Xunarra

Players
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1986

1 Follower

About Xunarra

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Xunarra
 1. Switch to directx 9 in game settings, works for me.
 2. 25 hydr 100 flag na +5% do szybkości okrętu (po co mi to?)
 3. Jak odpalam solo gierki to gram bez premkowych, bo i tak gra w 90% zależy od tego jak zostaną złożone drużyny.
 4. Udało mi się dzisiaj odblokować gold ammo, a przynajmniej tak twierdzi kierowca Hippera, który dostał ap w burtę.
 5. Ciekawe jak te "nowe" torpedy będą działały z wrakami idącymi na dno, czy przepłyną pod nimi czy w nie uderzą i czy będzie rozróżnienie na klasy okrętów czy na zanurzenie poszczególnych jednostek.
 6. Udało mi się dzisiaj przegrać wygraną grę. Jak widać na załączonym obrazku dwa boty postanowiły uprawiać tarło, a ja znalazłem się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Gra przegrana, zabrakło około 20 sekund do zwycięstwa. Przyczyna poza wieloma oczywistymi to taka, że nie zdążyłem przejąć bazy (nikt inny nawet nie próbował), bo zostałem zablokowany (boty przytuliły mnie z obu stron i nie miałem możliwości im uciec, ani w tył ani w przód. EHHH... Nie grajcie późno w nocy, bo wtedy połowa to boty wbijające expa dla swoich nieogarniętych właścicieli. Sytuacja miała miejsce na serwerze RU. Może to jakoś tłumaczy sytuację, ale wątpię.
 7. Biedakonto z ambicjami na Montanę, chwilowo Hosho/Wyoming.
 8. WG nerfed Zao in every possible way, because it was to OP. Later on they changed spot mechanic (can't shoot being invisible) and did nothing to buff Zao back. If WG says they are going to nerf, then they are going to nerf. If they say they are going to buff then they just say.
 9. Męczyć się 40 minut z różowym, który sobie afczy, albo dwiema X, które giną po pierwszej salwie, bo konta mają wyexpione botem i nie nauczyły się, że pływanie bokiem może się źle skończyć to chyba nie najlepszy pomysł.
 10. Ze względu na nieustannie powtarzającą się sytuację olewanie EU, chciałem zapytać w jaki sposób najlepiej zacząć grę na RU (jakieś linki/kody) oraz czy istnieje możliwość ustawienie mniej barbarzyńskiego języka?
 11. Jedyna forma bitew nocnych na jakie można liczyć, to jak się tekstury/oświetlenie nie załaduje przed bitwą. Dużo czasu by zrobienie tego pewnie nie zajęło. Efekt jest następujący:
 12. Wystarczy utwierdzić Helmutów i inne BBrajanki, że secondary jest celniejsza jak płyną cały czas prosto, a najlepiej wystawiając całą burtę w stronę celu i mi coś takiego nie przeszkadza. Problemem nie jest to jak warzywa/taborety wykorzystają takie zmiany, ale jak to wpłynie na najlepszych graczy (używających mózgu).
 13. Kiedy gra mówi Ci wprost, że tego nie wygrasz nawet jeśli zrobisz więcej expa będąc w przegranej drużynie niż ktokolwiek z wygranej.