Jump to content

JaremaWis

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2024
 • Clan

  [MAWS]

About JaremaWis

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. JaremaWis

  Gascogne

 2. JaremaWis

  Gascogne

  Tak ,wygląda dobrze wizualnie ,co więcej był grywalny przez krótki czas. Chciałem tu omówić ,to co się stało z tym okrętem obecnie, a nie jest to tylko moja opinia, wystarczy obejrzeć grę streamerów Gascogne np. Ujea, Flamu -opinia(not recomended) i innych . To raczej dobrzy gracze. A tu gościu od razu mnie atakuje ,jakieś wycieczki osobiste i trolling nie na temat.....
 3. JaremaWis

  Gascogne

  Ta ja ci powiem tak; 1. Bo wolę mieć okręt, który mi się podoba, powinien być dobry i ma zarabiać ,od flag i bibelotów. 2. A dlaczego nie?
 4. JaremaWis

  Gascogne

  Sprawdż staty WR i PR swojej starej człowieku. Mi w tyłek nie zaglądaj,nie jestem zainteresowany. Twoje wywody są za to na temat wątku okrętu Gascogne. Ty jakiś troll etatowy jesteś,prawda?
 5. JaremaWis

  Gascogne

  Ale ten okręt nie daje rady nawet na swoim tierze,czy na top tier. Masz ten okręt, grasz nim? Bo nie rozumiem sensu tej wypowiedzi. Taką np. Alabamą da się i na X , i jest fun z gry, chociaż to nie najłatwiejszy okręt. Tu nie ma skali porównawczej obecnie. A co do sensu kupowania ,i że za pieniądze...no stać mnie po prostu,przykro mi bardzo,zarabiam.Mam sporo premek,a kupiłbym jeszcze więcej, gdyby takich bubli nie robili. Pozdro i polecam maść na ból wiesz czego.
 6. JaremaWis

  Gascogne

  Nie wiem co oni porobili z tym okrętem, ale na chwilę obecną jest wręcz niegrywalny. Na początku jeszcze można było coś tam pograć od biedy ,teraz to najgorsza premka VIII tieru, o ile nie najgorszy okręt na tym tierze w ogóle. Celność i penetracja spadła katastrofalnie jeszcze bardziej, a szału i tak nie było. To się na VI tier nie nadaje w tej formie. Bonus do focusa większy jak na Nelsonie, wszyscy do tego walą ,bo wiedzą że nie ma czym oddać, wchodzi wszystko od wszystkiego z każdej strony,żadne kątowanie nic nie daje,pali się natychniast x3 . Ale najgorsze są te działa,po prostu fatalne. Tak złym okrętem jeszcze nie grałem, a przypominam że to jest droga premka do zarabiania.
 7. JaremaWis

  Problemy z optymalizacją i prośba o pomoc

  Wysłałem ten WG check ,dxdiag. Przecież to tylko chwilę zajmuje. Jak ma pomóc ,to w czym problem? Te spadki fps do 25 , frezy, lagi, po zagraniu kilku bitewek to chyba gorsze utrapienie. Po zrobieniu raportu można usunąć program i wyczyścić rejestry ,jak ktoś się obawia.
 8. JaremaWis

  Gascogne

  No cóż....mam dużo optymizmu,chociaż nie byłem ostatni
 9. JaremaWis

  Gascogne

  Ja posiadam Gascogne, tą najdroższą opcję ,a- zaszalałem...Powiem tak , pierwszy dzień ,byłem zachwycony.Bitewki super,nawet przegrane. Okręt szybki , manewrowy, świetnie między torpedami pomyka,dopałka jest,. Gdzie przycelowałem ,tam trafiałem , fajny rajder, lubię się nieco wyrywać, emocje i zabawa były super,w końcu słono zapłaciłem żeby się pobawić,prawda? Bardzo mi okręcik pasował.. Nagle spadła mi ostro celność ( a to jest dla mnie najważniejsze) , o pancerzu celowo nie wspomnę , jest umowny, pali się ostro ,po 3 pożary bardzo często łapie ,ale to nie jest wielki problem dla mnie.Interesuje mnie celność, bo jak celuję na średni i bliski dystans pod kątem 90* ,to ma wchodzić cokolwiek i już , a nie ślepaki,a to już jest problem, no przestał być mój egzemplarz celny. A może nagle przestałem kompletnie umieć celować? .Ciężko jakoś się zaczęło mi nim grać nagle, i fun zniknął,może to jakaś moja niedyspozycja, w końcu jestem słabym graczem , może RNG i MM mi nie błogosławi ,tak to sobie tłumaczę....Te 2 dodatkowe kamo powiem tak : ten rewolucyjny ,z flagami wzdłużnymi na dziobie jest bardzo ładny, ten w stylu egipsko -jarmarcznym, to nie mój gust zupełnie. Pływam na podstawowym. Btw. jak chcesz kupić Romę ,jak jej nie ma w sprzedaży obecnie?
 10. JaremaWis

  Saipan

  Witam. Kupiłem Saipana,trochę pograłem, mam pytanie bo być może robię jakiś błąd ? Gram z altem, nie stoję w miejscu...problem w tym że niezależnie od konfiguracji, taki np.Ranger,a nawet japoniec z potencjalnie słabszymi myśliwcami robi ze mnie miazgę. Próbowałem również ataków kombinowanych-łączonyych , gdzie dwoma eskadrami myśliwców jednocześnie atakowałem jedną przeciwnika i za każdym razem zostałem zdewastowany. Czy ja coś robię nie tak, czy z tym okrętem coś brzydkiego porobiono? Jak do tej pory na nim 13% win....tragedia... Zaznaczam że na zwykłych CV z drzewka, gra mi się bardzo przyjemnie,ogarniam, taka średnia krajowa....powiedzmy. Oczywiście jak wrzuci na IX tier ,to robi się całkiem niegrywalny. Jakieś wskazówki od lepszych graczy poproszę.
 11. JaremaWis

  Critical Error Occurred

  Cześć! Przyznam że trochę mnie uspokoiłeś, wina zatem nie leży po stronie naszego sprzętu, tylko optymalizacji gry. Ustawiłem na sztywno plik stronicowania ,nawet do absurdalnej wielkości x2,czyli 8 192/ 8 192 MB,bez efektu,na crash logach widnieje często ok 2,9 Giga,więcej nie widzi . Gra ma wyrażny problem z zarządzaniem pamięcią, i grzebanie w systemie nic nie pomoże. To trzeba doświadczonego programisty/ów, naprawić błąd ,zrobić patch i tyle w temacie.Support też mi dawał takie porady typu zwiększ pan V-RAM, a może tamto...;/ Zaiste ,tak poważna korporacja, nie może tego naprawic? Dzisiaj testowałem grę na tej samej maszynie pod Windows 10 Pro 32bit. O dziwo płynność bardzo przyzwoita,średnio 65 fps na niskich ustawieniach(zgodnie z zaleceniami)....do czasu 2x Critical Eror Occured..!! Ta sama sytuacja ,co na Win. XP. Trzeba przestać grać, bo szkoda nerwów,albo mieć nadzieję że ktoś w końcu ruszy cztery litery i weżmie się do roboty.No chyba że tu chodzi o coś innego.....
 12. JaremaWis

  Critical Error Occurred

  Witam! Map podobny ,irytujący problem. Gra działa płynnie, ok 65 fps ,do czasu Crashu i prawie Identycznego komunikatu jak u kolegi,tyle że pamięci więcej pokazuje. Po dzisiejszym patchu ,praktycznie co chwilę to występuje, a było sporadycznie...powiedzmy.Nie da się tak grać. Skąd te wycieki pamięci?? Panowie,zróbcie coś z tym. Sprzęt : Intel C2D E6750 ,3,2 GHz GPU GF- 9800 GT 1GB,CrO2(bardzo wysoki próg przegrzania) DDR2 4 GB Windows XP-SP-3 Sprzęt jest dobrze skonfigurowany ,zadbany itd. Komunikat ten wygląda tak jakby gra nie korzystała z pamięci operacyjnej, tylko z V-RAM ustawiony na HDD,który mam de facto ustawiony na sztywno ,z dużym zapasem (ponad 8GB pamięci wirtualnej). Stąd też może dyski SSD u niektórych coś dają. Ale to nie jest rozwiązanie, na 100 % to wina software gry.
×