam od siebie, że od czasu założenia konta na RU rozegrałem ~120 bitew i 2-3 razy dostałem od WG kontenery jako nagroda za "wspieranie społeczności"=wygrywam gry pomidorom i dają mi za to + do karmy. Nie wiem czy coś takiego na EU działa (śmiem wątpić).
 6. RU działa to sobie gram na nim. Widocznie EU ma za małe wpływy, żeby wykupić dobre serwery.
 7. Chcesz, żeby Tirpitza przedłużyli? Przecież CV będą mogły go łatwiej torpedować, a to by oznaczał nerf BB. WG tego nie zrobi.
 8. Kamperiada to kierowcy BBków, którzy pływają na linii, albo uciekają jak tylko zobaczą wrogi okręt mimo, że przed nimi płynie połowa własnej floty. Strzelanie do siebie z 20km przez 10 minut na pewno jest bardziej dynamiczne niż walka o capy.
 9. Czego by WG nie zrobiło to zawsze doprowadza do pogorszenia sytuacji przeciętnej CV w bitwie.
 10. To ja tylko na forum publicznym zgłoszę, że przez kilka dni mogę się nie pojawić, bo coś mi wypadło (napisanie mgr na poniedziałek).
 11. Pierwszy raz w życiu wbiłem cytadele w BB grając krążkiem. Wiem, że USN CA są do tego zdolne, ale udało mi się to pierwszy raz.
 12. Switch to directx 9 in game settings, works for me.
 13. 25 hydr 100 flag na +5% do szybkości okrętu (po co mi to?)
 14. Jak odpalam solo gierki to gram bez premkowych, bo i tak gra w 90% zależy od tego jak zostaną złożone drużyny.
 15. Udało mi się dzisiaj odblokować gold ammo, a przynajmniej tak twierdzi kierowca Hippera, który dostał ap w burtę.